Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 4: Special Edition

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1978 odpowiedzi na ten temat

#61 Kleksandra Napisany 17 stycznia 2006 - 00:43

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Co jest nie tak z jego facjatą? Na renderach wygląda nieciekawie, ale arty wyglądają spoko. Jest jakby posępniejszy nawet, a nie taki goguś.

No ok, na artach owszem... Ale i tak wole Dantego z poprzednich części :P
Whatever, zobaczymy co będzie dalej i jak pokażą się konkrety. Zresztą jak gra będzie dobra, to chrzanić wygląd Dantego :twisted: A jak nie będzie... Wtedy to będzie jeden z powodów do czepialstwa :lol:
  • 0

#62 Yoori Napisany 17 stycznia 2006 - 11:07

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Producent stwierdził, że Dante w DMC4 będzie nosił brodę! My god! Najpierw "wąsaty" Snake, potem brodaty Dante,

Widzicie jakie potężne jest PS3 :lol:

Najlepsze jest to, że Hiroyuki Kobayashi powiedział że DMC4 będzie tak trudne jak poprzedniczki :) (znowu będe sobie palce łamał :oops: )
  • 0

#63 Kleksandra Napisany 17 stycznia 2006 - 11:11

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Najlepsze jest to, że Hiroyuki Kobayashi powiedział że DMC4 będzie tak trudne jak poprzedniczki (znowu będe sobie palce łamał )

No właśnie ma być łatwiejsze:
"Hiroyuki Kobayashi, producent, chce uczynić czwartą część gry nieco łatwiejszą niż poprzedniczki, co umożliwi bezstresowe ukończenie tytułu. Najwięcej wysiłku developerskiego ma być włożonego w sam gameplay, prostota i intuicyjność sterowania jest priorytetem."
  • 0

#64 Yoori Napisany 17 stycznia 2006 - 11:18

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:

Po premierze DMC3 można było słyszeć głosy graczy, którzy stwierdzili, że gra jest stanowczo za trudna. Tym razem Kobayashi obiecuje, że nic w tym temacie nie zostanie zmienione, a wysoki poziom trudności zostanie utrzymany! W zamian mamy otrzymać lepszą kontrole postaci i łatwiejszy do przyswojenia system rozgrywki.

Z http://www.next-gen.... ... 8&Itemid=2
:mrgreen:
  • 0

#65 Kleksandra Napisany 17 stycznia 2006 - 11:20

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

Z http://www.next-gen.... ... 8&Itemid=2

Stronka mi się nie chce otworzyć :mrgreen:

A skoro nawet tak n niej napisano, to jak to jest z poziomem trudności w DMC4??:>
  • 0

#66 Yoori Napisany 17 stycznia 2006 - 11:29

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Poprawiłem link :)

A skoro nawet tak n niej napisano, to jak to jest z poziomem trudności w DMC4??:>

Ktoś kręci :x
  • 0

#67 Gość__* Napisany 17 stycznia 2006 - 12:18

Gość__*
  • Goście
Kobayashi na początku chciał uczynić DMC4 grą prostszą, ale nie byłoby to zgodne z oczekiwaniami fanów, więc zrezygnwano z tego pomysłu. Postanowił, że sterowanie ma być przystępniejsze żeby dać graczowi jak najszybszą możliwość 'zaklimatyzowania się'.
Reżyser Itsuno to potwierdził, DMC4 będzie trudne i dodał że "nie ma już od tego odwrotu".

Tak to wygladało.
  • 0

#68 Gość__* Napisany 17 stycznia 2006 - 15:51

Gość__*
  • Goście
Owszem, "łatwość" odnosi się do sterowania i kontroli postacią. Sama gra ma być ponoć trudna. Choć i tak poziom pewnie będzie inny dla Japończyków a inny dla gajinów.
  • 0

#69 Gość__* Napisany 17 stycznia 2006 - 17:48

Gość__*
  • Goście
ale ta twarz Dantego z trailerka to mnie po prostu rozwaliła, mam nadzieję że do premiery gry przejdzie on jakąś "operację plastyczną" bo twarz trochę niewyjściowa sami przyznacie. :D
  • 0

#70 Gość__* Napisany 18 stycznia 2006 - 12:14

Gość__*
  • Goście
"ORI czy nie sądzisz że za dużo czasu spędzasz przed konsolą ?"

Ty to do mnie? Jak do mnie, to nie, nie za dużo czasu spędzam przed konsolom, z prostej przyczyny ;) nie mam konsoli :mrgreen:

A co do nowego DMC, to ten pewnie będzie bardzo dobry, chociaż trochę martwią teksty o tym że jakoby gra miałaby być łatwiejsza, przez co skierowana dla większego grona odbiorców. Nie czekamy chyba na dopieszczone wizualnie gry, ale krótkie, proste i przyjemne ;)
  • 0

#71 Kleksandra Napisany 18 stycznia 2006 - 22:43

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:

martwią teksty o tym że jakoby gra miałaby być łatwiejsza


Owszem, "łatwość" odnosi się do sterowania i kontroli postacią. Sama gra ma być ponoć trudna.

