Skocz do zawartości

Znudzenie grami


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
303 odpowiedzi na ten temat

#181 Gość__* Napisany 13 października 2006 - 12:56

Gość__*
  • Goście

poprostu zadna nowa giera nie jest w stanie mnie przy sobie na dluzej zatrzymac


Stary sorry ale moim zdaniem wyjarałeś się, no shit. Ok może kiedys jakiś tytuł wgniecie Cię na dłużej ale to już na bank nie będzie to samo. Mam spore doświadczenie z wypaleńcami i naprawde 100% z nich odkłada granie, lub mocno je ogranicza. Wybierają inne rozrywki. I nie chodzi mi tu o wiek, bo dotyka to nawet ludzi przed 20tką.


Nie chodzi mi o to,ze zadna nowa gra mnie nie jara,tylko poprostu niemoge znalezc gry,ktora by mnie wkrecila na maxa,pozamiatala :)

PS:Nie wytrzymalem i niusy przecztalem :]
  • 0

#182 keogh Napisany 13 października 2006 - 13:14

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

Nie chodzi mi o to,ze zadna nowa gra mnie nie jara,tylko poprostu niemoge znalezc gry,ktora by mnie wkrecila na maxa,pozamiatala


Nie wiem czy męczyłeś SotC albo Blacka, ale jeśli Cie to nie ruszyło to fak szit jeste ciężko.
Zostaje retro granie, odpal jakieś starocie może to pomoże...
  • 0

#183 Gość__* Napisany 13 października 2006 - 14:06

Gość__*
  • Goście


Nie chodzi mi o to,ze zadna nowa gra mnie nie jara,tylko poprostu niemoge znalezc gry,ktora by mnie wkrecila na maxa,pozamiatala


Nie wiem czy męczyłeś SotC albo Blacka, ale jeśli Cie to nie ruszyło to fak szit jeste ciężko.
Zostaje retro granie, odpal jakieś starocie może to pomoże...

Black juz ukonczony na 100%,to byl ostatni tytul ktory rozwalilem na 100% :)
SotC nie probowalem ;/
  • 0

#184 keogh Napisany 13 października 2006 - 14:13

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

SotC nie probowalem ;/


to zobacz GO, zmienisz zdanie co do zamiatania :]
  • 0

#185 Gość__* Napisany 13 października 2006 - 14:18

Gość__*
  • Goście

to zobacz GO, zmienisz zdanie co do zamiatania :]

indiwudualna sprawa, znam takich co tylko wzruszyli ramionami i dali se spokój z tą grą...... ja ostatnio siadam trochę z przestytu (wszystkie te gry z psx które jeszce nie grałem) ale puki co jeszce nie nzaelkam na nudę (raczej na brak decyzji w co grać)
  • 0

#186 keogh Napisany 13 października 2006 - 14:31

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

indiwudualna sprawa, znam takich co tylko wzruszyli ramionami i dali se spokój z tą grą.


to jacys dziwni chyba :/// ale poważnie dziwni, aż sie sam teraz zdziwiłem :]
  • 0

#187 Yoori Napisany 13 października 2006 - 16:09

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

ale puki co jeszce nie nzaelkam na nudę (raczej na brak decyzji w co grać)

Ja mam to samo, patrze na półke z grami i nie wiem za co się zabrać, wtedy żałuje że nie mam jednego tytułu bo bym nie musiał wybierać i się męczyć, najczęściej moje niezdecydowanie kończy sie tym że w nic nie gram :ninja:
  • 0

#188 Gość__* Napisany 13 października 2006 - 16:12

Gość__*
  • Goście

najczęściej moje niezdecydowanie kończy sie tym że w nic nie gram :ninja:

u mnie to samo, pgram 5 minut zmiana, potem znowy, potem wyłączam i idę na spacer bo jak pomyśle że mam jeszce to i to i to przejśc to mi się wszystkiego odechciewa.......
  • 0

