Skocz do zawartości

Zdjęcie

Call Of Duty: Black Ops

Treyarch Activision PS3 X360 Wii NDS PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
445 odpowiedzi na ten temat

#151 Rockstar Napisany 30 października 2010 - 14:17

Rockstar

    Chocobo

  • Narybek
  • 14 Postów:
No to kiszka trochę, do tego jeszcze kombinowanie z mapami DLC.

A jak gra nie będzie z USA tylko z UK? Też może być kiepski ping?
  • 0

#152 Zeus-Nelson Napisany 30 października 2010 - 15:53

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

No to kiszka trochę, do tego jeszcze kombinowanie z mapami DLC.

A jak gra nie będzie z USA tylko z UK? Też może być kiepski ping?

No fakt, musiałbyś mapy pewnie na amerykańskim store kupić.
Nie z UK nie powinno być problemów, bo europejskie wersje są raczej takie same.

Chociaż w Niemczech już sobie Black ops nie kupisz xD
  • 0

#153 Nyjacz Napisany 31 października 2010 - 10:45

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 038 Postów:
Wiecie może gdzie kupić przed premierą? Żeby przyszło np. ósmego, nie dziewiątego? Albo żeby wysyłka była przed dniem premiery... Bo wszędzie gdzie patrzę to wysyłka 9...
  • 0

#154 krak2610 Napisany 31 października 2010 - 11:11

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

Wiecie może gdzie kupić przed premierą? Żeby przyszło np. ósmego, nie dziewiątego? Albo żeby wysyłka była przed dniem premiery... Bo wszędzie gdzie patrzę to wysyłka 9...

ultima zwykle wysyła dość wcześnie, albo kup w jakimś małym sklepie z grami gdzie sprzedawca da Ci gre z pod lady kilka dni przed premierą.
  • 0

#155 Cudak Napisany 31 października 2010 - 22:10

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:
Spoiler

  • 0

#156 egonszef Napisany 01 listopada 2010 - 10:07

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Ej, wal się z tymi spoilerami.
  • 0

#157 Krill Napisany 01 listopada 2010 - 12:39

Krill

    Master of Galaxies

  • Forumowicze
  • 2 014 Postów:
A propos spoilera...WTF?!

OK, rozumiem jeszcze umieszczanie w CoDach zombiaków, ale ten pomysł już jest naprawdę nielicho szurnięty. Co nie znaczy, że mi się nie podoba :) Kontrowersyjny wizerunek serii jest utrzymany.
  • 0

#158 Heisenberg Napisany 01 listopada 2010 - 13:19

Heisenberg

    praise Kek

  • Forumowicze
  • 5 589 Postów:

Spoiler


I McNamara. Trochę dziwnie bo na trzech z obozu imperialistycznego tylko jeden Castro reprezentuje siły wolności. W WaW było po równo.
  • 0

#159 Cr0ss2500 Napisany 03 listopada 2010 - 11:31

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
Zrobiłem opis z czego dotychczas znalazłem wszystkich broni znajdujących się w Multi, gra oczywiscie jeszcze się nie ukazała, wiec nie wiadomo, czy to jest juz ostateczna ilosc w grze, choć z tego co widzę, bardzo mnie zadowala i nie narzekam, jakoś na brak czegoś.

Black Ops :

LMG (ciezkie karabiny)

HK21
M60
RPK
STONER 63

Sniper Rifles

M40
PSG1
WA2000
L96AW
Dragonov

SMG (karabinki)

MP5K
MAC-11
AK-74U
Skorpian
Uzi
Spectre M4
MPL
PM-63
OTS-02 Kiparis

Pistols

PYTHON . Similar to Magnum (.357)
CZ 75
Makarov
ASP
M1911

Assault Rifles (karabiny szturmowe)

M16
ENFIELD
M14
FAMAS
GALIL
AUG
FN FAL
AK-47
G11
Commando

Shotguns

SPAS
KS-23
STAKEOUT
HS-10
OLYMPIA
-----------------------------------------

Pozdro.

