Skocz do zawartości

Znudzenie grami


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
303 odpowiedzi na ten temat

#211 AiszA Napisany 13 grudnia 2006 - 20:37

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
Ja nigdy nie nudziłam się grami :D Wybieram takie, przy których wprost się nie da :P Raczej moje dłuższe przerwy związane są z brakiem czasu, odkąd pracuję & zaocznie studiuję :wariat:
  • 0

#212 Gość__* Napisany 14 grudnia 2006 - 14:13

Gość__*
  • Goście
jak się ma naprzykład takie PES6, to ochota jest 24/h :mrgreen:
  • 0

#213 Aras Napisany 14 grudnia 2006 - 14:32

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:

ja tam nie dorabiam sobie żadnej ideologii do grania - gram jak mi się chce a jak nie to trudno, wielki mi problem ;)

ja teoretycznie mam tak samo... tylk oja naprawde uwielbiam być wkręcony w świat jakiejś gry i sie w nią zagłębiac, maksować, nabywac skill, a gdy nnie mam w co to porpostu nie ubolewam nad tym bo wkońcu mma czas obczaić jakis film, książkę, gazetę, płytę etc. a jak już to wszytsko obczaje to mam nowego szplia już albo odkrywam na nowo starego i nie odczuwam zedneog zmęczenia/przestoju etc.
  • 0

#214 Gość_jachu2_* Napisany 15 grudnia 2006 - 15:02

Gość_jachu2_*
  • Goście
W chwili obecnej i mnie, niestety, dopadł kryzys. Swego czasu konsola potrafiła być na chodzie kilkanaście godzin bez przerwy, a ja przerywałem rozgrywkę tylko i wyłącznie z powodu wyczerpania fizycznego. Dzisiaj, mimo że na półce leży praktycznie "niegrany" God of War, jakoś nie mam wielkiej chęci do gry. Od razu zaznaczam, że nie ma to nic wspólnego z klasą tego tytułu, bo gra sama w sobie jest świetna, co wnioskuję z pierwszych (i jedynych póki co) 20 minut z nią spędzonych. Nie wiem z czego to wynika, ale po prostu, najzwyczajniej w świecie NIE CHCE MI SIĘ GRAĆ. PES6 - to samo, dwa meczyki i koniec. Jakieś wewnętrzne wypalenie? Nie mam pojęcia. W chwili obecnej wolę na przykład obejrzeć film, nawet obrady sejmu (!!), niż pograć. Wczoraj pojawiła się iskierka nadziei, bo dostałem od koleżki SOCOM 2 i nawet mnie wciągnął. Tak więc, może coś szarpnie. Pożyjemy, zobaczymy.
  • 0

#215 Gość__* Napisany 15 grudnia 2006 - 15:07

Gość__*
  • Goście
jachu mam radę: napal się na gry. Poczytaj zapowiedzi, obejrzyj filmiki i pozytywne recenzje. Wciągnij się.

Albo odpocznij. Poczuj się, jakby Ci ktoś zabronił grać. Wtedy chęć na grę rośnie.
Ostatnia porada: pogadaj z ludźmi, którzy grają. To pomaga.
  • 0

#216 phsx Napisany 15 grudnia 2006 - 20:53

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Mialem wiele takich 'zalaman gracza' ale teraz mam nawrot milosci do gier, gram duzo i na wszystkim co sie do tego nadaje. :)
  • 0

#217 Gość_jachu2_* Napisany 15 grudnia 2006 - 21:43

Gość_jachu2_*
  • Goście

jachu mam radę: napal się na gry. Poczytaj zapowiedzi, obejrzyj filmiki i pozytywne recenzje. Wciągnij się.

Czytanie zapowiedzi nie wydaje mi się być dobrym rozwiązaniem. Ciężko grać w grę, która jeszcze się nie ukazała. Chyba, że masz na myśli napalenie się na gry jako całość zjawiska, wtedy jak najbardziej. Co do filmików i recenzji to zapewne tyczą się one także produkcji, których nie posiadam. Zawsze robię to przed ewentualnym zakupem. Rada dobra, ale po świętach. :)

Albo odpocznij. Poczuj się, jakby Ci ktoś zabronił grać. Wtedy chęć na grę rośnie.

Odpoczywam, ale rzecz w tym, że grać nikt mi nie broni. Tutaj dobrym pomysłem byłby rozbrat z konsolą. Po powrocie z wakacji zawsze łapię zajawkę na granie. Mógłbym komuś ją pożyczyć, ale od czasu, gdy znajomi uszkodzili mi save'a z option file z PES5, postanowiłem nie robić tego więcej.

Ostatnia porada: pogadaj z ludźmi, którzy grają. To pomaga.

Właśnie to robię, zobaczymy jak to będzie. Pokój.
  • 0

#218 piterekd Napisany 15 grudnia 2006 - 23:05

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

grajcie wtedy kiedy macie ochote :^^: .

no właśnie z tą ochotą czasem jest problem :^^:

, mimo że na półce leży praktycznie "niegrany" God of War, jakoś nie mam wielkiej chęci do gry.

Głowa do góry jachu, idą świeta i na bank wróci Ci ochota na granie, zobaczysz ;) Ja już teraz planuję jak zabić ten czas świateczny i jak się wyrwać z tej tzw. magii świąt, bo nie lubię jej, więc pewnie będę sporo grał :D
  • 0

#219 Gość__* Napisany 16 grudnia 2006 - 10:33

Gość__*
  • Goście
jachu miałem na myśli, że masz czytać zapowiedzi i recenzje, oglądać filmiki z gier, które już masz. Wiesz, to wtedy(przynajmniej mnie) uświadcza w przekonaniu, że mam świetną grę.
  • 0

#220 piterekd Napisany 16 grudnia 2006 - 19:30

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Wiesz, to wtedy(przynajmniej mnie) uświadcza w przekonaniu, że mam świetną grę.

Szkoda tylko że potem (gdy już gra się pojawi i ją kończymy) to wszystko przycicha. Wprawdzie do dziś lubię sobie obejrzeć trailera Vice City, ale to nie to samo co przed premierą kiedy jeszcze w 100% nie wiemy czego się spodziewać ;)
  • 0

#221 Godot Napisany 16 grudnia 2006 - 22:40

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
najlepszym lekiem na znudzenie grami jest zmiana systemu:
nudza cie gry na ps2? sprobuj gcn albo xboxa
wyprobowalem na sobie wiele razy :) niedawno zrobilem totalna wymiane sprzetu i zajaranie grami mi nie mija :D
  • 0

#222 walker Napisany 17 grudnia 2006 - 23:59

walker

    Blanka

  • Narybek
  • 247 Postów:
na mnie nic nie dziala, zmiana sprzetu, nic, chyba robie sie za stary na granie :(, pogram z 10 min i mi sie wszystko nudzi :/
  • 0

#223 phsx Napisany 18 grudnia 2006 - 17:24

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Zrob sobie ze 2 miesiace przerwy to ci napewno przejdzie.
  • 0

#224 Kleksandra Napisany 19 grudnia 2006 - 12:01

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Dzięki Telekomunie nie będę miała przez dobry tydzień albo i więcej netu w domu, gier do przejścia zostało mi sporo, a po ostatnim braku czasu na cokolwiek o znudzeniu grami nie ma mowy. Szczęście w nieszczęściu ;)
  • 0

#225 phsx Napisany 19 grudnia 2006 - 15:36

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Nom przerwa dluzsza zawsze dziala. :)
  • 0

#226 Sketler Napisany 20 grudnia 2006 - 06:47

Sketler

    Chocobo

  • Narybek
  • 23 Postów:
ja przenioslem PS2 do dziewczyny i uwierzcie ze nie mam problemu z ochota zeby grac,caly czas tesknie za czrnula i jak tylko ja dorwe to gram i gram:) to jest moje hobby wiec jak nie gram to czytam o grach itp,aktualnie sie jaram filmikami HD(mega wypasik) wiec panowie glowy do gory i jedziemy dalej z nasza pasja!
  • 0

#227 sulidia Napisany 20 grudnia 2006 - 17:09

sulidia

    Pikachu

  • Narybek
  • 89 Postów:
Ja akurat jeszcze niedoświadczyłem takiego uczucia jak znudzenie grami poprsotu to jest moja wielka pasja i dąże żeby trwała jak najdłużej.Znudzony jestem jak niegram na konsoli i mam wolny czas
  • 0