#189 Gość__* Napisany 14 października 2006 - 15:28

Gość__*
  • Goście
Odpalilem dzisiaj Blacka,i mysle sobie jaka mape,wzielem spetrniv gulag na normalu(i tak m16a2 mam :) ),pierwszy koles hs,nastepny dostaje granatem,jego kumpel hs,nastepny hs i tak dalej...I zero przyjemnosci,ide jak przecinak,latwo prosto i bezproblemowo,apteczek full.Dobra daje black ops pomyslalem,tak tez zrobilem i dalej to samo tylko czesciej uzywam granatnika :/ Zero przyjemnosci,poprostu lipa :(
Jest ze mna zle kuna fak :(
  • 0

#190 cwany-lis Napisany 14 października 2006 - 19:19

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:
ależ problemy wy macie, krótka piłka - chcesz grac - grasz, nie chcesz - robisz coś innego :przytul: co wy ? nie macie innych rzeczy do roboty ? szczęściarze :^^:
  • 0

#191 Gość__* Napisany 14 października 2006 - 19:23

Gość__*
  • Goście

ależ problemy wy macie, krótka piłka - chcesz grac - grasz, nie chcesz - robisz coś innego :przytul: co wy ? nie macie innych rzeczy do roboty ? szczęściarze :^^:

nie rozumiesz to większy problem niż to czy się chce czy nie ale czy człowiek sie wypala i porzuca swoje ukochane hobby (no jak je porzuci to juz nie jest ukochane ale rozumiesz chyba o co mi chodzi.....) to jak rozstanie bo związek sie wypalił, zawsze pozostaje jakiś żal i tęsknota........
  • 0

#192 cwany-lis Napisany 14 października 2006 - 19:48

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:
aha :hejka: ja troche inaczej podchodzę do gier - przede wszystkim jak do rekreacyjnej rozrywki z lekką nutka kolekcjonerstwa :^^:
  • 0

#193 Gość__* Napisany 14 października 2006 - 19:55

Gość__*
  • Goście

ja troche inaczej podchodzę do gier - przede wszystkim jak do rekreacyjnej rozrywki z lekką nutka kolekcjonerstwa :^^:

to ja tak podchodzę do komiksu ale jak sie pożegnałem z mangą to trochę mi żal było ale już miałem dość z drugiej strony. Zre4sztą trzeba by rozróznić pasję/hobby a przelotną rozrywkę jaką gry często są......
  • 0

#194 piterekd Napisany 14 października 2006 - 22:32

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Mi już nie przeszkadza ten bolesny brak radości z grania, bo nie mam teraz na nie poprostu czasu :ziewa: Tak wiele się dzieje że nie myślę o graniu :P
  • 0

#195 Gość__* Napisany 16 października 2006 - 20:09

Gość__*
  • Goście
"znudzeni rami".... wnosek jest bardzo prosty- ktojest znudzony grami niech sie po prostu na jakas inna forme rozrywki rpzerzuci..po co tracic czas an cos co nudzi/"nie bawi jak dawniej"- szkoda nawet o tym pisac.... jak znudzony to niech robi co innegoa nie przelewa zale.....
  • 0

#196 Gość__* Napisany 18 października 2006 - 22:58

Gość__*
  • Goście
ostatnio od dłuższego czasu jestem bezrobotny i bezszkolny. dzięki wspaniałemu Dragon Quest VIII przypomniały mi się stare czasy wielogodzinnych sesji growych. i wogóle nieczułem znudzenia grami a przecież DQ8 to wtórność 100% na wielu płaszczyznach :D myślę, że znudzenie grami to tylko i wyłącznie efekt braku czasu na granie, natłoku obowiązków i problemów życiowych.
  • 0

#197 Gość__* Napisany 19 października 2006 - 20:27

Gość__*
  • Goście

myślę, że znudzenie grami to tylko i wyłącznie efekt braku czasu na granie, natłoku obowiązków i problemów życiowych.

albo braku motywacji by siąść na kuprze i przejść jakąś grę bo cię inen reczy odciągają.......
  • 0

#198 Gość__* Napisany 20 października 2006 - 13:33

Gość__*
  • Goście

Chyba kazdy Gracz z dluzszym stazem mial\ma taki okres w swoim zyciu...kiedy gry mu sie znudzily, wydaja mu sie schematyczne, bez duszy...Nie ma sily, ani ochoty dalej grac. Wspomina dawne czasy, kiedy to pogrywal ostro. Byly extra konsole i niezapomniane pozycje. Porownuje wspomnienia do terazniejszosci i odkrywa, ze cos sie wypalilo... I czesto konczy sie to...moze nie samobojstwem hehe, ale np. zerwaniem z graniem. Czasem nawet na zawsze. A jak bylo u Was?? Co robiliscie w takiej sytuacji ?? Moze wspolnie podamy jakies rady, dla ludzi, ktorym gry zbrzydly wlasnie w tej chwili...


Uważam iż nie skłamię mówiąc, że gry wyszły mi bokiem. Jeśli już odczówałem znudzenie to tylko z powodu braku nowych tytułów albo dlatego, że jakiś recenzent od siedmiu boleści wciąż lamentuje, że w MGS'ie 2 gramy Raidenem, bo Sonic, Crash i Spyro to nie to co kiedyś, bo dziesiejsze gry nie są tak odkrywcze jak kiedyś itp... No dobra, nie drążmy tutaj tematu bo Blizzard Beast rzuci na mnie przekleństwo, a tego bym nie chciał.... Ale gry same w sobie mi się nie znudziły. Fakt, nie gram ostatnio, ale to dlatego, że przy kompie głównie wysiaduje brat i mam mało czasu na gry, PlayStation mi padła, a na GameBoya Advance mam tylko 3 gry i wszystkie przeczesane wzdłuż i wszesz ( w Sonic Battle brakuje mi jedynie kilku technik dla Emerla, a w Banjo-Kazooie Gruntys Revenge brakuje mi tylko dwóch puzzli )... Nie znaczy to jednak, że mam dość gier. Po prostu chcę ich więcej, więcej i więcej tylko kasy i miejsca na półkach brakuje.
  • 0

#199 Gość__* Napisany 20 października 2006 - 22:54

Gość__*
  • Goście

Po prostu chcę ich więcej, więcej i więcej tylko kasy i miejsca na półkach brakuje.

z półką to akurat prosta sprawa, dosztukuj sobie jedną......

bo dziesiejsze gry nie są tak odkrywcze jak kiedyś itp...

są tylko nie widać tego w zalewie powszechnego chłamu, oldschool wydaje sie atrakcyjniejszy bo tam słabe gry poszły w zapomnienie i zostały same perełki......

Nie znaczy to jednak, że mam dość gier. Po prostu chcę ich więcej, więcej i więcej

ja tez tak mam ale teraz mam ich za dużo (jakieś 20 tytułow w kolejce) a ja nie mam czasu by przysiąść przy którymś i go przejść bo za chwile przychodzi nowy i znowu nagrzany rzucam sie by pograć i zapominam o poprzednim (w ten sposób Yoshi Island od 3 lat czeka na skończenie, choć cały czas o nim pamiętam i kiedyś to zrobie)
  • 0

#200 piterekd Napisany 21 października 2006 - 13:10

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
nie wiem, ja jeżeli już w coś zagram, to jest to coś lekkiego, tak na szybko.. np teraz sobie od niechcenia pykam w starusieńkiego Carmageddona2 dla frajdy :^^:
Nie chce mi się zagłębiać w obszerną fabułę itd. :ziewa:
  • 0

#201 Gość__* Napisany 22 października 2006 - 16:52

Gość__*
  • Goście
Pieprzycie głupoty :D Trza grać, jak nie chce sie, to na chama, po godzince juz od konsoli odejsc nie mozna... przynajmniej ja tak mam....
  • 0

#202 Gość__* Napisany 22 października 2006 - 18:04

Gość__*
  • Goście

Pieprzycie głupoty :D Trza grać, jak nie chce sie, to na chama, po godzince juz od konsoli odejsc nie mozna... przynajmniej ja tak mam....

uwielbiam twoje podejćsie przerzucania swoiego podejścia na wszystkich dookoła......
  • 0

#203 Gość__* Napisany 24 października 2006 - 14:50

Gość__*
  • Goście
Caly tydzien w domu bylem,z powodu choroby :\
Przychodzi do mnie kolega z lekcjami w sobote wlaczam mu Blacka i gra podjarany :)
Normanlnie ten entuzjazm mi sie udzielil i teraz sciagam wszystkie filmy z Girsow,az mnie swierzbi normalnie zeby pykac :D Jest radość :!:
Lece w H2 po xlinku pykac :klaszcze:
  • 0

#204 piterekd Napisany 27 października 2006 - 13:14

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Trza grać, jak nie chce sie, to na chama, po godzince juz od konsoli odejsc nie mozna...

I powiecie mi że Mac nie jest fanbojem.. grania :D
  • 0

#205 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 00:09

Gość__*
  • Goście
ja aktualnie przeżywam drugą młodość gracza i uświadomiłem sobie, że to co wcześniej uważałem za postępujący zanik pasji, było taqk naprawdę natłokiem innych zajęć pochłaniających mój czas i uniemożliwiający mi pełne delektowanie się , tym co lubię najbardziej :)
  • 0

#206 Gość__* Napisany 10 grudnia 2006 - 12:06

Gość__*
  • Goście
Ja tak miałem, kiedy byłem pecetowcem. Na pulpicie miałem NfS Underground 2, Settlers, Pro Evo, Warhammer 40,000, WP Powrót Króla, i masa innych gier, a siadając przed monitorem nie chciało mi się w nic grać i potrafiłem siedzieć przed monitorem i oglądać ikony albo grać w pasjansa... A cała sytuacja dlatego, że byłem piratem, miałem codziennie 3 nowe świetne gry, które ledwo włączyłem i juz miałem nową... Czarę goryczy przelewało CD-Action, przez które miałem tyle gier że nie wiedziałem w co grać.

Ale to się zmieniło. Kupiłem PS2. Nie przerobiłem jej i nie zamierzam. Nie myślę, że jak nie mam tych 100-200 zł na nówkę sztukę to muszę kraść i piracić. Jak na razie mam 5 gier i jestem spłukany, następna może za 3-4 miechy. Nie martwi mnie to. Przez to, mając świadomość, że nowej gry nie będzie tak szybko, skupiam się i zagłębiam na maxa w grze którą mam. Oczywiście, ciągle mam syndrom pirata, któremu gra po 1 dniu się nudzi i chce nową. Wtedy wchodzę do internetu, czytam zapowiedzi i recenzje, oglądam screeny i fanowskie strony, po prostu jaram się grą. I uwierzcie, to pomaga.
  • 0

#207 Gość__* Napisany 11 grudnia 2006 - 03:16

Gość__*
  • Goście
no i git :D na ten "syndrom pirata" najlepsze jest obranie sobie za punkt honoru wyciśnięcie maxymalnych 100% z każdej oryginalnej gry którą posiadasz. nie dość że pomaga mentalnie, to jeszcze wypełnia czas, potrzebny na uzbieranie hajsu na następną gierę. :D
  • 0

#208 piterekd Napisany 11 grudnia 2006 - 13:39

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Ja teraz tylko hobbistycznie i odpoczynkowo gram w weekendy w Queja!!!Arena w necie jak za starych dobrych lat :P O innych grach lubię tylko czytać :^^:
  • 0

#209 cwany-lis Napisany 13 grudnia 2006 - 19:03

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:
ja tam nie dorabiam sobie żadnej ideologii do grania - gram jak mi się chce a jak nie to trudno, wielki mi problem ;)
  • 0

#210 f5k Napisany 13 grudnia 2006 - 19:42

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
A ja sobie gram jak mam czas(a mam go sporo) i ochote np. wczoraj znaczy dziś o 24 położyłem sie spać i nie mogłem zasnąć to pomyślałem że wstane i pykne sobie w Dog's life wstałem po cichu i sobie pyknołem dwa obszary jak skończyłem to jeszcze było mi mało i pykłem sobie jeden obszar w Blacku, poszłem spać ok.2:30. Dziś(jutro:)) chyba będzie podobnie :cojest: :hmmm: :ninjadance: . A morał z tego taki że nigdy nie wiadomo kiedy najdzie ochota na granie, grajcie wtedy kiedy macie ochote :^^: .
  • 0