Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ryu Ga Gotoku


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
145 odpowiedzi na ten temat

#31 Rinoa Napisany 29 sierpnia 2005 - 21:15

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Dołączę do fanów tej pięknej gry. Mam wielką nadzieję, że wyjdzie w Europie! Właśnie odwiedziłam jej stronę internetową... trochę błądziłam, ale wreszcie znalazłam wszystko co chciałam. Oczywiście jest trochę wolna, ale wytrzymałam. Japońskie litery tylko dodają uroku... Mam nadzieję, że gra będzie dobra co najmniej jak Shenmue, a i również życzę jej jeszcze większych sukcesów!
  • 0

#32 cwany-lis Napisany 04 września 2005 - 10:23

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:
obejrzałem trailer* z oficjalnej strony gry (troche mi to czasu zajęło by obczaić cała strone - japonskie krzaczki :| ) i mniej wiecej zrozumiałem tyle ze główny bohater zostaje zdradzony przez mafie i dodatkowo postanawia chronić mała dziewczynke (chyba córke jego zamordowanego podwładnego), gra zapowiada sie rewelacyjnie - jest nawet walka podobna do tej z matrix reoladed tzn. bijemy na placu kilku typów od yakuzy ubranych w czarne garnitury, gra będzie raczej przeznaczona dla starszych graczy widac ze fabuła jest powazna a bohater to nie szlachetny Ryo (chociaz ideały i honor też ma)


*na głównym menu strony nalezy kliknac na malowidło żółwia, kto widział ten wie o co biega
  • 0

#33 Rinoa Napisany 04 września 2005 - 11:05

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
ja klikałam na wszystko po kolei i jakoś doszłam do tego co powinnam, a przy okazji obejrzałam sobie zdjęcia, itp. :) Mała dziewczynka przypomina mi Fangmei, oczywiście Fangmei była starsza. Ale to była moja ulubiona postać w Shenmue 2 więc liczę, że i z tą małą tak będzie 8)
  • 0

#34 Gość__* Napisany 17 września 2005 - 21:26

Gość__*
  • Goście
Nowe trailer!!!
http://www.jeux-fran... ... to-ku.html
  • 0

#35 Gość__* Napisany 19 września 2005 - 19:41

Gość__*
  • Goście
Ta gra zarzadzi!

I tak sie zastanawiam czy juz powoli nie zbierac kasy na importa.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 23 września 2005 - 19:42

Gość__*
  • Goście
widze gra ma was tak jak mnie.oby tylko sie niezawieść i oby u nas sie ukazała.aha może ktoś podac oficjalną stronke

nie no powiem wprost.po zapoznaniu sie z filmikiem kwicze i zdycham,te ujęcia kamery ten głos głownego bohatera jak i wyglond który budzi respekt,kapitalnie dobrany dżwięk,to tylko SEGA potrafi takie coś zmajstrowac.jest to obecnie najbardziej oczekiwana przezemnie pozycja choć tak mało wiem o niej i widziałem raptem tylko jeden trailer.teraz coś czym musze sie pochwalić,i wiem ze napewno będziecie mi zazdrościć doznań otórz jutro dostaje dreamcasta od kumpla i 2 części SHENMUE(zaznaczam ze tylko gdzieś 2 minuty grałem w to dzieło sztuki).niemoge sie już doczekać
  • 0

#37 Pjoter Napisany 23 września 2005 - 21:55

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:

może ktoś podac oficjalną stronke


link masz w pierwszym poscie tego tematu. Uwazaj stary na nadgorliwych modow, ktorzy gotowi sa zabic za dubleposting (dwie wypowiedzi pod rzad). Swoja droga witamy na forum :)
Wyglad glownego bohatera wcale mnie nie zachwycil, ot taki standardowy twardziel. Zgodze sie co do fajnych ujec kamer i ogolnego klimatu gry - jak dla mnie wypas.
  • 0

#38 Gość__* Napisany 23 września 2005 - 21:58

Gość__*
  • Goście
dzięki za ostrzezenie,swoją drogą jestem tu już dośc troche na forum ale wogule sie nieudzielam,no ale po zobaczeniu tego filmiku jak widac sie to zmieniło,jest na co czekac

[Mielu]
  • 0

#39 Gość__* Napisany 08 października 2005 - 16:21

Gość__*
  • Goście
Skaner - http://www.jeux-fran... ... _0_big.jpg
  • 0

#40 Pjoter Napisany 08 października 2005 - 22:57

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
HA! Na jednym ze screenow znajdujacych sie na obrazku, do ktorego link macie wyzej znalazlem... QTE! Fajnie, bo lubie tego typu zabawy w grach.
  • 0

#41 Gość__* Napisany 06 grudnia 2005 - 21:29

Gość__*
  • Goście
Wreszcie wyszła w Jap.
I to z niezłym skutkiem w Famitsu ocenili ją na 37/40 to bardzo dużo,a więc jest na co czekać tylko pytanie jak długo. Jeżeli jeszcze będzie trzymało poziom SHENMUE to ja jestem jak najbardziej ZA. :sciana: :sciana:
  • 0

#42 Danteusz Napisany 06 grudnia 2005 - 21:40

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 896 Postów:
WRESZCIE doczekaliśmy się hitu od Segi który nie jest kontynuacją :D:D:D Nie moge się doczekać aż ta gra trafi do nas
  • 0

#43 Grz3chu Napisany 06 grudnia 2005 - 22:10

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
Niewiem czy wiecie, ale film promujący gre (nie wiem czy to live-action, czy na engine gry) wyreżyserował sam TAKASHII MIIKE - film jest chyba dostępny na oficjalnej stronie, ale nie chce mi się odpalić :)

Na Ryu Ga Gotoku \ Like A Dragon \ The Way Of The DRagon - jak zwał tak zwał czekam teraz bardziej niż na FFXII. Gra zarządzi. Zawsze chciałem coś w stylu GTA tylko, że w Japonii. Będzie bossssko
  • 0

#44 vagrant3 Napisany 06 grudnia 2005 - 22:18

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:

Zawsze chciałem coś w stylu GTA tylko, że w Japonii.

:shock: Tej grze raczej bliżej do Shenmue niż do GTA :P .
  • 0

#45 Grz3chu Napisany 06 grudnia 2005 - 22:33

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
no...podałem znany mi przykład gry w której występuje "wolny świat" :)
W Shenmue nie grałem i baaaardzo żałuję :(

Wie ktoś może o ograniczeniach w "wolności" świata RGG ?? albo zna rozmiary dzielnicy na jakiej będzie się toczyć akcja gry ??
  • 0

#46 Rinoa Napisany 07 grudnia 2005 - 21:52

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
Raczej nie, ale w np. Shenmue 2 można było poruszać się po kilku większych dzielnicach. Nie po całym Hongkongu -_- Czasem nie mogłeś iść do nastepnej dzielnicy nie wykonując poprzednio zadania, które zrobić musiałes. No bonus ;)
  • 0

#47 Gość__* Napisany 08 grudnia 2005 - 17:27

Gość__*
  • Goście
Famitsu gra ta dostala ocen 37/40
  • 0

#48 sensei Napisany 09 grudnia 2005 - 16:04

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:

Zawsze chciałem coś w stylu GTA tylko, że w Japonii.

:shock: Tej grze raczej bliżej do Shenmue niż do GTA :P .


Nope. Wlasnie blizej jej do GTA. Bo tak samo jak w GTA mozesz wchodzic tylko do wyznaczonych budynkow i nie pogadasz sobie z kim tylko chcesz, jak w Shenmue. Gra pozwala tylko na rozmowe z wyznaczonymi z gory NPC, a co gorsze, brak w tych konwersacjach glosow, mozna jedynie uswiadczyc napisy. RGG to zupelnie inna gra niz Shenmue, gdzie bardzo wazna role pelnila eksploracja i interaktywnosci ze swiatem. Tutaj interaktywnosci jest znikoma, a eksploracja to przerywnik miedzy kolejnymi wlakami, bo wlasnie na ten element jest polozony glowny nacisk. ACTION-adventure pelna geba.
  • 0

#49 Grz3chu Napisany 10 grudnia 2005 - 13:58

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
ok mam nadzieję, że gra wyjdzie u nas z japońskim dubbingiem
  • 0

#50 sensei Napisany 10 grudnia 2005 - 15:22

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:

ok mam nadzieję, że gra wyjdzie u nas z japońskim dubbingiem

Na to bym nie liczyl - do zdubbingowania jest tak malo, ze to niemal pewne, iz uslyszymy amerykanskie glosy.
  • 0

#51 Kts Napisany 11 grudnia 2005 - 13:12

Kts

    Toad

  • Narybek
  • 8 Postów:
...........,a kiedy ten "Ryj mu w gatki" bedzie w Europie?

Chyba "Ryu Gagatek" - syon
  • 0

#52 Gość__* Napisany 11 grudnia 2005 - 15:19

Gość__*
  • Goście
Jeżleli wierzyć temu co pisza to Q1 2006r. (USA) EUROPA (???)
  • 0

#53 Pjoter Napisany 12 grudnia 2005 - 23:52

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Ma ktos japonska wersje? Jest do wyboru j. ang? Z gory dzieki za info
  • 0

#54 Gość__* Napisany 13 grudnia 2005 - 19:35

Gość__*
  • Goście
Tylko i wyłącznie wersja JAP.(szkoda!!!) :cry: :cry: :cry:
  • 0

#55 Pjoter Napisany 13 grudnia 2005 - 21:50

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
cholera :x tak czy siak dzieki za info
  • 0

#56 Gość__* Napisany 15 grudnia 2005 - 22:11

Gość__*
  • Goście
WARTO CZEKAĆ POWIADAM WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#57 sensei Napisany 15 grudnia 2005 - 22:58

sensei

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 406 Postów:

WARTO CZEKAĆ POWIADAM WAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak, ale nie warto zanadto sie napalac...
  • 0

#58 Gość__* Napisany 25 grudnia 2005 - 16:48

Gość__*
  • Goście
Miał już ktoś okazje zagrac w tą gierke, bo po poście snake eatera wydaje mi sie ze on zagrał? a więc jak jest??
  • 0

#59 Gość__* Napisany 31 grudnia 2005 - 18:10

Gość__*
  • Goście
Powiem tak spodziewałem się klona SHENMUE a tutaj system walki na który tak liczyłem zawiodzi na samym początku jestem zawiedziony i :cicho: :cicho: :cicho:
Po dłuższym graniu stwierdzam że jest ok potem że jest jeszcze lepiej potem dochodzi większy teren dochodzą :kasyna,sklepy,salony gier,dyskoteki,coś dla dorosłych (nawet sporo tego),itd...
ale i tak niczego nie rozumiem.Potem zawiecha w grze nie potrafie dalej ruszyć bez znajomości JAPOŃSKIEGO!!!!!!!!!. NO i to tyle ale warto będzie czekac gra jest naprawdę dobra oczywiście jeżeli chodzi o samą rozgrywkę.
Co do jap. no cóż trzeba poczekac na anglojęzyczną aby coś można było zrozumieć z fabuły.
  • 0

#60 Pjoter Napisany 31 grudnia 2005 - 18:47

Pjoter

    Cameltoe

  • Forumowicze
  • 2 055 Postów:
Ehh... smaku mi narobiles :)
Chyba jednak poczekam na zrozumiala wersje, choc nie powiem, ze nie kusi mnie by zassac jap'a.
  • 0