Skocz do zawartości

MGS3: Subsistence


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
147 odpowiedzi na ten temat

#91 Gość__* Napisany 11 czerwca 2006 - 19:50

Gość__*
  • Goście
Prawdopodobnie dlatego, że Konami wydało niedawno Snake Eatera w platynie, do którego dołączyło MG Saga vol. 1 i chce żeby się ich troche sprzedało zanim uderzą z odgrzewanym kotletem nazwanym Subsistence dla niepoznaki :P Do takich wniosków doszliśmy na forum onlinecenter.pl

Moim skromnym zdaniem do Subsistenca również dorzucą Sage żeby tym którzy kupili wcześniej Snake Eater'a wyjść naprzeciw. No chyba że dochodzą do wniosku że prawdziwy fan powinien mieć:
a) Snake Eatera
b) Snake Eatera w platynie + Saga
c) Snake Eatera z trybem online czyli Subsistence.

A jeśli tak to Hideo, możesz mnie pocałować w dupsko...











Kupie wszystkie trzy.
  • 0

#92 f5k Napisany 14 czerwca 2006 - 07:29

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Skąd wiesz że MGS3:S pojawi sie dopiero 29 września? W Ultimie dalej jest 30 czerwiec. Linka podaj
  • 0

#93 Gość__* Napisany 14 czerwca 2006 - 11:19

Gość__*
  • Goście
Sklep psx extreme przyjmuje zamówienia na 29 września a jak się zapytałem dlaczego to Aju powiedział mi, że premiera została przesunięta. Niektóre zagraniczne sklepy też odliczają do końca września :trup:
  • 0

#94 Gość__* Napisany 14 czerwca 2006 - 11:35

Gość__*
  • Goście
Ultima jest zacofana :skacze:
  • 0

#95 Gość__* Napisany 14 czerwca 2006 - 12:22

Gość__*
  • Goście
Zgadza sie - w przypadku Digital Devil Saga dalej widnieje tam premiera 30 czerwca, mimo ze ta zostala przesunieta ponad tydzien temu. Jak chcecie sprawdzic terminy premier gier w PALu to polecam http://www.gameplay.com/ - reaguja dosyc szybko.
  • 0

#96 Gość__* Napisany 20 czerwca 2006 - 10:18

Gość__*
  • Goście
Ultima odlicza do 29 września. Zostało jeszcze 101 dni. Wczoraj było 11 a dzisiaj 101. Co za wał (ze strony Konami oczywiscie) :ninja: No to Hideo 4 płytki nie wystarczą dorzuć odrazu czwórke a może ci wybacze :rower:
  • 0

#97 Gość__* Napisany 30 czerwca 2006 - 20:17

Gość__*
  • Goście
A jednak nie było premiery dzisiaj :trup:

Za to w Japonii 7 lipca w Famitsu będzie płytka z Metal Gear Online całość będzie kosztować 1200 jenów. Dodatkowo na płycie znajdą się trailery ze wszystkich Metali pokazanych na tegorocznym E3, a wśród nich oczywiście 15 minutowy zwiastun z Guns of the Patriots. Szczegóły dla wybranych (trzeba znać japoński) tutaj

Jeszcze jedna ważna wiadomość. Japończycy przygotowują sie do trzeciego już turnieju w sieci.

:hejka: Hideo...
  • 0

#98 kotlet Napisany 02 sierpnia 2006 - 15:27

kotlet

    Blanka

  • Narybek
  • 211 Postów:
Metal Gear Solid 3 : Subsistence ukaze sie w Europie 6 pazdziernika 2006 roku i bedzie to edycja z trzema plytami. Ja zrezygnowalem z czekania na to i kupilem na poczatku lipca MGS 3 : Snake Eater w metalowym pudelku za 99 zlotych :D. Moze kiedys to sprzedam i kupie MGS 3 : S.
  • 0

#99 Scorpio Napisany 03 września 2006 - 11:25

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
http://www.konami.jp... ... index.html
Nie wiem, czy wcześniej był podawany ten link. Oficjalna strona z ładnie ukazaną zawartością MGS3-S Limited Edition. Ładne :)


http://www.konami.jp... ... /saga.html
Gdy zaś zamówimy przedpremierową wersję ptrzymamy jeszcze Sagę. Zobaczcie ... mam już MGS3, ale za taką wersję kupiłbym jak nic :cry: Filmiki z Kojimą mówiącym o kolejnych częściach i ich sekretach ... w tym o Snake's Revenge. Trailery. Ach, może u nas wyjdzie także :)
  • 0

#100 Gość__* Napisany 04 września 2006 - 14:37

Gość__*
  • Goście
Metal Gear Saga dodawany jest do Platynowej wersji Snake Eatera. Przynajmniej w Niemczech, więc raczej nie będzie osobnego wydania :/
  • 0

#101 Balth Napisany 06 września 2006 - 07:34

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Nie wiem czy zauważyliście ale preorder w Ultimie stoi za 150zł [wersja 3 CD].
W ultimie mają mieć równo za miesiąc. Może w przyszłości się skusze.
  • 0

#102 Gość__* Napisany 08 października 2006 - 11:21

Gość__*
  • Goście
Już po premierze MGS3:S w Polsce. Ktoś gra online? Ja nie mogę się oderwać, mgs nie zawodzi :]
  • 0

#103 Gość__* Napisany 08 października 2006 - 12:41

Gość__*
  • Goście
Jak wyglada "nowa" kamera ? Przy poprzedniej, dostawalem padaki grajac. Moglibyscie opisac i przyrownac do jakies gry ?

