Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10461 odpowiedzi na ten temat

#6841 Schrodinger Napisany 12 lutego 2016 - 00:03

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

FF Type 0 zaczyna się mocarnym pierdolnięciem, ale fabularnie imo im dalej w las tym chujowiej, te wszystkie l'Cie z trzynastki wracają i człowieka chuj strzela tym bardziej że jedna z bohaterek ma twarz identyczna jak Lightning. Ale sama walka bardzo przyjemna, imo za dużo postaci jak dla mnie, no ale wszystkimi i tak nie grałem, nie wiem jakim cudem ta gra się zmieściła na PSP, platyna jakoś specjalnie wymagająca też nie jest o ile korzysta się z glicza na expa pod koniec :cf: 25h  i chyba starczy mi jRPGów na jakiś czas bo zakończenie dość mnie zmęczyło straszną dłużyzną i jednym zjebanym patentem z wyborem na koniec.


  • 0

#6842 funditto Napisany 12 lutego 2016 - 01:46

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:
Minish Cap - Capcom naprawdę potrafi robić Zeldy. Świetna gra pokazująca ile można było wycisnąć z GBA. Patent z kinstone'ami jest tak dobry że mogliby go zastosować w nowej Zeldzie
  • 0

#6843 oranje Napisany 13 lutego 2016 - 01:05

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Trylogia Uncharted za mną. Trójka świeżo po dwójce o dziwo całkiem fajnie wypada.
  • 0

#6844 Sotaku Napisany 13 lutego 2016 - 10:05

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
nie chcesz sprzedać?
  • 0

#6845 oranje Napisany 13 lutego 2016 - 11:03

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Cyfrówka.
  • 0

#6846 Sotaku Napisany 13 lutego 2016 - 11:31

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Buuuuuuuuuuu
  • 0

#6847 torq314 Napisany 13 lutego 2016 - 13:49

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 496 Postów:
odkopałem wiedźmina i skończyłem Serca z kamienia, ugrzęzłem na ostatnim bossie, dosłownie godzinkę przed końcem.

cóż, wrażenia mam mieszane. jeśli chodzi o story telling i wykonanie to ten dodatek to pierwsza liga, wątek spokojnie kasujący te z podstawki.

mam natomiast drobne zastrzeżenia i o części już wspominałem. po pierwsze, kozactwo w uniwersum wydaje mi się mocno niekanoniczne, niepasujące do reszty. motyw Pana Twardowskiego można było ograć bez kozacczyzny. po drugie - sekwencja w nawiedzonym domu jest moim zdaniem zbyt długa i w pewnym momencie robi się nudna, mało jest zagadek, dużo pustych rozmów i walk, które niewiele wnoszą.

duży plus za Shani, to chyba najfajniejsza żeńska partnerka dla Geralta.

po takiej przerwie kilkutygodniowej sama gra robi znów kolosalne wrażenie, przez granie w Fallout 4 zdążyłem niemal zapomnieć jaki Wiedźmin jest śliczny graficznie.

moja ocena dodatku: 9/10
(podstawki: 10/10)

teraz tylko czekać na Francję.
  • 1

#6848 Sotaku Napisany 13 lutego 2016 - 18:54

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Game of Thrones...chciałem przede wszystkim zobaczyć jak potoczy się akcja po dwóch wyborach i w jednym przypadku było znacznie lepiej, a w drugim czułem niesmak. Do zmiany niektórych wyborów nie potrafiłem się zmusić.
  • 0

#6849 Dixi Napisany 14 lutego 2016 - 14:19

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Steins;Gate - po dosyć ślimaczym tempie początku historia rozkręciła się w późniejszych rozdziałach. Wątki poszczególnych postaci stały sie bardziej zawiłe, a przy tym historia bardziej angażująca. W każdym razie osiągnąłem zakończenie już w 6 rozdziale, a jak widzę jest ich 10 (swoją drogą nawet na minutę przed końcem nie spodziewałem się, że za moment polecą napisy - myslałem, że zobaczę dalszą część wydarzeń), więc całkiem sporo historii mi uciekło, dużo jeszcze mogło się wydarzyć - w związku z tym spróbuję jeszcze sprawdzić jakie były pozostałe możliwości skończenia fabuły. Dojście do tego zakończenia według licznika w grze zajęło mi około ~24h. Przede mną jeszcze 5 zakończeń, choć raczej spodziewam się, że kolejne nie zajmą już tyle czasu ;)


  • 0

#6850 Sotaku Napisany 14 lutego 2016 - 14:58

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 688 Postów:
Może w takim razie wrócę do niej
  • 0

#6851 BeSOS Napisany 15 lutego 2016 - 19:25

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Firewatch - 7.
  • 0

#6852 Daddy Napisany 16 lutego 2016 - 21:02

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

Batman Arkham Knight - łojezusie jaka ta gra jest dobra :please: Dawno się tak nie bawiłem. Gameplay, historia, szczególnie

 

Spoiler

 

ogólnie wszystko. Najlepszy Batman, jedna z lepszych gier w jakie ostatnio grałem. 9.6/10 :olo:


  • 2

#6853 xell Napisany 16 lutego 2016 - 21:11

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Zapomniałeś wspomnieć o tej maleńkiej wadzie przy 81,4% progresu, nie odzworowałeś jej w ocenie, powinno być 9,5871/10 :tak:


  • 0

#6854 michalmarek77 Napisany 16 lutego 2016 - 21:21

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

Debest ticzer inglisza aka DMC nadal wie co dobre w giereczkach video dla dzieci. Szacunken :sir:


  • 0

#6855 burnstein Napisany 16 lutego 2016 - 21:26

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Co za wazeliniarz.


