Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forza Motorsport 4


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
427 odpowiedzi na ten temat

#31 xell Napisany 12 grudnia 2010 - 04:12

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Zaj.ebisty teaser. Pit stop, rajdy, wyścigi nocą, różne warunki na trasie - śnieg (może też pogodowe?). Pewna grupa będzie płakać. :^^:
  • 0

#32 117 Napisany 12 grudnia 2010 - 04:26

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
obserwujac jaki ta seria robi progers z kazda odslona mozna sie spodziewac kolejnej rewolucji w wyscigach
  • 0

#33 Raikoh Napisany 12 grudnia 2010 - 04:28

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Zaj.ebisty teaser. Pit stop, rajdy, wyścigi nocą, różne warunki na trasie - śnieg (może też pogodowe?). Pewna grupa będzie płakać. :^^:



Teaser taki sobie. Nic wielkiego. 500 osób z GT które oceniło też ten teaserek jakoś zachwycona nie jest. Średnia 6/10
  • 0

#34 Ryan Napisany 12 grudnia 2010 - 04:32

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Poprawione linki:
SD:
HD:

500 osób z GT które oceniło też ten teaserek jakoś zachwycona nie jest.

Mocarny argument. Zobacz sobie oceny pod dowolnym exem na 306, zrozumiesz dlaczego FM4 ma 6/10.
  • 0

#35 xell Napisany 12 grudnia 2010 - 04:48

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Zrzuty momentów "na silniku" z teasera:
Spoiler

  • 0

#36 Raikoh Napisany 12 grudnia 2010 - 04:51

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Mocarny argument. Zobacz sobie oceny pod dowolnym exem na 306, zrozumiesz dlaczego FM4 ma 6/10.


Bo Exy na 360 są po prostu słabe Ryan :cf: Tym bardziej mnie dziwi ta sytuacja, bo XO w USA rządzi, a ludziki z GT strzelają fochy coś :cf:
  • 0

#37 xell Napisany 12 grudnia 2010 - 05:03

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Jest już odpowiedni temat do partyzantki konsolowej.
  • 0

#38 vagrant3 Napisany 12 grudnia 2010 - 08:21

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
teaser robi apetyt. jak uda im się wprowadzić wszystko to, na co się zapowiada i zrobią to dobrze... nie mam pytań.
  • 0

#39 MonsieurWoland Napisany 12 grudnia 2010 - 09:40

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Jak Turn10 powie że to FM4 to nazwa będzie FM4, ale jeszcze nie teraz :]


Nie łatwiej było mnie od razu posłuchac :cf: Jeżeli chodzi o trailer to średnio mi się podoba.
  • 0

#40 cybercotlet Napisany 12 grudnia 2010 - 10:57

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 603 Postów:

Poprawione linki:
SD:
HD:

fap fap fap
fap fap fap
fap fap fap
fap fap fap
fap fap fap
fap fap fap
fap fap fap
fap fap fap
fap fap fap
fap fap fap
fap fap fap

Czekam na więcej info :^^:
  • 0

#41 Godot Napisany 12 grudnia 2010 - 11:11

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Wolałbym zapowiedź PGR5 od Turn 10
  • 0

#42 Blizzard Beast Napisany 12 grudnia 2010 - 17:11

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Żaden trailer nie da niestety odpowiedzi na pytanie, czy poprawią najsłabszy punkt gry, czyli nudną karierę.
  • 0

#43 Aras Napisany 12 grudnia 2010 - 17:14

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
tylko żeby mi nad photomode, gokartami i podziałem wózków na szczegółowe i nieszczegółowe nie zaczęli przez 3 lata pracować
  • 0

#44 Texz Napisany 12 grudnia 2010 - 17:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Zrzuty z Photo Mode na silniku gry ładne, tylko zdaje mi się że czegoś im jednak brakuje do fotorealizmu z GT5.
  • 0

#45 wrog Napisany 12 grudnia 2010 - 17:38

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:

Żaden trailer nie da niestety odpowiedzi na pytanie, czy poprawią najsłabszy punkt gry, czyli nudną karierę.

Jak wyżej. Jeśli nie zrobią porządnej kariery, to niech się walą i nie mydlą mi oczu liczbami albo pogodą. W trójce po dwóch sezonach miałem dosyć.
  • 0

#46 vagrant3 Napisany 13 grudnia 2010 - 13:03

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Jak wyżej. Jeśli nie zrobią porządnej kariery, to niech się walą i nie mydlą mi oczu liczbami albo pogodą. W trójce po dwóch sezonach miałem dosyć.

widocznie forza nie dla ciebie :nie:
  • 0

#47 mataman Napisany 13 grudnia 2010 - 14:28

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:

Wolałbym zapowiedź PGR5 od Turn 10



Może nie od turn10 ale zapowiedź PGR5 to było by coś.
  • 0

#48 Blizzard Beast Napisany 13 grudnia 2010 - 14:39

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

widocznie forza nie dla ciebie  :nie:


OLO. Zaraz okaże się, że na płytce powinny być tylko samochody i tory, bo żadna gra jest oprócz nich niepotrzebna.
  • 0

#49 117 Napisany 13 grudnia 2010 - 14:39

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:
Nie jestem fanem gier wyscigowych i zazwyczaj nudza mnie one dosyc szybko, niezaleznie od tego czy jest to burnout, forza, gt, nail'd czy wipeout. Nie moge po prostu grac w nie w kolko. W forzie zrobilem bodajze 3 sezony i zrobilem sobie przerwe. Jestem pewny, ze jak teraz wroce do gry to z przyjemnoscia bede kontynuowal swoja kariere. Dlatego w ogole nie trafia we mnie argument nudnej kariery, ktora do tego moglem sam sobie ustawiac, czy chcialem nowa fura jezdzic, czy chcialem sprawdzic nowa trase, itd. Kupujac Forze 3 decydowalem sie, ze bedzie to w moim przypadku gra na lata, wiec na pewnoe nie bede cisnal w nia do oporu dla achievementow. Po prostu bede sie nia bawil... ba, dla niej kupilem tez kolko.
  • 0

#50 Blizzard Beast Napisany 13 grudnia 2010 - 14:42

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Nie jestem fanem gier wyscigowych

Dziękujemy w takim razie.


  • 0

#51 vagrant3 Napisany 13 grudnia 2010 - 15:07

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

OLO. Zaraz okaże się, że na płytce powinny być tylko samochody i tory, bo żadna gra jest oprócz nich niepotrzebna.

to powiedz mi co takiego było w fm i fm2 oprócz tras, samochodów i identycznie skonstruowanych zawodów? NIC. więc czego się spodziewałeś po fm3? ze zrobią gównianą fabułę na wzór toca race driver?

w fm3 dorzucono sezon (w sumie nic specjalnego) i zrobiono przejrzystą tabelę z turniejami (żeby nie trzeba było szukać czegoś do pojechania w 10 różnych grupach). ogólnie bardzo poprawili interface, grafike, dali więcej nowszych samochodów, więcej turniejów, kilka nowych tras itd. tak się rozwijają gry o wyścigach tego typu. jedyny poważny minus fm3 to zluzowanie poziomu trudności. żeby coś się działo, to trzeba grać na hardzie (w jedynce spokojnie wystarczył do tego normal).

jak ktoś się znudził po pierwszych 4 godzinkach, to widać, ze gra nie dla niego.
  • 0

#52 Blizzard Beast Napisany 13 grudnia 2010 - 15:22

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

to powiedz mi co takiego było w fm i fm2 oprócz tras, samochodów i identycznie skonstruowanych zawodów? NIC. więc czego się spodziewałeś po fm3? ze zrobią gównianą fabułę na wzór toca race driver?

w fm3 dorzucono sezon (w sumie nic specjalnego) i zrobiono przejrzystą tabelę z turniejami (żeby nie trzeba było szukać czegoś do pojechania w 10 różnych grupach). ogólnie bardzo poprawili interface, grafike, dali więcej nowszych samochodów, więcej turniejów, kilka nowych tras itd. tak się rozwijają gry o wyścigach tego typu. jedyny poważny minus fm3 to zluzowanie poziomu trudności. żeby coś się działo, to trzeba grać na hardzie (w jedynce spokojnie wystarczył do tego normal).

jak ktoś się znudził po pierwszych 4 godzinkach, to widać, ze gra nie dla niego.

Fakt, że kiedyś w grach czegoś nie było, nie znaczy, że świat stoi w miejscu i ma dalej wyglądać tak samo. Zniszczeń w GT5 to się można czepiać, bo FM je ma, ale jak chciałbym ciekawszej kariery w grze t10 to już to nie pasuje? Aha, powiem Ci co zmieniono od FM1 i 2 że przestało to grać. Wszystko na maksa wyyyyydłuuuużoooooono. Nie było w FM1 i 2 931 wyścigów. To co nie dudziło tak bardzo przy dwustu, zaczyna nużyć przy tysiącu, jeśli nie ma żadnych urozmaiceń.

Zrobienie ciekawszej kariery to nie jest fizyka jądrowa i z powodzeniem można coś takiego osiągnąć. Ot, wprowadzając choćby nagrody za puchary, jakieś próby czasowe, i wyścigi z nieco innymi zasadami, niż te podstawowe (co skądinąd może się udać, jeśli faktycznie wprowadzone zostaną rajdy). Cokolwiek związanego z obsługą samochodu, jakieś misje lub ciekawsza jazda wirtualnego kierowcy też nie zaszkodzi (to ostatnie nawet we wcześniejszych grach z serii było, bo można było sobie wybrać różnych).
  • 0

#53 mataman Napisany 13 grudnia 2010 - 18:43

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:

wiec na pewnoe nie bede cisnal w nia do oporu dla achievementow. Po prostu bede sie nia bawil...



Świat się kończy. Zeratul będzie grał dla przyjemności :D
  • 0

#54 Ryan Napisany 13 grudnia 2010 - 22:47

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Fakt, że kiedyś w grach czegoś nie było, nie znaczy, że świat stoi w miejscu i ma dalej wyglądać tak samo. Zniszczeń w GT5 to się można czepiać, bo FM je ma, ale jak chciałbym ciekawszej kariery w grze t10 to już to nie pasuje?

No najwyraźniej nie można się ciulowych zniszczeń czepiać, bo na takie komentarze reagujesz nerdragem. Generalnie cała Twoja recka GT5 to "to wciąż GT5, ale parę rzeczy poprawili". Piszesz np. że online jest słaby, ale to ich pierwszy raz i należy wybaczyć. Forzie się nie wybacza jak widzę. ;)

Zrobienie ciekawszej kariery to nie jest fizyka jądrowa i z powodzeniem można coś takiego osiągnąć.

Online też każde praktycznie studio rozpracowało. Poza Polyphony. Ale oni mogą, bo robią GT a nie inną grę. Laaaaame.
  • 0

#55 xell Napisany 13 grudnia 2010 - 23:26

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
PR:

"Forza Motorsport 4" will be the most expansive and vividly realistic automotive experience across any console, bringing you closer to the edge than you've ever been before. Through the power of Kinect, players will be able to step through the TV screen and jump into the driver's seat while the engaging controller-based experience will let you take on the bone-jarring physics, unparalleled levels of customization, and rosters of dream cars and tracks. Offering gameplay that will electrify racing fans and excite car lovers and novices alike, the highest-rated racing franchise of this generation returns in fall 2011.

touché :cf:
  • 0

#56 BeSOS Napisany 13 grudnia 2010 - 23:37

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Co jak co ale kariera byla srednia, oby to poprawili....tak czy siak kupuje od razu, fm3 odstawilem nie z nudow tylko z musu a zostalo mi nie tak duzo do konca <_<
  • 0

#57 Raikoh Napisany 14 grudnia 2010 - 00:18

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

Online też każde praktycznie studio rozpracowało. Poza Polyphony. Ale oni mogą, bo robią GT a nie inną grę. Laaaaame.


Ale nie jest zły, a Forza już od dwóch części jest nudna.
  • 0

#58 Blizzard Beast Napisany 14 grudnia 2010 - 08:32

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

No najwyraźniej nie można się ciulowych zniszczeń czepiać, bo na takie komentarze reagujesz nerdragem.


Nie reaguję nerdragem, tylko punktuję, że w modzie jest wyłącznie najazd na PD, a jak ktoś coś zarzuca grze od T10, to po prostu olaboga. Tak jakby była jakaś super duper, a obu tak samo daleko od ideału. Ktoś chce żyć w przeświadczeniu, że GT jest na 7, a FM na 10, to proszę bardzo, ale żyje we własnym świecie, zupełnie jak Pan Prezes.


Ale do kogo ja to piszę, jak w żadną z nich nie grałeś i nigdy nie zagrasz... :rolleyes:


  • 0

#59 Ryan Napisany 14 grudnia 2010 - 08:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Nie reaguję nerdragem, tylko punktuję, że w modzie jest wyłącznie najazd na PD, a jak ktoś coś zarzuca grze od T10, to po prostu olaboga.

Przeinaczasz: praktycznie każdy się zgadza, że kariera ssie i powinni ją poprawić. Jednocześnie wytykanie błędów GT5 kończy się zawsze ripostą "a FM3 to jest nudna...". Get a life. :cf:
  • 0

#60 Blizzard Beast Napisany 14 grudnia 2010 - 09:10

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
Nie, nie każdy, kilkukrotnie już wyczytałem, że podobno kariera nikogo.

Z tego co pamiętam, to wytykanie błędów GT5 wklejając filmiki z debilizmami fizycznymi i bugami skończyło się wklejeniem filmików z FM3 z debilizmami fizycznymi i bugami. Zresztą nie wiem, gdzie kończy się ripostą - powiedziałem to w podkaście, i napisałem w tym temacie, w którym w ogóle nie było na razie żadnego GT5.



P.S. Nie ogarniam, czego z tą Forzą trolujesz, najwyraźniej sobie nowe hobby znalazłeś.
  • 0