Tak więc chyba nie będzie aż tak źle ORI :wink:
  • 0

#72 Gość__* Napisany 18 stycznia 2006 - 22:54

Gość__*
  • Goście
Jakkolwiek by Dante nie był obleśny na filmiku, to mimikę ma zajefajną, a grafa niszczy gałki oczne swoją efektownością, a mimo wszystko ma być jeszcze ładniej i lepiej, o ile nie są to pyszne gadki developerów. No ale to jest Capcom, oni nie umieją robić złych gier, po prostu zawsze coś schrzanią i wychodzi im hit :lol:
  • 0

#73 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 08:24

Gość__*
  • Goście

Jakkolwiek by Dante nie był obleśny na filmiku, to mimikę ma zajefajną, a grafa niszczy gałki oczne swoją efektownością, a mimo wszystko ma być jeszcze ładniej i lepiej, o ile nie są to pyszne gadki developerów. No ale to jest Capcom, oni nie umieją robić złych gier, po prostu zawsze coś schrzanią i wychodzi im hit

no tak, ale z twarzą od części trzeciej coś mu się porobiło, jest taka trochę jak u żaby :lol:
  • 0

#74 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 17:35

Gość__*
  • Goście
Wogóle, to co Wy chcecie od twarzy Dantego, skoro cały czs będziemy oglądać jego plecy w grze? :P
  • 0

#75 Gość__* Napisany 19 stycznia 2006 - 20:33

Gość__*
  • Goście

A i dobrze, że zaznaczyli to co najmniej, bo grafa w tym trailerku niczym wybitnym nie była,

Uwazasz ze postac Dantego wyglądała słabo graficznie ?
No ale sa rozne gusta, jedna osoba stwierdzi ze to nic specialnego a inna ze to render :)

I nie wiem po co ta dyskusja o twarzy Dantego, przeciez zostało powiedziana ze Dante bedzie miał juz kilka ladnych lat na karku (cos jak Sanke w MGS4)
A te arty z GameOnly nie maja nic wspolnego z DMC4.
  • 0

#76 Shinigami Napisany 20 stycznia 2006 - 17:55

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Dante nie wygląda aż tak źle, nie gadajcie :) Zawsze lepiej niż wcześniej (czyt. pierwsze wersje czwórki). Yeti, nie powiedziałbym, że Dante wygląda na starszego niż w jedynce.

Dobrze, że (jak narazie wiadomo) DMC4 nie będzie prostrzy. Nie oczekuje po nim poziomu trudności trójki (uwielbiam teksty o jej trudności :lol: poza DMD nie stawia praktycznie większych wymagań), mam nadzieje, że dorówna jedynce. O ile nie przewyższy jej :twisted:

Łatwe sterowanie? Jeszcze łatwiejsze? Nie wyobrażam sobie co można jeszcze uprościć. System jest tak intuicyjny, że aż idealny :D
  • 0

#77 Gość__* Napisany 20 stycznia 2006 - 19:11

Gość__*
  • Goście

Dante nie wygląda aż tak źle, nie gadajcie Zawsze lepiej niż wcześniej (czyt. pierwsze wersje czwórki). Yeti, nie powiedziałbym, że Dante wygląda na starszego niż w jedynce.

pierwsze wersje ? to może ja źle zrozumiałem trailerek.
Niech ktoś zarzuci jakieś linki z nowymi screenami z DMC4, bo my chyba nie o tym samym piszemy.
  • 0

#78 Gość__* Napisany 20 stycznia 2006 - 19:16

Gość__*
  • Goście
Były dwa filmiki:

Jeden (słabszy graficznie) pokazywał Dantego w zimowej scenerii. To był filmik pokazywany na E3.

