Skocz do zawartości

Znudzenie grami


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
303 odpowiedzi na ten temat

#241 Gość__* Napisany 21 grudnia 2006 - 00:14

Gość__*
  • Goście
to znaczy te gry sa nudne o ktorych tu mowa?
  • 0

#242 f5k Napisany 21 grudnia 2006 - 15:48

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

to znaczy te gry sa nudne o ktorych tu mowa?

Zależy bo np. CoD3 już sie mi nie chce przechodzić drugi raz. Zresztą każdego FPSa przeszedłem tylko raz( choć Q2 na PSOne przeszedłem chyba dwa razy ale to już było dawno), ale to zależy od człowieka mi sie nie chce grać drugi raz ale innemu sie chce, ale to przecież normalne.
  • 0

#243 T.L.Lewis Napisany 21 grudnia 2006 - 17:29

T.L.Lewis

    Pikachu

  • Narybek
  • 54 Postów:
Jasne że normalne.Kilzone ograłem na wszystkie możliwe sposoby :hurra: , może z osiem do siedmiu razy w ciągu całego okresu od premiery.A niektóre poziomy to na maxa,po kilkanaście razy.Ale to jest jedyny FPS który mnie tak wciągnął.Grałem w sporo FPS-ów, i żaden nie zmusił mnie do ponownych odwiedzin.Nie ta broszka.A CoD3 raczej nie jest słaby.
  • 0

#244 Gość__* Napisany 25 grudnia 2006 - 22:40

Gość__*
  • Goście
Jestem nienormalny :)
Wydawalo mi sie ze mam depreche i wogole grac mi sie niechcialo, ale stalo sie...
Final Fantasy VIII pozyczony od kumpla i 70h w tydzien na liczniku :rower: :D
Jeszcze nie skonczylem,bo dzisiaj od rana halo2(trzy osoby na splicie i 21 calowy telewizor-nie polecam) po kaiu,jakies 7 godzin. G***o widac, ale ile radochy :hurra: :hurra:
Teraz szarpie w FIFE :ninjadance: ^^
  • 0

#245 Balth Napisany 26 grudnia 2006 - 10:58

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Ja miałem pewien okres kiedy to w ogóle nie grałem. Padł PSX i zostałem zmuszony na zsyłke [PC] tam spróbowałem się z Hirołsami itd ale to niebyło dla mnie - przeszedłem sporo gier na emulatorach - ale no cóż, większość była wykastrowana. W końcu miałem ok rok przerwy kiedy to sporadycznie grałem na emu i w jakieś konwersje z konsol [Breath of Fire IV po raz drugi, Grandia II itd]. W końcu w tym roku zakupiłem sobie PS2 i moja pasja ożyła . Cioram conajmniej 2h dziennie [no czasami odpuszczam bo: dziewczyna/nauka itd] i jest super. Gry się nie nudzą - poprostu czasami trza odpocząć ;]
  • 0

#246 Sketler Napisany 20 stycznia 2007 - 23:03

Sketler

    Chocobo

  • Narybek
  • 23 Postów:
-Taa dokladnie,czasem nalezy sobie zrobic przerwe od gier,nawet jeden dzien ktory zaowocuje maksymalna ochote graniaaaaaaaaaa.
  • 0

#247 Krill Napisany 20 stycznia 2007 - 23:54

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Jeśli jesteś znudzony grami, zrób sobie przysługę i kup Wii, musisz rozkminić wizję grania na sprzecie dostarczonym przez Shisgego. Wiele tracisz, jeśli zignorujesz ten niepozorny sprzęt, stary chłopie- to powiem każdemu niezdecydowanemu i myślę, że jesli mnie posłucha, to zrozumie, że być może nie wiedział jak wiele oferuje to niepozorne białe pudełko. Po prostu to sprzęt dla wyluzowanego człowieczka, który to niczy msię nie przejmuje. A już na pewno nie jakaś tam zmniejszoną liczbą wielokątów w grach :^^:

Nieźle, uświadomiłem sobie jak wiele czasu mineło od czasu kiedy założyłem ten topic, do tego posta, hehe :jeee:
  • 0

#248 Aras Napisany 21 stycznia 2007 - 00:15

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
krill ty to jesteś apacz-akwizytor BigN jednak
  • 0

#249 ACZ Napisany 21 stycznia 2007 - 00:42

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Nieźle, uświadomiłem sobie jak wiele czasu mineło od czasu kiedy założyłem ten topic, do tego posta, hehe

O______o
To Ty jesteś Szwedu?
  • 0

#250 Krill Napisany 21 stycznia 2007 - 09:49

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
Yup. Ale raczej, patrząc choćby na tekst 2 posty wyżej bardziej pasuje tutaj określenie akwizytor Nintendo, czyż nie ;)? Ja od zawsze po prostu (z niewielkimi wyjątkami) skupiłem się na grach N, bo odkryłem, że idealnie trafiają w mój gust i tak tez zostanie. Ale nigdy nie plułem na inne platformy. Owszem, czasem mnie coś odrzuci, ale bez przesady...
Co innego kontrowersyjne, odjechane posty- trzeba się też pokazac od nieco bardziej szalonej strony i dac upust emocjom ;)
Głupia sprawa jak zapomniało się hasła do swojego dawnego profilu. No i nie jest fajnie być odciętym od sieci na prawie 2 lata... Ale mniejsza z tym, przecież to i tak nic nie zmienia w tym jak odbierasz moje posty Czychu, prawda ;) ?
  • 0

