Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company 2

DICE EA PS3 X360 PC iOS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
614 odpowiedzi na ten temat

#61 Blizzard Beast Napisany 03 lutego 2010 - 14:34

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Cztery lata po premierze PDZ nikt nie potrafi go doścignąć? Słabe. :???:
  • 0

#62 Danteusz Napisany 03 lutego 2010 - 14:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Cztery lata po premierze PDZ nikt nie potrafi go doścignąć? Słabe.  :???:

http://nikogoforum.pl/topic/1487-mag-massive-action-game/

http://nikogoforum.p...7-resistance-2/


http://nikogoforum.p...364-killzone-2/


  • 0

#63 ACZ Napisany 03 lutego 2010 - 19:32

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Zapomniałeś o Resistance: Fall of Man - 40 graczy.
O dziwo, wszystkie gry na PS3 :lol:
  • 0

#64 Ryan Napisany 03 lutego 2010 - 22:03

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

O dziwo, wszystkie gry na PS3 :lol:

Sam jesteś dziwa. :^^: Szkoda, że w te gry nikt nie gra. Może więcej nie znaczy lepiej? ;>
  • 0

#65 ACZ Napisany 03 lutego 2010 - 23:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Szkoda, że w te gry nikt nie gra. :^^:

OLO

Pierwsza recka od GameInformera - 9.5/10
"The best tactical multiplayer action on the planet."
  • 0

#66 Ryan Napisany 04 lutego 2010 - 00:22

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Yup! Najlepsze, że to "przeciek" z tylnej okładki gry. :lol: Ciekawe ile kosztuje taka dobra recka. ;)
http://www.vg247.com...9-510-gi-score/
  • 0

#67 AdamekPL Napisany 05 lutego 2010 - 09:22

AdamekPL

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 127 Postów:
Od wczoraj jest demo na PSN, mapa inna niż w becie, pograłem dwa mecze i jak na razie kompletna miazga :)
Emocje są niesamowite, MW2 może się schować. Sakla zniszczeń miażdży, jak zobaczyłem jak jeden budynek się kompletnie zawalił to mi opadła szczęka. Dzieje się bardzo dużo, mimo że mapa jest spora. Po mapie jeżdżą czołgi, latają helikoptery, no po prostu szczęka opada.
Raz nawet udało mi się dorwać do pojazdu latającego, szkoda że rozwaliłem się nie wiele dalej :lol: Za to w czołgu, potrafię konkretnie wymiatać ;]
Grałem i jako atakujący i jako broniący, oba są ekscytujące. Szczególnie mecz jako broniący przypadł mi do gustu, jak wszystkie poza ostatnią skrzynką atakujący szybko rozwalili, a tą ostatnią broniliśmy jak lwy i w konsekwencji wygraliśmy mecz. :D
W ogóle jakiś mi nieźle idzie, choć może to dlatego że na jakiś lamerów trafiłem :P Ratio (chyba tak to się pisze, nie wiem ;p) mam 1.56 a więc całkiem nieźle.
  • 0

#68 Shin Ryu Napisany 05 lutego 2010 - 11:41

Shin Ryu

    Polish Dragon

  • Forumowicze
  • 760 Postów:
Też wczoraj troszkę pograłem (wygrane 3 mecze) i nie powiem - gra się bardzo fajnie. Klimat jest konkret, do tego walące sie budynki, pojazdy i naprawdę duża przestrzeń. MW2 pod tym względem się chowa ;)
  • 0

#69 ACZ Napisany 05 lutego 2010 - 12:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
To dobrze wróży nowemu Medal of Honor.
  • 0

#70 HERO Napisany 05 lutego 2010 - 13:53

HERO

    Blanka

  • Narybek
  • 220 Postów:

Za to w czołgu, potrafię konkretnie wymiatać ;]


:cooo: wow

A co do samej gry jest miło nie powiem ale mimo wszystko jakoś mnie nie ciągnie do niej. Nie to co Killzone 2

I co wy na to żeby dzisiaj pograć razem forumowo?
  • 0

#71 cybercotlet Napisany 05 lutego 2010 - 13:55

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
No ja zapraszam do grania. Prawie co jestem na live to pykam w demko :)
  • 0

