Skocz do zawartości

Zdjęcie

UFC Undisputed 2010

Yukes THQ PS3 X360 PSP iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
65 odpowiedzi na ten temat

#31 Raikoh Napisany 16 maja 2010 - 01:33

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

FNR4 to efekciarska gra dla n00bów. Taki miłośnik fpsów w przerwie pomiędzy MW2 a BC2 może sobie w to zagrać.
UFC:U to gra dla prosów. Tu się nie mashuje przycisków w oczekiwaniu na super combo ;)


Nie mów, że w FNR4 mashuje się przyciski/gałkę. Tam kilka bezsensownych ataków na pałę kończyło się utratą staminy.
  • 0

#32 Gość_jachu2_* Napisany 19 maja 2010 - 22:17

Gość_jachu2_*
  • Goście

FNR4 to efekciarska gra dla n00bów. Taki miłośnik fpsów w przerwie pomiędzy MW2 a BC2 może sobie w to zagrać.
UFC:U to gra dla prosów. Tu się nie mashuje przycisków w oczekiwaniu na super combo ;)

Ostatnio dopiero dane mi było zobaczyć jak teraz postacie mogą obficie krwawić. Krew leje się jak ze świniaka. Miodzio ^_^


Fight Nighta sprzedawałem już kilka razy, ale zawsze coś skłaniało mnie, żeby jednak go zatrzymać. Po walkach "Górala" zwłaszcza mam ochotę poboksować na konsoli, szkoda, że wychodzi tak mało DLC z nowymi pięściarzami, bo ci tworzeni przez fanów to jednak nie to. Ale co jakiś czas nachodzi mnie na boks, wtedy nie żałuję, że nie pozbyłem się mojego FNR4.

I nie mashuję, gram bardzo defensywnie, lutując głównie z kontry.

W MMA pograłbym po walkach Pudziana, w sumie już edycja 2009 bardzo przypadła mi do gustu, ale zdecydowałem się na FNR4. Czekam co pokaże MMA od EA Sports, wówczas na pewno kupię którąś z tych gier, oczywiście tę lepszą.
  • 0

#33 Scorpio Napisany 20 maja 2010 - 07:29

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Mam demo, nie mam tutoriala ... co robić po złapaniu zawodnika, poza kopaniem, bo żadna sekwencja mi nie wchodzi i co najwyżej przepycham się z przeciwnikiem? :)
  • 0

#34 MahDee Napisany 20 maja 2010 - 10:12

MahDee

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 810 Postów:
wcisnij start i wejdz w action list, pokaze Ci co mozesz zrobic z danej pozycji.
  • 0

#35 olfeusz Napisany 20 maja 2010 - 14:10

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:

I nie mashuję, gram bardzo defensywnie, lutując głównie z kontry.


O tak, i te pół godzinne walki i zwycięstwa na punkty. Mowa oczywiście o najwyższym poziomie.

W trójkę zagrywałem się godzinami, teraz będę musiał wybrać pomiędzy UFC, a FNR4, na pewno cena jest zaletą gry od EA.
  • 0

#36 Scorpio Napisany 20 maja 2010 - 16:36

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

wcisnij start i wejdz w action list, pokaze Ci co mozesz zrobic z danej pozycji.

Kurde, nie wiedziałem ... a tak przez kilka walk testowałem wojownika, jak za dobrych czasów w mordobiciach ogrywanych na Arcade :D
  • 0

#37 GrzesiekMB Napisany 20 maja 2010 - 16:51

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

O tak, i te pół godzinne walki i zwycięstwa na punkty. Mowa oczywiście o najwyższym poziomie.

W trójkę zagrywałem się godzinami, teraz będę musiał wybrać pomiędzy UFC, a FNR4, na pewno cena jest zaletą gry od EA.



fight night wygrywa galkowym systemem walki. i podejrzewam, ze nadchodzace mma tym samym pobije nowe ufc. poza tym niszczyc innych fedorem to nie lada gratka:P
  • 0

#38 Shinigami Napisany 20 maja 2010 - 17:03

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
No nie wiem, UFC w dostatecznym stopniu wykorzystuje wszystko, co ma pad. Łącznie z obiema gałkami.
  • 0

#39 GrzesiekMB Napisany 20 maja 2010 - 17:40

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

No nie wiem, UFC w dostatecznym stopniu wykorzystuje wszystko, co ma pad. Łącznie z obiema gałkami.


zgadza sie, ale wg. mnie w ufc nie masz poczucia pelnej kontroli nad zawodnikiem. w tej grze jak wyjatkowo dluga tzw. learning curve i nigdy w pelni nie opanowalem tego systemu
  • 0

#40 ACZ Napisany 20 maja 2010 - 18:04

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Zadawanie ciosów analogami ssie.
  • 0

#41 Shinigami Napisany 20 maja 2010 - 19:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

zgadza sie, ale wg. mnie w ufc nie masz poczucia pelnej kontroli nad zawodnikiem. w tej grze jak wyjatkowo dluga tzw. learning curve i nigdy w pelni nie opanowalem tego systemu

Mnie akurat nie przeszkadza to, że trzeba chwilę pomęczyć się z odkryciem tajników systemu ;)
  • 0

#42 Raikoh Napisany 20 maja 2010 - 19:56

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Zadawanie ciosów analogami ssie.


Bredzisz ACZ <_<
  • 0

#43 Otacon Napisany 20 maja 2010 - 20:10

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Słaba recka gry w nowym PSXE...ale ocena dobra-8:)
  • 0

#44 Raikoh Napisany 20 maja 2010 - 20:20

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Oceniło już grę pięć innych serwisów- jest bardzo dobrze ... jak do tej pory. http://www.metacriti...undisputed 2010
  • 0

#45 Otacon Napisany 20 maja 2010 - 20:30

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Z 5 punktów pewnie straci ;) Na allegro czas zakupić grę. Ciekawe kiedy będą wysyłać.
  • 0

#46 AdamekPL Napisany 20 maja 2010 - 20:49

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Pamiętajcie że jeśli kupicie używaną, to nie będziecie mogli grać online :clown:
W każdym pudełko jest kod, który należy wpisać, żeby można było pograć online kod jest oczywiście jednorazowy.
Jednakże nawet z używką będziecie mogli pograć, jeśli zapłacicie dodatkowe 5$, za kod odblokowujący funkcje online.
Źródło: http://polygamia.pl/...ronic_Arts.html
  • 0

#47 Shinigami Napisany 26 maja 2010 - 00:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Okrągła dziewiąteczka. 2009 odpuściłem i zadowoliłem się demem, ale 10 będę musiał wziąć.
  • 0

#48 Raikoh Napisany 26 maja 2010 - 01:35

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Dokładnie. Historia Japonii tak de facto ma jeden bardzo ciekawy moment: pomiędzy rokiem 1550, a 1610. To był czas wielkich osobowości, kształtowania się państwowości japońskiej. Podobnie mitologia Japonii: nudy. Ledwo przebrnąłem przez książkę


Fajnie, że dodali balans ciałem- tego brakowało w UFC 2009. Jeśli kariera będzie fajnie rozbudowana to będę klaskał uszami.
  • 0

#49 oranje Napisany 26 maja 2010 - 07:58

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Ale cytat to nie ten dałeś. Szkoda, że w przesunęli Sylvie z UFC do EA MMA. Ale demo jest mistrzowskie, ale dotrwanie do końca graniczy z cudem. Najdalej dotrwałem do 3 rundy w walce Evans - Machida, ale szybko murzyna posłałem na deski.
  • 0

#50 Gość_Hellmans_* Napisany 26 maja 2010 - 08:57

Gość_Hellmans_*
  • Goście

Najdalej dotrwałem do 3 rundy w walce Evans - Machida, ale szybko murzyna posłałem na deski.


