Skocz do zawartości

wasza ulubiona fura


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
84 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 16 lipca 2005 - 11:35

Gość__*
  • Goście
pytanko proste i nie wymaga definicjii ,chodzi mi o to by każdy kto w ogóle kiedykolwiek zajrzał na korner "GP" napisał jaki jest jego ulubiony;
samochód ,motocykl ,samolot ,helikopter ,łódka itd........
  • 0

#2 LapTop Napisany 24 lipca 2005 - 13:31

LapTop

    Pikachu

  • Narybek
  • 90 Postów:
Ulubiony samochod: SWAT tank
Ulubiony motocykl: Quad, NRG 500, Sanchez
Ulubiony samolot: Hydra, Nevada, AT-400
Ulubiony Helikopter: Hunter
Ulubiony łódka: nie mam ulubionej

Ogólnie ulubiony pojazd:SWAT Tank, Quad, Jet Pack (o ile go można nazwać pojazdem ;))

:]
  • 0

#3 syon Napisany 24 lipca 2005 - 16:42

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Patriot - w każdej odsłonie serii jest niezawodny.
  • 0

#4 Zajcik Napisany 24 lipca 2005 - 19:32

Zajcik

    Mokujin

  • Narybek
  • 45 Postów:
Ulubiona fura ? dla mnie, będzie to HAMMER.
  • 0

#5 Gość__* Napisany 24 lipca 2005 - 21:23

Gość__*
  • Goście
Fura:
Bullet,Banshe

Motocykl:
NRG-500
Sanchez
  • 0

#6 Psycho-Mantis Napisany 01 sierpnia 2005 - 22:38

Psycho-Mantis

    Patterson

  • Forumowicze
  • 9 221 Postów:
Esperanto, to jest super klasyczna furka, pozatem wszystkie z lat 80 tych, bandit, burito, hammer no i oczywiscie blista której nie ma w gta:sa :(
  • 0

#7 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2005 - 00:39

Gość__*
  • Goście
Hotknife'a lubie za design, za to, że jest szybki, zwrotny, wytrzymały...
Remingtona (ale odpowiednio odpicowanego, obowiązkowo na "bujanych kołach";), no bo jest odpowiednio szybki i ma KOZACKI wygląd (powtarzam, po tuningu!)...
  • 0

#8 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2005 - 08:25

Gość__*
  • Goście
Sultan :D Takie Subaru :D

Oczywiście na 'resorach' - jedziesz szybko po drodze po czym buf wjeżdżasz na pustynie i podwyższasz zawieszenie (mam coś takiego jeszcze w Bullecie i Bansheem - pamięta ktos taki serial Viper ? :P )
  • 0

#9 Nightmare Napisany 02 sierpnia 2005 - 08:48

Nightmare

    Blanka

  • Narybek
  • 196 Postów:
samochód :arrow: Bullet,Super GT,Monster
motocykl :arrow: NRG 500
samolot/śmigłowiec :arrow: yyy Jet pack??? :wink:
łódka :arrow: u pacjenta nie stwierdzono ulubionej :P


(mam coś takiego jeszcze w Bullecie i Bansheem - pamięta ktos taki serial Viper ? )


No ba kto by nie pamiętal,przynajmniej ja pamiętam :P niezniszczalnego Vipera 8) ,Airvolfa to prędzej może ktoś nie pamiętać.
  • 0

#10 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2005 - 10:49

Gość__*
  • Goście

Airvolfa to prędzej może ktoś nie pamiętać.



Air Wolf też rlz.Tylko zawsze traifiałem jak się już kończył :D I tak najlepsza była Drużyna A :D

Motocykl - bf-400/rower ;)
Samolot- Harrier (nie pamiętam jak się nazywa :D)
Łódka - nie pływam nimi - nigdy nie ma wystarczająco szybkiej :twisted:
  • 0

#11 Gość__* Napisany 02 sierpnia 2005 - 11:56

Gość__*
  • Goście

Samolot- Harrier (nie pamiętam jak się nazywa :D )

Hydra się zwie ;)
Nie mam ulubionego samochodu....jeżdze i niszcze wszytko co popadnie :twisted: ;)
  • 0

#12 Gość__* Napisany 17 września 2005 - 09:07

Gość__*
  • Goście
Ulubiony samochód: Stallion, Bullet, Ranch(g)er, Perennial :mrgreen:
Ulubiony motor: NRG-500, FCR-900
Ulubiony samolot: Hydra, Shamal, Seasparrow
  • 0

#13 Gość__* Napisany 17 września 2005 - 10:04

Gość__*
  • Goście
Nie przywiazywalem sie zabardzo do samochodow :P Zbyt latwo je niszczylem, zeby sie z nimi wiazac :P
Moje ulubione samochody, to te najszybsze :D Lubilem tez takie niskie auto, z dluga maska w stylu retro. Czesto jezdzily po Las Venturas.
Ulubiony samolot to maly odzutowiec pasazerski i ten z II WŚ.
Ulubiony motor to 600 albo 900 (nie pamietam literek, bo dawno gralem w SA).
Ulubiony smiglowiec - nie przypominam sobie.
A ulubiona lodka, to ta najszybsza, dwusilnikowa ;)
  • 0

#14 Ryo-San Napisany 18 września 2005 - 14:15

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
TVR Cerbera Speed 12
TVR Tuscan R i S
Ferrari F355 Challenge
  • 0

#15 Snoodgrass Napisany 18 września 2005 - 15:48

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Samochód Blade, Bullet, Turismo
Motor Sanchez Nrg 500 FCR900
Samolot Hydra
I ten poduszkowiec ale nie pamietam jak sie zwie :mrgreen:
  • 0

#16 piterekd Napisany 18 września 2005 - 22:18

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Najlepsze są wszystkie motocykle, bo się wszędzie wcisną! Gdy jedziesz autostradą i goni cię policja to podążaj środkiem i jush masz luz! Ponadto łatwo nimi lawirować pomiędzy autami i innymi obiektami (czytaj: przeszkadzajkami). Niestety mają jedną wadę: łatwo na nich można zginąć :wink:
  • 0

#17 Snoodgrass Napisany 19 września 2005 - 16:01

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Ale nie chodzi o to które są NAJLEPSZE tylko które ci sie najbardziej podobają które najbardziej lubisz i którymi najlepiej ci sie jeżdzi :P
  • 0

#18 piterekd Napisany 20 września 2005 - 12:17

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Ok, to NRG 500, a z poprzednich części to lubiłem bardzo Sentinela, bo dobrze się ten wóz prowadziło i z klasą oraz Karumę. Natomiast najbardziej nielubianą przeze mnie furą to był w gta3 Perennial, Stalion (nie mylić z Diablo Stallionem) i Moonbean, pierwszy za marną prędkość, drugi za zbyt "śliskie" prowadzenie, trzeci pozostawię bez komentarza. W VC lubiłem bardzo motorek PCJ 600 "ścigacz" i taką furę Washington FBI (trzeba go najpierw zdobyć, he he) bo jeżdżąc nią czułem się jak "ktoś zupełnie wyjątkowy" :wink: W VC nienawidziłem Landstalkera, ponieważ jak w gta3 było równo, tak w VC jest różnie, a nie polecam jazdy nim na pełnej prędkości przez most i w ogóle jakoś tak się lubi przewracać, szczególnie po uderzeniu przez radiowóz (ale można mieć fuksa i znowu stanie na koła). W SA najbardziej lubiłem motorki, wozy Super GT i Turismo, a najmniej (znowu) Perennial i Mananę (której zapomniałem wymienić w poprzednich częściach...) and that's all folks!! (nie wymieniałem wozów typu Linerunner i Mule z oczywistych względów...) ps.Mam nadzieję Snoodgrass, że zaspokoiłem w pełni Twoją ciekawość :D
  • 0

#19 Snoodgrass Napisany 20 września 2005 - 13:28

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Oczywiście piterekd, zaspokoiłeś do granic możliwości. No to teraz można zrobic offtop :mrgreen: np. taki że o ile w VC pcj-600 był świetny tak w SA jest do bani.(przyn. dla mnie) :wink:
  • 0

#20 Gość__* Napisany 20 września 2005 - 19:19

Gość__*
  • Goście
Eee tam... Kto powiedzial, ze na motorach latwo zginac? Jesli masz doszlifowany na maxa skill'a to bardzo ciezko spasc z motoru.

Motory sa dobre, bo mozna z nich strzelac przed siebie :D Najlepsza zabawa jest, gdy jedziesz autostrada i naparzasz do kolesi jadacych przed Toba, a oni wybuchaja jeden, pod drugim. I jeszcze jedno. Albo mi sie wydaje, albo motory sa wytrzymalsze niz samochody... ? Motor potrzebuje wiecej uderzen, zeby zaczal dymic.
  • 0

#21 piterekd Napisany 21 września 2005 - 11:10

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Macie rację!! Snoodgrass dobrze zauważyłeś, PCJ 600 w SA jest rzeczywiście średni, ale wydaje mi się że podobny był w VC, tylko z uwagi na małą obecność ścigaczy (tylko 1, właśnie pcj600) w VC uważamy go za najlepszy pojazd w tej właśnie grze. Teraz, grając w SA mamy większy wybór, no i programiści postanowili dać nam prezent w postaci NRG 500, który jest szybszy, ma lepszą przyczepność i ładniejszy :wink: terpil natomiast dobrze zauważył, że motory są w gta niezwykle wytrzymałe! Myślę że przyczyną tego zjawiska jest troska niektórych programistów o świeżo upieczonych gangsta-graczy, tzn. w VC bali się oni o to, jak gracze przyjmą nowy pojazd - motocykl. Dlatego, nie rezygnując z fajnego prowadzenia, "ułatwili" jazdę poprzez minimalizację współczynnika uszkodzeń(!) Niestety, troska ta widoczna jest też w SA i chyba tak już pozostanie.. Bezwątpienia bug ten jest jedną z namocniejszych stron tej kategorii pojazdów. Obok wspaniałego klimatu samej jazdy, ich wytrzymałość przyciąga nas jak magnes, nawet teraz, gdy spadnięcie z motorka zdarza się sporadycznie... ps. może w następnych gta pojawi się opcja standardowych zniszczeń motocykli, ale czy rzeczywiście tego chcemy?... :)
  • 0

#22 Gość__* Napisany 21 września 2005 - 21:17

Gość__*
  • Goście
Nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... :P


Mi to nie przeszkadza, ze motory sa b. wytrzymale. Uwazam to za plus, bo mozna przejechac caly stan SA na jednym motorze, co autem byloby nie wykonalne.
  • 0

#23 Snoodgrass Napisany 22 września 2005 - 08:02

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
J tak nie potrafie :mrgreen: Jedyne co potrafie to przelecieć cały stan SA chociaż tesh mi sie żadko zdarza bo jak lece nisko(bo lubie) to mi sie za późno drzewa generują :mrgreen: a co do motorów to jest Sanchez Wayfayer PCJ-600 BF-400 NRG-500 Freeway Czyli jest sześć a gdzieś wyczytałem że tak naprawdę jest 7! pomijająć quadbike'a czyli gdzieś jeszcze jest dodatkowy motor ciekawe jaki. :?:
  • 0

#24 Gość__* Napisany 22 września 2005 - 14:43

Gość__*
  • Goście
Jest jeszcze motorek z 900 w tytule (szybszy od BF-400) ale nie pamietam dokladnej nazwy.


EDIT : FCR-900 sie zowie.
  • 0

#25 Snoodgrass Napisany 22 września 2005 - 16:17

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Yhm on jest dobry(i ma fajny dzwięk) można go oddać do exportu za kasę.Ale ciężko znalezc więc polecam wziąc ten z wyscigów w LS :mrgreen:
  • 0

#26 piterekd Napisany 22 września 2005 - 16:36

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

J tak nie potrafie

he, he, Snoodgrass zawsze możesz spróbować dokonać tego Jetpack'iem :D
Moim ulubionym pojazdem latającym jest Hydra i właściwie odkąd ją posiadam, to wszędzie docieram za jej sterami. Niestety, zazwyczaj nudzę się podczas lotu i trzaskam różne tricki a'la beczka etc. co kończy się najczęściej dzwonem w ziemię :mrgreen: Na szczęście są jeszcze helikoptery pozwalające na całkiem precyzyjny lot... 8)
  • 0

#27 mleko2099 Napisany 27 października 2005 - 21:18

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
najlepsze pojazdy?
:arrow: NRG 500
:arrow: Bullet
:arrow: Infernus
:arrow: Kombajn :mrgreen:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 11 listopada 2005 - 23:44

Gość__*
  • Goście
kosiarka i bullet
  • 0

#29 piterekd Napisany 13 listopada 2005 - 14:34

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Oto moje ulubione furki w GTA:VC :) :
http://www.pbase.com...186202/original
http://www.pbase.com...186310/original
http://www.pbase.com...186340/original
  • 0

#30 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 16:56

Gość__*
  • Goście
Infernus/ZR-350(wiem wiem tragedia jeśli chodzi o jazdę,ale jest po prostu ładne)
Kombajn
PCJ-600/Sanchez
Samochód Voodoo? podrasowany do dyscyplin stadionowych
Hydra/Jet Pack najbardziej efektowne
  • 0