Warning Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

Oczywiscie brakuje tu wielu innych broni, ale jest to mniej więcej opis większość, zabrakło( w opisie) takich zabawek zniszczenia jak Balistycznego Noża czy Kuszy, lub Tomahawka, Vulcana (minigun) ... ale macie, ogólny pogląd jak to będzie wyglądać.

Kazda bron jaka tutaj widzicie jest tylko i wyłącznie do kupienia za zebrane kredyty w grze, wiec nawet, jesli za dany lvl odblokujecie dana "giwere" bedziecie musieli (lub nie) ja kupic, wiec dobrze to zrobili, bo jesli, ktos bardziej sie bedzie czul w snajperkach, nie bedzie zmuszony wydawac kase na shotguna ktorego odblokowal 2 lvl wczesniej tylko mogl usprawnić sobie swoja snajperke, lub kupic inna.
  • 0

#160 hav33n Napisany 03 listopada 2010 - 15:54

hav33n

    Blanka

  • Narybek
  • 218 Postów:
Black Ops ma niby starczyc na 6h. Calkiem niezle ja spodziewalem sie cos w okolicy 4-5h a na veteranie moze bedzie jeszcze dluzej :razz:
  • 0

#161 MonsieurWoland Napisany 03 listopada 2010 - 17:13

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Black Ops ma niby starczyc na 6h. Calkiem niezle ja spodziewalem sie cos w okolicy 4-5h a na veteranie moze bedzie jeszcze dluzej :razz:


lulz Treyarch moze sobie tego singleplayer'a wsadzic do najglebszej szafy. Ten z CoD3 byl tragiczny, WaW balansowal na granicy tragedii i miernoty. W tym segemncie nie spodziewam sie niczego dobrego.
  • 0

#162 pumba132 Napisany 03 listopada 2010 - 17:28

pumba132

    Komendant Melanżu

  • Forumowicze
  • 2 703 Postów:
 W WaW na vetranie przeciwnicy zamieniali się w granatniki z nieskończoną amunicją, tu pewnie będzie podobnie...
  • 0

#163 Zeus-Nelson Napisany 03 listopada 2010 - 18:31

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:

 W WaW na vetranie przeciwnicy zamieniali się w granatniki z nieskończoną amunicją, tu pewnie będzie podobnie...

Oby nie, bo był to najbardziej irytujący poziom trudności w jaki miałem szansę zagrać...leżenie za osłoną i odrzucanie 7 granatów pod rząd to była jakaś paranoja :/

Cr0ss2500 -jakbyś chciał sobie przejrzeć wszystkie bronie, perki itd to odwiedź modernwar.pl to jest niezłe zbiorowisko wiedzy ;)
  • 0

#164 MonsieurWoland Napisany 03 listopada 2010 - 18:36

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Swoja droga WaW na vetaranie byl chyba pierwsym fpsem w ktorym duzo bardziej efektywna metoda przechodzenia poziomu byl sprint do nastepnego checkpointa zamiast wykanaczanie przeciwnikow.

To bylo moje najgorsze doswiadczenie z CoDami ever.
  • 0

#165 Nyjacz Napisany 03 listopada 2010 - 21:12

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 038 Postów:

Swoja droga WaW na vetaranie byl chyba pierwsym fpsem w ktorym duzo bardziej efektywna metoda przechodzenia poziomu byl sprint do nastepnego checkpointa zamiast wykanaczanie przeciwnikow.

To bylo moje najgorsze doswiadczenie z CoDami ever.

Bo Veteran w WaW to g**no. To nie jest trudne. To jest po prostu ułomne. Nieskończona fala granatów. Pieprzyć.
  • 0

#166 DanteTDH Napisany 04 listopada 2010 - 11:57

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
... Sziet - w WaW nigdy nie grałem, więc z Treyarchem nie mam za dużo do czynienia. Napaliłem się jednak z lekka na Black Ops, bo trailery pokazują coś, co w grach lubię. Piszecie jednak o singlu (multi mnie nie interesuje) jakby zapowiadał się aż tak tragicznie - to jak się mam nastawić? Czekać na to potencjalne krapiszcze, czy inwestować w Vanquish?
  • 0

#167 egonszef Napisany 04 listopada 2010 - 12:28

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Poczekaj, przeczytaj recenzje i zadecydujesz.. istnieje duża szansa że Cod może być lepszy od vanquish
  • 0

#168 GrzesiekMB Napisany 04 listopada 2010 - 16:54

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:
mialem okazje sprawdzic pelna wersje vanquish i zupelnie mi nie podeszla, szczegolnie gejmplejowo, wiec tobie radze to samo.

nie mam pojecia skad glosy, ze singiel BO zapowiada sie tragicznie. spodziewaj sie poprostu kolejnej czesci MW w troche innym sosie. a imo WaW byl swietny - w singlu polaczyly sie dwie interesujace kampanie (front wschodni i wojna na pacyfiku) plus genialne zombiaki, w ktore tluklem do biezacego roku. dla mnie latwy wybor.
  • 0

#169 Raikoh Napisany 04 listopada 2010 - 18:07

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Poczekaj, przeczytaj recenzje i zadecydujesz.. istnieje duża szansa że Cod może być lepszy od vanquish


Porównywać tych gier nie wypada, bo to całkiem inny typ rozgrywki.
  • 0

#170 Cudak Napisany 04 listopada 2010 - 18:15

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:
Mi również WaW się podobało. Jednak na veteranie gra przybiera inną - beznadziejną - formę. Black Ops na pewno kupię, ale nie na premierę. I tak ludzie będą ciorać w multi BO jeszcze kupę czasu więc spokojnie pół roku po premierze można kupić.
  • 0

#171 Nyjacz Napisany 04 listopada 2010 - 21:59

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 038 Postów:
WaW na Hardened to bardzo fajna i klimatyczna gra, ludziska. Oby Black Ops nie był zbyt przekombinowany, bo jak pokazała historia, MW2 był i był gorszy niż nieprzekombinowany WaW.
  • 0

#172 Grz3chu Napisany 05 listopada 2010 - 16:33

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
amerykańska reklama Black Opsów kosi


  • 0

#173 Zeus-Nelson Napisany 05 listopada 2010 - 21:13

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Wrzuciłem tą reklamę do pogadanek ;)
Muszę przyznać że Activision poszalało z budżetem i stworzyło bardzo fajną reklamę...

A czytaliście już o Polskiej premierze Black Ops? transmisja na żywo, możliwość kupienia gry o północy i dodawanie gadżetów do każdego zakupu...szkoda tylko że cena wersji na PS3,X360- 249,99 O_o

http://gamebox24.pl/...pl&cache_time=0
  • 0

#174 Cudak Napisany 05 listopada 2010 - 21:35

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:
Czegoś takiego chyba jeszcze u nas nie było, ale zapowiada się ciekawie ;)

A cena gry z kosmosu :zomg:
  • 0

#175 Nyjacz Napisany 05 listopada 2010 - 21:43

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 038 Postów:
Cena taka, że "darmowe dodatki", które dostajemy za darmo przy kupnie gry, nie są darmowe. Ot.
  • 0

#176 cwany-lis Napisany 06 listopada 2010 - 10:28

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 578 Postów:

lulz Treyarch moze sobie tego singleplayer'a wsadzic do najglebszej szafy. Ten z CoD3 byl tragiczny, WaW balansowal na granicy tragedii i miernoty. W tym segemncie nie spodziewam sie niczego dobrego.


ostatnio ograłem te dwie giereczki i moje zainteresowanie Black Opsem przeminęło, upadło - ciężko mi uwierzyć by developer odpowiedzialny za takie growe szaszłyki z parówek z biedronki zdołał coś ukręcić lepszego - do trzech razy sztuka OLO ?
  • 0