#251 ACZ Napisany 21 stycznia 2007 - 15:19

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Zmieniłeś się Szwedu, nigdy tak nie pisałeś. Jakby inna osoba ;]
  • 0

#252 baudolino Napisany 21 stycznia 2007 - 15:30

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:
Szwedu to Krill? czuję się jak Ace Ventura, gdy odkrył, że Einhorn to Finkel... :blah:
  • 0

#253 cwany-lis Napisany 21 stycznia 2007 - 16:38

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 570 Postów:
to fake !!! mistyfikacja :ninja:
  • 0

#254 f5k Napisany 03 lutego 2007 - 16:40

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Myślałem że sie pomału wypalam jako gracz a tu prosze wczoraj grałem 6h 55min bez przerwy w Burout Revenge na PS2, widać jeszcze nie jest ze mną tak źle, hehe.
  • 0

#255 Albertos Napisany 03 lutego 2007 - 17:43

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
1>Albo nam sie nie chce grac w gry z jakiegos powodu nie udowodnionego naukowo :^^:
2>Albo gry sa juz tak do kitu ze szkoda na nie patrzec, bo nie daja nam nic nowego :nie:
3>Albo producenci gier sa tak zajeci robota gier na nowe konsole, ze zapominaja o rzeczywistum swiecie :niepewny:
4>Albo my jestesmy tak ciekawi nowych konsol, ze zapominamy o zwyklych grach :wariat:
5>Albo doszlismy do wieku kiedy przestajemy sie interesowac grami :sciana:
6>Albo oczekujemy od gier ze tak powiem KOSMOSU, a one oferuja nam tylko ZIEMIE :cojest:

Albo jeszcze cos innego....... nie wiem. A moze poczekajmy az ten caly czal sie uciszy i bedzie tak jak dawniej :cooo:
  • 0

#256 f5k Napisany 03 lutego 2007 - 18:12

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

1>Albo nam sie nie chce grac w gry z jakiegos powodu nie udowodnionego naukowo
2>Albo gry sa juz tak do kitu ze szkoda na nie patrzec, bo nie daja nam nic nowego
3>Albo producenci gier sa tak zajeci robota gier na nowe konsole, ze zapominaja o rzeczywistum swiecie
4>Albo my jestesmy tak ciekawi nowych konsol, ze zapominamy o zwyklych grach
5>Albo doszlismy do wieku kiedy przestajemy sie interesowac grami
6>Albo oczekujemy od gier ze tak powiem KOSMOSU, a one oferuja nam tylko ZIEMIE

Albo jeszcze cos innego....... nie wiem. A moze poczekajmy az ten caly czal sie uciszy i bedzie tak jak dawniej

Przesiadka na sprzęt nowej generacji jest konieczny ponieważ ile można grać w starocie?? oczywiście można grać zawsze w starocie ale w nowe produkcje trzeba też grać, pamiętam jak osobiście grając na pegasusie poszedłem pierwszy raz do salonu gier i zobaczyłem Metal Slug i normalnie momentalnie mnie coś wzieło żeby w to zagrać, gra mnie odrazu oczarowała grafiką choć teraz już to jest przeżytek, i sie zaczęło dla Tekkena 3 odrazu musiałem kupić PS1 i grania było na pare lat, potem było PS2 i TTT świtnie wyglądające, absolutny must have, ostatnio przed kupnem XO zastanawiałem sie czy mnie gry jeszcze interesują ale jednak kupiłem XO i GoW, które przeszedłem 2 razy, C:CO a teraz gram w Burnauta Revenge na PS2 i czekam na MGS4, Colin Mcrea: Dirt, i inne świtnie zapowiadające sie tytuły na Next geny. Wiec przesiadka jest konieczna żeby nie czuć znudzenia graniem i żeby nie stracić hobby jakim są gry.

Edit->THX Jutrzenka za pokazanie że zrobiłem błędy :D
  • 0

#257 Albertos Napisany 03 lutego 2007 - 18:29

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:
No pewnie ze potrzebna jak to sobie widzisz...przyszlosc znaczy terazniejszosc!! Ale mi troche szkoda sprzedawac moja ps2 bo mam ja od 4 i cos tam lat i zal mi jej, tyle z nia PRZESZEDŁEM ...... Kurde no nie wiem? a pasowalo by ja sprzedac bo i jakas kasa i ps3 jest kompaktybilne wiec ah zobaczymy :niepewny:
  • 0

#258 Gość__* Napisany 03 lutego 2007 - 22:15

Gość__*
  • Goście
Przeszedłem jeśli już. Błąd powtarza się, więc nie wysyłam na pm.
  • 0

#259 f5k Napisany 03 lutego 2007 - 23:33

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Przeszedłem jeśli już. Błąd powtarza się, więc nie wysyłam na pm.