#228 T.L.Lewis Napisany 20 grudnia 2006 - 17:57

T.L.Lewis

    Pikachu

  • Narybek
  • 54 Postów:
Jaki wolny czas,wolne to ja mam gdy czekam na kuriera z grami w torbie.A gry to nie jest dla mnie hobby, to sposób życia.Moje małe uniwersum.T.L.
  • 0

#229 Gość_jachu2_* Napisany 20 grudnia 2006 - 18:23

Gość_jachu2_*
  • Goście
Mnie już marazm przeszedł. Dłuższa przerwa robi swoje. Grunt to chcieć się zabrać za granie. Wtedy znowu człowieka wciągnie.
  • 0

#230 T.L.Lewis Napisany 20 grudnia 2006 - 18:38

T.L.Lewis

    Pikachu

  • Narybek
  • 54 Postów:
A tak przy okazji to czy nie powinieneś tęsknić za dziewczyną, a nie za czarnulą
  • 0

#231 T.L.Lewis Napisany 20 grudnia 2006 - 18:49

T.L.Lewis

    Pikachu

  • Narybek
  • 54 Postów:
Zawsze mnie zastanawiało jak mogą się znudzić gry.Co jest powodem takiego zachowania. Sam jestem wiekowy jak na tą pasje, a kumpel z którym w dawnych latach często pogrywałem jeszcze na szaraku,jest o dobre cztery lata starszy i wiecie co, właśnie od niego wróciłem. Gdy do niego wszedłem, to gościu ciupał namiętnie.Widok taki powinien mieć pozytywny wpływ na wszystkich którzy wątpią. W tym co robisz powinieneś znaleźć drugie dno, to które Cię wciągnie.Czego wszystkim wątpiącym szczerze życzę. No wiecie-święta i takie tam :klaszcze: T.L.
  • 0

#232 f5k Napisany 20 grudnia 2006 - 19:00

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Granie może sie znudzić gdy sie gra w nadmiarze i nic innego sie nie robi przynajmniej tak jest w moim przypadku dawniej grałem pare godzin bez myślenia:"Kiedy ta gra sie skończy bo już mi sie nie chce grać ale ją chce przejść" a teraz jak wczoraj grałem w CoD3 to grałem tylko 2-3h z tym że w przedostatniej misji myślałem:"Kiedy ta gra sie skończy".
  • 0

#233 T.L.Lewis Napisany 20 grudnia 2006 - 20:15

T.L.Lewis

    Pikachu

  • Narybek
  • 54 Postów:
f5k, To jest tak jak ze słodyczami, od nadmiaru mdli.Jak tam 360-tka warta grzechu.Trochę nie kumam jak można przy nowej konsoli się nudzić :skacze:Gra o której wspominasz jest raczej z wyższej pułki, nie powinna znużyć.
  • 0

#234 Sketler Napisany 20 grudnia 2006 - 20:27

Sketler

    Chocobo

  • Narybek
  • 23 Postów:
Tomasz Lewik dla mnie moja dziewczyna jest nad wszystkim a reszta jest pod gruba czarna kreska:)
  • 0

#235 T.L.Lewis Napisany 20 grudnia 2006 - 20:34

T.L.Lewis

    Pikachu

  • Narybek
  • 54 Postów:
Sketler, I tak należy trzymać, a z przeprowadzką czarnuli do dziewczyny to niezły patent.Nic nie podnosi ciśnienia, tak jak rozłąka.Może to dobre lekarstwo na to całe znudzenie się giercowaniem.Ktoś powinien twoją odpowiedz dyskretnie podsunąć twojej dziewczynie.Ale byś zapunktował :kocha:
  • 0

#236 f5k Napisany 20 grudnia 2006 - 20:37

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

f5k, To jest tak jak ze słodyczami, od nadmiaru mdli.Jak tam 360-tka warta grzechu.Trochę nie kumam jak można przy nowej konsoli się nudzić :skacze:Gra o której wspominasz jest raczej z wyższej pułki, nie powinna znużyć.

No to sie nazywa przesyt, a Xbox 360 to świetna sprawa tylko że już przeszłem Gears of War i Call of Duty 3 na X360, obczaiłem wiekszość interesujących dem i czekam aż pojawi sie coś nowego, a o graniu na Live nie myśle bo jak miałem darmowego miesiąca z Goldem to spróbowałem swoich sił w multi w GoW i za dobrze sobie nie radziłem wiec raczej nie kupie 3 miesięcznego Golda bo to nie dla mnie wiec pozostaje ukończony single, został mi jeszcze nieruszony poziom Hard i nie wiem teraz czy mi sie chce grać w to samo jeszcze raz ino że trudniej ale może sie zdecyduje a kończenie CoD na wyższych poziomach niż Easy sobie już odpuszczam, niby CoD 3 to gra z wyższej półki ale to w gruncie rzeczy to taki Medal of Honor Wojna w Europie na PS2(którego przeszedłem), dlatego nudzi bo ile można w II wojnę światową grać, a nic nowego nie da sie wymyśleć. Jest taka gra w którą bym grał bez żadnych efektów znudzenia: MGS4 ale na nią jeszcze mi przyjdzie poczekać, wiec czas jakoś trzeba sobie umilić do tego czasu, mam jeszcze do ukończenia Dog's Life i God of War na PS2 ale nie wiem czy je ukończe jak mi sie zachce w nie grać to tak jak nie to jakoś sie zmusze i też przejde chyba :hmmm: .
  • 0

#237 T.L.Lewis Napisany 20 grudnia 2006 - 20:44

T.L.Lewis

    Pikachu

  • Narybek
  • 54 Postów:
f5k, To wychodzi na to iż, to nie granie Ci się nudzi, a tylko wybrane tytuły.No to spoko.Wiesz ,zawsze to trochę szkoda gdy nas ubywa.W twoich słowach czuję powiew przyszłego zakupu(PS3).Jeżeli tak to masz ogromny szacun, nie ma to jak giercowanie bez barier.T.L.
  • 0

#238 f5k Napisany 20 grudnia 2006 - 20:52

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

f5k, To wychodzi na to iż, to nie granie Ci się nudzi, a tylko wybrane tytuły.No to spoko.Wiesz ,zawsze to trochę szkoda gdy nas ubywa.W twoich słowach czuję powiew przyszłego zakupu(PS3).Jeżeli tak to masz ogromny szacun, nie ma to jak giercowanie bez barier.

Bo to moje główne hobby i zainwestowałem rok przed zakupem X360 w TV LCD żeby należycie grać w nadchodzące gry, właśnie wybrane tytuły mnie chyba nudzą dawniej to grałem w wiekszość gier teraz tylko podchodzą mi gry ze świerzymi patentami( np. Fahrenheit, którego przeszłem na hardzie a jak!) i wciągającą fabułą, czyli można powiedzieć że zawężył mi okrąg interesujących mnie gatunków gier, ale lubie też wracać do starych gier z sentymentu. Tak bardzo lubie moje hobby że chciałbym żeby moja dziewczyna( niewiadomo czy ją będę miał) też miała takie hobby. :^^: A PS3 kupie jak tylko będę miał szmal i konsola będzie dostępna w Polsce.
  • 0

#239 Gość_jachu2_* Napisany 20 grudnia 2006 - 20:59

Gość_jachu2_*
  • Goście
A ja za chwilę robię sobie nockę na PS2. PoP:SoT + Project Zero 2 + PES6 + może coś jeszcze. Tak więc żegnam Was na dzień dzisiejszy. Do zobaczenia jutro. :) Znów jestem sobą, hehe. Pozdro.
  • 0

#240 T.L.Lewis Napisany 20 grudnia 2006 - 21:01

T.L.Lewis

    Pikachu

  • Narybek
  • 54 Postów:
f5k, Dziewczyna nie musi grać,wystarczy że będzie rozumiała twoją pasie.Wiesz,dziewczyny są z Wenus,a my -coraz mniej jestem pewien skąd.Moja żona na ten przykład nie gra na mojej czarnuli, choć na N64 jej się zdarzało pogiercować.A na imieniny dostałem od niej gierkę.Żyć nie umierać.I jak tu wyrosnąć z grania.A do zakupu PS3 jusz się przymierzam.Naszą pasie nalerzy pielęgnować :hurra:
  • 0