Skocz do zawartości

Zdjęcie

Halo 3


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
3323 odpowiedzi na ten temat

#241 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 17:57

Gość__*
  • Goście
IMO fake
W najblizszym czasie mozna spodziewac sie jakies imprezy poswieconej X360 ? (rok temu było cos w Amsterdamie), juz nie moge sie doczekac kiedy Bungie pokaza cos z multi :skacze:
  • 0

#242 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 17:59

Gość__*
  • Goście
Fake. Na 360 nie miałbyś freindsów pod Y a pod Guidem. To logiczne.
Zresztą T3xz podał bardzo dobre argumenty :)
  • 0

#243 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 18:45

Gość__*
  • Goście
Update: It would appear that Bungie is wiping any reference or posting of these images from their forums and handing out the bans to anyone involved. Take that as you will...
  • 0

#244 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 18:50

Gość__*
  • Goście
Fake'i bardzo ładne, mozna sie nabrać, ale skoro samo Bungie sie odżegnuje od nich :/ Co do Classic Mode, to z radoscia powitałbym "1" na wypasionym enginie "3"... :skacze:
  • 0

#245 xell Napisany 16 maja 2006 - 18:59

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 380 Postów:
Nie ma szans na classic mode... Zresztą niech najpierw skończą i dopracują tryb single, żeby nie było tak schematycznych korytarzy. A "stare" misje mogą wrzucić po premierze w ramach downloadable content. :hmmm:
  • 0

#246 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 19:06

Gość__*
  • Goście
Napisalem, ze z radoscia powitalbym Classica, jednakze nie wydaje mi sie, by Bungie prcowało nad czymś takim. Pewnie siedza w tym swoim scyscraperze i intensywnie pracują nad trójeczka :hmmm: Mozliwe takze że Classic Mode nie oznacza tego co napisał t3xz, tylko np gre na starych zasadach, mechanizmach. Nie wiadomo co za nowości szykują szaleni designerzy :skacze:
  • 0

#247 Gość__* Napisany 16 maja 2006 - 19:06

Gość__*
  • Goście
Walic misje, ja chce chillouta, Pistola, teamatea z AT obok siebie i dwóch smiesznych n00bów po drugiej stronie kabla ; D
  • 0

#248 Texz Napisany 16 maja 2006 - 20:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
http://bungie.net/Ne...y.aspx?cid=8189
Bungie ostro wkurzyło się na:
a). spreparowane przez fanów niby Menu
b). no właśnie ;)
Poleciały BANy dla osób które od oficjalnego oświadczenia Bungie zaczeły dalej dopisywać posty pod wiadomym tematem. Także większość serwisów zaprzestała dalszego prowadzenia, czy też sprostowała newsy i rewelacje, jakoby miał to być sceen z wczesnej wersji Halo3. Czyżby Bungie czegoś się boi, a może to coś więcej niż tylko efekt halo po E3 kilku fanów gry?
W każdym razie.
Choć wcześniej Bungie podało coś takiego:

Bungie - the team behind the said game - will have something to say about the images. Let's give it a few days and I'm sure we'll get a confirmation or a denial as to whether these screens are true. If we don't hear from the guys at Bungie, we can always wait until the release of this game right?

Dochodzenie? W sprawie zwykłego, fanowskiego efektu Halo? hm... :hmmm:
Myślę że wielu zgodzi się ze mną, że to może być coś więcej niż zwykły Fake. Może te "Classic Mode" tak rozwścieczyło Bungie?

ps. jak myślicie co na to drogówka? http://www.bungiesto... ... roduct=485
  • 0

#249 xell Napisany 16 maja 2006 - 20:28

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 380 Postów:
co do artykułu efekt halo - całkiem fajny i coś w tym jest, bo nawet o nim z kumplami nie-konsolowcami rozmawiałem :ninjadance:
  • 0

#250 Texz Napisany 16 maja 2006 - 20:37

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

bo nawet o nim z kumplami nie-konsolowcami rozmawiałem

Człowieku ja obgadywałem z fanem (uwaga!!!) Metal Gear Solid fabułę Halo3 O_o !!! Takie rzeczy się dzieją. No a Blizz nieugięty i przemalować forum na czarno/zielono nie chce :/
  • 0

#251 xell Napisany 16 maja 2006 - 20:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 380 Postów:
Trzeba poczekać do X06 i następnego trailera, wtedy na pewno go chwyci :ninjadance:
  • 0

#252 TomisH Napisany 17 maja 2006 - 13:38

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
http://xbox360.qj.ne... ... /aid/40315

The GestureTek camp also mentioned something about the camera being put into use in Halo 3 gaming wherein once a player turns his/her head to a particular direction, the in-game camera will turn respectively.

Fajne, chociaż nie wiem czy mi sie to podoba.
  • 0

#253 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 18:32

Gość__*
  • Goście
Pewno będziesz mógł to wyłączyć. Zresztą, nie każdy kupi kamerke :zakochany:
  • 0

#254 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 20:44

Gość__*
  • Goście
Nie wiem czy już było ale Snejku roxxior :P

Link
  • 0

#255 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 21:09

Gość__*
  • Goście
ile on moze miec lat?
14-15 ?
  • 0

#256 Texz Napisany 17 maja 2006 - 21:13

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Nie wiem czy już było ale Snejku roxxior :P

Link

WOW! byo stroę teu :hejka:
  • 0

#257 Gość__* Napisany 17 maja 2006 - 21:17

Gość__*
  • Goście

WOW! byo stroę teu



A ja to tez na ShoutBox wstawilem bo nie wiedzialem czy to fake czy prawda :ninjadance: .

A Snejka nie obrazajmy on ma gora 5-latek i rodzice mu te newsy pisza
  • 0

#258 Mani Napisany 18 maja 2006 - 01:40

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Hehe Wąż sie obudził po e3 i znów miesza :P Swoją drogą ciekawy Screen.
  • 0

#259 Gość__* Napisany 18 maja 2006 - 13:21

Gość__*
  • Goście
komenty też niczego sobie

" To oznacza, że gra jest dawno gotowa, a nie "robi się" jak twierdzi Bungie. Oczywiście może to być fałszywka, ale jeśli jest oryginalny, to znaczy że Microsoft kłamie na temat Halo 3."

"Sam jestes tempa pała"

Jeszcze więcej takich komentów to dojdą do poziomu gram.pl :/
  • 0

#260 syon Napisany 18 maja 2006 - 16:16

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:

komenty też niczego sobie

" To oznacza, że gra jest dawno gotowa, a nie "robi się" jak twierdzi Bungie. Oczywiście może to być fałszywka, ale jeśli jest oryginalny, to znaczy że Microsoft kłamie na temat Halo 3."

"Sam jestes tempa pała"

Jeszcze więcej takich komentów to dojdą do poziomu gram.pl :/


Cały serwis jest z dupy wzięty to czego można oczekiwać po jego czytelnikach o_O
  • 0

#261 Texz Napisany 18 maja 2006 - 16:36

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

A Snejka nie obrazajmy on ma gora 5-latek i rodzice mu te newsy pisza

Już wczoraj straciłem orientację o co wam chodzi z tym Snake'm.

Nie wiem czy już było ale Snejku roxxior

Tu chodziło o gościa który pisał tego newsa na wp.pl:

Na forum bungie.net pojawiło się zdjęcie menu z gry, którą może być Halo 3.

Niestety osoba, która zamieściła fotkę, szybko została zbanowana. Czy tego typu postępowanie oznacza, że obrazek jest prawdziwy? Gdyby był to zwykły fake, to przecież administratorzy forum nie staraliby się tego tak desperacko zatuszować.

A co Wy o tym myślicie? Fałszywka, czy oryginał?

To Snake (nie ten z naszego forum N+) ten http://gry.wp.pl/fil...,3,15;core.html właśnie. Gość nie jest nastolatkiem i już sam odpowiada za to co pisze - nie potrzebuje do tego wynajętych rodziców żeby siedzieli za niego na forum :D
Dodany obrazek
powiedziałbym że całkiem jest duzi, no ale jeżeli powstają takie Recki jak na sirusmag'u to niczego nie można być pewnym.
"Czytane gazety: prasa codzienna, CD-Action." My ass... fachowe źródło wiedzy, równie fachowo prowadzony serwis gry.wp.pl :sciana:


a teraz ściana (mam to zrobić? czy nie? )
jego tfórczość z recenzji PCowskiego Halo:CE
gore mode on :hejka:

Witam wszystkich czytelników. Nazywam się Master Chief i, jak już zapewne wiecie, jestem cyborgiem. Leżałem sobie spokojnie zahibernowany od pewnego czasu, aż tu nagle budzą mnie ze snu krzycząc, że ludzie zostali zaatakowani przez kosmitów. Myślę sobie, kurde bele, jacy kosmici, przecież od dawna wiadomo, że ludzkość jest sama w kosmosie.

MC cyborgiem? o_O?

Obcy wyglądał jak skrzyżowanie żółwia z kurczakiem, a na dodatek zabawnie podskakiwał i wymachiwał łapami. Z tym czymś przegrywają ziemskie siły?! Czyżby ostatnio była jakaś balanga, o której nie wiem i nasi żołnierze jeszcze nie doszli do siebie, skoro to coś stanowi dla nich zagrożenie? Rzuciłem w jednego granatem. I to był mój błąd, bo teraz dosłownie tarzałem się po ziemi nie mogąc przestać się śmiać. Wyobraźcie sobie, że granat przykleił się do tej małej pokraki, która ruszyła do swoich. Widok był niesamowity, gdy reszta pierzchała na wszystkie strony uciekając od żywej bomby, choć i tak na niewiele się to zdało.


o_O zajebiście kolejny fan CS

W końcu udało mi się zniszczyć Halo, uratować świat i udać się na zasłużony odpoczynek. Ostatnio jednak coś przebąkują, że wkrótce znowu polecę z jakąś misją. Nie dam się, powiem, że rozładowały mi się baterie.

MC na baterie o_O? coś takiego: http://gry.wp.pl/cor...gra,25,186,2594

trochę z recenzji Halo2

Mimo powyższych Halo 2 jest aktualnie najlepszym FPSem na Xboxa. Aczkolwiek obawiam się, że pod względem klimatu i grafiki zostanie ono zdetronizowane przez Area 51.

o_O? nie, nie zostanie... No i ocenianie Halo2 na podstawie TYLKO SinglePlayera. Aż boję się co będzie kiedy w końcu Halo3 okaże się tylko Halo, nie 1001 klonem CounterStrike czy Quake. :sciana: :sciana: :sciana:
  • 0

#262 Gość__* Napisany 18 maja 2006 - 18:16

Gość__*
  • Goście
Ten typ to chodząca tragedia! A ci z wp.pl dali typowi który jest fanem CS'a, i do tego tak nieobiektywnym, recenzje Halo?! A do tego ludzie przeczytali go 38994 razy!
Przynajmniej dobrze że do Perfekta się nie dotykał...
  • 0

#263 cwany-lis Napisany 18 maja 2006 - 18:20

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 577 Postów:
nie piszcie o nim ku*a per "snejk" bo mi się głupio robi :nie: serce mi się kraje :^^:

szkoda że na naszym forum nie można zmienić nika :pijak:
  • 0

#264 syon Napisany 18 maja 2006 - 19:18

syon

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 302 Postów:
Ej dobra już ani słowa o tym "serwisie" i jego redaktorach :lol:
  • 0

#265 Gość__* Napisany 18 maja 2006 - 19:59

Gość__*
  • Goście

nie piszcie o nim ku*a per "snejk" bo mi się głupio robi serce mi się kraje

szkoda że na naszym forum nie można zmienić nika


popros admina to Ci zmieni :)
  • 0

#266 Gość__* Napisany 19 maja 2006 - 07:50

Gość__*
  • Goście
Za tak profesjonalne recki należy sie headshot :/ Gość sie zblaznił i tyle...
  • 0

#267 anzicurt Napisany 19 maja 2006 - 13:12

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:

MC cyborgiem? o_O?

Ano cyborgiem. Nie wiedziales? :lol:
Strona nr.5 manuala HALO :P Chyba ze masz wersje... bezmanualowa :twisted:
  • 0

#268 Ney Napisany 19 maja 2006 - 15:01

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
No to w instrukcji jest jakaś bzdura lub inaczej rozumiemy słowo cyborg...Co najwyżej pancerz ma cybernetyczny ale sam John cyborgiem napewno nie jest.
  • 0

#269 Texz Napisany 19 maja 2006 - 15:37

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Strona nr.5 manuala HALO

Tak... to tłumaczy tą reckę na wp.pl; hm... chyba będe musiał cofnąć wszystko co napisałem, rzucić studia i wyjechać na jakąś bezludną wyspę salutować do zwiniętych w rulonik liści bananowca.

Chyba ze masz wersje... bezmanualowa

w pewnym momencie nawet mimowolnie kupując Xbox'a dostawałeś niejako "na siłę" wersje Halo do kolekcji gier niechcianych. No cóż, a że się okazywało że MC tam szprecha po germańsku... peszek.
  • 0

#270 anzicurt Napisany 19 maja 2006 - 16:00

anzicurt

    Blanka

  • Narybek
  • 168 Postów:
[quote name="Ney"]No to w instrukcji jest jakaś bzdura lub inaczej rozumiemy słowo cyborg...Co najwyżej pancerz ma cybernetyczny ale sam John cyborgiem napewno nie jest.[/quote]
Skad wiesz? Powiedzial ci? :lol:

Takie przykladowe zdanie:
[quote name="BUNGIE MOWI]"...On Reach, a secret military project to create cyborg
super-soldiers takes on newfound importance.
The soldiers of the SPARTAN-II project rack up an impressive record against
Covenant in test deployments. ..."[/quote]
Juz wszystko jasne? :twisted:

Chyba ze kogos bardziej przekonuje WIKI itp:
http://en.wikipedia....ki/Master_Chief
http://freespace.vir...g/Nutshell.html - LOL :lol:

Master Chief nie-cyborgiem?
I co jeszcze? Moze HALO na ps2?

:lol: :lol: :lol:
  • 0