Skocz do zawartości

Zdjęcie

Need For Speed: The Run

EA Black Box EA PS3 X360 Wii PC 3DS

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
159 odpowiedzi na ten temat

#61 piterekd Napisany 22 października 2011 - 17:33

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Widziałem The Run w gamestopie we Włoszech i widzę, że dodają gratis pierwszego Undergrounda nice :)
  • 0

#62 Texz Napisany 22 października 2011 - 17:47

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Undergrounda? Na PS2?
  • 0

#63 piterekd Napisany 22 października 2011 - 17:52

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Nie znam włoskiego, ale pewnie to będzie jak z Alicją -> kod na pobranie.
  • 0

#64 Daddy Napisany 22 października 2011 - 21:01

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:

szkoda że skasowałem to demo, bo może bym się szarpnął żeby to drugi raz przejechać. podczas tego mojego pierwszego i jedynego, jeszcze żadnych innych wyników w autologu nie było.

Dobra dobra :cf: Pościgamy pewnie za kilka miesięcy i wtedy oficjalnie złoję Ci dupę :ass:
  • 0

#65 torq314 Napisany 22 października 2011 - 21:04

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 494 Postów:
ja odpuszczam, więc jak już to w HP.

a Ty? bierzesz tego The Run?
  • 0

#66 keogh Napisany 22 października 2011 - 21:05

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
ciekawe jakie macie czasy w hp racerowe cwaniaczki ;cf;, a i pytanie, czy czasy zrobione ofline wbijają się online, kiedy się podepnę ?
  • 0

#67 Daddy Napisany 22 października 2011 - 21:09

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:
Torqs, jak pisałem, raczej za 2-3 miechy jak oficjalnie zejdzie do 129 zł. A co do czasów w HP, to wielki kozak nie jestem, ale i tak większość PSNowych e-fumfli wącha smrody, jak mi to kiedyś Hellmans napisał w temacie o rankingu, ale teraz to on to też robi :ass: :olo:
  • 0

#68 Texz Napisany 22 października 2011 - 21:10

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Wiadomo było od dawna, że The Run to będą popłuczyny po cudzie stworzonym przez Criterion. Oj, Black Box, trzy gry z serii NFS się udały: HP2, Undercover i Most Wanted. O reszcie można by zapomnieć.
  • 0

#69 Daddy Napisany 22 października 2011 - 21:12

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:
Most Wanted to mój numer 1 NFS, zaraz obok NFS3: HP na PC :ass:
  • 0

#70 keogh Napisany 22 października 2011 - 21:14

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
obawiam się, że jak wejdę online i porównam jakieś moje złotko, którejś z ostatnich czasówek czy race`ów zrobione za pierwszym podejściem do waszych przy Ntej próbie, to zobaczę jakieś 10 sekund przewagi...

Spoiler


@tex

puknij się w ryj z tym cudem od criterionu !!!


aaa i najlepszy nfs to
nfsu2 i pro steet
  • 0

#71 Texz Napisany 22 października 2011 - 21:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
No tak, jak nie ma blasterów to nie są to wyścigi :lol: Hot Pursuit to najwyżej oceniany NFS w historii.
  • 0

#72 keogh Napisany 22 października 2011 - 21:19

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
w gt5 strzelam z wycieraczek

nie chce mi się znowu rozpisywać, jak bardzo hp jest spartolone bugami, tanimi chwytami i każualowe...

ed:

aaa i oceny oczywiście wszystkich suabych troli
  • 0

#73 Texz Napisany 22 października 2011 - 21:26

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
NFS zawsze miało handicap, było nastawione na czysty arcade, różnice między furami były kosmetyczne, trasy bajeranckie, nierealne. Nikomu to nie przeszkadza, chyba tylko PCtowcom który jeżdżą z widokiem z nad maski, na kierownicy rzecz jasna.
  • 0

#74 keogh Napisany 22 października 2011 - 21:33

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Handicap, czysty arkade itd co tam wymieniłeś nie jest bugiem ani tanim chwytem/błędem na brak pomysłu/umiejętności producenta.
Są nimi np 'zjeżdżające' w Twoją stronę kolczatki, czy 'pinbalowe' rozbite fury !! To + jeszcze niestety pare innych kwiatków, to jedne z najbardziej ohydnych tanich chwytów jakie widziałem w grach wideo, potęgowane przez prestiż develepora i ciemnote graczy, którzy spuszczają się nad develeporem miast mechaniką gry !!

i hvj !
  • 0

#75 Daddy Napisany 22 października 2011 - 22:03

Daddy

    idiosyncratic idiot

  • Moderatorzy
  • 31 951 Postów:
Mnie tylko w HP szybkie doganianie mnie przez oponentów martwi :(
  • 0

#76 Texz Napisany 23 października 2011 - 09:14

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Handicap, czysty arkade itd co tam wymieniłeś nie jest bugiem ani tanim chwytem/błędem na brak pomysłu/umiejętności producenta.
Są nimi np 'zjeżdżające' w Twoją stronę kolczatki, czy 'pinbalowe' rozbite fury !! To + jeszcze niestety pare innych kwiatków, to jedne z najbardziej ohydnych tanich chwytów jakie widziałem w grach wideo, potęgowane przez prestiż develepora i ciemnote graczy, którzy spuszczają się nad develeporem miast mechaniką gry !!

i hvj !

W zależności od trybu jest tak od NFS3 karva i pierwszy raz widzę, żeby ktoś się żalił.
  • 0

#77 xell Napisany 23 października 2011 - 09:41

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

AI jest gumowe

kierunek -> piec
  • 0

#78 ramzes64 Napisany 23 października 2011 - 09:43

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
http://www.nfstherundemo.pl/ - dopiero sie dowiedzialem .... sciagam - zobaczymy czy tak kiepskie jak o tym piszecie, czy da sie grac. Moze powalcze, chociaz musze doczytac co tam jest ... szczerze wole gre niz przejazd porsche ;) - ale dla zasady, dla rywalizacji, dla zabawy
  • 0

#79 Danteusz Napisany 23 października 2011 - 13:05

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

kierunek -> piec


W takim razie wszystkie wyścigi -> piec
  • 0

#80 xell Napisany 23 października 2011 - 13:30

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Seria PGR nie ma gumowego AI. :^^:
  • 0

#81 Danteusz Napisany 23 października 2011 - 13:35

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
Nawet na najniższym poziomie trudności? Obstawiam że ma, choćby minimalne. Gumowe AI jest zaletą, o ile nie jest przesadzone
  • 0

#82 ramzes64 Napisany 23 października 2011 - 13:59

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
da sie w tym demie wybrac odrazu ta trase Independence Pass? czy musze za kazdym razem zaliczyc pierwsza, aby pozniej scigac sie w tej drugiej? ;/

sterowanie takie sobie na pierwszy rzut okiem ;) - ale w NfS:HP tez bylo podobnie - trzeba sie bylo przystosowac. Ogolnie dziwnie, lepsze wrazenie za pierwszym razem robil Hot Pursuit
  • 0

#83 mataman Napisany 23 października 2011 - 15:39

mataman

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 453 Postów:
No raczej, do tego jest start z randomową prędkościa, więc robienie konkursu przy tak zwalonej grze jest dla mnie bez sensu.
  • 0

#84 xell Napisany 23 października 2011 - 15:59

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Nawet na najniższym poziomie trudności? Obstawiam że ma, choćby minimalne. Gumowe AI jest zaletą, o ile nie jest przesadzone


  • 0

#85 xell Napisany 23 października 2011 - 16:00

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Nie, AI po prostu ssie pałkę i jeździ bardzo wolno, nie ma sytuacji, że siedzą na ogonie niezależnie jak dobrze jeździsz. Na wyższych jak się rozbijasz co zakręt, to mogą Cię zdublować.
  • 0

#86 ACZ Napisany 23 października 2011 - 16:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 172 Postów:

Są nimi np 'zjeżdżające' w Twoją stronę kolczatki

LOL
nie zjeżdżają w naszą stronę, a ich przesuwanie sie jest uzależnione od tego w ktorą strone skreca wóz. jesli za***prza i jest zakret np. w lewo i w trakcie jego pokonywania wypluje kolczatkę to kolczatka posuwala sie bedzie w prawą stronę. tak dzialaja sily odśrodkowe fwanki, lol.
nigdy mi sie nie zdarzylo żeby np. w powyższym przykladzie kolczatka zjezdzala w moją stronę, gdy zakręt ścinałem po wewnętrznej, czyli lewą strone drogi.
  • 0

#87 Tidek Napisany 23 października 2011 - 18:21

Tidek

    Chocobo

  • Narybek
  • 24 Postów:
lol, HP nie jest "każualem", nie ma czegoś takiego jak kolczatki zajeżdżające w twoją stronę. Ale z jednym mogę się zgodzić, HP ma sporo błędów, ale na szczęście nie zdarzają się za często, co mnie jeszcze nie zdenerwowało bo dalej lubię grać w tą grę.

Za to nfs the run jest tzw. każualem:
- gra dla dzieci które potrafią jedynie trzymać gaz i jechać do przodu
- albo do przejścia/wbicia platyny i szybkiej sprzedaży
A ten konkurs to jednym słowem porażka, ze względu właśnie na randomowy start.
Do tego trochę dziwna organizacja, od 2-3dni pobiłem swój czas, ale dalej nie został zaktualizowany na stronie ;/
  • 0

#88 Texz Napisany 23 października 2011 - 21:09

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

LOL
nie zjeżdżają w naszą stronę, a ich przesuwanie sie jest uzależnione od tego w ktorą strone skreca wóz. jesli za***prza i jest zakret np. w lewo i w trakcie jego pokonywania wypluje kolczatkę to kolczatka posuwala sie bedzie w prawą stronę. tak dzialaja sily odśrodkowe fwanki, lol.
nigdy mi sie nie zdarzylo żeby np. w powyższym przykladzie kolczatka zjezdzala w moją stronę, gdy zakręt ścinałem po wewnętrznej, czyli lewą strone drogi.

Późniejsze kolczatki, nie pamiętam na którym poziomie, już nie jeżdżą po całej planszy tylko od razu zatrzymują się na trasie. Z resztą to logiczne, że wyrzucona z jadącego 200km/h kolczatka będzie stopniowo zmniejszać swoją prędkość z tych 200km/h uzależniając to głównie od tarcia. Inna sprawa, że w realu takich rzeczy się nie robi :cf: Chyba, że furaczem jedzie Chuck Norris.
Fwank się wkurza bo nie umie ogarnąć wspaniałości gry jaką jest Hot Pursuit. Grałem w mnóstwo Arcade Racerów, ale w tak dobrego to już dawno nie. No może jeszcze fwankowy Blur na prawdę jest czymś wyjątkowym.
  • 0

#89 keogh Napisany 24 października 2011 - 06:56

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Ale Wam żal dupe ciśnie. Nigdzie nie napisałem, że to szrot, tylko, że gra strasznie oszukuje ma sporo błędów, a ludzie nie chcą ich widzicieć, bo to kriterion i 'najwyżej oceniony nfs w historii'. Błędy, które w moich oczach spaliły grę, jako tytuł wybitny.


Gra mi się podoba, ma fajny feeling, przyjemne ale banalne driftowanie, z resztą już trochę gorzej, a spokojnie mogło być lepiej. Jak wiecie gier, na wała nie platynuje, a tu mi zostało tylko online. Potrafie długo grać w totalnie crapowate tytuły wyścigowe, bo to mój ulubiony gatunek i pisanie, że mam klapki na oczach bo blurze to troliloli (choć oczywiście jest on pewnym wyznacznikiem idealnego arcade).
Imo lepszym arcadem ostatnich czasów od hp, jest apocalypse. Problemem jest, że mało takich gier wychodzi na rynek.

Co do kolczatek... ehhh nieważne..
  • 0

#90 ramzes64 Napisany 24 października 2011 - 19:50

ramzes64

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 432 Postów:
jestem w rankingu w konkursie - na szarym koncu :) - pewnie niedlugo z niego wypadne
  • 0



Inne z tagami: