Skocz do zawartości

Burnout: Revenge


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
249 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 31 sierpnia 2005 - 13:39

Gość__*
  • Goście
kurde dawać mi tą gre już :!: :D:D

http://burnoutreveng...lash/player.htm
  • 0

#32 Gość__* Napisany 03 września 2005 - 09:57

Gość__*
  • Goście
Od czasu gdy pożyczyłem Burnout 3 na weekend, zapraszając jednocześnie czterech kumpli do wspólnej zabawy przy pomocy kierownicy Driving Force (zupełnie niedawno), jestem całkowicie zauroczony Burnoutem 3 i dlatego z niecierpliwością czekam na Revenge.
  • 0

#33 Pawlik Napisany 03 września 2005 - 16:00

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Ogladalem dzis Zagrywke na 4fun i byl tam wywiad z Krzyskiem Ostrowskim ( dla nie kumatych, wokalista Cool Kids Of Death ). Chlopak powiedzial ze wlasnie z EA polska pracuje nad teledyskiem do Burnouta :shock: :D ( dokladnie to powiedzial ze do B:3 ale pewnie mu sie powalilo). Teledysk ten bedzie robiony do singla zwiastujacego nowa plyte Kulek, a to znaczy,ze bedzie go mozna zobaczyc w kazdej polskiej stacji muzycznej :D . Normalnie szoker :shock: . EA Polska naprawde mnie milo zaskakuje.
  • 0

#34 Gość__* Napisany 03 września 2005 - 20:06

Gość__*
  • Goście
Przed chwilą obejrzałem filmik prezentujący gameplay w Revenge....Jednak są rzeczy, o których nie śniło sie naszym filozofom. Screeny nie sa w stanie oddać tego co dzieje się na ekranie. Wspaniała orgia zniszczenia.

Duży plus dla Criteron za zaostrzenie klimatu - całe otoczenie jest brudne, obdrapane, zapyziałe, a wszystko wygląda jak plac budowy. Dużo bocznych uliczek, skrótów i masa przeszkód sprzyja większej dynamice rozgrywki i ostrzejszej rywalizacji. Dostępny po każdej kolizji Crashbreaker to poezja.

Dobra, ja spadam odpalić po raz kolejny trailer, po czym zabrać się do szukania szczęki na podłodze.
  • 0

#35 Ethan_22 Napisany 03 września 2005 - 22:03

Ethan_22

    Blanka

  • Narybek
  • 182 Postów:
hmmm... 4ty Burnout jest spelnieniem marzen wszystkich szalonych konsolowych kierowcow:))) mam 3 (nieskonczona:)) a i tak 4 kupie w dniu premiery:)) ta gra rzĄdzi :D
  • 0

#36 Gość__* Napisany 05 września 2005 - 09:11

Gość__*
  • Goście
dodaje Tapetki z Burnout Revenge :]

Burnout Revenge Wallpapers

  • 0

#37 Gość__* Napisany 05 września 2005 - 11:44

Gość__*
  • Goście
pocinam ostro w demko juz drugi tydzien. Jeden tryb, jedna mapa ( w detroit ) jedna fura - Masa zabawy. Mapa jest tak skonstruowana że po dokladnym jej poznaniu jestesmy w stanie wyprawiac istny balet destrukcji naszym samochodem :shock:
Jesli wiekszosc map trzyma taki poziom i daje takie mozliwosci to...sam nie wiem co, poprostu geniusz w czystej postaci...i bez afrontów mi tutaj :wink:
  • 0

#38 Devil Napisany 05 września 2005 - 14:07

Devil

    .

  • Forumowicze
  • 4 073 Postów:
JA mam takie pytanie-czy w nowym burnoucie jest tryb traffic zamiast crash'a?
  • 0

#39 Gość__* Napisany 05 września 2005 - 19:20

Gość__*
  • Goście
Zwykły Crash też będzie, trochę ulepszony (m.in brak multipilerów) ale będzie.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 16 września 2005 - 17:41

Gość__*
  • Goście
Normalnie nie mogę się już doczekac nowego Burnouta :D. Podobno amerykanie już grają a Europa musi poczekać jeszcze z tydzień. Ciekawe czy EA Polska zrobi jakąś promocję w dniu premiery - np. dorzucenie plakatu przy kupnie gry ??
  • 0

#41 Gość__* Napisany 17 września 2005 - 10:30

Gość__*
  • Goście
Burnout jest już w USA!! Mój kuzyn zda mi dzisiaj relację bo go tam zamówił więc się nie mogę doczekać.. U nas będzie gdzieś tak 23-30 wrzesień więc już niedługo..
Szkoda że nie mam gdzie zagrać w demko, chciałbym przed kupnem go sprawdzić w akcji :]
  • 0

#42 Gość__* Napisany 18 września 2005 - 15:40

Gość__*
  • Goście
zajefajna gra. swietna grafa i efekty. muza taka sobie. nie lubie takich wesolych klimatów. no ale przynajmniej apocaliptyca jest, dobre i to ;]
  • 0

#43 Gość__* Napisany 18 września 2005 - 16:08

Gość__*
  • Goście
Pograłem sobie dzisiaj 2 godzinki w nowego Burnouta i po pierwszym małym rozczarowaniu, przyszła prawdziwa zabawa godna tej serii. Pod względem grafiki niby nie zmieniło się wiele, a jednak po dłuższej sesji czuć, że to oprawa o "pół oczka" w górę. Jest pięknie. Tryb kariery został trochę przebudowany, jednak w praktyce mamy prawie to samo co w trójce, tyle że bez podziału na kontynenty (tak przynajmniej wynika z mojej dotychczasowej rozgrywki). Doszedł imo taki sobie Traffic i przemodelowany (na korzyść) tryb Crash. Samochody na ulicach latają teraz jak kartonowe pudła i nie stanowią już przeszkody dla gracza (według mnie to minus). Z kolei samochody przeciwników zyskały trochę na wadze i nie zaliczają takedownów z taką łatwością jak w trójeczce. Doszedł też tytułowy motyw zemsty na przeciwniku. Najlepszą zmianą w Burnout Revenge są jednak 'totalnie zajefajne';] trasy. O bajecznym wykonaniu nie muszę pisać, ale ilość rozgałęzień, skrótów i 'hopek' powinna zadowolić wszystkich. Power. Aha i jak na moje oko poprawiono uczucie prędkości, które imo w Burnout 3 było za sztuczne. Nie przesłuchałem jeszcze całego soundtracka, ale jak narazie ten z trójki jest nie do pobicia. Chociaż z drugiej strony nie wiem jaka muzyka jest teraz trendy&jazzy, więc... ;]
Zapomniałem o najważniejszym - samochodach. Autka są teraz bardziej kozackie i lepsze niż (imo) "bezpłciowe" wozy w Burnout 3.
Całości nadano lekko undergroundowy klimacik - pewnie taki ukłon EA w stronę nastolatków jarających się NFSU.

Ocena(y) przedstawiają się następująco: Burnout 3 - 9-/10, Burnout Revenge - 9/10 i Burnout 2 - 9+.
  • 0

#44 malinowy Napisany 19 września 2005 - 08:54

malinowy

    Chocobo

  • Narybek
  • 23 Postów:
Matko jedyna ! Ale mam ciśnienia na Revenge ! A zagram sobie dopiero w I połowie listopada :x :x :x Piszcie o grze jak najwięcej, może czytanie mnie troszkę uspokoi.
  • 0

#45 Scorpio Napisany 19 września 2005 - 09:09

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Całości nadano lekko undergroundowy klimacik - pewnie taki ukłon EA w stronę nastolatków jarających się NFSU.

Hmm. A ile, jeśli można spytać, bo mnie te tuningi optyczne i pseudogansta klimaty nie jarcują. W Burnoucie zawsze lubiłem ten czysto arcadowy klimat (jak w Wipeoutach).
  • 0

#46 Gość__* Napisany 19 września 2005 - 10:23

Gość__*
  • Goście

Całości nadano lekko undergroundowy klimacik - pewnie taki ukłon EA w stronę nastolatków jarających się NFSU.

Hmm. A ile, jeśli można spytać, bo mnie te tuningi optyczne i pseudogansta klimaty nie jarcują. W Burnoucie zawsze lubiłem ten czysto arcadowy klimat (jak w Wipeoutach).


To tylko takie moje prywatne wrażenie. Kilka elementów oprawy kojaży mi się z tym undergroundem EA.
  • 0

#47 Yoori Napisany 20 września 2005 - 16:43

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Gra jest przewspaniała, to jedna z tych co jak ją włączasz to mówisz sobie "tylko pół godzinki" a jak kończysz grać i popatrzysz na zegarek to widzisz że mineły 4 godz.(a i tak konsole wyłączyłem z przymusu bo w przeciwnym razie to bym do pracy rano nie wstał :wink: )
  • 0

#48 Gość__* Napisany 21 września 2005 - 12:31

Gość__*
  • Goście
GRA JUŻ JEST NA ULTIMIE!!! Cena 179zł.. mam kasę.. jak myślicie? zamawiać?:P
  • 0

#49 Gość__* Napisany 21 września 2005 - 17:35

Gość__*
  • Goście
ja gre kupuje i to jest juz pewne a jeszcze po takim texcie

Gra jest przewspaniała, to jedna z tych co jak ją włączasz to mówisz sobie "tylko pół godzinki" a jak kończysz grać i popatrzysz na zegarek to widzisz że mineły 4 godz

i po demie - to juz pewniacko ją musze miec :!: :D
  • 0

#50 AVErsiv Napisany 22 września 2005 - 09:10

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

GRA JUŻ JEST NA ULTIMIE!!! Cena 179zł.. mam kasę.. jak myślicie? zamawiać?Razz


heheh no ja takieg dylematu nie mialem juz od 3 czesci tejze przewspanialej seri :twisted: :twisted: :twisted: :mrgreen:
  • 0

#51 Gość__* Napisany 22 września 2005 - 09:15

Gość__*
  • Goście
zamówiłem wczoraj, czekam na wysyłkę, jutro będę miał na 100%
  • 0

#52 Yoori Napisany 22 września 2005 - 19:21

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

ja gre kupuje i to jest juz pewne a jeszcze po takim texcie

Gra jest przewspaniała, to jedna z tych co jak ją włączasz to mówisz sobie "tylko pół godzinki" a jak kończysz grać i popatrzysz na zegarek to widzisz że mineły 4 godz

i po demie - to juz pewniacko ją musze miec :!: :D


@G-King to jest tak, jak gram w tą gre to zawsze sobie mówie, to już ostatni wyścig, crash itd. a nigdy nie moge skończyć :D Gdyby nie praca to bym mógł grać i grać, czekam na weekend :D Barnout Revange - będzie się działo :mrgreen:
  • 0

#53 Gość__* Napisany 23 września 2005 - 10:47

Gość__*
  • Goście
no to ja chyba do Ciebie dolocze .... hehe to wypasnie :D ja juz gre zamowilem wczoraj i jest elegancko na maxa-w sobote sobie pogram :D:D:D

takie moje skromne zakupy :P

Sonic Adventure -Dreamcast
Sonic Adventure 2 -Dreamcast
Top Spin - Xbox
Halo 2 - xbox- po rad drugi kupilem :D
Oddworld Strangers Wrath - xbox
Burnout Revenge - xbox
Tekken 5 - ps2


teraz to ja juz bede mial w co grac - bo dlugo gier nie kupowalem(od premiery Conkera)

a propo Burnout Kojarzy mi sie troszke z Soniciem na Dreamcasta - mega predkosc,miodnosc,zbieranie,zaliczanie itp - no dla mnie miodzio :D
  • 0

#54 Gość__* Napisany 23 września 2005 - 12:33

Gość__*
  • Goście
Mam! Mam! :D Przed chwilą kupiłem. Nawet czapeczkę dostałem jako bonus. Zaraz odpalam sprzęt i jazda. O rany, co za emocje. Ciekawe, czy się nie zawiodę? :D

Jestem już po pierwszej sesji.
Najpierw, żeby nie mnożyć postów, obrazek:
Dodany obrazek

A teraz wrażenia z pierwszych 53. minut z nowym Burnoutem:
- gdzie jest intro? Co prawda samouczek jest niezły i przydatny, ale tak bez typowego intra, dziwne; Za to pani ma bardzo miły głos
- menu - bomba; dynamiczna animacja w tle, design menu tak jak i całej gry zyskał; nie jest już tak cukierkowo, bardziej "brudny" klimat jak najbardziej mi odpowiada;
- muzyka - adekwatna do całości; ciężkie brzmienia metalowo-industrialne plus Chemical Bros, Asian Dub i inne techniczne kawałki lepiej mi wpadły w ucho niż softowe gitarki z poprzedniej części;
- odpalam grę - i pierwsza z nowości - check the traffick wyrwało mi szczęke; to jest po prostu nie do opisania; idę jak przecinak, nikt nie może mi się oprzeć, szum powietrza i przelatujących wraków rozwala mi głośniki, jestem królem; do czasu dzwonka z ciężarówką :? to jest świetny pomysł: niby można rozwalać "cywilne" samochody, ale tkwi w tym pułapka: rozochocony lecisz jak pershing, ale musisz pamiętać o dużych samochodach i czołówkach - to studzi trochę zapędy i balansuje rozwałkę na rzecz uważania na inne samochody;
- przeciwnicy stali się naprawdę wredni i nie tak łatwo ich rozwalić: dodatkowo, wpychanie ich na inne samochody nie daje już takich efektów, więc trzeba korzystać z dobrodziejstw środowiska (vertical takedowns są cudowne) - a trasy przez rozgałęzienia i rampy bardzo dużo zyskały; podoba mi się patent z oznaczaniem przeciwników czerwoną strzałką, wiadomo komu odpłacić pięknym za nadobne;
- grafika: nie mam pojęcia, prawie nic nie widziałem; modele samochodów cudowne, gdzie są kanty? :wink: trasy widziałem dwie i jak na razie bardzo dobrze; po odpaleniu boosta grasz "na podświadomości";
- minus: kamera w trybie crash i ogólne zamotanie poprzez dodanie kilku crash breakerów; niestety loadingi trochę trwają;

Takie są pierwsze wrażenia. Jest dobrze. Musi być, w końcu wydałem kupę kasy :P
  • 0

#55 AVErsiv Napisany 23 września 2005 - 13:44

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:

Nawet czapeczkę dostałem jako bonus.



jaka czapeczke ? janie dostalem ;(
  • 0

#56 Gość__* Napisany 23 września 2005 - 15:25

Gość__*
  • Goście
tez bym czapeczke chcial !

ale gdzie Ty gre kupiles ze czapeczke dostales :> ??
  • 0

#57 Gość__* Napisany 23 września 2005 - 15:29

Gość__*
  • Goście
Info w sprawie czapki: grę kupiłem w Empiku. Teraz jest promocja, że dla pierwszych klientów czapeczka w prezencie 8)
  • 0

#58 Gość__* Napisany 23 września 2005 - 15:56

Gość__*
  • Goście
aaaa - to ja powiem ze gre juz kupilem a czapeczki nie mam ;);):P:P
  • 0

#59 AVErsiv Napisany 23 września 2005 - 16:00

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
zreszta ja mam burnouta na XBOXa :P
i cholercia po tych ponad 100 godzinach w poprzednich burnoutach ciezko sie przyzwyczaic do zmienionego sterowania , normalnei jeden dzien sie porzyzwyczajalem :P
  • 0

#60 Gość__* Napisany 23 września 2005 - 16:05

Gość__*
  • Goście
no ja tez na xboxa (bede miec) lepsza grafka lekko i wlasny soundtrack :] to mnie zaciagnelo
  • 0