Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co ostatnio skończyłem/skończyłam?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
10462 odpowiedzi na ten temat

#6871 fingus Napisany 05 marca 2016 - 14:54

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 916 Postów:
Mógł wybrać kolor końcówki.
  • 0

#6872 tomasz Napisany 05 marca 2016 - 22:36

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

Dishonored

 

Pierwsze trzy misje zrobiłem nie zabijając ani nie alarmując nikogo, ale potem, grając na very hard, odechciało mi się wczytywać za każdym razem kiedy niezwykle spostrzegawcze mobki mnie przyuważyły, a że jestem człowiekiem skrajności, to od następnego rozdziału mordowałem absolutnie wszystkich włącznie z cywilami na najróżniejsze sposoby, starając się nie robić więcej niż parę zapisów na rozdział. Zgarnąłem chaotyczne zakończenie. Dużo lepsza zabawa niż run dla płaczków.


Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 05 marca 2016 - 22:37

  • 0

#6873 Spuczan Napisany 07 marca 2016 - 18:27

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 087 Postów:
maxresdefault.jpg
 
Proces zaliczania zaległych gier z Plusa trwa w najlepsze. Tym oto sposobem trafiłem na kolejnego smakowitego indyczka. Teslagrad to fantastyczna, pomysłowa i dość krótka gra. Na zachętę dodam, że typowe trofikowe dzifki powinny się zainteresować tą grą bo platyna wpada już po około 2 godzinach. A jak jesteście dobrzy to nawet po niecałych 36 minutach (tyle wynosi rekordowy speedrun). W grze sterujemy chłopcem który po zdobyciu odpowiednich przedmiotów uzyskuje dostęp do fajnych umiejętności. Rękawice (czerwone i niebieskie uderzenia), buty (kapitalny teleport), kaptur (możliwość korzystania z niebieskiej/czerwonej mocy) i laska (strzelanie) nie są może czymś oryginalnym ale idealnie wpasowują się w środowisko gry. Pojedynki z bossami nie frustrują i są dobrze wymyślone. Oczywiście wszystko w ślicznej oprawie wraz z bardzo ładną muzyką.
 
Jedyną wadą o jakiej należy wspomnieć to to, że gra na PSVita jest zglitchowana (King's Vengeance) ale na szczęście da się to naprawić. Czasami może też się zdarzyć, że save się uszkodzi i grę należy zacząć od nowa. Mimo tych wad i tak grę polecam.

  • 0

#6874 Texz Napisany 08 marca 2016 - 15:03

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

SUPERHOT

 

Ładna, szybka i bezlitośnie rajcująca szpila. Najbardziej innowacyjny FPS w jaki grałem. Musicie w to zagrać!


  • 0

#6875 Razel Napisany 09 marca 2016 - 12:40

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 413 Postów:

Ten tego, skończyłem grę, a nawet ps3 umożliwia zrobienie print screena :olo:

Xen3Ofr.jpg

 

Instanity z większością pobocznych misji pękło na miękko w okolicach 20h :king:

Bo każdy fan ME powinien mieć platynkę, c'nie :szepart:

Jeszcze czyszczenie i parę pierdółek i będzie 3 platyna w kolekcji, bo cennych Dead Space 1&2 :^^:


Ten post był edytowany przez Razel dnia: 09 marca 2016 - 12:41

  • 0

#6876 oranje Napisany 09 marca 2016 - 13:52

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Jedno przejście ME mnie zmeczylo, a olalem poboczne misje, które były słabe. Jedynka jest zbyt archaiczna
  • 0

#6877 Schrodinger Napisany 09 marca 2016 - 13:58

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:

zdychnij 


  • 0

#6878 Razel Napisany 09 marca 2016 - 13:59

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 413 Postów:

Jedno przejście ME mnie zmeczylo, a olalem poboczne misje, które były słabe. Jedynka jest zbyt archaiczna

 

Prawie jak przeczytanie Twojego posta i olanie go po pierwszym zdaniu :szepart:


  • 0

#6879 oranje Napisany 09 marca 2016 - 14:02

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Lubię ME beton. Zabawni jesteście jak Raikoh i Soulsy
  • 2

#6880 Kazuo Napisany 09 marca 2016 - 14:13

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Nigdy nie przeszedłem jedynki, przygodę z ME zacząłem od sequela. Seria jest solidna, ma świetny filmowy klimacik, ale jak w 99% gier stawiane przed graczem wybory to zwykła farsa, a sam gameplay szybko nuży.


  • 0

#6881 bartezoo Napisany 09 marca 2016 - 14:21

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Słaba strzelanka w kosmosie. Już lepiej w Halo zagrać. 


  • 0

#6882 Razel Napisany 09 marca 2016 - 14:24

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 413 Postów:

A to wybór musi całkowicie zmieniać bieg prowadzonej historii? Dla mnie tam spoko patent, kiedy gram sobie renegatem, zamiast ratować, czy wsadzać do pierdla zabijam gości itp. Inne kwestie, Szepard, który się nie pierdoli i ciśnie komuś lub go zabija, olewa to zawsze fajna opcja. Tak samo w drugą stronę przy grze jako paragon.

Dużo kwestii się zmienia, jak kogoś oszczędzisz w części pierwszej, to pojawia się w drugiej, jak uratujesz tego, a nie tego, to będzie w kolejnej części jeden z nich. Jakiś misji nie będziesz miał bo kogoś zabiłeś - to jest chujowe? No tak, lepiej zrobić zwykłą liniówkę bez żadnej możliwości wyboru i wtedy nagle jest dobrze? oLo


  • 0

#6883 Kazuo Napisany 09 marca 2016 - 14:33

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Takie luźne wybory są ok, fajne jest też to, że można kroczyć ścieżką świętoszka albo Sheparda-skurwiela. Natomiast denerwuje mnie, kiedy gra stawia mnie przed jakąś pozornie mega istotną dla fabuły decyzją i kłamie mi w żywe oczy, że będzie ona mieć realne konsekwencje.


  • 0

#6884 Tawotnica Napisany 17 marca 2016 - 01:05

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 142 Postów:
Fire Emblem Fates - Birthright, Conquest & Revelations:

Ah0zrJD.jpg

GOTG
  • 6

#6885 bartezoo Napisany 17 marca 2016 - 10:21

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Wariat.

 

U mnie ostatnio poszło: 

 

Journey 10/10 no brak słów

 

Life is Strange cięzko ocenić bo przehajpowaliscie ostro, historia nie wciągała jak w Wolf Among Us, ale jako całokształt duże lepsze wrażenie zostawiło po sobie dzieło francuzów niż te guwno gierki od TT

 

Resogun świetny tytuł, robią twin sticki jak mało kto, 

 

Fallout 4 no średnio, wszystko było takie, jak to się na zachodzie fajnie mówi - mediocre, jedynie dwa czy trzy questy mi się podobały (USS Constitution zaje.bisty) bo był luzny bez kija w du,pie chociaż jego struktura woła o pomste do nieba idz zabij weź wróć i przejdz przez 5 loadingów meh. Design miejscówek byl ok, grafika obleśna

 

Serca z kamienia no i to było naprawdę fajna historia, zwarta, interesująca a i generalnie lepiej zaprojektowane questy niż podstawce gdzie koncówka gry ssała pałe niemiłosiernie gdzie słabe bossfighty były przeplatane loadingami i nudnymi sekcjami grywalnymi Ciri. No i po 12 patchach wreszcie gra chodzi całkiem przyzwoicie i nie miałem zbytnio bugów a teksty z Mad Maxa mnie rozje.bały i nawet czerstwy gameplay nie przeszkadzał.

 

The Evil Within - długo się napalałem na ten tytuł, ale jakoś tak się mijaliśmy. Uwielbiam RE 4, Mikamiego i wydawało mi się, że gra to będzie taki duchowy następca RE 4 zmiksowany z SH i po części tak było, ale to paradoksalnie było problemem. Chyba nie wiedzieli czy chcą iść bardziej w otwartą jatkę jak 4 resident czy psychiczne tortury i survival. Wyszło bardzo źle z przebłyskami. 

 

Left Behind DLC - no średnio, męczy mnie trochę 'core' gameplay'u w The Last of Us, za dużo tutaj cinematicu za mało porządnych rozwiązań gameplayowych

 

Wolfenstein Old Blood - początek był obiecujący, ale z czasem przestała bawić tak jak to robił New Order

 

South Park: The Stick of Truth - Solidny tytuł, nie jestem fanem SP, ale oglądało się kiedyś sporadycznie, szkoda, że gra szybko robi się schematyczna i bardzo powtarzalna tak jakby twórcy postanowili skupić się tylko na historii a gameplay miał być dodatkiem. Etap Kanada rządzi. 

 

 

No ale żem ponarzekał. To teraz jedziemy z backlogiem dalej, 100 pozycji na dzien dobry same sie nie zrobi. 


Ten post był edytowany przez bartezoo dnia: 17 marca 2016 - 10:28

  • 0

#6886 Tawotnica Napisany 19 marca 2016 - 10:20

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 142 Postów:
Super Metroid:

qKTYnWH.jpg

lpX6KiW.jpg

22 lata, a ciągle szalenie grywalne. Tylko sterowanie zdradza, że to tytuł z '94. Wall-jumpy potrafią być "tricky", ponieważ trzeba poczekać na odpowiednią animację Samus przed skokiem. Przewijanie itemów selectem też już jest mocno niedzisiejsze, a niestety na 3DSie nie można sobie dowolnie zmapować przycisków :reggie: Mimo tego lepiej brać tą wersję niż na jakąkolwiek stacjonarkę N, bo śmiga wreszcie w 60hz. Jedyny mankament to bardzo cichy dźwięk. Nie sprawdzałem jeszcze Zeldy, ale wydaje mi się że wszystkie gry na SNES VC będą na to cierpieć.
  • 2

#6887 Daddy Napisany 23 marca 2016 - 01:27

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 952 Postów:

The Wolf Among Us - ależ świat, postacie z baj w nowych rolach :gusta: 8.6/10 :olo: (nie oceniam technicznego aspektu wersji na Vitę, bo musiałbym kilka punktów uciąć :yao: )


  • 0

#6888 filip Napisany 23 marca 2016 - 11:03

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Ostatnio skończyłem BB razem z DLC oraz Gone Home.

 

To drugie to typowy symulator chodzenia. Gramy 21 letnią dziewczyną, która (jak typowy amerykański biały dzieciak z klasy średniej) wraca z eurotripu do domu.

 

Na chawirce nikogo nie zastaje, jej wiadomość zostawiona na poczcie głosowej jeszcze z Europy odsłuchana dopiero przez nas. Chodzimy po domu, zapalamy światła, czytami listy, notatki i tym podobne próbując się dowiedzieć co się stało, dlaczego nikogo nie ma w domu. W niektórych pokojach światła czy tv są włączone, mamy wrażenie jakby chałupa opuszczana była w pośpiechu co buduje atmosferę niepokoju i zagadki.

 

Chodzenie samemu po dużym domu i odkrywanie historii jego mieszkańców (nie tylko obecnych ale także z dość dalekiej przeszłośc, ale tutaj bez spojlera) niesie za sobą klimat lekkiej... nie powiedziałbym grozy, ale takiego niepokoju. Trochę jakby znów miało się 8 lat i spędzało noc bez opieki :doge:

 

Gra na jedno, dwa posiedzenia. Podobało mi się :)


  • 0

#6889 BeSOS Napisany 23 marca 2016 - 11:32

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Tez to skonczylem niedawno. Mi sie nie podobalo. szczegolnie meczylem sie z rozczytywaniem bazgrolow na listach...mam ewidentny przesyt walking symulatorami i innymi indorami tego pokroju. I jeszcze za taka kase :fp:

 

Co do gry - myslalem ze obroni sie zajebistym story czy cos ale bylo jak dla mnie zupelnie sztampowe i nieciekawe a design chaty to jeden wielki buerk.


  • 0

#6890 filip Napisany 23 marca 2016 - 11:35

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

W opcjach można włączyć okienko z tymi bazgrołami w czytelnej czcionce ;)

 

A ja myślę jakiego symulatorka chodzenia by nie wrzucić na ruszt w następnej kolejności.


  • 0

#6891 Schrodinger Napisany 23 marca 2016 - 11:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:

Symulatory chodzenia to rak branży,

 

 

fin;


  • 0

#6892 Spuczan Napisany 23 marca 2016 - 11:52

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 087 Postów:

Rak branży to gracze. Kupują używki, sequele, remastery, nie wspierają nowych ip i nie kupują bezpośrednio od twórcy na straganie. Należałoby się ich pozbyć.


  • 0

#6893 Shinigami Napisany 23 marca 2016 - 12:04

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 403 Postów:

Symulatory chodzenia to rak branży,

 

 

fin;

 

A symulatory chodzenia od Ubi?


  • 0

#6894 BeSOS Napisany 24 marca 2016 - 20:34

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Evil Within - bardzo udana gierka, wszystko to czym RE6 nie był. :kult:


  • 0

#6895 torq314 Napisany 25 marca 2016 - 09:28

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 513 Postów:
Wolf Among Us

najlepsza z teltejlów w jakie grałem, a oprócz obu WD grałem też w darmowe prologi borderów i got.

żadna z tamtych do wilka nie ma startu nawet, podobało mi się wszystko, scenariusz, postacie, klimat.
  • 0

#6896 Schrodinger Napisany 25 marca 2016 - 09:32

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:

Bordery = Wilk, ta sama jakość, ale zupełnie inny klimat ... WDy, GoTy, LiSy i inne syfy nie dorastają im do pięt 


  • 0

#6897 Dixi Napisany 25 marca 2016 - 09:56

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Borderki śrenio mi podeszły, ale intra w poszczególnych odcinkach :banderas:


  • 0

#6898 lukaszSA Napisany 25 marca 2016 - 10:02

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 961 Postów:

Wilk, ach Wilk :banderas: 

 

Ta kolorystyka, ten ponury klimat, każdy brzmi jakby chciał się zabić. I ta muzyka w intrze


  • 0

#6899 Schrodinger Napisany 25 marca 2016 - 10:06

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 987 Postów:

no to ryjące beret zakończenie :bowdown:


  • 0

#6900 BeSOS Napisany 25 marca 2016 - 11:20

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

sa rozne? Bo moje bylo zadne, poprostu

Spoiler


  • 0