Sory mój błąd już naprawiam.
  • 0

#260 piterekd Napisany 09 lutego 2007 - 02:05

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Najlepszym lakarstwem na znudzenie grami jest odpowiednia żonglerka gatunkami. Wprawdzie zawsze znajdą się gry z tego samego gatunku które przechodzimy jedna po drugiej przez cały rok (np. erpeegi: FI FII Planescape etc.) ale dobrze jest sobie od czasu do czasu zrobić przerwę jakąś samochodówką np. ;)
  • 0

#261 f5k Napisany 09 lutego 2007 - 20:42

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

ale dobrze jest sobie od czasu do czasu zrobić przerwę jakąś samochodówką np.

Tak a ja jestem tego dobrym przykładem go normalnie to nie gram w auta ale Burnout mi sie spodobał mi już prawie całego przeszłem a normalnie to gram w strzelanki, skradanki.
  • 0

#262 cwany-lis Napisany 09 lutego 2007 - 20:50

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 570 Postów:
mały hint dla tych którym nudzą się gry - dajcie na tacę w kościele :ninja: pomaga
  • 0

#263 Albertos Napisany 10 lutego 2007 - 14:26

Albertos

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 462 Postów:

mały hint dla tych którym nudzą się gry - dajcie na tacę w kościele :ninja: pomaga


Ja znalazłem dardzo dobry sposób:! -jaki ----musicie odnaleść w sobie to czego wam w tym momencie potrzeba ---- coś co w was drzemiie od dawna....... U mnie to było ogromna dawka zaje***tej muzy i choć trwało to dość długo to wreszcie przeszło ........
Polecam :ninjadance:
  • 0

#264 Devil Napisany 10 lutego 2007 - 14:53

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:

mały hint dla tych którym nudzą się gry - dajcie na tacę w kościele :ninja: pomaga

To wole dac juz żulowi na piwo :blah:
  • 0

#265 klarkson92 Napisany 24 lutego 2008 - 12:26

klarkson92

    Toad

  • Narybek
  • 7 Postów:
Witam. Jestem nowym czlonkiem forum i chialbym sie zwrocic do was o pomoc. Mianowicie. Posiadam konsole „ nowej generacji", mam tez czas na gry i mozliwosci ku zdobywaniu nowych tytulow. Jednak kiedy zaczynam jakakolwiek gre i dochodze mniej wiecej do polowy poprostu ja rzucam:( i bezsensownie kurzy sie na polce. Z tym ze ja naprawde lubie grac i dobrze sie bawie przy tym typie rozrywki. Pisze to dlatego ze uwazam ten swoj casualism za problem. I teraz do was mam pytanie. Moze jestescie wpodobnej sytuacj? albo robiliscie tak samo? Prosze o jakakolwiek pomoc. Pozdrawiam!! :hejka:
  • 0

#266 MonsieurWoland Napisany 24 lutego 2008 - 12:47

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Niestety jeżeli Pańskie objawy nie ustąpią przez najbliższe pół roku to z przykrością będę musiał stwierdzić, że wyrósł Pan z tego hobby. Proszę się nie martwić, na świecie istnieje (podobno) wiele różnych zainteresowań zastępczych. Polecałbym przyjrzeć się bliżej tematom filatelistyki lub numizmatyki.

shinian M.D. (korespondencyjny).
  • 0

#267 Gość__* Napisany 24 lutego 2008 - 12:52

Gość__*
  • Goście

Jednak kiedy zaczynam jakakolwiek gre i dochodze mniej wiecej do polowy poprostu ja rzucam:(


Gra za trudna czy tak po prostu rzucasz ją od tak sobie bo mi się znudziła :hmmm: Może gra nie trafiła w twój gust?

Grę odkładam na półkę dopiero kiedy ja skończę albo chociaż próbuje...
  • 0

#268 Kleksandra Napisany 24 lutego 2008 - 14:01

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Scalam "Casualizm", bo spokojnie podchodzi pod "Znudzenie grami" ;)
  • 0

#269 Gość__* Napisany 24 lutego 2008 - 15:23

Gość__*
  • Goście
Zrób sobie dłuższą przerwę od gier, potem odpal jakiegoś hita. Może pomoże :)
  • 0

#270 Raikoh Napisany 24 lutego 2008 - 17:55

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
IMO bzdura. Gram już 21 lat i mogę powiedzieć,że nie nudzi mi się,a co ważne wciąga jeszcze bardziej,bo wszystko idzie do przodu. Co z tego ,że do przodu? A no to,że developerzy mogą
swoje wizję jeszcze bardziej w grach rozwijać, i ograniczenia możliwości zanikają.
Myślę,że kto kocha ten cały "cyrk" ten się tym nigdy nie znudzi. :ninja:
  • 0