#72 Zeus-Nelson Napisany 05 lutego 2010 - 13:59

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
A ja pograłem coś koło 3h i jak dla mnie wszystko co wkurzało mnie w multi w BC 1, wkurza mnie tak samo w dwójce. Chaos, bzdurna moc broń (z assault karabinu czasem cały magazynek trzeba władować, a karabinek z tłumikiem z 20 pociskami spokojnie kładzie 2 gości na jednym magazynku na średnią odległość O_o) i kamperstwo (siedzenie w krzakach,albo w rogu pomieszczenia z objectivem i czekanie aż ktoś wlezie pod lufę)...często biegnie się 2 minuty tylko po to żeby dostać od jakiegoś kampucha na mg albo czołgu. Poza tym granie z ludźmi którzy nie ogarniają na czym polega ten tryb rozgrywki i latają za fragami, doprowadza do szału (sam chyba z 5 raz podkładałem ładunek i sam go broniłem bo reszta biegała jak kury z petardą w tyłku)...

O ile w singla chętnie pogram, tak multi wątpię żeby mnie wciągło (chyba że w pełnej wersji trafią się jakieś lepsze mapy).
  • 0

#73 HERO Napisany 05 lutego 2010 - 14:11

HERO

    Blanka

  • Narybek
  • 220 Postów:
@cybercotlet
Mówiłem o ps3 :smile:
  • 0

#74 cybercotlet Napisany 05 lutego 2010 - 14:21

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:
A ja o 360 :P
  • 0

#75 Shinigami Napisany 05 lutego 2010 - 14:33

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Drogi użytkowniku,

Już w poniedziałek na www.gamezilla.pl ruszy wielka akcja - rozdamy 500 kluczy do wersji beta gry Battlefield: Bad Company 2! Decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego warto śledzić treści pojawiające się na stronie.

Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy", więc należy się spieszyć - choć kluczy jest dużo, zainteresowanie grą jest jeszcze większe.

Śledź pilnie www.gamezilla.pl, zgarnij klucz i ruszaj na pole bitwy.

Zespół Gamezilla.pl

Łał, fajnie, że grałem w betę w grudniu, a teraz jest ogólnodostępne demko na obu platformach :lol:
  • 0

#76 Gość_Hellmans_* Napisany 05 lutego 2010 - 21:48

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Dzisiaj grałem pierwszy raz w multi, jest supcio! Jedna akcja mnie kupiła: gram sobie snajperem, postanowiłem zmienić miejsce kampienia na fajny domek z pięterkiem, ide sobie, d*p, zanim dobiegłem domek już nie istniał   :jeee:
  • 0

#77 Bercik Napisany 06 lutego 2010 - 16:16

Bercik

    Pikachu

  • Narybek
  • 77 Postów:
Baka jako Haggard w polskiej wersji językowej.
Na tym filmiku brzmi to dość średnio, jak zwykle za mało emocji w nagraniach. Ale nie będę oceniał bo to tylko malutka próbka tego co będzie w pełnej polskiej wersji i mam nadzieje, że ta choć troszkę dorówna wersji angielskiej :rolleyes:
  • 0

#78 Heisenberg Napisany 06 lutego 2010 - 18:09

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
Dorównać można całkowicie albo wcale Dodany obrazek Jak nie będzie wyboru języka to kupuję wersję angielską. Nie wiem dlaczego się tak zachwycają tymi polonizacjami, przecież to padaka. W tych głosach nie ma za grosz pierdolnięcia. W angielskiej wersji od razu czuć emocje w głosie, robienie sobie jaj, wieśniacki akcent Haggarta.
  • 0

#79 olfeusz Napisany 06 lutego 2010 - 18:56

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Bete miałem dawno temu, zagrałem kilka razy i leżała bezużytecznie. Za to demo jest świetne. Gameplay na na prawdę wysokim poziomie. Jak dla mnie, pod względem zabawy płynącej z rozrywki gra miażdży MW2. Tutaj na prawdę czuć, że to wojna.

W takim wypadku powinienem kupić fulla, ale wątpię abym to zrobił. Pewnie będę tak długo grał w demo, aż zamkną serwery (tak jak było z jedynką). Chociaż jeśli miałbym ochotę na tego typu grę w multi to nawet bym się nie zastanawiał. Mnogości opcji podczas gry jest na prawdę olbrzymia.

Teraz jednak mam nadzieję, że panowie zajmą się jakimś dużym patchem i DLC do BF1943.
  • 0

#80 Gość_Hellmans_* Napisany 06 lutego 2010 - 23:21

Gość_Hellmans_*
  • Goście
Nareszcie jakaś gra gdzie czuję się spełniony jako snajper  :) Dzisiaj polowałem na innych snajperów, coś mnie podkusiło i zamiast strzelać do nich to kładłem drzewa pod którymi kampili, obraz paniki w lunecie jest bezcenny   8) To demko wciąga!
  • 0

#81 Shinigami Napisany 06 lutego 2010 - 23:36

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Jeszcze nie zrzuciłem na nikogo drzewa ;D

Mój najlepszy wyczyn, to zabicie dziewięciu z rzędu siedząc ciągle w tym samym miejscu za kamieniem. Z połowa z tych, co padli to goście, którzy próbowali mnie podejść, bo wcześniej już ich siekłem :^^:
  • 0

#82 Bercik Napisany 07 lutego 2010 - 00:19

Bercik

    Pikachu

  • Narybek
  • 77 Postów:

Jeszcze nie zrzuciłem na nikogo drzewa ;D


Ja zawsze jak dopadam działko albo stacjonarną wyrzutnie i akurat nie mam w co strzelać, to powalam drzewa, żeby nie mieli gdzie kampić :razz:
Czasami siedzą też na tych 'rurociągach' tam wysoko na Construction Side.
I ogólnie mi fajniej się broni, niż atakuje :)
  • 0

#83 Texz Napisany 07 lutego 2010 - 01:00

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Panienki. Panowie. Ta gra kosi! Jezu, jakie te multi jest miodne, a strzelanie niezwykle rajcujące, jak w BF 1943. Po prostu oniemiałem w pierwszym momencie jak miałem desant z nieba i ekranem rzucało na boki, a padzik wesoło wibrował w rękach. To jest czysty power. Nie sądziłem, że DICE da radę, ale ja po prostu wszystkie inne strzelanki z CODem na czele mam głęboko gdzieś. Chyba sobie odstawię kupno GOW3.
  • 0

#84 Gość_Milach_* Napisany 07 lutego 2010 - 10:06

Gość_Milach_*
  • Goście
Ta gra wymiata. Uczucie zabicia pięciu przeciwników poprzez zniszczenie budynku w którym siedzą jest bezcenne. Najlepszy multiplayer jaki kiedykolwiek powstał, brawo panowie z DICE ;) Dużą zmianą jest dodanie balistyki pocisków, najbardziej widać to strzelając ze snajperki. Graficznie gra nie powala, ale nie odbiega od dzisiejszych standardów. Co do polskiej wersji to powinien być wybór języka, bo inaczej wyjdzie to samo co w przypadku polonizacji KILLZONE 2, ale tam przynajmniej można było wybrać angielską wersję.
  • 0

#85 phsx Napisany 07 lutego 2010 - 11:27

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Balistyka pocisku jest do d*py moim zdaniem. Po co to? To ma być dalej strzelanka dająca frajdę a celowanie nie wiadomo ile nad głową mi się wcale nie podoba, bo to silenie sie na realizm którego i tak brakuje w innych aspektach gry -_-
  • 0

#86 olfeusz Napisany 07 lutego 2010 - 11:35

olfeusz

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 529 Postów:
Mi się to podoba. Można się wczuć, a nie tylko heady ładować. Brakuje realizmu? Może, ale inni nawet nie mają dojścia pod tym względem do BFa. No chyba, że weźmiemy na celownik OF. Jednak w porównaniu z MW2 to jest niebo, a ziemia.
  • 0

#87 phsx Napisany 07 lutego 2010 - 11:43

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
No wiadomo ale i tak dla mnie to nie jest zabawne bo jak celujesz z naprawdę daleka i jeszcze z assaulta to raczej nikłe szanse bo koleś oberwie i zdąży uciec zanim ty przekalkulujesz ile cm nad nim musisz celować.
  • 0

#88 Heisenberg Napisany 07 lutego 2010 - 11:46

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:
phsx nie bluźnij, strzelanie w BFie do d*py? Szaleju sie najadł.
  • 0

#89 phsx Napisany 07 lutego 2010 - 11:53

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Nie strzelanie omg ^^ Opadanie pocisku na dalekim dystansie tylko.
  • 0

#90 Razel Napisany 07 lutego 2010 - 12:07

Razel

    Błędny rycerz

  • Forumowicze
  • 11 412 Postów:
Trzeba zrobić coś specjalnego by otrzymać ten kod na multi? Coś nie mogę zrobić sign up nie wiedzieć czemu ^^
Edyta.
Aha, mowa o piecu.
  • 0



Inne z tagami: