Skocz do zawartości

Pomoc w grach


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
268 odpowiedzi na ten temat

#211 Kurzy Napisany 06 października 2006 - 16:13

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Mam pytanie do Sly 3. Jestem w misji gdzie mam odnależć skarb na jakiejś wyspie doszedłęm do momentu posągu pojawia mi sie krzyzyk na pniu i jakieś 12 odleglosci mam odmierzyc nei wiem co mam zrobic. POMOCY:/
  • 0

#212 Kurzy Napisany 12 października 2006 - 08:20

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Czy naprawdę nikt nei grał tu w Sly 3 ??:/:/:/:/ no trudno...
  • 0

#213 Gość__* Napisany 30 października 2006 - 15:51

Gość__*
  • Goście
GDzie mozna znaleźć fox rodsa dla Rao w miasteczku Sei-an City
  • 0

#214 Gość__* Napisany 12 listopada 2006 - 22:45

Gość__*
  • Goście
Witam wszystkich , mam problem z pewna gra chodzi mi natomiast o TOM CLANCY'S SPLINTER CELL DOUBLE AGENT w wersji na PS2 a dokladniej chodzi mi ile jest misji w tej grze? , ja dzisiaj skonczylem 9 misji i wlasnie po tych 9 misjach pokazaly mi sie napisy koncowe gry i nie wierze ze jest tylko 9 misji w tej czesci serii bo nie mialem misji chocby pod woda , w bialy dzien , albo zabicia tego pilota smiglowca co go JBA torturowalo moze mam jakas okrojona wersje tej gry bo mam wlasnie pirata , i dlatego was prosze o pomoc o dowiedzenie sie ile jest misji w wersji na PS2 poprostu nie wierze ze jest tylko 9 misji , ostatnia misje mialem w now york na dachu mialem tam zabic EMILA i wlasnie po tej misji mi sie ukazaly napisy koncowe bardzo was prosze pomozcie zapalonemu graczowi PLEASE!!!
jak cos to piszcie na numer gg 7310647 poprostu bedzie latwiej z gory bardzo wam dziekuje za pomoc.
  • 0

#215 Gość__* Napisany 13 listopada 2006 - 14:05

Gość__*
  • Goście
A to nie o to chodzi ze np. w wersji na X360 sa inne misje ?
  • 0

#216 Gość__* Napisany 13 listopada 2006 - 14:09

Gość__*
  • Goście
Wlasnie o to chodzi dlaczego tak jest ze na innych platformach sa inne misje?

To mam tak rozumiec ze nie bede mial takich samych misji na PS2 co na X360 albo innych platformach badz PC ?

Jak tak to ladnie UBISOFT sobie zakpil z nami graczami dawajac wogle inne misje na poszczegolne platformy do grania i PC w tej chwili bardzo sie zawiodlem na francuskiej firmie jaka jest UBISOFT bardzo swietnie postapiliscie z nami dawajac inne misje poprostu swietnie w tej czesci serii naprawde sie popisaliscie i napewno nie tylko ja sie na UBISOFT wkurzylem .


Zeus-Nelson: polecam nabycie umiejetnosci edytowania postów bo pisanie 3 wiadomosci jedna pdo druga jest poprostu frustrujace w odbiorze i niezgodne z regulaminem :wink:
  • 0

#217 Gość__* Napisany 19 listopada 2006 - 16:10

Gość__*
  • Goście
Mi sie utknelo w Onimushy Dawn of Dreams a dokladniej w momencie w ktorym jest szesc domkow i w nich sa obrazki np. wiloryba, motyli, wilkow itp. Mam numer N+ z opisem przejscia tej gry in nwet tam zajrzalem zeby wiedziec jak przejsc ten moment ale i tak nie moge, moze zle rozumiem to co tam jest napisane albo po prostu cos zle robie :ninja: . Niby pisze ze pierwszy domek od prawej na mapce to 6 a nastepnie trzeba wpisac w ten tam szyfr na drzwich numery domkow w ktorych znajduje sie jeden wieloryb, dwa slonie i trzy niedzwiedzie, albo mi sie wydaje albo skoro dom uznany jakos szesc jest pierwszym z prawej to drugi z prawej musi byc piec( i w nim jest wieloryb) nastepnie 4( w nim sa dwa slonie) i potem dwa( 3 niedzwiedzie). Na co wychodzi szyfr powinien byc 5,4,2 robie tak a te drzwi i tak nadal sa zamkniete. Moze ktos mi doradzic, podac odpowiedni szyfr albo co??
  • 0