Drugi pochodzi z TGS i pokazuje Dantego (właśnie z tą nową twarzą, której nie znosi 90% forowiczów N+) jak idzie uliczką i masakruje kamerę za pomocą miecza i gnatów. To stąd jest pierwszy screen z linka podanego wyżej.
  • 0

#79 Gość__* Napisany 20 stycznia 2006 - 19:28

Gość__*
  • Goście

Drugi pochodzi z TGS i pokazuje Dantego (właśnie z tą nową twarzą, której nie znosi 90% forowiczów N+) jak idzie uliczką i masakruje kamerę za pomocą miecza i gnatów

o tym właśnie mówię, to ten dante mi się nie podoba :) znacy jego nowa twarz :)
  • 0

#80 Gość__* Napisany 21 stycznia 2006 - 09:53

Gość__*
  • Goście
Ale przeciez juz zostało powiedziane ze Dante w DMC4 bedzie wygladał zupełnie inaczej!!!
  • 0

#81 Gość__* Napisany 21 stycznia 2006 - 11:47

Gość__*
  • Goście

Ale przeciez juz zostało powiedziane ze Dante w DMC4 bedzie wygladał zupełnie inaczej!!!

no i wygląda. Zresztą dajmy już sobie spokój z jego wyglądem, snake z mgs4 też mi na początku nie przypadł do gustu, najważniejsze to się przyzwyczaić
  • 0

#82 Gość__* Napisany 21 stycznia 2006 - 18:50

Gość__*
  • Goście
Wogóle, żaden z filmików nie ma nic wspólnego z właściwą grą, więc nie ma co podniecać się wyglądem Dantego. Po prostu poczekajmy na konkrety.
  • 0

#83 Shinigami Napisany 22 stycznia 2006 - 19:57

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Wogóle, żaden z filmików nie ma nic wspólnego z właściwą grą, więc nie ma co podniecać się wyglądem Dantego. Po prostu poczekajmy na konkrety.

Poczekamy, poczekamy. Tylko ciekawe do kiedy. Ciągle zastanawiają mnie uproszczenia w sterowaniu. Co tam jeszcze można zrobić? Zwiększyć liczbe combosów? :twisted: No tak, ale miały być uproszczenia. Nie mam pomysłu. Co wy na to?

BTW, ciekawe czy któraś z dziewczyn Dantego powróci. Trishi, Lady, a może nie lubiana przez nikogo Lucia?
  • 0

#84 Scorpio Napisany 24 stycznia 2006 - 11:32

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
Okejka - w sieci NIC nowego. KOMPLETNIE.

Jak na razie możemy analizować wobec tego DMC4 jako reklamówka PS3.
Uproszczenia w sterowaniu: nie wiem jak. Po prostu nie wiem. DMC jest serią arcyintuicyjną. Może chodzi o poruszanie się po menu :P A dziewczyna pewnie jakaś nowa wejdzie. Dante jak Bond - za każdym razem inna :D
  • 0

#85 Shinigami Napisany 24 stycznia 2006 - 11:52

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Okejka - w sieci NIC nowego. KOMPLETNIE.

Jak na razie możemy analizować wobec tego DMC4 jako reklamówka PS3.
Uproszczenia w sterowaniu: nie wiem jak. Po prostu nie wiem. DMC jest serią arcyintuicyjną. Może chodzi o poruszanie się po menu :P A dziewczyna pewnie jakaś nowa wejdzie. Dante jak Bond - za każdym razem inna :D

Uproszczenie poruszania się w menu? Chodzi Ci chyba o skrócenie czasu dogrywania :P Podporządkowanie pewnych części menu strzałką jest naprawde super sprawą.

A co do dziewczyny, kto wie :D
  • 0

#86 Kleksandra Napisany 24 stycznia 2006 - 12:29

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Ja tam bym się nie obraziła, gdyby możnabyło sterować krzyżakiem :mrgreen: Co prawda przyzwyczaiłam się do analoga ale jakoś wolę tradycyjnie "po psxowemu" :roll:
  • 0

#87 Yoori Napisany 24 stycznia 2006 - 12:34

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Sterowanie można uprościć, będzie się naparzało tylko jeden przycisk :lol:
  • 0

#88 Gość__* Napisany 24 stycznia 2006 - 12:46

Gość__*
  • Goście
Może nawet nie będzie pada, tylko kamerka od EyeToya ? :P
  • 0

#89 Gość__* Napisany 24 stycznia 2006 - 12:56

Gość__*
  • Goście

Może nawet nie będzie pada, tylko kamerka od EyeToya ?

i od wymachiwania kończynami konsola znajdzie się na podłodze, rozwalony telewizor...wolę żeby sterowanie zostało po staremu, można dodać więcej ciosób, i broni które się do czegoś by przydały, bo ja w trójce korzystałem tylko z shotguna i ebony & ivory, może jakieś uzi, albo ingram (a najlepiej dwa :lol: )
  • 0

#90 Scorpio Napisany 24 stycznia 2006 - 12:58

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

oże nawet nie będzie pada, tylko kamerka od EyeToya ?


Wtedy congrats każdemu kto wykona jakąkolwiek akcję bardziej skomplikowaną niż wychodzi to Dantemu po podwójnie naciśniętym trójkąt.
A Aerial Rave na podwójnym jumpie to już nawet Chuck Norris nie wykona :lol:
  • 0



Inne z tagami: