Skocz do zawartości

wasza ulubiona fura


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
84 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 13 listopada 2005 - 16:57

Gość__*
  • Goście

Oto moje ulubione furki w GTA:VC :) :
http://www.pbase.com...186202/original
http://www.pbase.com...186310/original
http://www.pbase.com...186340/original

Ładny Vel Satis tylko ciut przesadzili z rozmiarem w stosunku do Lancera:)
  • 0

#32 piterekd Napisany 14 listopada 2005 - 11:04

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Ładny Vel Satis tylko ciut przesadzili z rozmiarem w stosunku do Lancera:)

Masz rację! Ten VelSatis bardziej wielkością przypomina Avantime'a :wink: Ważne że prawidłowo jeździ i posiada klimat 8)

Wszystkie furki ściągnąłem ze strony http://www.zaibatsu.pl. Szczególnie polecam Lancera z Szybkich i wściekłych (tylko dwa pliki do podmiany- najszybsza instalacja), fiata125p (zajefajny i najbardziej szczegółowy bo najwięcej plików wymaga podmiany; readme jak to zrobić jest fachowo przez autora napisane i można bez strachu wszystko zainst.), eclipse (ale najpierw zbierzcie furki dla SunshineAutos bo jest podmieniona pod Deluxo z wystawy i tam należy go szukać), Suprę białą (najlepsze prowadzenie i najszybciej jeździ; podmieniana pod Infernusa oboki rezydencji Tommiego) oraz dla wielbicieli VelSatis i ewentualnie Punto (ale szyberdach mi nie pasuje). Na razie więcej fur nie sprawdziłem (jeszce bmw serii7 takie szare, ale nie warto bo ma wiele bugów graficznych np. patrząc przez tylne szyby widać ulicę i chyba rzadnej tekstury). Wybierałem pojazdy powyżej 80% oceny.
Warto przeczytać jeszcze poradnik na stronie Zaibatsu http://www.zaibatsu....nuale.php?id=57 bo tam jest odnośnik do IMG TOOL i jeszcze jednego programu, który jest potrzebny np. przy instalce fiata125p.
Po instalacji wozów pojeździć po mieście w poszukiwaniu fury i się nie denerwować. Ja mojego Lancera zanim zaczął się pojawiać szukałem 35minut. Większość jednak pojawia się od razu, w dzielnicach występowania podmienianego modelu (np. fiat jest za Admirala i pojawia się na ulicy w pobliżu rezydencji Tommiego.).
Podsumowując: Nie bać się i próbować :) Przed instalką skopiować wymienione pliki np. handling etc. do innego katalogu np. na pulpicie tak na wszelki. Ja się przyznam że robiłem wszystko na żywca :mrgreen:
ps. W piątek o 18.00 dam więcej zdjęć dużych, bo te małe wsadzałem na gg i dlatego musiałem je zmniejszyć 8)
W razie problemów piszcie!! (Raczej wątpię żeby takowe wystąpiły, bo wszystko jest b.proste i intuicyjne :) )
Minusy instalki: Po zainstalowaniu wielu kolorowych wozów o skomplikowanych teksturach (Lancer z Szybkich&Wść) spada ilość polygonów otoczenia podczas szybkiej jazdy. Tzn. obiekty i tekstury się wolniej (później) doczytują na rzecz pojazdów. Te objawy wystąpiły u mnie na GeForce2, Celeron500. :? Na mocniejszych kompach takich objawów być nie powinno :)
Czekam na wasze opinie :wink:
  • 0

#33 Gość__* Napisany 14 listopada 2005 - 15:55

Gość__*
  • Goście
Mi po zainstalowaniu 20 samochodów gra przestała się uruchamiać :P (zwis zaliczała :) )

A najbardziej roxxuje 'Eleanor' z 60 sekund :)

Niezłe jest też podmienianie samochodów za motorowki/smigłowce - fajnie się pływa takim np. Ferrari :)
  • 0

#34 Gość__* Napisany 14 listopada 2005 - 17:14

Gość__*
  • Goście
Fajna jest stronka http://WWW.GTASITE.PL fajne downloady
  • 0

#35 Gość__* Napisany 14 listopada 2005 - 17:15

Gość__*
  • Goście
Jest tam prawdziwa perełka B A T oraz RRP do GTA:SA:)
  • 0

#36 Gość__* Napisany 15 listopada 2005 - 19:20

Gość__*
  • Goście
hmmm mr.Whoope? :lol: :lol:
  • 0

#37 piterekd Napisany 18 listopada 2005 - 20:27

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Dobra, obiecałem trochę więcej screenów, więc macie:

http://www.myundrgrnd.za.pl :arrow: pod artem kliknijcie >>gtaVC<< 8)

Niektóre są małe inne większe, ale pokazują to co najważniejsze... :wink: Z czasem będzie ich więcej :D

Mi po zainstalowaniu 20 samochodów gra przestała się uruchamiać (zwis zaliczała )

Nie dziwię się :lol: Nie dosyć że te furki są bardzo starannie wykonane to jeszcze pod maską po zniszczeniach mają co pokazać, a to niestety trochę pamięci zabiera :wink: Jeszcze jak takich furek jest 10 na raz... :?

A najbardziej roxxuje 'Eleanor' z 60 sekund

Skąd ściągnąć Fastbacka z 60'??

Niezłe jest też podmienianie samochodów za motorowki/smigłowce - fajnie się pływa takim np. Ferrari

Jeszcze tego nie próbowałem :mrgreen:

Fajna jest stronka http://WWW.GTASITE.PL fajne downloady

Niezła, jak znajdę chwilkę to będę instalował :wink:

ps. Jakie jeszcze furki polecacie do instalki, tzn. które warto i które mają najlepszy klimat i wykonanie...
  • 0

#38 Gość__* Napisany 21 grudnia 2005 - 18:52

Gość__*
  • Goście
Ja ogólnie preferuję klasyczne lowridery, jak na prawdziwego West Coast Gangsta przystało, choć nie pogardzę szybkim motocyklem, który jest chyba drugim co do szybkości i wygody poruszania się środkiem transportu (zaraz po samolotach).
A tak oto przedstawia się moja lista:
- Remingthon
- Voo Doo
- Bullet
- Stallion
  • 0

#39 Gość__* Napisany 02 stycznia 2006 - 23:24

Gość__*
  • Goście
'91 Chevrolet Caprice SS
'76 Lincoln Continental Mark IV
'86 Chevrolet Caprice Classic
'85 Mercury Grand Marquis
'85 Cadillac Fleetwood
'85 Ford LTD

i takie tam.
Ogólnie klasyka amerykańskiej motoryzacji z lat 70-90, sedany, muscle cary, trucki, pick-upy, vany etc.
BTW: wstawianie np. Skody Octavii albo Peugeota 106 do SA to moim zdaniem profanacja klimatu. TO SIE DZIEJE W STANACH, na miłość boską!!!
  • 0

#40 Gość__* Napisany 03 stycznia 2006 - 11:12

Gość__*
  • Goście
Aha, najlepsze mody: gtanetwork.it orasss http://spc.gta.com.ua/ tylko przełączcie na angielski
  • 0

#41 Gość__* Napisany 03 stycznia 2006 - 12:29

Gość__*
  • Goście
hehe ferrari 612 ;p

a tak z gta to banshee zawsze nim lubie ciorać.
  • 0

#42 piterekd Napisany 06 stycznia 2006 - 21:15

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Ogólnie klasyka amerykańskiej motoryzacji z lat 70-90, sedany, muscle cary, trucki, pick-upy, vany etc.
BTW: wstawianie np. Skody Octavii albo Peugeota 106 do SA to moim zdaniem profanacja klimatu. TO SIE DZIEJE W STANACH, na miłość boską!!!

Ja, podobnie pewnie jak i Ty, traktuję gry jak "spełnienie marzeń", wprawdzie wirtualne, ale pozwalające poczuć smak czegoś rzeczywistego, no co nie jestem w stanie sobie pozwolić. W tym wypadku są to współczesne furki którymi chciałbym się przejechać (mieć na własność) ale nie mogę. :? Dlatego podmieniania furek "nieklasycznych" na te zawarte w grze nie uważam za "profanację klimatu" bo właśnie taki klimat chciałem poczuć :wink: Fajnie jest pośmigać eclipse po rozświetlonym ViceCity :P a dla Ciebie fajny jest cruiseing np. '86 Chevroletem Caprice Classic po nocnym bulwarze Vice City 8) Każdy z nas jest zadowolony... i o to chodzi! :mrgreen: :wink:
pozdrawiam
  • 0

#43 Snoodgrass Napisany 06 stycznia 2006 - 21:59

Snoodgrass

    Link

  • Forumowicze
  • 361 Postów:
Bo bullet to dobry samochód a powiedzcie mi jak w rzeczywistości nazywa się blade co to za samochód bardzo lubię sie nim wozić :mrgreen:
  • 0

#44 piterekd Napisany 06 stycznia 2006 - 23:47

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Bo bullet to dobry samochód a powiedzcie mi jak w rzeczywistości nazywa się blade co to za samochód bardzo lubię sie nim wozić

Dane pochodzą ze strony http://www.zaibatsu.... ... x=sportowe

Blade:
Sportowy low rider, barszo szybki i wygodny w sterowaniu, jak na low ridera. Oldsmobile Cutlass w wersji bez dachu. Spotkać go można gdziekolwiek w San Fierro, jeden stoi także zawsze zaparkowany na parkingu przy sklepie Zero. Dodatkowo wozem tym bierzesz udział w wyścigu "Lowrider Race. "

a tutaj strona ze zdjęciami tego autka w różnych wersjach nadwozia:
http://www.1motormart.com/gallerya.htm
  • 0

#45 Gość__* Napisany 07 stycznia 2006 - 00:50

Gość__*
  • Goście
GTA3 - Cheetah, Stinger :D
GTA:VC - Deluxo,
GTA:SA - Infernus (Honda NSX), Bullet, Hydra
Najbardziej lubie tymi autkami jezdzic w poszczegolnych czesciach GTA.
  • 0

#46 Gość__* Napisany 08 stycznia 2006 - 14:22

Gość__*
  • Goście
Piterekd, masz rację co do spełniania marzeń :)

Ale taki już jestem że lubię jak wszystko do siebie pasuje i osobiscie przeszkadzałoby mi że nigga śmigga w '92 roku RenoLaguną z 2001 na ten przykład. I lubie klimat gangsta rapu z lat 90., więc staram się go nie psuć youknowwhatimsayin'.

Zresztą, jak powiedziałeś/napisałeś: każdy niech sobie robi co chce z tym gietea i w ogóle, no offence.
  • 0

#47 Aras Napisany 13 stycznia 2006 - 20:40

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
moją ulubiną furką w GTA:SA jest stara złujona >bravura, absolutne gówienko ale tak klimatycznie się tym przemieszcze że zabieram ją wszędzie ze sobą :mrgreen:
  • 0

#48 Gość__* Napisany 17 stycznia 2006 - 12:31

Gość__*
  • Goście
:arrow: Moim ulubionym samochodem jest banshee
:arrow: Mój ulubiony pojazd to BMX
:arrow: Moim ulubionym motorem jest BF-400
  • 0

#49 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 15:21

Gość__*
  • Goście
Najnowsze Bogatii wymiata 1000 koni mocy predkość max. ograniczona do 420 km/h no i 2,3 do setki a w GTA;SA kocham Monster Trucka
  • 0

#50 batman2k3 Napisany 02 lutego 2006 - 15:35

batman2k3

    Link

  • Forumowicze
  • 296 Postów:
W GTA:SA najlepsze są zdecydowanie low-rider'y (klimat przez duże "K"). Tak w realu to niesamowicie podoba mi się BMW M5 (to ta wersja profesjonalnie stuningowana "piątki"), które ma jedną wadę - popularność wśród dresiarzy, dealerów oraz pozerów, którzy przyczynili się do spadku reputacji tego auta oraz zatraceniu nadanej mu przez konstruktorów szlachetności. Co do M5 to każda kolejna edycja jest moim samochodem marzeń.
  • 0

#51 Gość__* Napisany 02 lutego 2006 - 15:37

Gość__*
  • Goście
Bemki są wypas np. M3 GTr silnik 3.5l no i jeszcze M6 500 KM ! no i 11 ustawień szkrzyni biegów( ciekawe po co) i pozatym 1000- stronicowa instrukcja obsługi tego auta!
  • 0

#52 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 14:07

Gość__*
  • Goście

Fajna jest stronka http://WWW.GTASITE.PL fajne downloady

http://www.gtasite.p...d.php?id=005002

ha, znalazł się nawet poradnik autorstwa mojego brejdaka (a nawet sam mu pomogłem przy robieniu kilku misji :lol: ), naprawdę polecam, jeśli jeszcze ktoś ma problemy z przejściem gry na 100%

Bo bullet to dobry samochód a powiedzcie mi jak w rzeczywistości nazywa się blade co to za samochód bardzo lubię sie nim wozić :mrgreen:

zbytnio się na motoryzacji nie znam, ale mi to przypomina trochę forda gt, i nie za bardzo lubiłem ten samochód , bo za szybko się "rozpadał", ale prędkości to osiągał całkiem niezłe :lol:

Njbardziej mi się podobał w całej serii gta Blista Compact, szczególnie po tuningu w gta:sa, prawdziwy diabeł, nie dość że szybki to jeszcze w miarę wytrzymały i zwrotny
  • 0

#53 Gość__* Napisany 03 lutego 2006 - 15:35

Gość__*
  • Goście

jak w rzeczywistości nazywa się blade co to za samochód bardzo lubię sie nim wozić


zbytnio się na motoryzacji nie znam, ale mi to przypomina trochę forda gt


jemu o Blade chodzilo, lukajcie tu: http://gtasite.pl/articles.php?id=215
  • 0

#54 Gość__* Napisany 05 lutego 2006 - 00:22

Gość__*
  • Goście

1000- stronicowa instrukcja obsługi tego auta


heh, a co powiesz pan na 2.000.000 (słownie: dwa miliony) pozycji na liscie opcji wyposazenia w Maybachu?

ktorym sie zreszta nie jaram bo nie ma jak porzadny amerykanski klasyk, nie, GANGSTERZY?
  • 0

#55 Gość__* Napisany 12 lutego 2006 - 05:32

Gość__*
  • Goście
mr. Whoope roXXor a nie jakieśtam przeszpanowane limuzyny
  • 0

#56 kamionek Napisany 12 lutego 2006 - 08:21

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:

heh, a co powiesz pan na 2.000.000 (słownie: dwa miliony) pozycji na liscie opcji wyposazenia w Maybachu?


Masz dwa miliony kombinacji wyposażenia samochodu, a nie dwa miliony pozycji. Takie sprostowanie.
  • 0

#57 piterekd Napisany 13 lutego 2006 - 15:09

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
A zauważyliście że we wszystkich gta samochody policyjne są trochę nazbyt wytrzymałe i szybkie (już nie wspominając o przyspieszeniach...). Zawsze w trudnej sytuacji wystarczyło zwędzić radiowóz, włączyć syrenę i był luzik... :P
  • 0

#58 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 17:26

Gość__*
  • Goście

A zauważyliście że we wszystkich gta samochody policyjne są trochę nazbyt wytrzymałe i szybkie (już nie wspominając o przyspieszeniach...).

pewnie specjalnie to zrobili, żeby policja miała jakiekolwiek szanse cie dogonić
A tak wogóle to dziwnie że wszystkie samochody psują się tak szybko, szczególnie wkurza to w gta:sa- tuningujemy sobie samochód, kilka walnięć w drzewo lub inny samochód i już się pali i wybucha, moim zdaniem każdy samochód powinien starczyć na więcej niż "jeden raz" powinno być w samochodach coś takiego jak paliwo. Wyobraźcie sobie że wyjechaliście sobie na jakieś odludzie a tu nagle nie ma paliwa i na piechte trzeba zapierniczać.. z drugiej strony troche frustrujące to mogło by być :D
  • 0

#59 piterekd Napisany 13 lutego 2006 - 17:41

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

A tak wogóle to dziwnie że wszystkie samochody psują się tak szybko, szczególnie wkurza to w gta:sa- tuningujemy sobie samochód, kilka walnięć w drzewo lub inny samochód i już się pali i wybucha

A jak jest w życiu?? :lol: 8)

powinno być w samochodach coś takiego jak paliwo.

Dokładnie, zawsze mi tego brakowało!! W "Mafii" chyba jest licznik paliwa...

Wyobraźcie sobie że wyjechaliście sobie na jakieś odludzie a tu nagle nie ma paliwa i na piechte trzeba zapierniczać..

he, he to mogłoby być fajne. Mi się kiedyś w górach (gtaSA) samochód wywrócił i wybuchł, no i zapierniczałem... :angel:

z drugiej strony troche frustrujące to mogło by być

a żebyś wiedział!! jeszcze jak!! :mrgreen:
  • 0

#60 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 17:56

Gość__*
  • Goście

stealthassasin napisał/a:
A tak wogóle to dziwnie że wszystkie samochody psują się tak szybko, szczególnie wkurza to w gta:sa- tuningujemy sobie samochód, kilka walnięć w drzewo lub inny samochód i już się pali i wybucha

A jak jest w życiu??

w życiu to raczej byś umarł, samochód pewnie by nie pojechał już dalej, ale żeby samochód wybuchł jest raczej mało prawdopodobne

he, he to mogłoby być fajne. Mi się kiedyś w górach (gtaSA) samochód wywrócił i wybuchł, no i zapierniczałem...

też mi się rozwalił, tylko że w tych głupich lasach

stealthassasin napisał/a:
z drugiej strony troche frustrujące to mogło by być

a żebyś wiedział!! jeszcze jak!!


właśnie, to było strasznie frustrujące :lol:
  • 0