Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10462 odpowiedzi na ten temat

#6541 tomasz Napisany 18 sierpnia 2015 - 08:56

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 344 Postów:

TLOU remajster :kult:

Zżyłem się z tą małą lampucerą Ellie :o


  • 0

#6542 burnstein Napisany 18 sierpnia 2015 - 09:16

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

Tylko łapy precz, bo jest zarezerwowana dla Kazua.


  • 0

#6543 fingus Napisany 18 sierpnia 2015 - 19:59

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 916 Postów:
Waśnie zauważyłem, że jeszcze nie scalakowałem piestrójkowej wersji najlepszej gry sprzed 1994, zatem zrobiłem co należy:


  • 1

#6544 Hellmans Napisany 19 sierpnia 2015 - 22:48

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 014 Postów:

ODST średnio mi podeszło, głównie przez te wybijające z rytmu łażenie po Mombasie. Grafika też już mocno niedzisiejsza. OST za to spoko. No, to dawać to Reach jeszcze.

 

Spoiler


  • 1

#6545 Sotaku Napisany 20 sierpnia 2015 - 11:04

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 704 Postów:
Skończyłem BaL w PES 2015 mój zawodnik zakończył karierę będąc dwukrotnie uznanym najlepszym zawodnikiem świata i raz najlepszym zawodnikiem Azji, Europy i Ameryki Południowej. Tworzyłem też piękny atak Barcelony wraz z Messim i Neymarem lub Suarezem którzy się zmieniali w pierwszym składzie. Statystyki miałem na 94 i ten zawodnik może mi teraz pomóc w zdobyciu laurów w Master League...choć nie wiem czy z tej opcji skorzystam.
  • 0

#6546 Ryan Napisany 23 sierpnia 2015 - 18:05

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Kolejne picrossy skończone. :^^:
  • 0

#6547 Pico Napisany 25 sierpnia 2015 - 13:23

Pico

  • Forumowicze
  • 10 690 Postów:

The Order: 1886 - w końcu przebrnąłem. Za dużo cutscenek, za mało gry, nie ma zbytnio z czego czerpać satysfakcję w tym tytule (bo strzelanie jest tylko "ok"). Oby więcej nie robili już takich gier. 2+/6


  • 3

#6548 Daddy Napisany 26 sierpnia 2015 - 22:54

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 953 Postów:

CoD Advanced Warfare - jak na CoDa bardzo dobry CoD, ja tam lubię raz na rok przejść kampanię z dobrze oskryptowanymi misjami, w których jest poważny rozpie&dol wszystkiego/kitranie się w cieniu, a to wszystko zmontowane w miły dla januszowego oka sposób. 8.1/10 :olo:


  • 0

#6549 michalmarek77 Napisany 27 sierpnia 2015 - 08:49

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Nier. Zakończenie A 

Co za kiepska gra. Do teraz drapię się po głowie zastanawiając o co chodzi w tym całym hypie i kultowości tytułu.

Gra jest nudna, powtarzalna do wyrzygu, pusta i niestety, story telling w grze nie istnieje. To niesamowite jak spieprzono potencjał, które w grze drzemie. Otoczka fabularna jest świetna, cholernie interesująca, tyle, że by się o niej dowiedzieć trzeba poszperać w necie bo gra w żaden sposób głębi fabularnej przekazać nie potrafi...Wiem, wiem jest NG+, ale skoro standardowe NG nie radzi sobie kompeltnie z fabułą, którą gra powinna opowiadać wątpię by tym razem miało być inaczej.

Zmarnowany potencjał. Gdyby nie potyczki z bossami i ciekawość o co w tym całym "hype" chodziło rzuciłbym grę jakieś 15h godzin temu.
 

Warto zapoznać się z tłumaczeniem Grimoire Noir, dostępnym gdzieś tam w necie - to tam odkryłem potencjał gry. Niestety, powinienem być jego świadkiem w grze, w której można zaznać jedynie nudy i zmęczenia powtarzalnością.

 

 


  • 0

#6550 xell Napisany 27 sierpnia 2015 - 09:02

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 384 Postów:

Ostatnimi czasy przeszedłem:

 

JULIA Among the Stars - indie przygodówka sci-fi na PC. Bardzo przyjemny klimacik, brak bullshitowych zagadek. Niektóre tezy (azot wybuchowym gazem) czy rozkminki autorów (np. że ludzkość ewoluuje w ciągu kilkuset lat tak, że obecna osoba nie mogłaby się odnaleźć) są trochę komiczne, ale ogólnie dobra gra.

 

Shadowrun Hong Kong - miał być mesjasz, nie ma mesjasza. Gra niestety nie jest tak dobra jak Dragonfall, misje są krótkie, walka łatwa, między misjami jest za dużo czytania, końcówka nie jest tak mocna. Mimo wszystko fajna giereczka.

 

Marlow Briggs - technicznie poprawny klon God of War osadzony w azteckich klimatach zrobiony przez Słoweńców. Fajne poczucie humoru, zbyt duża powtarzalność niestety i kiepski dizajn niektórych bossów

 

Guacamelee - pewnie większość osób to ograła bo było w rozmaitych plusach i goldach i humble bundlach, więc nie ma sensu się rozpisywać. Fajne meksykańskie klimaty, nieskomplikowany ale angażujący system walki, poprawna metroidowa konstrukcja świata.

 

Post sponsorowany przez wyraz "fajny" :potter:


  • 1

#6551 Shinigami Napisany 27 sierpnia 2015 - 09:19

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:

Nier. Zakończenie A 

Co za kiepska gra. Do teraz drapię się po głowie zastanawiając o co chodzi w tym całym hypie i kultowości tytułu.

Gra jest nudna, powtarzalna do wyrzygu, pusta i niestety, story telling w grze nie istnieje. To niesamowite jak spieprzono potencjał, które w grze drzemie. Otoczka fabularna jest świetna, cholernie interesująca, tyle, że by się o niej dowiedzieć trzeba poszperać w necie bo gra w żaden sposób głębi fabularnej przekazać nie potrafi...Wiem, wiem jest NG+, ale skoro standardowe NG nie radzi sobie kompeltnie z fabułą, którą gra powinna opowiadać wątpię by tym razem miało być inaczej.

Zmarnowany potencjał. Gdyby nie potyczki z bossami i ciekawość o co w tym całym "hype" chodziło rzuciłbym grę jakieś 15h godzin temu.
 

Warto zapoznać się z tłumaczeniem Grimoire Noir, dostępnym gdzieś tam w necie - to tam odkryłem potencjał gry. Niestety, powinienem być jego świadkiem w grze, w której można zaznać jedynie nudy i zmęczenia powtarzalnością.

 

W sumie nie. Gra jest nudna i wujowa sama w sobie, ale nawet to, co fabularnie prezentuje bez Grymuaru jest dobre. Nier koncentruje się na historii ojca, który chce uratować swoją córkę, a świat jest tylko otoczką, rozszerzaną na różne sposoby poprzez historie z rozmów z enpecami. Historia jest na tyle zgrabna, że nie ma tam miejsca na "dawno, dawno temu zdarzyło się to, a później z nieba spadło gigantyczne dziecko i był smok i ogólnie pada sól". Tego wszystkiego można dowiedzieć się z materiałów zebranych w necie, bo w sumie gdyby to miało się znaleźć nawet w samej grze, to pewnie wrzuciliby takie informacje w formie dokumentów do czytania.

Zalicz drugie przejście i oglądaj filmiki, zobaczysz w nich trochę nowych rzeczy. Jak nie będziesz miał pary do parcia dalej po tym, to zakończenia C i D sprawdź sobie w necie.


  • 0

#6552 michalmarek77 Napisany 27 sierpnia 2015 - 09:46

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Shinigami, mi raczej chodzi o konflikt Ghost vs Shell

Spoiler
. On powinien być wyraźnie przedstawiony w grze a wręcz kompletnie nie istnieje. Jest raptem delikatnie zarysowany w ostatnich 20 minutach gry. Smok, choroba, przyczyna "Gestaltu" to fajna, choć mniej istotna historia.
Autorzy nie potrafili przekazać historii w żaden sposób, nie potrafili nadać głębi, znaczenia tego co w grze się dzieje, co robimy...
Mieli świetny pomysł, którego, przynajmniej na chwilę obecną, w grze nigdzie nie dostrzegłem. 

Zastanawiam się nad tym NG+, muzyka jest fenomenalna i trochę ciągnie mnie do gry, ciekawość też swoje robi ale cała reszta wręcz krzyczy "Olej to! Jest milion lepszych gier". Zobaczymy.


  • 0

#6553 Shinigami Napisany 27 sierpnia 2015 - 10:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:

Kolejne przejścia zaczynasz od momentu odrodzenia Kaine, wiec nie będziesz musiał na szczęście przelecieć całej gry od nowa. 5-10 godzin i po sprawie.


  • 0

#6554 Ofeck Napisany 27 sierpnia 2015 - 20:12

Ofeck

    Link

  • Narybek
  • 282 Postów:

Ostatnio to Max Payne 3 - kawał dobrej giereczki, aż ciężko się było oderwac


  • 0

#6555 Daddy Napisany 28 sierpnia 2015 - 22:30

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 953 Postów:

AC IV Black Flag - przeszedłem kiedyś ok 5 rozdziałów i dałem sobie spokój, bo mnie nie wciągnęło. Już miałem sprzedawać po jakimś czasie, ale pomyslałem, że dam jej szansę jeszcze jedną. I się opłaciło. Wciągnęły mnie nawet bitwy morskie :potter: Gra spoko, ale szczerze, to lepiej bawiłem się przy AC3 (nie wspominając najlepszego AC2), ale mam chęć na Unity. Albo Rogue'a, bo jeszcze mam PS3 w domu. 8.0/10 :olo:


  • 0

#6556 Rudolf Napisany 28 sierpnia 2015 - 23:22

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 749 Postów:

SH skończ!

Spoiler


  • 0

#6557 Daddy Napisany 28 sierpnia 2015 - 23:24

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 953 Postów:

Mam trochę gier na PS3 jeszcze do przejścia, w tym SH.


  • 0

#6558 Sotaku Napisany 01 września 2015 - 22:03

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 704 Postów:
Street Fighter X Tekken skończyłem Ryu i Kenem, bo zablokowali mi Bryana !!! :(
  • 0

#6559 Sotaku Napisany 02 września 2015 - 23:35

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 704 Postów:
Skończyłem właśnie Tomb Raidera, fajna gierka, choć specjalnej ochoty na powtórkę nie mam, pewnie zagram w następną część, ale na ps4-kową wersję nie będę polował. W Uncharted jest różnorodność rozgrywki i elementy poważniejsze przeplatają się ze śmiesznymi i strzelaniem, w Tombie jest cały czas ponuro i z czasem to zaszczucie zaczęło mnie nudzić, mimo, że ogólnie gierka mi się podobała...chyba za duży hype, ale 8/10 dam.
  • 0

#6560 kowal Napisany 04 września 2015 - 09:15

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

mi się właśnie ta atmosfera w TR podobała. w końcu jesteśmy tylko drobną dziwoją wśród bandy degeneratów;) tak to by była tylko podróbka Uncharted, gdzie Nate kładzie trupem 50 kolesi i nadal tryska humorem.


  • 0

#6561 Sotaku Napisany 04 września 2015 - 10:02

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 704 Postów:

Co kto woli ;)


  • 0

#6562 burnstein Napisany 04 września 2015 - 10:14

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

Im dalej od ponurości i zaszczucia? Deb ewidentnie ewoluuje w stronę fana Mario.


  • 0

#6563 Sotaku Napisany 04 września 2015 - 10:34

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 704 Postów:

nigdy :[


  • 0

#6564 burnstein Napisany 04 września 2015 - 10:37

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 151 Postów:

Jasne, w przyszłym roku jak się spotkamy w Kołobrzęku pewnie będziesz w t-shircie z Yohim :cf:


  • 0

#6565 Sotaku Napisany 04 września 2015 - 10:50

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 704 Postów:

NIEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!


  • 0

#6566 Dixi Napisany 05 września 2015 - 09:00

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Wiedźmin 3  :na:


  • 0

#6567 Dutch Napisany 06 września 2015 - 01:40

Dutch

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 037 Postów:

Też wiedźmina trzeciego, ale

Spoiler


  • 0

#6568 kowal Napisany 06 września 2015 - 07:13

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
LA Noir... w końcu.
  • 0

#6569 Kradziej Napisany 06 września 2015 - 09:13

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Kurde, LA Noire. W sumie to taki kawałek growej historii - kontynuacji nie będzie, co z tym Bondi (bondaj!) w sumie nie wiadomo. Pracowali nad tym latami, w sumie ostanie się ciekawa, fpytkę wysokobudżetowa szpila, historie o okropnych warunkach pracy i tyle. Nie wiadomo, czy dostanie to nawet akapit w "Historia gier wideo, lata 2011 - 2020".
  • 0

#6570 Sotaku Napisany 06 września 2015 - 10:19

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 704 Postów:
Powinno, pamiętam, że nie byłem zbyt optymistycznie nastawiony do tej gry, ale wciągnąłem się bardzo i dziś wspominam ją bardzo dobrze
  • 0