Miałem podobnie :lol: Raz specjalnie czekałem do końca nic nie robiąć tylko po to żeby zobaczyć animację   :wink:
  • 0

#51 Raikoh Napisany 26 maja 2010 - 12:39

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
O damn :unsure: skąd ten cytat? Mniejsza, ważne, że najciekawszy okres historyczny Japonii to okres Heian!!!!

Miałem UFC 2009 i raczej kupię UFC 2010 (tak, aby off topa nie było)
  • 0

#52 Groomi Napisany 07 czerwca 2010 - 12:19

Groomi

    Mega Man

  • Narybek
  • 134 Postów:
Nikt nie ma jeszcze gry ? Próbuję już na trzecim forum znaleść kogoś do pogrania ale widzę ,że ta gra nie jest popularna wśród polskich graczy.
  • 0

#53 Blizzard Beast Napisany 07 czerwca 2010 - 12:50

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
 Zapewne nie pomogło jej nacięcie się na Red Dead Redemption. Większość polskich graczy raczej nie trzaska sobie więcej, niż jedną premierową grę miesięcznie :)

Ja poprzedniego UFC nie miałem, ale UFC 2010 pewnie kupię, choć poczekam aż nieco stanieje. MMA nie kręci mnie aż tak bardzo, choć w demku fajnie mi prało się po mordzie. No i jeszcze nie skończyłem poprzedniej gry tych samych autorów. Jeśli kupiłbym UFC2010 to będzie to już szósta gra od nich na mojej półce w tej generacji - srogo.
  • 0

#54 Otacon Napisany 07 czerwca 2010 - 14:54

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
Groomi
kupię golda to możemy zagrać.

Poprzednim razem online można było zagrać towarzysko lub rankingowo, gdzie zdobywało się punkty doświadczenia. A jak wygląda teraz rankingowe granie? Jakieś obozy szkoleniowe są ale nie wiem o co w nich biega...
  • 0

#55 Raikoh Napisany 08 czerwca 2010 - 01:51

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Za dużo gier wyszło które chcę kupić, dlatego nie wiem co z UFC 2010 zrobić. Przestraszyły mnie opinie znajomych, jakoby gra poszła bardziej w arkadową nawalankę.
  • 0

#56 Gość_Hellmans_* Napisany 08 czerwca 2010 - 08:24

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Nie dam 2 baniek za grę sportową, aczkolwiek mam ten tytuł w planach bo w demo gram prawie codziennie.  
  • 0

#57 Blizzard Beast Napisany 08 czerwca 2010 - 09:40

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Za dużo gier wyszło które chcę kupić, dlatego nie wiem co z UFC 2010 zrobić. Przestraszyły mnie opinie znajomych, jakoby gra poszła bardziej w arkadową nawalankę.


Ciekawe. Po czym wnoszą? Smackdowny mają przeważnie zbliżony poziom symulacyjności i nie zmieniają się w tym względzie drastycznie z części na część.
  • 0

#58 Otacon Napisany 08 czerwca 2010 - 14:17

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
arcadowa nawalanka, dobre sobie :clown:
  • 0

#59 Raikoh Napisany 09 czerwca 2010 - 03:09

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
To opinia dwóch anglików z pracy. Twierdzą, że gra jest całkiem inna niż poprzednia część. Nie mówię, że mają rację, ale dziwne- jarali się poprzednią odsłoną, a tej nie trawią. Dodam, że są fanatykami walk MMA. Ja zrobię tak, po prostu sprawdzę demo :smile:
  • 0

#60 Blizzard Beast Napisany 09 czerwca 2010 - 10:37

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
To nie jest czasem ta sama grupa baranów, którzy lubili Quake 1, nie lubili Quake 2, lubili Halo, nie lubili Halo 2, itd.?
  • 0



Inne z tagami: