Skocz do zawartości

Fifa 11

EA Sports PS3 PS2 X360 Wii PSP PC iOS AND

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
107 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość_jachu_* Napisany 28 września 2010 - 19:54

Gość_jachu_*
  • Goście
W PESie realistycznie wygląda stadion, wyjście na mecz i postacie zawodników. Ale po pierwszym gwizdku czar pryska, bo nie oszukujmy się, piłkarze, w ogóle ludzie, nie biegają w ten sposób (chodzi mi głównie o bieg z piłką). W Fifie odwzorowanie ruchu grajków jest tip top, pretensje można mieć do szczegółów typu moc strzałów, choć w sytuacjach sam na sam także idzie huknąć bombę, ale najczęściej napastnicy (w prawdziwej piłce) wykonują lekkie, plasowane uderzenie. Moim zdaniem w PESie czujemy strzały bardziej, bo piłka jest cięższa - przy strzałach daje to niezłe wrażenie, przy podaniach dość komiczne. No i ten dźwięk, jakby kopało się pień, podświadomie wpływa na odczuwanie mocy. Przewaga PESa to głównie grafa, ale nijak ma się to do realizmu samej rozgrywki, dostarcza za to wrażeń wizualnych tworzących nieco złudne poczucie symulacji.
  • 0

#62 oranje Napisany 28 września 2010 - 23:00

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Już na dysku mam trochę przyśpiewek kibiców z 'Puta Barca' na czele :evil: Będzie się grało jak kibice będą śpiewac swoje na GD (na obrazę Realu też coś mam;))
  • 0

#63 Kurzy Napisany 28 września 2010 - 23:14

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
No też ten bajer mnie cieszy. Wgram kibiców Widzewa i będzie to musiał być mega klimat! Wspaniała opcja, mogła być wcześniej spokojnie;] Za rok dodadzą edycję stadionów...ehhh. Też by się przydało i byłoby full opcja!
  • 0

#64 Gość_Hellmans_* Napisany 29 września 2010 - 13:13

Gość_Hellmans_*
  • Goście
W wersji PL jest możliwość zmiany komentarza na angielski?
  • 0

#65 Cudak Napisany 29 września 2010 - 13:56

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

W wersji PL jest możliwość zmiany komentarza na angielski?


Tak.
  • 0

#66 Wredna Napisany 29 września 2010 - 17:18

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:

W PESie realistycznie wygląda stadion, wyjście na mecz i postacie zawodników. Ale po pierwszym gwizdku czar pryska, bo nie oszukujmy się, piłkarze, w ogóle ludzie, nie biegają w ten sposób (chodzi mi głównie o bieg z piłką). W Fifie odwzorowanie ruchu grajków jest tip top, pretensje można mieć do szczegółów typu moc strzałów, choć w sytuacjach sam na sam także idzie huknąć bombę, ale najczęściej napastnicy (w prawdziwej piłce) wykonują lekkie, plasowane uderzenie. Moim zdaniem w PESie czujemy strzały bardziej, bo piłka jest cięższa - przy strzałach daje to niezłe wrażenie, przy podaniach dość komiczne. No i ten dźwięk, jakby kopało się pień, podświadomie wpływa na odczuwanie mocy. Przewaga PESa to głównie grafa, ale nijak ma się to do realizmu samej rozgrywki, dostarcza za to wrażeń wizualnych tworzących nieco złudne poczucie symulacji.

Coś słabo grałeś w demo nowego PESa. Obecnie jest tak, że piłkarz może mieć problemy z przyjęciem silnego podania, więc no bonus, man. Co do dźwięku wydawanego przy kopaniu piłki mogę się po części zgodzić. Po części, bo kiedyś mi też to cholernie przeszkadzało, jednak okazuje się, że można się do tego przyzwyczaić.

FIFA ciągle mnie kusi kilkoma swoimi trybami, ale nie kupię jej w tym roku. Na razie mam PESa, ogram go, a kiedyś sprawdzę Fifę.
  • 0

#67 Gość_jachu_* Napisany 29 września 2010 - 17:30

Gość_jachu_*
  • Goście

Coś słabo grałeś w demo nowego PESa. Obecnie jest tak, że piłkarz może mieć problemy z przyjęciem silnego podania, więc no bonus, man. Co do dźwięku wydawanego przy kopaniu piłki mogę się po części zgodzić. Po części, bo kiedyś mi też to cholernie przeszkadzało, jednak okazuje się, że można się do tego przyzwyczaić.

FIFA ciągle mnie kusi kilkoma swoimi trybami, ale nie kupię jej w tym roku. Na razie mam PESa, ogram go, a kiedyś sprawdzę Fifę.

Nie chodzi o samo przyjęcie, ale o to, że podania przypominają hmmm... nie wiem z czym to porównać, z bilardem może. Nie ma są to miękkie, płynne zagrania, tylko takie jeb-jeb, jeśli czujesz co mam na myśli. I tak rozgrywa się większość piłek w środku pola na małej odległości, co bardzo mi przeszkadza, bo jest na maksa nienaturalne.
  • 0

#68 Kurzy Napisany 29 września 2010 - 17:43

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
jachu co ty gadasz. Wszystko jest w PES realistyczne, dla tych co przy nim zostali zamiast się w 2009 przesiąść na coś cudownego hihi:P
  • 0

#69 Wredna Napisany 29 września 2010 - 17:53

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:

Nie chodzi o samo przyjęcie, ale o to, że podania przypominają hmmm... nie wiem z czym to porównać, z bilardem może. Nie ma są to miękkie, płynne zagrania, tylko takie jeb-jeb, jeśli czujesz co mam na myśli. I tak rozgrywa się większość piłek w środku pola na małej odległości, co bardzo mi przeszkadza, bo jest na maksa nienaturalne.

W poprzednich częściach ok i do tego piłka szła jak po sznurku, niemal zawsze pod nogi piłkarza. To jedna z większych różnic między seriami, jaką zauważyłam przy F10 i P2010. Teraz jest jednak inaczej. Wszystko zależy od tego ile siły użyjesz podając. Naprawdę prezentuje się to lepiej.
  • 0

#70 Kurzy Napisany 29 września 2010 - 17:58

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
To jak w tamtym roku PES2010 też był lepszy to teraz po tych poprawkach to jakiś kolos musi być a nie gra ;p
  • 0

#71 Wredna Napisany 29 września 2010 - 18:00

Wredna

    Suck my left one

  • Forumowicze
  • 2 509 Postów:
A czy zawsze zmiana jest kamieniem milowym? Nie. Geez, jaki Ty, Kurzaw, upierdliwy jesteś.
  • 0

#72 Raikoh Napisany 29 września 2010 - 18:32

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:

jachu co ty gadasz. Wszystko jest w PES realistyczne, dla tych co przy nim zostali zamiast się w 2009 przesiąść na coś cudownego hihi:P


Najprawdziwsza prawda i cieszę się, że nie zostałem jak inni ślepcy przy tym gówienku :^^:
  • 0

#73 Gość_jachu_* Napisany 29 września 2010 - 18:43

Gość_jachu_*
  • Goście
Jak by nie było, tró Kurzy. :)
  • 0

#74 Pico Napisany 29 września 2010 - 21:58

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:

zaczyna sie dobrze - IGN: 9.5/10

O żesz, za to to warn powinien być. Przecież IGN dał 8.5 !!!
  • 0

#75 Gość_Hellmans_* Napisany 29 września 2010 - 22:50

Gość_Hellmans_*
  • Goście
UK dał 9.5 :^^:
  • 0

#76 Pico Napisany 29 września 2010 - 23:08

Pico

  • Forumowicze
  • 10 686 Postów:
Nie wiem już nic... Tutaj UK IGN (wersja PS3) -> http://uk.ps3.ign.co.../1123658p2.html a tutaj UK IGN (wersja x360) -> http://uk.xbox360.ig.../1123590p2.html i są to oceny 8.5.

A tutaj UK IGN (wersja PS3) -> http://uk.ps3.ign.co...060/060988.html i UK IGN (wersja PS3) -> http://uk.xbox360.ig...060/060992.html , hm?

Że niby to drugie to UK a to pierwsze to ogólne? Czyli, że która ocena ważniejsza? Nie kumam chyba podziału...
  • 0

#77 Gość_Hellmans_* Napisany 29 września 2010 - 23:17

Gość_Hellmans_*
  • Goście

Że niby to drugie to UK a to pierwsze to ogólne?


Tak. Przynajmniej tak wynika z metacritic


http://www.metacriti.../critic-reviews


  • 0

#78 Raikoh Napisany 30 września 2010 - 06:18

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
To ogólne to amerykańskie- czyli wiadomo, że większe pojęcie o piłce mają Ci z UK :^^:, zaczyna się ostro. Świetna nota.
  • 0

#79 Uuk Napisany 30 września 2010 - 15:44

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Obadam demko na PieCa - jeśli niczego nie skaszanią, chyba się skuszę. A jakby co jest jeszcze konkurencja od Konami. W każdym razie w tym roku bez wirtualnego kopania się nie obejdzie, a co!
  • 0

#80 Danteusz Napisany 30 września 2010 - 19:10

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Wersja PC jest na silniku z FIFy 10
  • 0

#81 Uuk Napisany 30 września 2010 - 20:30

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Tak, ale FIFA 10 na PC była na silniku sprzed lat i, jak śmiem podejrzewać patrząc na oceny, ssała. Natomiast ten sam tytuł na konsole był grą bardzo dobrą. Wcale bym się nie obraził, gdyby "jedenastka" na blaszaka była tylko lekko podrasowaną "dziesiątką" z konsol.
  • 0

#82 Danteusz Napisany 30 września 2010 - 20:41

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Wcale bym się nie obraził, gdyby "jedenastka" na blaszaka była tylko lekko podrasowaną "dziesiątką" z konsol.

Tak właśnie ma być, mówię tylko że nie można porównywać wersji PC do konsolowych.
  • 0

#83 ACZ Napisany 30 września 2010 - 21:30

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Fify i Pesy w wersjach na blaszane złomy zasysają.
  • 0

#84 Danteusz Napisany 30 września 2010 - 21:45

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
PES na PC jest prawie identyczny jak na konsolach
  • 0

#85 Raikoh Napisany 30 września 2010 - 22:17

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Jak to mawiają- "prawie, robi wielką różnicę" :)
  • 0

#86 Danteusz Napisany 30 września 2010 - 22:31

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nie w tym wypadku
  • 0

#87 Uuk Napisany 01 października 2010 - 18:49

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Ale "gieneralnie" nikt się specjalnie nie będzie pultał, jeśli będę się wypowiadał na temat blaszanej wersji w tym temacie? Oczywiście podkreślając na każdym kroku, że jest to jedynie zubożony krewny swej zacnej, konsolowej kuzynki. Wszak nowe, świeże, komparatystyczne spojrzenie na problem FIFY nikomu nie powinno zaszkodzić, a kolejne, nabijane w temacie posty pozwoliłyby mi znacząco zwiększyć rozmiar e-członka.
  • 0

#88 Marbel Napisany 01 października 2010 - 19:24

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Jeśli Fifa 11 na PC ma być tak dobra jak Fifa 10 na konsole to będzie to bardzo dobra gra. Ja w dziesiątce spędziłem dziesiątki godzin i możliwe, że jeszcze trochę spędzę.
  • 0

#89 Gość_jachu_* Napisany 01 października 2010 - 21:15

Gość_jachu_*
  • Goście
Dopiero FIFA 11 na PC dysponuje silnikiem z konsol. Wcześniej była to inna gra. Teraz obie wersje będą takie same.
  • 0

#90 Raikoh Napisany 01 października 2010 - 21:41

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Nie będą i nie są. Chyba, że za rok.
  • 0



Inne z tagami: