Skocz do zawartości

Zdjęcie

NDS - pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1045 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 05 maja 2005 - 21:21

Gość__*
  • Goście

Nie robię sobie jaj. Po swcreenach Harvet Moona DS widzę, że będzie można myć konia przy pomocy touchscreena i stylusa. Kręci mnie ten stylus po prostu i ekran dotykowy, ostrą zajawę dostałem.
A elektroplankton jakie noty zbiera? Recki już były jakieś? Bo na Allegro jest na aukcji ta gra.

na allegro w tej aukcji jest link do RECKI

Nie czytalem jeszcze.
Bylem pewien, ze zartujesz ^^ HM ma slaba grafe i ogolnie jest malo reprezentatywny, wiec myslalem ze sie zbijasz :P a Nintendogs...wiadomo :P

widzę, że będzie można myć konia przy pomocy touchscreena i stylusa.

proponuje standardowo mydlo :lol:
  • 0

#62 Gość__* Napisany 05 maja 2005 - 22:36

Gość__*
  • Goście

HM ma slaba grafe i ogolnie jest malo reprezentatywny, wiec myslalem ze sie zbijasz Razz a Nintendogs...wiadomo Razz


Ja też biorę pod uwagę te tytuły.
Niech wyjdzie na DieSka jakis FPS ( oprócz GoldenEye i Metroid)!
  • 0

#63 Gość__* Napisany 06 maja 2005 - 12:30

Gość__*
  • Goście
Ale sie napaliłem na Castlevania DS . Dzięki Dante za linka - fajna ta strona i ciekawa . Filmik z gry Castlevania DS naprawde jest fajny (sami zobaczcie)
Tą grę kupię sobie na 100 % na DS'a :twisted:
  • 0

#64 ACZ Napisany 06 maja 2005 - 14:08

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
.
  • 0

#65 Danteusz Napisany 06 maja 2005 - 14:45

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nintendo przestaje być dziecinne?
Zobaczcie najnowsze reklamy z męskiego magazynu Stuff
Dobra dziewczyna
i
Zła dziewczyna
  • 0

#66 luck1985 Napisany 06 maja 2005 - 17:08

luck1985

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 501 Postów:
Na polsacie jest reklama Ds , widzial ktos :D ??
  • 0

#67 Gość__* Napisany 06 maja 2005 - 18:21

Gość__*
  • Goście
Nie tylko na Polsacie. We wszystkich programach z bajkami ;)
  • 0

#68 Mr_secret Napisany 06 maja 2005 - 19:45

Mr_secret

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 678 Postów:

Słuch o nim zaginął. Poszukaj w Lik-Sangu czy czymś w tym stylu.



A co to Lik-Sang?
  • 0

#69 Danteusz Napisany 06 maja 2005 - 19:48

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Taki sklep internetowy który sprzedaje durzo rzeczy związanych z konsolami z całego świata. http://www.lik-sang.com
  • 0

#70 Mr_secret Napisany 06 maja 2005 - 20:02

Mr_secret

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 678 Postów:
:cry: :cry: :cry: tuner będzie dostępny dopier w pażdzierniku i to wersja NTSC i bedzie kosztować 89$
  • 0

#71 Gość__* Napisany 06 maja 2005 - 21:47

Gość__*
  • Goście

bedzie kosztować 89$


Aż tyle?! Ja miałam cichą nadzieję na 50$-60$...
  • 0

#72 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 13:42

Gość__*
  • Goście
NDS w drodze :) - dlaczego kupuję? Bo mam ochotę poczuć trochę świeżości w grach video :). Poza tym - jeśli chodzi o kieszonki - jestem całkowicie oddany Nintendo - nie jestem rasistą konsolowym - bo uważam, że Ninny w tej części rynku NIE MA sobie po prostu równych. Tylko mam jedno pytanie - czy po złym przyklejeniu osłonek na konsolkę da się je odlepić? ;]
  • 0

#73 Danteusz Napisany 07 maja 2005 - 15:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

NDS w drodze :) - dlaczego kupuję? Bo mam ochotę poczuć trochę świeżości w grach video :). Poza tym - jeśli chodzi o kieszonki - jestem całkowicie oddany Nintendo - nie jestem rasistą konsolowym - bo uważam, że Ninny w tej części rynku NIE MA sobie po prostu równych. Tylko mam jedno pytanie - czy po złym przyklejeniu osłonek na konsolkę da się je odlepić? ;]

Jeśli chodzi ci o bezklejową folię to odkleisz ją bez najmniejszego problemu.
  • 0

#74 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 21:00

Gość__*
  • Goście
NIE GRAJCIE W WW:T . MÓWIĘ WAM MAM GRĘ I NIEKTÓRE Z NICH TAK MNIE DENERWUJĄ , ŻE NIE WIEM CO ...

TAK WIDZIAŁEM REKLAMĘ DS'A

JAKIE SĄ W WW:T BŁĘDY , ŻE NIE DA SIĘ GRAĆ W NIEKTÓRE MINIGRY?
  • 0

#75 Gość__* Napisany 07 maja 2005 - 21:38

Gość__*
  • Goście
sory za duże litry


jak wyjdzie rayman ds to go sobie kupie
gra wywiata !!!
  • 0

#76 Gość__* Napisany 08 maja 2005 - 09:56

Gość__*
  • Goście
Gra juz jest, ale nie zbiera dobrych not. Podobno straszna pixeloza.
  • 0

#77 Gość__* Napisany 08 maja 2005 - 11:36

Gość__*
  • Goście
Szanuję NDS bo dzięki tej konsoli zainteresowałem moją dziewczynę konsolami, a to wszystko dzięki...tak zgadliscie, NINTENDOGS:)
  • 0

#78 Gość__* Napisany 09 maja 2005 - 17:23

Gość__*
  • Goście

NIE GRAJCIE W WW:T . MÓWIĘ WAM MAM GRĘ I NIEKTÓRE Z NICH TAK MNIE DENERWUJĄ , ŻE NIE WIEM CO ...

Mnie się tam Wario podoba. Przymierzam się do tej gierki. Co do minigierek, które Cię denerwują: są za trudne (nie zrozum mnie źle) czy jest jakiś inny powód?
  • 0

#79 Danteusz Napisany 10 maja 2005 - 08:11

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
DS na szczycie świata

Neal Mueller i Chris Grubb sa wsrod najmłodszych ludzi w historii, którzy wspinają się na szczyt Mount Everest. Na szczęście w podroży towarzysza im dwa Dual Screeny. Bezprzewodowa komunikacja DSa pozwoli im grac pomiędzy sobą jak i komunikować się. Możliwość szybkiego kontaktu z członkami załogi jest bezcenna na takich wyprawach. Dzięki NDS cały zespól będzie mógł być w stałym kontakcie przez cały czas wyprawy. My życzymy im szczęścia i aby DS się dobrze sprawował.


  • 0

#80 Gość__* Napisany 10 maja 2005 - 13:14

Gość__*
  • Goście
nie denerwują mnie te gry to miał być żart ale widze mało kto zczaił o co chosiiiiiii
  • 0

#81 Gość__* Napisany 21 maja 2005 - 16:55

Gość__*
  • Goście
mam pytanie czy DS ma zabezpieczenie regionalne czy można grać na DS from usa w gre z europy palowską ???? :?: :?:
  • 0

#82 LapTop Napisany 21 maja 2005 - 18:05

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:

mam pytanie czy DS ma zabezpieczenie regionalne czy można grać na DS from usa w gre z europy palowską ???? :?: :?:


nie ma zabezpieczeń :mrgreen:
i zdaje sie nie ma wersji NTSC i PAL. :)
  • 0

#83 Danteusz Napisany 21 maja 2005 - 18:36

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Wersje PAL i NTSC są, ale jedynąś różnicą jest to że nie można miedzi nimi grać w multi.
  • 0

#84 Gość__* Napisany 23 maja 2005 - 15:02

Gość__*
  • Goście

Wersje PAL i NTSC są, ale jedynąś różnicą jest to że nie można miedzi nimi grać w multi.



AFAIR to zalezy od gry a nie od wersji konsoli.
  • 0

#85 Danteusz Napisany 30 maja 2005 - 13:16

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Wersje PAL i NTSC są, ale jedynąś różnicą jest to że nie można miedzi nimi grać w multi.



AFAIR to zalezy od gry a nie od wersji konsoli.

Tak, ale z pytania HondaM nie wynikało jednoznacznie czy chodzi mu o gry czy o konsole więc moja odpowiedź mogła zabrzmieć dwuznacznie :wink:
  • 0

#86 Gość__* Napisany 01 czerwca 2005 - 19:04

Gość__*
  • Goście

Szanuję NDS bo dzięki tej konsoli zainteresowałem moją dziewczynę konsolami, a to wszystko dzięki...tak zgadliscie, NINTENDOGS:)

Dokładna sprawa. Moja kobieta lubiła pogrywać w Mario Deluxe na GBcolorze, jednak na punkcie DSa oszalała, a najbardziej... bawi się pictochatem :) :) Pisze mi cały czas jakieś świństwa i przynosi konsolkę, żeby pokazać, a ja tylko biedny się martwię, żeby mi ekraniku nie zarysowała :) Jak zobaczyła zapowiedzi nindendogs to kazała mi kupić... nie ma mowy :twisted:
  • 0

#87 Gość__* Napisany 01 czerwca 2005 - 20:53

Gość__*
  • Goście
Kto widział reklamę DSa? 8) Jak dla mnie fachowa :P Niedługo sprawię sobie kieszonsolkę i mam nadzieje, że będzie miała duuże wsparcie, ze strony third-party's. Bo jak na razie, to widze same Pokemono-Wario-Mario-Yoshie :wink: Szczerze mówiąc, zacząłem się zastanawiać, czy nie poczekać jednak na przecenę PSP, bo coś nie widzę wielu gier na horyzoncie DSa, z kolei gry na PSP mnie nie interesują... Ale nie, zostanę przy starym dobrym Ninny. Na Cuba też od razu nie było dobrych gier :D
W nowym Neo, w ofercie Ultimy, DS KOSZTUJE TYLKO 469 ZŁ!!! Błąd w druku, czy przecena? :shock:
  • 0

#88 BeSOS Napisany 01 czerwca 2005 - 21:11

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

DS KOSZTUJE TYLKO 469 ZŁ!!! Błąd w druku, czy przecena?


Pewnie '4' i '6' zamieniły sie miejscami :] na stronie Ultimy cena jest bez zmian :wink:
  • 0

#89 Gość__* Napisany 02 czerwca 2005 - 13:55

Gość__*
  • Goście
http://www.robson.pl Uuuu, obniżają poważnie. Jak na dość pewny sklep, 579... :D [trwa naciaganie rodziny]
  • 0

#90 Gość__* Napisany 02 czerwca 2005 - 20:21

Gość__*
  • Goście
w mad games jest zdaje sie za 549 zl
  • 0