Skocz do zawartości

Zdjęcie

Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
255 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 14 maja 2006 - 17:37

Gość__*
  • Goście

Tego w MGS2 nie było akurat

Dałbym sobie dłoń uciąć i wysłać na sybir , że biegałem po tankowcu w smokingu...trzeba to dokładnie sprawdzić na gamefaqs :hmmm:
  • 0

#62 Gość__* Napisany 14 maja 2006 - 17:54

Gość__*
  • Goście
Gamefaqs:

Tuxedo Snake Get 100% with Snake and Pliskin to unlock Tuxedo Snake.



Jest ale tylko w Substance :/
  • 0

#63 Gość__* Napisany 15 maja 2006 - 20:28

Gość__*
  • Goście

Tuxedo Snake Get 100% with Snake and Pliskin to unlock Tuxedo Snake.

Tutaj chodzi o dodatkową postać do VM a nie o strój, ja będę nadal obstawał przy swoim- jak mi się zechce to sprawdzę MGS2 na X'ie (dokładniej przejdę kilka razy tankowiec bo chyba tam go widziałem w smokingu). Jeśłi nie no to mam chyba maniakalno-depresyjną sklerozę...
  • 0

#64 vagrant3 Napisany 15 maja 2006 - 21:32

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

jak mi się zechce to sprawdzę MGS2 na X'ie (dokładniej przejdę kilka razy tankowiec bo chyba tam go widziałem w smokingu).

Mozesz sprawdzić, ale tu chodzi o PSdwójkową wersję, na której nie ma smokingu na 100%.
  • 0

#65 walker Napisany 16 maja 2006 - 08:56

walker

    Blanka

  • Narybek
  • 247 Postów:

jak mi się zechce to sprawdzę MGS2 na X'ie (dokładniej przejdę kilka razy tankowiec bo chyba tam go widziałem w smokingu).

Mozesz sprawdzić, ale tu chodzi o PSdwójkową wersję, na której nie ma smokingu na 100%.


jest ale w substance, chyba w snake tales
  • 0

#66 vagrant3 Napisany 16 maja 2006 - 10:01

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

jak mi się zechce to sprawdzę MGS2 na X'ie (dokładniej przejdę kilka razy tankowiec bo chyba tam go widziałem w smokingu).

Mozesz sprawdzić, ale tu chodzi o PSdwójkową wersję, na której nie ma smokingu na 100%.


jest ale w substance, chyba w snake tales

W zwykłej wersji na PS2, czyli MGS2: SOL, o którą pytał rathrowan, nie ma żadnych strojów dla Snake'a ani Raiden'a. A w MGS2: Substance jest tuxedo, no i super. Zakończmy już to żałosne dochodzenie :lol:
  • 0

#67 cwany-lis Napisany 16 maja 2006 - 19:23

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
vagrant3 Zawada z sekcji 9 pozamamiatał i zamknął śledztwo :ninjadance:

ma ktoś zdjęcie Pliskina/Solida ogolonego ? bo na european extreme nie miałem zacięcia by dojść do Sapera :^^:
  • 0

#68 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 16:32

Gość__*
  • Goście

ma ktoś zdjęcie Pliskina/Solida ogolonego ? bo na european extreme nie miałem zacięcia by dojść do Sapera

Ogoić sneja można (znów nie jestem pewien, na hardzie bądź zwykłym "ikstrimie") wystarczy dać mu golarkę. ja swóją przygodę z EE skończyłem na Harierze, taki z niego kozak był :D
  • 0

#69 cwany-lis Napisany 17 maja 2006 - 19:36

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
toż wiem że na EE daje mu się golarkę która znajduje się w pierwszej lokacji :cojest:
własnie dlatego pytałem się o zdjęcie ogolonego Solida :^^:
  • 0

#70 Gość__* Napisany 18 maja 2006 - 06:30

Gość__*
  • Goście
Przecież pisałem, że sneja da się ogolić na zwykłym "ikstrimie" bądź hardzie (grałem w tą grę jakieś 2 lata temu, więc nie pamiętam dokładnie). Jestem w 100 % pewny, że nie przechodziłem EE (zresztą i tak nie przeszedłem) aby to zobaczyć :^^:
  • 0