  • 0

#6856 kowal Napisany 19 lutego 2016 - 14:31

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

a ja kurwa nic ostatnio nie mogę skończyć, za dużo pieprzonych rozpraszaczy :mellow:


  • 0

#6857 Schrodinger Napisany 20 lutego 2016 - 01:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Dodatek do Wiedzmina skończony, zajebista rzecz, szkoda że 39 lvl nie dobilem bo mi brakło 500 expa i nie mogę użyć tego miecza żmiji co jest do zgarnięcia pod koniec ale chociaż Iris jest.

Tym samym skończyłem wszelkie growe zaległości na konsoli :sir:

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 20 lutego 2016 - 01:58

  • 0

#6858 Daddy Napisany 24 lutego 2016 - 01:01

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

The Walking Dead + 400 Days - moja pierwsza tego typu gra od Telltale, mimo, że grania mało, to historia mi się podobała. No i ta gra powinna się nazywać The Walking Auxiliaries - nigdy wcześniej w żadnej grze/filmie/książce/itp. po angielsku nie widziałem tak często używanych auxiliary verbs :peter:

 

8.7/10 :olo:


  • 0

#6859 tomasz Napisany 25 lutego 2016 - 23:53

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

12783611_1004018546339646_27946239919243


  • 5

#6860 Kaxi Napisany 27 lutego 2016 - 00:34

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Life Is Strange.

 

 

Świetny klimat, świetne wybory, świetna fabuła i mocna końcówka :) Trochę tylko szkoda, że jedno zakończenie było słuszniejsze niż to drugie...


  • 2

#6861 Kaxi Napisany 27 lutego 2016 - 17:04

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Wreszcie dokończyłem single-player w Splatoon :) Finałowy boss to rzeczywiście kawał intensywnej rozgrywki, w dobrym zręcznościowym stylu bossów z ery 32 bitów.


  • 0

#6862 Dixi Napisany 28 lutego 2016 - 08:37

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Legends of War - Bardzo fajna i przyjemna gierka. Idealnie skrojona pod handhelda - misje są krótkie i trwają max kilkanaście minut. Przydałoby się jednak kilka rzeczy poprawić - rozbudować fabułę, czy nieco bardziej zróżnicować lokacje, bo w obecnej formie jest pod tym względem dosyć ubogo. Sama mechanika gry przypadła mi jednak do gustu i jak kiedyś pisałem przypomina nieco starych dobrych commandosów.


  • 0

#6863 Spuczan Napisany 29 lutego 2016 - 21:12

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:

Dixi bardzo Cię lubię i szanuję twoją opinię ale się z nią nie zgadzam :)

 

Sam miałem okazję ostatnio skończyć Legends of War i nie polecałbym jej nikomu poza fanami gatunku. I to fanami gatunku na głodzie. Na pewno nie napisałbym, że to fajna i przyjemna gierka. Raczej prosta i niedorobiona w każdym możliwym aspekcie. Twórcy nie przewidzieli, że ktoś może praktycznie co misję zdobywać Heroic Victories przez co od pewnego momentu nie miałem na co wydawać tzw. Patton's Skills które swoją drogą nie są za bardzo zróżnicowane. Mechanika celowania jest bardzo dziwna. Czasami zabijałem przeciwnika który znajdował się dużo dalej niż sięgał zasięg moich żołnierzy. Innym razem (szczególnie oddział SEAL) miał problem z zabiciem przeciwnika który stał mu pod lufą a zabijał tego który czaił się gdzieś w tzw. fog of war. Zresztą cała mechanika celowania polega na wyśrodkowaniu "kreski" na ciele wroga. U snajperów działa w 99% a u SEAL w 50%. Misje są rzeczywiście krótkie co jest fajne ale cele bliźniaczo podobne. Praktycznie całą grę robimy trzy rzeczy czyli dojść do wyznaczonego miejsca, zabij wszystkich lub podłóż/zbierz coś tam. 

 

Gra ogólnie nie jest crapem i jeżeli miałbym się posługiwać cyferkami to dałbym jej te 5 w porywach. Natomiast porównywanie tej gry do serii Commandos uważam za obrazę majestatu, potwarz i hańbę :foch:


  • 1

#6864 Dixi Napisany 01 marca 2016 - 13:04

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

W zasadzie wszystko co piszesz jest prawdą, po prostu jakoś mnie to nie odrzuciło :) Przyjąłem po prostu jako fakt, że jak strzela się z pistoletu gościem z bazooką, to łatwiej trafić 6 w totka niż zdjąć przeciwnika itp. Ta gra jest tak krótka, że nawet nie zdążyło mnie to zdenerwować.

 

Plus tej gry jest też taki, że nakręciła mnie mocno na Valkyrię Chronicles i pewnie rozważę kupno tego na premierze jak tylko wyjdzie już ten remaster :tak:


  • 0

#6865 BeSOS Napisany 03 marca 2016 - 11:52

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dying Light - dawno w tak miodną giereczke nie grałem. 9/10. Strach się bać sequela:)
  • 0

#6866 Spuczan Napisany 03 marca 2016 - 21:33

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:
FC3_Blood_Dragon.jpg
 
Dawno nie grało mi się tak dobrze w żadną grę. Można powiedzieć, że Blood Dragon wciągnąłem noskiem. 3 dni zajęło mi przejście całej gry i zrobiłem wszystko co się dało. Fabuła, główny bohater, gameplay, świetny humor i zajebisty gameplay to największe zalety tej gierki. Szczerze powiedziawszy wszystko mi się podobało: wyspa idealnych wymiarów, całkiem przyjemne zadania poboczne, fajne spluwy i system ich ulepszania. Nie przychodzi mi do głowy żaden poważny błąd (poza tym, że gierka się dwa razy zawiesiła kiedy wsiadałem do łodzi) który mógłbym wytknąć temu FarCry'owi. Dla mnie bomba!
 
legacy_of_the_void.jpg
 
Jedyną rzeczą która przeszkadza mi w SC][ jest to, że włączając ją po około roku od każdej poprzedniej części zmuszony jestem przechodzi upierdliwy system weryfikacji stosowany przez Blizzarda. Poza tym gierka rządzi. Wspaniale było znowu zobaczyć jednostki z SCBW. Łezka się w oku nie zakręciła ale fajnie, że Blizzard się postarał i wrzucił je do gry. Dla fana to gra idealna. Nie będę szukał i wytykał jej błędów na siłę bo WoL i HotS bardzo mi się podobały. Lubię te rozmowy, upgrade'owanie jednostek, te misje i ten świat. Grało się tak jak zawsze czyli zajebiście. Jak kończyłem WoL to twierdziłem, że pewnie już mi się nie będzie grało tak fajnie Zergami lub Protossami. Teraz po ukończeniu wszystkich trzech dodatków widzę zalety i wady każdej z ras. Nie potrafię jednak odpowiedzieć na pytanie którą grało mi się najlepiej. Chociaż nadal mam sentyment do Terran którymi grałem przez 5 lat na studiach.
 
 
Legends_Of_War_Hero_vf1.jpg
 
Chciałoby się napisać prosta, szybka i uboga wersja pewniej turówki ale nie wiem nawet do czego tą grę porównać. Szkoda, że twórcy się bardziej nie postarali bo może i coś lepszego by z tej gry wyszło. Jako fan tego typu gier zassałem i ukończyłem ale dopiero teraz gdy gram w XCOM  EW widzę jak biedna i płytka jest ta gra. Nie będę się jednak nad nią znęcał bo nie o to chodzi. Jakaś fabuła jest. Mamy do wybory kilka jednostek i pojazdów. Są nawet samoloty. Twórcy jednak nie za bardzo mieli pomysł jak wykorzystać to co poupychali w tej grze. Efekt był zawsze takim sam. Grupie snajperów i żołnierzy z bazookami nie oparł się nikt. Więcej chyba mógłbym napisać czego w tej grze nie ma i czego mi brakuje więc zakończę już te wynurzenia.
 
Rogue_Legacy_Cover.jpg
 
Kto by pomyślał, że spędziłem z tą grą aż 27 godzin. Idealna na PSVita! Krótkie posiedzenia po 5, 10 minut zapewniały zabawę w kolejkach lub gdy na coś lub kogoś czekałem. Całkiem fajny pomysł na grę chociaż na NG+ wrogowie są strasznie przegięci. Walka z ostatnim bossem też mi chwilę zajęła bo trzeba losować odpowiedniego bohatera który ma dłuższy zasięg i knockback. Nie mniej grę będę wspominał miło. Kolejny warty zagrania indyczek.
 
STFU.png
 
O STFU rozpisałem się w odpowiednim temacie więc napiszę tylko, że przejście jej na 100% było świetną zabawą. Mnóstwo bohaterów, świetny humor i bardzo ciekawy pomysł na operowanie czasem. Kiedy ograłem już porządnie grę i wiedziałem jak grać miło było odpalić sobie pokaz moich umiejętności po przejściu danej lokacji. Czasem jeszcze odpalę sobie niektóre pojedynki z bossami. Miodna gierka.
 
 

  • 3

#6867 Razel Napisany 05 marca 2016 - 13:02

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:

Wczoraj po raz kolejny na koniec poleciał ten genialny traczek :king:

 


  • 3

#6868 Otacon Napisany 05 marca 2016 - 14:15

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Na koniec czego?
  • 0

#6869 fingus Napisany 05 marca 2016 - 14:16

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 907 Postów:
Masażu.
  • 0

#6870 Schrodinger Napisany 05 marca 2016 - 14:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

masaż z hepi endem?


  • 0