#218 Shinigami Napisany 19 listopada 2006 - 16:38

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Mi sie utknelo w Onimushy Dawn of Dreams a dokladniej w momencie w ktorym jest szesc domkow i w nich sa obrazki np. wiloryba, motyli, wilkow itp. Mam numer N+ z opisem przejscia tej gry in nwet tam zajrzalem zeby wiedziec jak przejsc ten moment ale i tak nie moge, moze zle rozumiem to co tam jest napisane albo po prostu cos zle robie :ninja: . Niby pisze ze pierwszy domek od prawej na mapce to 6 a nastepnie trzeba wpisac w ten tam szyfr na drzwich numery domkow w ktorych znajduje sie jeden wieloryb, dwa slonie i trzy niedzwiedzie, albo mi sie wydaje albo skoro dom uznany jakos szesc jest pierwszym z prawej to drugi z prawej musi byc piec( i w nim jest wieloryb) nastepnie 4( w nim sa dwa slonie) i potem dwa( 3 niedzwiedzie). Na co wychodzi szyfr powinien byc 5,4,2 robie tak a te drzwi i tak nadal sa zamkniete. Moze ktos mi doradzic, podac odpowiedni szyfr albo co??

Tu chodzi o wpisanie liczby zwierzaków znajdujących się na obrazkach, a nie numery domów ;)
  • 0

#219 Gość__* Napisany 20 listopada 2006 - 16:34

Gość__*
  • Goście

Tu chodzi o wpisanie liczby zwierzaków znajdujących się na obrazkach, a nie numery domów


Dobra jest klucic sie nie bede i zobacze ale czy przypadkiem nie chodzi ci o pierwszy moment z tymi zwierzakami, bo to wiem ze trzeba spojrzec na obrazki i tam potem wpisac od najwiekszej ilosci zwierzat jakie sie zobaczylo do najmniejszej. Ale potem jest jeszcze jeden, domki sa w szeregu a przy nich stoi chyba trzech opancerzonych kolesi z maczugami...i mowisz ze tam nalezy zrobic to samo co w pierwszym momencie.
  • 0

#220 Shinigami Napisany 20 listopada 2006 - 17:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Tu chodzi o wpisanie liczby zwierzaków znajdujących się na obrazkach, a nie numery domów


Dobra jest klucic sie nie bede i zobacze ale czy przypadkiem nie chodzi ci o pierwszy moment z tymi zwierzakami, bo to wiem ze trzeba spojrzec na obrazki i tam potem wpisac od najwiekszej ilosci zwierzat jakie sie zobaczylo do najmniejszej. Ale potem jest jeszcze jeden, domki sa w szeregu a przy nich stoi chyba trzech opancerzonych kolesi z maczugami...i mowisz ze tam nalezy zrobic to samo co w pierwszym momencie.

Z tego co pamętam to nie robiło się od najmniejszej do największej, a nawet jeśli tak to teraz powinieneś raczej zrobić tak, jak napisałem ;) Nie grałem w Oni od dłuższego czasu, więc nie jestem na 100% pewien.
  • 0

#221 Gość__* Napisany 22 listopada 2006 - 00:42

Gość__*
  • Goście
Pytanie do osób, które ukończyły Viewtiful Joe na PS2. Zabrałem się do tej gry od razu na poziomie hard i utknąłem na pewnym bossie -ognistym lwie. Tłukłem go i tłukłem a jego energia nawet o mm się nie pomniejszała. O co z nim chodz/jak go pokonać? Dopiero teraz zauważyłem ten temat, a nieukończona gra stoi na półce już od roku.

Edit. Załatwiłem już dziada :ninjadance:
  • 0

#222 Gość__* Napisany 26 listopada 2006 - 15:42

Gość__*
  • Goście
Nie mogę sobie poradzic w Killzone.
W szostym levelu. gdzie trzeba wysadzic dwie rakietnice.
nie chca za mna isc ziomale mimo ze rozwalilem chyba wszystko.
dzieki za pomoc z góry.
  • 0

#223 Gość_jachu2_* Napisany 05 marca 2007 - 18:37

Gość_jachu2_*
  • Goście
Dwa pytania w związku z Okami:

1. Gdzie mam znaleźć gadżet, który zgubiła babina robiąca pranie w wiosce?
2. Kwestia drzew rzucających we mnie owocami. Issun radzi by odczarować je brushem, ale wcześniej muszę je jakoś skontrować, żeby dały się pomalować, samo malowanie nie działa. Pytanie co zrobić i jaką kombinacją buttonów?
  • 0

#224 onikage7 Napisany 05 marca 2007 - 19:11

onikage7

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 421 Postów:
Co do babci, niestety nie wiem, pominąłem po prostu to zadanie.
Co do drzew, gdy rzucą w Ciebie fioletową kulą, wciśnij R1 gdy kula będzie leciała w Twoją stronę i użyj "Power Slash" (czyli tej techniki cięcia) na kuli. Kula się odbije, drzewo będzie "ogłuszone", wtedy użyj "Rejuvenation" (narysuj kółko tam gdzie stoi drzewo), drzewo zakwitnie. To tyle. :ninja:
  • 0

#225 Gość_jachu2_* Napisany 05 marca 2007 - 19:18

Gość_jachu2_*
  • Goście
Dziękówa.
  • 0

#226 Shinigami Napisany 05 marca 2007 - 20:35

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Babci robiącej pranie musisz narysować kijek na którym może je powiesić ;) A później jeszcze tylko słoneczko do osuszenia i voila.
  • 0

#227 Gość__* Napisany 14 marca 2007 - 15:03

Gość__*
  • Goście
witam szukam osoby która pzeszła gre van helsing na playstation2 :pociesza:
  • 0

#228 Marbel Napisany 19 marca 2007 - 17:22

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Czy ktoś wie może jak w Pop: Sands of Time odkryć klasycznego, starego Prince`a? Jest taka opcja w Extras (czy jak to się tam nazywa), ale nieaktywna. Przeszedłem wczoraj grę i myślałem że się odblokuje a tu nic... Bym poszpilał :P Help.

PS. Mam jeszcze pytanko, czy save z tej części może się w jakiś sposób przydać do kolejnych? Pytam bo nie mam miejsca na karcie a gra nie moja i niedługo muszę oddać. Pamiętam, że bodajże w Onimushy3 przydawały się z poprzednich części :P
  • 0

#229 Gość_jachu2_* Napisany 19 marca 2007 - 19:08

Gość_jachu2_*
  • Goście
Teraz, jeżeli nie masz odpowiedniego save'u, masz raczej lipę. :(

Aby odkryć pierwszego PoP'a, należy przy ok. 33% progresu (po zdobyciu nowego miecza do kruszenia ścian) w pewnym momencie, gdy trafi się na obrotową dźwignię, za pomocą miecza rozbić znajdującą się za nią ścianę. Wtedy pojawia się informacja, że pierwszy PoP został odblokowany. Innej możliwości chyba nie ma.
  • 0

#230 Marbel Napisany 19 marca 2007 - 20:42

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Teraz, jeżeli nie masz odpowiedniego save'u, masz raczej lipę. :(

Aby odkryć pierwszego PoP'a, należy przy ok. 33% progresu (po zdobyciu nowego miecza do kruszenia ścian) w pewnym momencie, gdy trafi się na obrotową dźwignię, za pomocą miecza rozbić znajdującą się za nią ścianę. Wtedy pojawia się informacja, że pierwszy PoP został odblokowany. Innej możliwości chyba nie ma.

No to kicha. Drugi raz nie będzie mi się chciało przechodzić tej gry do tego 33 procenta :( Save mam, ale to chyba nie ma znaczenia gdy on jest z końca gry. Mimo wszystko dzięki za info.
  • 0

#231 Gość__* Napisany 23 marca 2007 - 20:29

Gość__*
  • Goście
Witam mam do was ogromna prosbe, chodzi mi natomiast o gre Onimusha Warlords potrzebuje do tej wspanialej gierki poradnika ,wiem ze jest w 35 numerze NEO-PLUS tyle ze ja takowego nie posiadam lecz zamawialem go i wyslalem pieniadze a gazety mi nie przyslali wiec prosze was bardzo o podanie linka z solucja do tej gry. Po polsku oczywiscie bo Anglika za bardzo nie kumam z gory wielka dziekoweczka. ELO!!!
  • 0

#232 Gość__* Napisany 26 marca 2007 - 18:14

Gość__*
  • Goście
KURDE dajcie znać jak się sprzedaje fury w grze na ps2 Test Drive Ultimited !!?? :hmmm:
  • 0

#233 Gość__* Napisany 28 marca 2007 - 11:43

Gość__*
  • Goście
robie zdjęcia marins podchodze do kompa wkładam dyskietke jakiś gościu się wierci i jest nie zadowolony z moich zdjęc
  • 0

#234 Scorpio Napisany 28 marca 2007 - 12:27

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

robie zdjęcia marins podchodze do kompa wkładam dyskietke jakiś gościu się wierci i jest nie zadowolony z moich zdjęc

Musisz wykonać komplet 4 zdjęć Metal Gear Ray Prototype:
- zdjęcie z przodu
- zdjęcie z lewego boku
- zdjęcie z prawego boku
- zdjęcie na którym będzie jasno widoczny napis Marines
Każdorazowo wykonane poprawnie zdjęcie (tuż po pstryknięciu) będzie skomentowane - stąd wiesz, że jest dobrze. W razie czego, gdybyś nadal miał problemy, spójrz na speed runa fragmentu na tankowcu (link poniżej). Tam na końcu jest sekwencja cykania właśnie fotek.
http://speeddemosarc... ... treme_1036
http://speeddemosarc... ... treme_2306
  • 0

#235 Gość__* Napisany 01 maja 2007 - 09:39

Gość__*
  • Goście
Hejo people. Wczoraj zakupiłem grę "24: The Game" no i utknąłem w pieszym pościgu za jakimś chinolem. Nie potrafię go dogonić, ani zatrzymać - a jeżeli gonię go wystarczająco długo - mission failed bo gostek wpada pod autobus. Jak się zatrzymuje tego kolesia? Trzeba go postrzelić?
  • 0

#236 Gość__* Napisany 03 maja 2007 - 15:04

Gość__*
  • Goście
Wystarczyło go zwyczajnie dogonić :P Nie ma to jak chwila odpoczynku od konsoli
  • 0

#237 Gość__* Napisany 03 maja 2007 - 16:55

Gość__*
  • Goście
GOD OF WAR II problem z misja z 2 strumieniami - musze otworzyc krate za pomoca 2 zapadni i mam tylko jedne zwloki ktore nie dochodza do dalszej zapadni a do blizszej to mi nic nie daje... brzmi dziwnie ale jak ktos gral to wie chyba o co mi chodzi
z gory dzieki za pomoc
  • 0

#238 oranje Napisany 11 maja 2007 - 10:30

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Czy po zabiciu Perseusza można nalożyc jego tarcze na posąg, po tym jak wcześniej sie go postawilo na platformie? Mam nadzieje, że tak.
  • 0

#239 Gnato Napisany 11 maja 2007 - 16:24

Gnato

    Korpulentny intelektualnie

  • Forumowicze
  • 1 457 Postów:

GOD OF WAR II problem z misja z 2 strumieniami - musze otworzyc krate za pomoca 2 zapadni i mam tylko jedne zwloki ktore nie dochodza do dalszej zapadni a do blizszej to mi nic nie daje... brzmi dziwnie ale jak ktos gral to wie chyba o co mi chodzi
z gory dzieki za pomoc


Wątpię, że jeszcze tam jesteś ale:
musisz wrzucić zwłoki do strumyka i wypłyną za kratą przy drugiej zapadni.

Czy po zabiciu Perseusza można nalożyc jego tarcze na posąg, po tym jak wcześniej sie go postawilo na platformie? Mam nadzieje, że tak.


Tak, można. Sam tak zrobiłem.
  • 0

#240 Gość__* Napisany 02 lipca 2007 - 12:26

Gość__*
  • Goście
Mam problem w grze Tony Hawk Underground.Jestem w Moskwie i mam ostatnie zadanie przeskoczyć Spin Transferem przez mur, żeby tam kolesiom bramę otworzyć.Ale nie wiem jak mam to przeskoczyć.Nie mogę sobie wyobrazić jak muszę wysoko być żeby R2 (Spine Transfer) wyszedł.POMOCY !!!Jak mam się dobrze rozpędzić ???
  • 0