Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10462 odpowiedzi na ten temat

#6571 Godot Napisany 06 września 2015 - 10:47

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
A ja ją źle wspominam. Gameplay jak w point'n'click, ale gra udawała coś innego. I to mnie odrzucało. Dodatkowo postacie były takie sobie, a fabuła nudnawa. Nie skończyłem, Phoenix Wright bije tę grę na głowę
  • 0

#6572 Sotaku Napisany 06 września 2015 - 12:12

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 703 Postów:
Resistance 2, fajna gierka, myślałem, że będzie gorsza...zastanawiam się czy w trójkę zagrać, wtedy miałbym wszystkie części skończone oprócz tej w vity, ale czytałem, że słaba...
  • 0

#6573 Razel Napisany 06 września 2015 - 17:15

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 413 Postów:

Komandor Shepard melduje, że Mass Effect 2 zostało zakończone :szepart:

Na rozpędzie za chwilę zaczynam ME3, by dalej dzielnie strzec kosmosu!


  • 1

#6574 fingus Napisany 06 września 2015 - 21:03

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 916 Postów:
Skończyłem Grim Fandango. Ach, jakaż to genialna giereczka, paluszki lizać. :banderas: Jako remaster wypada słabo (poprawiono jedynie sterowanie i rendering postaci, natomiast tła i filmiki* pozostawiono jak przed 17 laty), ale bogom niech będą dzięki za samą możliwość ogrania tego cuda na współczesnych sprzętach. :bowdown: Dawno, dawno temu, gdy zabierałem się do niej po raz pierwszy, coś mnie zniechęciło na samym początku (może to nieszczęsne sterowanie, a może brak subtitlów), potem nie udało się wrócić, bo gra gryzła się z nowymi systemami operacyjnymi, więc powitałem remaster z otwartymi ramionami i nie zawiodłem się, oj nie. Fabuła, postacie, muzyka, no i ten genialny klimat - pierwsza klasa.

*) a także glicze i problemy z kamerą

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 06 września 2015 - 21:04

  • 1

#6575 Schrodinger Napisany 06 września 2015 - 23:48

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:

skończyłem Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain, a co :cf:


Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 06 września 2015 - 23:48

  • 2

#6576 oranje Napisany 07 września 2015 - 20:17

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 116 Postów:
Ja mam plan przed fabułą wszystkie side opsy zrobić. Może być ciężko.
  • 0

#6577 Spuczan Napisany 07 września 2015 - 20:23

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 091 Postów:

Podobno są łatwiejsze niż w Ground Zeroes. Jeżeli tak to nie będzie z tym problemu.


  • 0

#6578 Daddy Napisany 07 września 2015 - 20:24

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 953 Postów:

Danganronpa - łooooo :please: Bardzo udana szpila, jak ktoś lubi visual novels z minduckami to polecam. Bardzo udany miks Phoenix Wrighta i Zero Escape (jest nawet kot Taikuna) z mniej lub bardziej, ale ciekawymi postaciami. Jest parę niedociągnięć w fabule, ale i tak warto to poznać. 9.4/10 :olo: (za luki +  łażenie po miejscówkach w celu szukania ludków do spotkań, które trochę nudziło).

 

Teraz School Mode i wpadnie platyna, bo warto w takiej grze ją zdobyć. A potem Danganronpa 2.


  • 0

#6579 oranje Napisany 07 września 2015 - 20:28

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 116 Postów:

Podobno są łatwiejsze niż w Ground Zeroes. Jeżeli tak to nie będzie z tym problemu.

Ale jest ich od groma. Nie wiem czy mnie nie znudzą.
  • 0

#6580 burnstein Napisany 07 września 2015 - 20:29

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

(...) łażenie po miejscówkach w celu szukania ludków do spotkań, które trochę nudziło).

 

(...)

Przecież można się z poziomu mapy teleportować do poszczególnych rejonów.


  • 0

#6581 Daddy Napisany 07 września 2015 - 20:32

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 953 Postów:

 

(...) łażenie po miejscówkach w celu szukania ludków do spotkań, które trochę nudziło).

 

(...)

Przecież można się z poziomu mapy teleportować do poszczególnych rejonów.

 

 

:fp:

 

Zapomniałem, że w tej grze jest mapa w menu i że można się dzięki niej teleportować (grałem tylko z tą wyświetlaną pod trójkątem) i dzięki temu właśnie zdałem sobie sprawę, że straciłem jakąś godzinę życia na sprawdzanie każdego kąta idąc tam z buta ._.