Dzieki.
  • 0

#104 Gość__* Napisany 08 października 2006 - 14:23

Gość__*
  • Goście
nowa kamera spisuje się dużo dużo lepiej niż stara, ale trza się do niej przyzwyczaić bo na początku jest trochę ciężko. w online to wygląda mniej więcej tak, żę sterujesz obiema gałkami (jest bardzo intuicyjnie wszystko) i jak dochodzi co do czego i zaczynasz strzelać to mozesz sobie ustawić, że kamera ustawia się za twoimi plecami, co jest dobre. ogólnie ciężko to wszystko wytłumaczyć, ale jak pierwszy raz zagrałem z nową kamerą to naprawdę robi przeogromną różnicę w porównaniu do starej, teraz czujesz się jakbyś naprawde był dżungli, niesamowicie! ogólnie bosko, wszystko można dokładnie obejrzeć, każdy przedmiot obracasz kamerą tak jak mniej więcej w survival viewer (pewnie źle napisałem). zagrasz - zobaczysz, warto wydać kasę na nowego mgs choćby dla samego online. pozdro.
  • 0

#105 f5k Napisany 14 października 2006 - 18:56

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:

Już po premierze MGS3:S w Polsce. Ktoś gra online? Ja nie mogę się oderwać, mgs nie zawodzi :]

Ja zaczołem grać dziś Online w MGS3:S. Świetnie sie gra :^^: Oprócz nas dwóch gra ktoś jeszcze z tego forum?
  • 0

#106 Gość__* Napisany 15 października 2006 - 10:11

Gość__*
  • Goście
Ja gram od poniedziału. Gra jest niesamowita. Moja ulubiona (znalazłem ją w końcu :^^: )
  • 0

#107 Gość__* Napisany 15 października 2006 - 14:59

Gość__*
  • Goście
to może się jakoś umówimy na wspólne granie? ja najczęściej gram po 21, jakby co to znajdziecie mnie pod ksywą koza :)
  • 0

#108 Gość__* Napisany 15 października 2006 - 17:24

Gość__*
  • Goście
Ja mam taki sam nick jak tutaj czyli Silencer. Będe dzisiaj po 21. Najlepiej jak ktoś założy gre o nazwie Polska. Jaaazda :ninjadance:
  • 0

#109 Gość__* Napisany 15 października 2006 - 18:56

Gość__*
  • Goście
no to bede czekał :)
  • 0

#110 f5k Napisany 15 października 2006 - 19:50

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Dołącze sie do was.
  • 0

#111 Zeus-Nelson Napisany 15 października 2006 - 20:04

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Chłopaki, do kwestii online'owych to macie specjalny dział :wink: w którym możecie sobie założyć odpowiedni topic, do takich ustawek i dzielenia sie wrażeniami własnie z multi :)
  • 0

#112 syon Napisany 18 października 2006 - 08:49

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
No wreszcie mogłem sobie zafundować Subsistance'a. Tyyyyyyle czekania i doprawdy opłaciło mi się. Nowa kamerka spisuje się znakomicie zaś reszta jak w przypadku oryginału stoi na najwyższym poziomie. Dziś będę chyba katował ją przez cały dzień :)
  • 0

#113 Gość__* Napisany 18 października 2006 - 14:58

Gość__*
  • Goście
Też mam MGS3:S i też gram online. Gra super! Mój nick to Sokoov_PL. Najczęściej zaczynam grać w godzinach 18-20.

Co do gry właściwej to kamera 3D bardzo ułatwia zycie. W końcu nie musz ciągle przełączać na widok z oczu. Miłym dodatkiem jest też MG1 i MG2:SS. W MG1 jestem już w połowie gry :D
  • 0

#114 Mielu Napisany 03 listopada 2006 - 13:48

Mielu

    crapmaster

  • Forumowicze
  • 1 949 Postów:

No wreszcie mogłem sobie zafundować Subsistance'a. Tyyyyyyle czekania i doprawdy opłaciło mi się. Nowa kamerka spisuje się znakomicie zaś reszta jak w przypadku oryginału stoi na najwyższym poziomie. Dziś będę chyba katował ją przez cały dzień :)


O_o to Ty w to grasz? Musimy się ustawić na online któregoś dnia :ninja:
  • 0

#115 syon Napisany 03 listopada 2006 - 15:02

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

No wreszcie mogłem sobie zafundować Subsistance'a. Tyyyyyyle czekania i doprawdy opłaciło mi się. Nowa kamerka spisuje się znakomicie zaś reszta jak w przypadku oryginału stoi na najwyższym poziomie. Dziś będę chyba katował ją przez cały dzień :)


O_o to Ty w to grasz? Musimy się ustawić na online któregoś dnia :ninja:


No trzeba, ale będze whipping! :twisted:
  • 0

#116 Gość__* Napisany 04 lutego 2007 - 13:35

Gość__*
  • Goście
Dziwne że jeszcze nikt o tym nie napisał :ninja: Ruszył europejski turniej w Subsistence, szczegóły tu: http://www.mgs3league.com
  • 0

#117 Gość__* Napisany 18 lutego 2007 - 10:08

Gość__*
  • Goście
Trwa rekrutacja do polskiego klanu Polish Patriots. Bierzemy udział we wszystkich oficjalnych turniejach Konami i nietylko. Szczegóły tutaj
  • 0

#118 phsx Napisany 18 lutego 2007 - 11:07

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ech, gdybym tak mial kase na Subsistence, marzy mi sie tak pograc w MGS'a online :zakochany:
  • 0

#119 Gość__* Napisany 04 kwietnia 2007 - 14:30

Gość__*
  • Goście
Save'y ze Snake Eatera naturalnie podchodzą do Subsistence, zadza się?
  • 0

#120 phsx Napisany 04 kwietnia 2007 - 20:48

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Wlasnie ze chyba nie.
  • 0