Skocz do zawartości

Zdjęcie

NDS - pogadanki


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1045 odpowiedzi na ten temat

#121 Gość__* Napisany 11 czerwca 2005 - 19:40

Gość__*
  • Goście
no właśnie czym myć ekraniki DS'a ? tesh mi sie brudzą.
A co do folii na ekranik dotykowy to nie ma go co kupować. W MM jest NDS który ma ekranik dotykowy pęknięty i podziurawiony(komuś sie nudziło) a w tych pękniętych miejscach nadal działa gdy sie go dotyka !!! NDS to bardzo solidna maszynka dlatego nie kupuję osłonek.Nie psuje się nawet gdy spadnie (to już informacja z czyjejś recenzji)!

PS Z tym pękniętym ekranikiem to nie ściema-działa dalej b.dobrze byłem ost. i sprawdzałem z ciekawości czy ekranik dot. jest wytrzymały (i od momentu premiery jest wystawionony)

NDS RULEZZZZZ :mrgreen:
  • 0

#122 Danteusz Napisany 11 czerwca 2005 - 20:14

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Do czyszczenia polecam flanelową szmatkę lub specjalną do mycia okularów.
  • 0

#123 Gość__* Napisany 12 czerwca 2005 - 12:17

Gość__*
  • Goście
Ja czyszcze moją koszulką (jak jest świeża) ale flanelowa szmatka terz jest skuteczna. DSa mam od 3 tygodni. Troche małych rysek sie porobiło ale widać je tylko jak ekranik nie jest podświetlany. :wink:
  • 0

#124 zdemen Napisany 15 czerwca 2005 - 18:40

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
podobno wraz z pojawieniem sie ”sieci” na ds pojawi sie pictochat2 umozliwiajacy rozmowe z ludzmi z calego swiata.
  • 0

#125 Gość__* Napisany 04 lipca 2005 - 18:55

Gość__*
  • Goście
Niedługo będę miał okazję pobawić się nowiutkim DeeSem - nie, nie swoim, kumpla :P. Jak skończę, to się odezwę :).
  • 0

#126 Kaxi Napisany 04 lipca 2005 - 22:34

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://gba.n64europe...dex.php?id=3782

REmake na DS w pełnym 3D? Ze sterowanie a'la RE4? Brzmi piękne, ale jestem pełen obaw. Zaawansowane graficznie Splinter Cell DS jest podobno pokazem slajdów a nie grą. Obu tutaj było inaczej. Z drugiej strony widać że Capcom nie tak do końca obraził się na Nintendo.

A na koniec sensowne wykorzystanie dóch slotów na carty, które też przecież są nietypową funkcją DS:

http://gba.n64europe...dex.php?id=3781

Mi się to podoba! W przyszłości bardziej zaawansowane gry może będę wychodziły na dóch cartach: jednym NDS i jednym GBA?
  • 0

#127 Kaxi Napisany 07 lipca 2005 - 18:24

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
No i stało się - Rare poszukuje programistów obeznanych z grafiką 3D do prac nad grami na Nintendo DS. Może śmiało to potraktować jako zapowiedź nowej gry. Jeden z odwiedzajacy Cube-Europe napisał to, co wszystkim rzuca sie na mysl, a jest niemal niemożliwe - Perfect Dark DS.
  • 0

#128 Danteusz Napisany 07 lipca 2005 - 18:28

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Burnout Legends DS potwierdzony ^^
  • 0

#129 Gość__* Napisany 15 sierpnia 2005 - 20:36

Gość__*
  • Goście
Miesiąc temu kupiłem sobie NDSA !!!
Jest wypasione
  • 0

#130 Kaxi Napisany 20 sierpnia 2005 - 13:54

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Za dwa dni w USA wystartują cztery hiciory na NDS - trzy wersje Nintendogs oraz Advance Wars DS. Dziś GameSpot i IGN zrecenzowały wszzystkie te pozycje. Oceny w okolicy 9, choć akurat to jets najmniej ważne, bo te gry już są komercyjnymi hitami. Ciekawi mnie jak te premiery oraz obniżka o 20$ ceny konsoli odbije się na wojnie NDS vs PSP w Stanach. Trzeba przyznać, że Nintendo przygotowało solidne uderzenie.

PS. Prawdopodobnie na święta ukaże się Nintendogs: Holiday Edition. Nic więcej nie wiadomo, ale jeden z internautów dobrze zauważył, że dodatek mógłby zostać wydany na carcie od GBA, tak jak dodatkowe piosenki do Jam with the Band w Japonii.
  • 0

#131 Kaxi Napisany 13 września 2005 - 15:38

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
IGN pokazał pierwsze screeny z Burnout DS. No nie wygląda genialnie, widać inspirację Need for Speed Underground 2 DS, ale jest blur. Oby tylko speed był konkretny i się budynki nie dorysowywały (bolączka poprzednich wyścigów EA na DS). W każdym razie to pierwszy Burnout na konsolę Nintendo i jeśli gra będzie dobra, można się zainteresować. Choć na mega-super-ultra-hiper-wygrzew-speed jak na PS2, Xb i PSP raczej nie mozemy liczyć.
  • 0

#132 zdemen Napisany 13 września 2005 - 15:55

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:
Po pirwszych screenach troche sie uspokoilem myslalem ze bedzie to wygladac o wiele gorzej.
  • 0

#133 Gość__* Napisany 18 września 2005 - 21:28

Gość__*
  • Goście
A jak stoi sprawa z play yan
  • 0

#134 Danteusz Napisany 18 września 2005 - 22:00

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Pod koniec roku ma być w Europie.
  • 0

#135 Gość__* Napisany 06 października 2005 - 15:02

Gość__*
  • Goście
A czy ktoś z was kiedyś w jakiś sposób prubował upiększyć swoją konsolkę? Ja na przykład ostatnio okleiłem swojego DSa w gustowny winelik (postaram się załatwić fotkę :wink: ) trochę to kosztowało (folia + cięcie na ploterze) ale efekt jest piorunujący.
  • 0

#136 Kaxi Napisany 06 października 2005 - 18:04

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Jak wszyscy zauwazyliśmy, w ostatnich 2 dniach mnóstwo nowych gier zostało zpaowiedzianych/pokazanych na NDS. Aż nie wiadomo o czym pisać. Wprawdzie niektóre nie zachwycają (Tingle RPG, Mario Basketball) ale za to inne z miejsca stają się must-have'ami (FFIII w 3D czy ASH od Mistwalker). :mrgreen:
  • 0

#137 zdemen Napisany 07 października 2005 - 15:10

zdemen

    Link

  • Forumowicze
  • 353 Postów:

Wprawdzie niektóre nie zachwycają (Tingle RPG, Mario Basketball)


mario basketball zapowiada sie calkiem fajnie.
  • 0

#138 Gość__* Napisany 07 października 2005 - 15:16

Gość__*
  • Goście

mario basketball zapowiada sie calkiem fajnie.


A na pewno ładnie wygląda :wink:
http://www.skizo.org...riobasket_1.jpg

09.10.05: Demons Tower http://img104.imagev... ... ND11br.jpg hmm zapowiada się ciekawie
  • 0

#139 Blizzard Beast Napisany 10 października 2005 - 21:08

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
A ja chcialem tylko powiedziec, ze Polarium ownz Lumines, dziekuje :)
  • 0

#140 Godot Napisany 10 października 2005 - 22:01

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
powiedzial Blizz ktory spedzil dziesiatki godzin nad Lumines :evil:
  • 0

#141 Gość__* Napisany 13 października 2005 - 11:17

Gość__*
  • Goście
http://www.kotaku.co...KD ... n DS.jpg -->> wygląda miodzio :wink:
  • 0

#142 Kaxi Napisany 13 października 2005 - 18:53

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://ds-x2.com/index.php?id=4299 Mamo! Spraw, żeby to była prawda!
  • 0

#143 Gość__* Napisany 13 października 2005 - 18:55

Gość__*
  • Goście

http://ds-x2.com/index.php?id=4299 Mamo! Spraw, żeby to była prawda!


Mamo! Spraw, żeby to nie był pokaz slajdów jak w Splinter Cell!
  • 0

#144 Kaxi Napisany 21 października 2005 - 15:25

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
http://ds-x2.com/vie... ... s/ffds.jpg

Widzieliście to? Najprawdziwszy remake Final Fantasy III. Cieszę się tmy bardziej ze bedzie to niemal nowa gra, bo nie wierz eby za calkowitym przemodelowaniem grafiki nie posżły zmiany w rozgrywce. Jak patrzą na czwarty screen, te domki i bohatera to az chce mi sie zasiasc do porządnego jRPGa :wink:
  • 0

#145 ACZ Napisany 21 października 2005 - 16:03

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
.
  • 0

#146 Kaxi Napisany 21 października 2005 - 17:14

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Buahahahahahaha :lol:

Xenosaga I&II
Chronicles of Mana
Lunar Dragon Song
Final Fantasy III
ASH
jeszcze niesprecyzowany Tales of
Final Fantasy Crystal Chronicles
Wizardry (ale to cRPG)
Mario and Luigi 2 (jedynka była najprawdziwszym hiciorem)

I to wszystko do połowy przyszłego roku. Przynajmniej 3 z tych pozycji będą prawdziwymi perełkami, woęc nie mów mi, że NDS pod względem jRPG będzie ustępował PSP bo to po prostu niesmaczny żart. Co do PS2 - nic dziwnego skoro jets na rynku tyle czasu, ale w gry 2D wolę grać na kieszonkach. Na stacjonarce zazwyczaj pozostaje niedosyt w stosunku do oprawy, która zawsze mogłaby by być lepsza. :mrgreen:
  • 0

#147 ACZ Napisany 21 października 2005 - 18:59

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
.
  • 0

#148 Gość__* Napisany 21 października 2005 - 19:56

Gość__*
  • Goście
rotfl :D nie no czychu teraz to mnie dopiero rozbawiłeś. Zapowiedzi mówią same za siebie. DS czeka na istny potop rgp'ów (Kaxi dodajmy golden suna- jejku..jak wymawiam tę nazwę to mnie ciarki przechodzą :P :D ) I to rpg'ów różnorodnych: znane serie, innowacyjne projekty kreatywnych studiów deweloperskich(ASH), systemsellery, tacticale, popierdółki, nintendowskie hity i perfekcyjnie podane odgrzewane kotlety. Niczego tu nie brakuje. A to najprawdopodobniej nie koniec. Oczywiście nie wątpię w to że sony postara sie o świetne tytuły dla swojego playboya, ale ten kto pisze takie bezpodstawe, chore proroctwa na tem jrpg'ów na DSa(hi czy*!) najzwyczajniej się ośmiesza. :)
  • 0

#149 ACZ Napisany 21 października 2005 - 20:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
.
  • 0

#150 xell Napisany 21 października 2005 - 21:23

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Ja wolę estetyczne 2D niż 3D bardzo odstające dzisiejszym odpowiednikom z dużych konsol (choć w starsze gry trójwymiarowe też gram). Zresztą mechanika we wszystkich jRPG jest raczej podobna i zmienia się tylko prezencja, a to już kwestia gustu. A tak z ciekawości czychu, jakie to hity jRPG są zapowiedziane na PSP?

Golden Sun Golden Sunem, ale na NDS MUSI wyjść Final Fantasy Tactics 2. Kocham tą grę :!: (znaczy się wersje na PSX i GBA)
  • 0