  • 0

#6582 burnstein Napisany 07 września 2015 - 20:58

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

Pewnie też nie wiedziałeś, że trzymając kółko można biegać :lol:


  • 0

#6583 Kazuo Napisany 07 września 2015 - 21:20

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Podobno są łatwiejsze niż w Ground Zeroes. Jeżeli tak to nie będzie z tym problemu.

Ale jest ich od groma. Nie wiem czy mnie nie znudzą.

 

 

Ja już robię 50 i mam zupełnie na odwrót - wraz ze zdobywanym doświadczeniem, skillem oraz nowym ekwipunkiem coraz bardziej się w to wkręcam. Fabuła olana totalnie.

 


  • 0

#6584 Kradziej Napisany 07 września 2015 - 21:29

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Niektóre Side Opsy są fajne, wymagają konkretnej przekminki (zdejmowanie oddziałów pancernych/czołgistycznych). Niektóre są relaksujące i prościutkie (saperowanie pól minowych). Odbijanie więźniów/porywanie zajebistych żołnierzy to zwyczajna infiltracja posterunków/outpostów - za każdym razem niby inna, ale schemat jest, stosuje się podobne taktyki itd., w pewnym momencie staje się przyziemne.

Ogólnie fajna sprawa, ale jest ich cholerne sto pięćdziesiąt i jeszcze siedem. To dużo :P
  • 0

#6585 Schrodinger Napisany 07 września 2015 - 23:02

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:

A co jest do kminienia gdy trzeba pancernych rozwalić? Wzywam nalot z powietrza i pa pa dobranoc :olo:


  • 0

#6586 Daddy Napisany 07 września 2015 - 23:16

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 953 Postów:

Pewnie też nie wiedziałeś, że trzymając kółko można biegać :lol:

 

To wiedziałem :challenge: Inaczej bym napisał "straciłem jakieś 2 godziny".


  • 0

#6587 Kradziej Napisany 07 września 2015 - 23:36

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

A co jest do kminienia gdy trzeba pancernych rozwalić? Wzywam nalot z powietrza i pa pa dobranoc :olo:

Pfff.

Prosi wybalonowują albo całą ekipę, albo co bardziej smakowite kąski. I obowiązkowo calutki sprzęt pancerny :^^: Przy takim podejściu jest troszkę kminienia jak ich wszystkich zajść, szczególnie jak wszyscy zaczynają nosić hełmy i walenie hedów z WU Silent Pistol nie jest takie proste. Albo jak helikopter będący częścią oddziału lata nad głową ;)

Ten post był edytowany przez Kradziej dnia: 07 września 2015 - 23:38

  • 0

#6588 Sotaku Napisany 08 września 2015 - 22:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 703 Postów:
Resogun, udało mi się to co się nie udało na vicie :)
  • 0

#6589 Sotaku Napisany 09 września 2015 - 20:57

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 703 Postów:
Skończyłem Rocket league, mimo, że po 5 meczach miałem 0 wygranych, ligę skończyłem na pierwszym miejscu, mam nadzieję, że nie będę totalnym beztalenciem online :)
  • 0

#6590 Spuczan Napisany 09 września 2015 - 21:14

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 091 Postów:

 

 

Podobno są łatwiejsze niż w Ground Zeroes. Jeżeli tak to nie będzie z tym problemu.

Ale jest ich od groma. Nie wiem czy mnie nie znudzą.

 

 

Ja już robię 50 i mam zupełnie na odwrót - wraz ze zdobywanym doświadczeniem, skillem oraz nowym ekwipunkiem coraz bardziej się w to wkręcam. Fabuła olana totalnie.

 

Ja miałem podobnie ale w PW. Teraz skupiam się na misjach fabularnych chociaż cholernie mnie kusi masterowanie każdej misji fabularnej w celu zdobycia najwyższej noty.


  • 0

#6591 torq314 Napisany 09 września 2015 - 21:22

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 515 Postów:

Skończyłem Rocket league, mimo, że po 5 meczach miałem 0 wygranych, ligę skończyłem na pierwszym miejscu, mam nadzieję, że nie będę totalnym beztalenciem online :)


Nie wiem czy w przypadku takich gier mówienie o ich "skończeniu" ma sens.

To jakby napisać, że skończyłeś pasjansa w windowsie albo szachy.

Chyba że splatynowałeś, wtedy zwracam honor :tak:
  • 0

#6592 Sotaku Napisany 09 września 2015 - 22:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 703 Postów:
widzę napisy końcowe to skończyłem
  • 0

#6593 bartezoo Napisany 10 września 2015 - 09:45

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Mad Max - wczoraj pękło, ok gierka, ale za schematyczne misje podoboczne jak w pierwszym asassynie to ktoś powinien dostać po dupie.
  • 0

#6594 Sylvan Wielki Napisany 22 września 2015 - 13:57

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

Until Dawn - coś w przedziale 7-8/10.


  • 0

#6595 Sotaku Napisany 24 września 2015 - 12:59

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 703 Postów:
Skończyłem Order, nie wiem co się tak wszyscy czepiają, fajna gra, choć przerywników było mnóstwo, a samo granie sprowadzało się do strzelania i biegania, ale aż tak mi to nie przeszkadzało. Świetna muzyka, fajny klimat, chciałoby się dwójkę :tak:
  • 2

#6596 Aleks Napisany 24 września 2015 - 21:46

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

AC Rogue, dobra szpila, świetnie łączy wątki z trójki, Black Flag i Unity, tylko główny bohater mało ciekawy.


  • 0

#6597 Chewie Napisany 24 września 2015 - 23:02

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

już się pogubiłem w tych asasynach, myślałem że po unity wychodzą wiktory a tu jeszcze jakiegoś rołga wcisneli pomiędzy, nawet zapowiedzi nie pamiętam


  • 0

#6598 lukaszSA Napisany 30 września 2015 - 07:05

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 962 Postów:

8xHnGOb.jpg

 

Trochę to trwało, ale udało się - skończyłem Xenoblade Chronicles 3D.

 

Zacznę może od wad. 

Dawno żadna gra nie denerwowała mnie tak jak przygody Shulka. Kurwy leciały jedna po drugiej, ale to nic dziwnego - system walki jest jednym z najgorszych jakie widziałem w swojej growej karierze. Towarzysze to kretyni, hit pointy nie istnieją (przeciwnik może cię uderzyć z dowolnej odległości) a dodatkowo trzeba lokować na przeciwników, co jest wkurwiające w sytuacji, gdy walczymy z 10 naraz i 30 sekund przełączamy się na tego co jest przed nami. Wspominałem już o tym, że gra czasami nie reaguje na przyciski? Normalnie używam czaru do leczenia, a po kilku sekundach orientuję się, że go nie użyłem - pomimo tego, że A nacisnąłem z 10 razy.O przesadnie silnych bossach, którzy oszukują i wykorzystują ułomność SI nie będę długo wspomniał. Powiem tylko tyle, że każdy boss oznaczał u mnie 2 tygodnie expienia, które swoją drogą jest mega powolne.

 

Co ciekawe, gra ma też zalety.

Graficznie jest słabo i bardzo dobrze. Postacie są ładne i brzydkie. Cycki bouncują (!). 

Co jak co, ale skala robi wrażenie. Ogromne tereny pełne wielkich, ciekawie zaprojektowanych stworów - na dużym ekranie pewnie gniotło to jaja. Muzyka też jest fajna, Acz kilka utworów pojawia się zbyt często.

 

Ale największą zaletą gry jest (przypominam, że to gra Nintendo!) scenariusz. Grę kupiłem po tym jak Tawot napisał, że spodoba się ona na takim informatycznym forum. Kierwa, miał rację :olo: Intryga budowana jest w odpowiednim tempie, żeby pod koniec walić nam w twarz plot twist za plot twistem :mog: Jest tu też trochę głębi, bo gra porusza bardzo ciekawy problem filozoficzno-teologiczny. 

 

Ogólnie mam mieszane uczucia. Grało mi się dobrze, dopóki nie musiałem walczyć z bossami. Gdyby osłabić bossów byłoby mocne 9/10, tak to jest 7.


  • 5

#6599 tomasz Napisany 30 września 2015 - 07:39

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

No cóż, nie od dziś wiadomo, że tylko nintendo jest dla hardrockowych graczy <3


  • 0

#6600 Schrodinger Napisany 30 września 2015 - 08:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:

mowisz ze scenariusz przypasuje koszularzom ?


  • 0