Skocz do zawartości

wasza ulubiona fura


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
84 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 13 lutego 2006 - 18:48

Gość__*
  • Goście
Mi brakuje w gta realistycznego modelu zniszczen - jeden dzwon centralnie w sciane i auto skrocone az do przedniej szyby :D Jak w crash-testach.
  • 0

#62 Yoori Napisany 14 lutego 2006 - 12:12

Yoori

    Chłopak Kingi

  • Forumowicze
  • 8 527 Postów:
Ja lubie jeździć ciężarówkami(jeszcze jak dorwe naczepe to masakra :angel: )
Z motorów to lubie choppery. Samolotami nie lubie za bardzo sie przemieszczać bo się rozbijam :/
  • 0

#63 piterekd Napisany 05 maja 2006 - 15:31

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

Mi brakuje w gta realistycznego modelu zniszczen - jeden dzwon centralnie w sciane i auto skrocone az do przedniej szyby Jak w crash-testach.

Może na X360 (i GTA 4) tak będzie.. :^^:
  • 0

#64 Gość__* Napisany 06 maja 2006 - 01:42

Gość__*
  • Goście

Mi brakuje w gta realistycznego modelu zniszczen - jeden dzwon centralnie w sciane i auto skrocone az do przedniej szyby Jak w crash-testach.


Jedno ciągnie za sobą drugie, realistyczny model zniszczeń samochodu = realistyczny model zniszczeń naszego bochatera itp itd... realizm w GTA? nieee...
  • 0

#65 piterekd Napisany 06 maja 2006 - 19:54

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

realizm w GTA? nieee...

Czemu nie?? Ta seria wg. mnie powinna evoluować właśnie w stronę realizmu, ale tylko jeżeli chodzi o zniszczenia samochodu. Już i tak w SA postać bohatera została b rozwinięta o customizację i ćwiczenia sprawnościowe i uważam że nie należy już nic więcej w tym aspekcie poprawiać, ale realistyczne zniszczenia pojazdów aż się proszą na nowej generacji konsol.
  • 0

#66 Texz Napisany 06 maja 2006 - 21:54

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Walniesz w słup samochodem - bohater traci trochę życia (ileś tam procent, które mu powoli się odnawia) i tym sposobem omineliśmy problem realizmu w GTA etc. A czemu by w GTA4 nie można by ztuningować furki, ładując dodatkowo do środka sportową klamrę na miejsce kierowcy? Walisz w ścianę, a bohater elegancko siedzi na miejscu. Dziwne że nikt nie wspomina nowego Drivera. Tam TK elegancko lata jak szmata w środku samochodu. Przy ostrym lądowaniu, nawet jest animacja jak w środku samochodu wali głową o kierownicę i po tym łapie się za czoło... takim akcjom na next=gejach mówimy stanowcze: Why Not?

Co do 1 dzwonu i koniec fury --- nie :(; Jaki sens miały by pościgi kiedy po 20 sekundach walimy dzwonem przez pięterko i wybuchamy. Dziś dla porównania męczyłem panów Policjantów w San Fierro przez 15 minut na 4 gwiazdkach jednym samochodem (szkoda że nie nagrałem akcji O_o). Było kilka momentów po których CJ elegancko pożegnał by się z życiem, lecz gdzie tu miejsce na miód?
  • 0

#67 Gość__* Napisany 07 maja 2006 - 16:17

Gość__*
  • Goście
To może takie GTA na silniku "zniszczeniowym" mafii? Tam wszystko było gites.
  • 0

#68 piterekd Napisany 13 maja 2006 - 02:21

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

To może takie GTA na silniku "zniszczeniowym" mafii? Tam wszystko było gites.

Się zgadzam, aktualnie właśnie gram w Mafię i jestem za!! :klaszcze:
  • 0

#69 Gość__* Napisany 10 czerwca 2006 - 17:30

Gość__*
  • Goście
Samochód - Slamvan i Remington, za ciekawe opcje tuningu
Motocykl - FCR-900, za ryczący silnik :)
Samolot - Hydra, bo szybko lata
Śmigłowiec - ten, który ma karabin maszynowy i może lądować na wodzie
Łódź - Vortex (w sumie to nie łódź, ale niczym innym po wodzie się nie poruszam :))
  • 0

#70 Gość__* Napisany 07 września 2006 - 13:43

Gość__*
  • Goście
chłopaki pomózcie, jestem dizzy egg, ale nie moge sie zalogowac do mojego starego konta, dawno nie byłem ,i chyba mi je skasowali, a jak nie to jak odzyskac je, plz, pomóżcie...:// :cicho: :/
  • 0

#71 Gość__* Napisany 22 września 2006 - 15:53

Gość__*
  • Goście
e a z czego te fury chdozi wam o GTA?
  • 0

#72 Mr_secret Napisany 23 września 2006 - 20:29

Mr_secret

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 678 Postów:
swirek to nie miejsce na te prosby wyslij PM do blizza PPP jestes niesamowity naprawde nie chce ci sie poczytac trochę? Koniec offtopa
Auto czolg SWAT (niewiem jak to sie zwie)
Motocykl PCJ-600 bo tak
Samolot hydra bo jest fajny (ale w gta4 chce F22)
Śmiglowiec sea sparow (ten co ma "karabin maszynowy i może lądować na wodzie")
Łódź vortex bo jest fajny
  • 0

#73 Gość__* Napisany 23 września 2006 - 21:33

Gość__*
  • Goście
ej nie przesadaj to 3 strony nei chce mi sie tyle czytac juz moge w ten zcas dobar ksiazkde przeczytac mzoe poprostu powiedz? :) (eee zgaduje - GTA)
  • 0

#74 Mr_secret Napisany 24 września 2006 - 22:50

Mr_secret

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 678 Postów:
No właśnie tylko 3 strony tak zgadłeś
  • 0

#75 Gość__* Napisany 26 września 2006 - 14:50

Gość__*
  • Goście
Dzisiaj dla niektórych nawet 3 strony to za dużo, ale jeśli wymówką jest dobra książka to myślę, że można mu wybaczyć, a co do pojazdów to będzie tak:
-samochody: wszystkie klasyczne z V8 pod maską (Sabre, Blade, Savanna, Tornado, Clover, Phoenix, Esperanto itp.)
-motocykle: ogólnie wszystkimi się dobrze jeździ. Wyjątkiem jest fiaggio. Za wolne to i za głośno pierdzi.
-Z samolotów: Cropduster (za wygląd)
-Z helikopterów: Cargobob (jw.)
-Z łodzi: Jetmax i Squallo
  • 0

#76 Gość__* Napisany 05 października 2006 - 16:08

Gość__*
  • Goście
eeee czesc tu byla z GTA a czesc z innych gier :)
  • 0

#77 Gość__* Napisany 06 października 2006 - 18:50

Gość__*
  • Goście
Bo niestety część z postujących nie zajarzyła o co biega, a dizzy egg miał na myśli samochody z GTA. W końcu to forum neo-plusa, a nie motoru czy autoświata, a i corner się nazywa Gangsta Paradise.
  • 0

#78 Gość__* Napisany 06 października 2006 - 19:20

Gość__*
  • Goście
Fury- Super Taksowka (ta za 100 misji)- Jezdzi jak Ghost, tyle ze mozna nim zarabiac kase :)
Rhino - bez komentarza, choc szybko sie nudzi
Banshee i Yakuza Stinger- wiadomo

Motocykl:
Sanchez
  • 0

#79 Gość__* Napisany 06 października 2006 - 19:32

Gość__*
  • Goście
Jeśli chodzi ci o fury z LCS, to taryfa za 100 misji nazywa się Bickle '76, więc nie wiem skąd wziąłeś tego Fury? Chyba, że napisałeś fury mając na myśli, że od tego miejsca zaczynasz wymieniać samochody. Jeśli tak to spoko.
  • 0

#80 piterekd Napisany 06 października 2006 - 20:03

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Chyba miał na myśli samochody :P
  • 0

#81 Mr_secret Napisany 07 października 2006 - 18:04

Mr_secret

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 678 Postów:
Samoloty i inne pojazdy też :^^:
  • 0

#82 piterekd Napisany 26 lutego 2008 - 01:47

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Do szybkiej jazdy i przyczepności w SA: Ford GT - Bullet :hurra:
Do strzelanin i ogólnie zawracania na ręcznym a także fajnych rękawów chyba Clover (o ile mnie pamięć nie myli ale w każdym razie ten co ma dwie rury z tyłu) ale także Stratum i lowridery, natomiast jeżeli chodzi o samą szybkość to Skyline i Sultan są dobre :ninjadance:
Z samolotów najczęściej latałem Leviathanem bo był łatwo dostępny prawie na każdym lotnisku i pozwalał na niezłe szaleństwa (czego np. Sparrow nie dawał)..
Z łodzi to policyjnymi najczęściej pływałem..
  • 0

#83 Gangsta Napisany 25 lipca 2011 - 23:17

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
Zdecydowanie w GTA SA Bullet a w GTA IV Infernus a w innych żadne mi się nie podobały.
  • 0

#84 Holden Napisany 26 lipca 2011 - 13:11

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
Leon Sentinel czy jak mu tam z 3 albo liberty city stories, fura idealna
  • 0

#85 Gangsta Napisany 26 lipca 2011 - 17:16

Gangsta

    Mega Man

  • Narybek
  • 131 Postów:
W GTA 3 Sentinel w GTA VC to czołg LOL
  • 0