#71 Gość__* Napisany 22 sierpnia 2006 - 15:19

Gość__*
  • Goście
przechodze po raz 4 Sons of Liberty i naszla mnie taka mysl...czemu Ocelot zabija (no prawie zabija - ale mial taki zamiar ;p) skoro obydwaj byli wyslani an Big Shell przez The Patriots? Tylko dla tego by przypodobac sie Solidusowi? przeciez maja w tedy juz gotowego Arsenala, wiec w zasadzie zabawa jest bliska konca ;]
  • 0

#72 Scorpio Napisany 22 sierpnia 2006 - 15:29

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
KOGO? :P
  • 0

#73 Gość__* Napisany 22 sierpnia 2006 - 16:40

Gość__*
  • Goście
hihi...drobny blad ;p
Amesa ;p
  • 0

#74 kowal Napisany 21 listopada 2006 - 09:50

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:
bo to zły człowiek jest....
  • 0

#75 f5k Napisany 21 listopada 2006 - 16:35

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Jak to dlaczego go(prawie) zabił? Ano dlatego żeby to wyglądało jak misja na Shadow Moses
  • 0

#76 Gość__* Napisany 22 stycznia 2007 - 08:20

Gość__*
  • Goście
Jak to sam Ocelot stwierdzil: "3S project stands for Solid Snake Simulation", czy cos podobnego. Dlatego tez kto przeszedl MGS, ten z dwojka nie powinien miec wiekszych problemow.
  • 0

#77 f5k Napisany 09 czerwca 2007 - 14:13

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Jak można zdobyć intem Stealth??
  • 0

#78 Gość__* Napisany 09 czerwca 2007 - 14:17

Gość__*
  • Goście
Trzeba mieć ileś tam Dog Tagów. Dla Sneja i dla Raidena są liczone osobno.
  • 0

#79 Gość__* Napisany 09 czerwca 2007 - 15:53

Gość__*
  • Goście
DISCOVERY:
46 dog tagów — Bandana
78 dog tagów — Stealth

BIG SHELL:
73 dog tagi — Brown Wig (nieskończone ammo)
121 dog tagów — Stealth (bez komentarza)
170 dog tagów — Orange Wig (nieskończony grip)
218 dog tagów — Blue Wig (nieskończony tlen)

Żeby dostać trzeba skończyć grę z daną liczbą tagów.
  • 0

#80 Scorpio Napisany 31 lipca 2007 - 10:17

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
http://speeddemosarchive.com/mgs2.html
Poziom trudności: Extreame; Single Segment; czas: 1:37:37 ...

Muszę rzec, takiego wykonania tej gry ze świecą szukać :) Jeśli ktoś lubi popatrzeć na ciekawe glitche oraz możliwości, jakie daje gra (oraz obłędne wykonanie samego run'a) to do obejrzenia jak nic się nadaje :tak:
  • 0

#81 ACZ Napisany 31 lipca 2007 - 10:20

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:
Już se szarpie w jakości normal, tyle styknie.
  • 0

#82 oranje Napisany 26 stycznia 2008 - 00:13

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Wczoraj po około dwoch latach ponownie zaczełem przechodzi MGS 2. Musze powidziec, że Snake nie jest w ogole podobny do Big Bossa mimo iz grając w SE byłem pewien, że wyglądaja identycznie. Jedno jest pewne. Dwojka pod każdym wzgledem bije graficznie Snake eatera :ninjadance: Czy to wykonanie postaci czy otoczenia jest tu lepsza. Taka mała ciekwostka: jak nad Ocelotem przejmuje kontrole Liquid to skracają sie mu włosy :ninja:
  • 0

#83 Gość__* Napisany 26 stycznia 2008 - 10:26

Gość__*
  • Goście

Jedno jest pewne. Dwojka pod każdym wzgledem bije graficznie Snake eatera :ninjadance:

Eee... :nie: Co by nie mówić o SE, to jednak graficznie prezentuje się lepiej - modele postaci są o wiele lepiej wymodelowane, tekstury wyraźnie lepsze, otoczenie również jest bogatsze w detale i szczegółowe. MGS2 ma sterylne pomieszczenia, MGS3 to bujna roślinność w dżungli - nie było siły, żeby SE wyglądał gorzej, niż SOL.
  • 0

#84 oranje Napisany 26 stycznia 2008 - 12:17

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
IMO MGS2 prezentuje sie lepiej, a przynajmniej Tanker, dawno nie widziałem planta.
  • 0

#85 Gość__* Napisany 26 stycznia 2008 - 15:25

Gość__*
  • Goście
Ja grając w MGS'a 2 nie zauważyłem tylko jeden łądniejszy moment- zachód słońca. Ale do grafiki z 3. się nawet nie umywa.
  • 0

#86 cwany-lis Napisany 26 stycznia 2008 - 20:51

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
Plant to 3 pomarańczowe płyty na krzyż a na Tankerze klimat potęguje wichura i deszcz które podobno ps2 bardzo dobrze generuje. Zjadacz Wężów to jak wiemy las, dżungle - osobiście wolę kameralne, zaściankowe klimaty dwójki - jakoś w konwencji MGS'a przyjęła się taka sytuacja, że losy nacji rozgrywają się w 4 ścianach i jednolitych korytarzach.

Niedawno skończyłem trójkę - teraz na Son's of Liberty patrzę zupełnie pod innym kątem - Solidus Snake, jego walka z Raidenem i chęć zwalczenia Patriotów - straszne, historia zatoczyła koło i chyba znowu nie po tej stronie co trzeba - ale ją piszą zwyciężcy :nie:
  • 0

#87 phsx Napisany 27 stycznia 2008 - 10:38

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Technicznie to MGS2 ma słabsze obiekty i tekstury ale za to śmiga w 60 fps a nie jak lepszy graficznie SE w 30. Osobiście uważam MGS2 za najlepszą część serii, choć nie wiem w którą mi się lepiej grało (SOL czy SE), chyba jednak w trójeczkę.
  • 0

#88 Gość__* Napisany 27 stycznia 2008 - 17:22

Gość__*
  • Goście

Osobiście uważam MGS2 za najlepszą część serii, choć nie wiem w którą mi się lepiej grało (SOL czy SE), chyba jednak w trójeczkę.

Czy mi się tylko zdaje czy ty sam sobie przeczysz? :ninja:
  • 0

#89 oranje Napisany 27 stycznia 2008 - 17:52

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Ja nadal pozostaje zdania, że MGS 2 jest znacznie ładniejszy od Snake eatera :) Chociaz trojka bardziej mi sie podoba ogolnie.
  • 0

#90 Gość__* Napisany 27 stycznia 2008 - 18:33

Gość__*
  • Goście
dopiero teraz to kończe (muszę jeszcze solidusa zmęczyć ale sesja mi nie pozwalała). heh... mimo że dzunga w trójce bardzo ładna a i niektóre lokacje maja klimacik (choc widzałem ledwie wycienek bo musiałem konsole oddac zanim skończyłem) to wole estetykę industralną z mgs2 (choc nie robi aż taki genialnego wrażenia jak w jedynce gdzie wszechobecny chłód wprost wylewał sie z ekranu).

narazie uważam że MGS2 jest równie dobry co jedynka. ma słabsze elementy (bossowie nie rozwalaja tzn beznadziejny Fatman i taki sobie Solidus psuja efekt choc reszta jest naprawdę spoko) jak i lepsze (fabuła, a raczej FABUŁA) ale to sie jakos wyrównuje. No i akurat mnie podoba sie przegadanie jakie ma tu miejsce, a i Raiden mimo że na początku mnie nei pasował to jednak zacny to chłopiec i potem sie przekonałem :ninja:
  • 0