#177 Cr0ss2500 Napisany 06 listopada 2010 - 11:03

Cr0ss2500

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 584 Postów:
Oceniacie Developera, po grze, która zrobił X lat temu, przecież, każdy uczy się na swoich błędach, moim zdaniem pochopnie oceniać Treyarch to jak mieć klapki na oczach i mówić, ze czarne jest białe, a białe jest czarne -_-

Moim zdaniem, Treyarch przez te lata, wiele nauczył się od swoich kolegów czyt. IW i inny studii i na pewno, nie odwali fuszerki, bo dobrze wiedza, ze to ich jedyna szansa pokazania sie jaka im Kotick dał.

Do tego, tyle balansu wprowadzonego do tej marki to ja nie widziałem od dawna. Samo, to, ze w multi, nie będzie, można ingerować w DMG bronie (jedynie pogorszyć tłumikiem czy czymś)nie ma juz perków w stylu stopping power czy jager.i jest o wiele bardziej odczuwalny RECOIL broni to sporo... czy balans killstreaków, perków jak to, ze marathon daje jedynie dłuższy sprint, nie ciągły,czy 14 map, gdzie najmniejsza jest wielkości prawie 3x większej on najmniejszej (DUST) z MW2 ale to tylko małe zmiany, które wymieniłem, a jest ich naprawdę sporo @_@ ...

Co do Singla, jeszcze wróce jak wiadomo, ma byc dynamiczny, dobry i przedstawiona jakaś sensowna fabuła, więcej mi nie potrzeba, ważne abym uwinął się z tym w jeden wieczór, reszta to Multiplaer , Coop w Zombii i spec opsach oraz dodatkowa gierka Black Ops Arcade.

P.S. nie jestem zagorzałym jakimś fanem call of duty, bo na razie to dla mnie ta gra skończyła sie na mw1, ale daje jej i Treyarchowi naprawdę duże szanse przebicia IW i mysle, ze dla moim osoby, owy tytuł powróci w chwale i bede sie przy nim świetnie bawił... xD
  • 0

#178 DanteTDH Napisany 06 listopada 2010 - 12:05

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:

mialem okazje sprawdzic pelna wersje vanquish i zupelnie mi nie podeszla, szczegolnie gejmplejowo, wiec tobie radze to samo.


No ja właśnie jestem po dwóch demach Vanquisha i powiem szczerze, że cholernie spodobało mnie się, zwłaszcza, kiedy osiągnie się poziom integracji z padem przypominający granie na pianinie;)

Anyway, pocieszyliście mnie trochę informacjami na temat najnowszego CoDa i zdecydowanie wróciła mi na niego chrapa;)
  • 0

#179 Nyjacz Napisany 06 listopada 2010 - 14:17

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 038 Postów:
Czyli pomijając fakt, że seria się zeszmaciła jak tirówa wśród pedałów, Black Ops może się okazać... najlepszą częścią serii. Ja łykam.
  • 0

#180 GrzesiekMB Napisany 06 listopada 2010 - 18:50

GrzesiekMB

    Abominacja

  • Forumowicze
  • 2 746 Postów:

seria się zeszmaciła jak tirówa wśród pedałów, Black Ops może się okazać.


soczyste, ale nie bardzo kumam :unsure:

a na serio - z multi najciekawiej zapowiada sie wager mode i sub-tryby, ktore zostaly 'mocno zainspirowane' patentami z innych gier (np. cs). gejmplejowo i silnikowo bedzie to poprostu MW, takze BC2 pozostaje na tronie.

sprawa kampanii tez wydaje sie przesadzona - dziesiatki spektakularnych skryptow i skakanie po calym swiecie, a wszystko bedzie prawdopodobnie zapetlone wokol kryzysu kubanskiego. oby fabula miala wiecej sensu niz w mw2.

zombie mode - musi zarzadzic. mam nadzieje, ze polozyli odpowiedni nacisk na ten tryb!


cena - LOL
biore? - yep <_<
  • 0



Inne z tagami: