Skocz do zawartości

Virtua Fighter 5

Sega AM2 Sega PS3 X360 Arcade

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1291 odpowiedzi na ten temat

#1111 Mani Napisany 24 stycznia 2008 - 23:09

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Vanesse lubie ^^ szkoda ze Goh nie ma założonego kaptura na łeb :/ design tej postaci niszczy ale aby nim nieźle wymiatać trzeba dużo sie nauczyc, Lionem szybciej sie ucze (w sumie mało jest czego jak sie nim gra od czasów VF2).
  • 0

#1112 Sylvan Wielki Napisany 29 stycznia 2008 - 00:25

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

Vanesse lubie ^^

Ja też (nie)lubie Vanessy, tj W.I.T.C.H....tj Vanessy. heh.
Niezła postać, ale raczej do pooglądania niz walki - słabawa.

No i jak ją da się wycustomizowac....

design tej postaci niszczy

Otóż to , Ja nawet zamówiłem sobie kubek z Goh'em z VF5.

aby nim nieźle wymiatać trzeba dużo sie nauczyc,

Nie tyle co Akirą, no ale trzeba coś tam wiedzieć.

Lionem szybciej sie ucze (w sumie mało jest czego jak sie nim gra od czasów VF2).

Heh, tutaj to tylko wymiany pomiedzy mid/low + gwarant + setup , bowiem to taka postać.
  • 0

#1113 ACZ Napisany 30 stycznia 2008 - 17:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 215 Postów:
Gdzieś czytałem, że Sega przebąkuje coś o aktualnieniach wersji PS3.
Takie ogłoszenia umieszczaj tu: http://www.neo-plus....opic.php?t=5578 -Dante
  • 0

#1114 baudolino Napisany 30 stycznia 2008 - 18:03

baudolino

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 012 Postów:

Gdzieś czytałem, że Sega przebąkuje coś o aktualnieniach wersji PS3.

NIE BĘDZIE ŻADNEGO UPDATE'U WERSJI NA PS3 (no, może i będzie jakiś malutki, np. dodanie obsługi wibracji, ale nie będzie dodania trybu online, a o to wszystkim chodzi). w grę wchodzi jedynie wydanie nowej wersji (VF 5 EVO, EX, czy co tam wymyślą). info od ludzi z Segi - przejrzyjcie vfdc, jeśli nie wierzycie.
  • 0

#1115 ACZ Napisany 30 stycznia 2008 - 18:05

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 215 Postów:
Aha, możliwe, bo czytałem o tym na jakiejś stronie w języku francuskim :]
Tak przy okazji, jak już napisałem posta. Jak ktoś chętny na tego VF5 to proszę się spieszyć, bo dorzucam gratisowy prezent w postaci mojego autografu na kartce, więc naprawdę warto wykorzystać taką promocję.
  • 0

#1116 Gość__* Napisany 30 stycznia 2008 - 18:14

Gość__*
  • Goście
Czychu - skoluj arcade sticka do X360 to kupie ;]
  • 0

#1117 C1REX Napisany 30 stycznia 2008 - 19:19

C1REX

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
Sega powiedziała, że nie są w stanie w jakikolwiek sposób dać patcha do wersji na ps3, bo sama gra nie jest przygotowana na przyjęcie żadnego dodatku. Giera jest całkowicie offline pod każdym względem.

Możliwe, że to info jest naciągane, ale daje jasny przekaz, że Sega nie zamierza nic robić z wersją na ps3. Na Xa też już więcej dodatków nie będzie, o ile wiem.
  • 0

#1118 Sylvan Wielki Napisany 31 stycznia 2008 - 00:19

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
D ver zaatakowało. Może za jakiś czas coś w deseń VF5 ®evo uderzy.
  • 0

#1119 Gość__* Napisany 15 lutego 2008 - 11:01

Gość__*
  • Goście
"Sega announces Virtua Fighter 5 R!
Virtua Fighter 5 R is an upgrade to VF5 coming to arcades later this year! Along with brand new stages, Taka Arashi from VF3 is making his return, as well as an all new fighter Karateka. "

:ninja: http://www.fightersg...wspics/vfr2.jpg
  • 0

#1120 udziwniaczq Napisany 15 lutego 2008 - 11:33

udziwniaczq

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:
Nie wiadomo, czy Taka Arashi faktycznie powróci i nie wiadomo, czy ta nowa postać (nie wiadomo również, jakiej jest płci, no ale to ostatnio standard w bijatykach) faktycznie będzie używać karate. Najgorsze jest jednak to, że nie wiadomo, czy - a jeśli tak, to kiedy - ujrzymy wersję konsolową... :cry:

http://www.famitsu.c...13618_1124.html
  • 0

#1121 simian raticus Napisany 15 lutego 2008 - 11:35

simian raticus

    Link

  • Forumowicze
  • 290 Postów:

D ver zaatakowało. Może za jakiś czas coś w deseń VF5 ®evo uderzy.


Na kiedy obstawiasz date premiery ;)
  • 0

#1122 Ney Napisany 15 lutego 2008 - 16:25

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ale dzisiaj w d... dostałem od baudolino w VF5 on-line :( Dziwne tylko, że były spore zwolnienia co wcześniej mi się nie zdarzało...
  • 0

#1123 Gość__* Napisany 15 lutego 2008 - 17:32

Gość__*
  • Goście
Ja poki co gram okazyjnie tylko - tzn. do czasu az sobie arcade sticka nie zalatwie :twisted:

PS. Ney ty chyba w UK siedzisz nie (albo siedziales?). Nie dasz rady nic zalatwic? :^^:
  • 0

#1124 Ney Napisany 15 lutego 2008 - 17:34

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Mój brejdak załatwia sobie od kumpla z medycyny który w marcu wyjeżdża do usa - moge się zapytać czy dwóch by nie mógł (tylko czy przy 2 nie byłoby problemu z cłem?).A ja już w Polsce siedze:) A wyszły wogóle w UK te arcade sticki?Bo jak tak to nie było by problemu z załątwieniem (kilku kumpl tam zostalo :) ).
  • 0

#1125 Gość__* Napisany 15 lutego 2008 - 17:40

Gość__*
  • Goście
W UK spokojnie mozna zalatwic, np. kupic z ich Amazona za 170zl ;] Moja dziewczyna ma rodzinke w UK i zamowie na ich adres sticka - w marcu jej ciotka jedzie ich odwiedzic wiec przy okazji zabierze sprzet ze soba :^^:

Pytalem sie bo myslalem, ze moze cos wczesniej da rade zalatwic, albo miec mozliwosc jakby cos nie wyszlo ;]
  • 0

#1126 Ney Napisany 15 lutego 2008 - 17:43

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Jakby co nie ma problemu - dam Ci adres np mojej mamy chrzestnej z Londynu - zamówisz na jej adres, a ona by przesłała odrazu do Ciebie. W razie czego pisz na gg lub priva...
  • 0

#1127 udziwniaczq Napisany 15 lutego 2008 - 20:55

udziwniaczq

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:
http://jp.youtube.co...h?v=dOkRsJaK_OQ :^^:
  • 0

#1128 udziwniaczq Napisany 17 lutego 2008 - 22:16

udziwniaczq

    Mokujin

  • Narybek
  • 40 Postów:

Sumoka raczej nie powróci, gdyby miał to zrobić, to ukazałby się już w poprzedniczce na PS2.

You're wrong, znafco. :^^:
  • 0

#1129 Sylvan Wielki Napisany 18 lutego 2008 - 16:23

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Taka-Arashi ukaże się w nowej odsłonie. Wszak po napisie R-eturns, jest ukazany.

To było do przewidzenia iz taka wersja sie ukaże (swoiste VF5 evo). I bardzo dobrze.
Jedni będą płakać ,że to "wyciągacz kasy", ale to nie prawda. Każdy znawca serii to potwierdzi. Różnice pomiędzy VF4 a VF4evo sa tak olbrzymie , iż evolution sama w sobie mogłaby być kolejna , pełnoprawna serią.

Na dobrą sprawę brakowało tylko typowego dla serii niesamowitego skoku jakościowego w temacie oprawy. I każda gra , gdyby miała taki sequel pełnoprawny, było by dobrze - masa nowości zarówno w systemie jak i cały ocean dodatków w stosunku do poprzedniczki (areny, stroje, opcje, et cetera ).

Co na dzień dzisiejszy można założyć mając za sobą VF4 a później VF4evo.

Na pewno zmiany systemowe, stonowanie poszczególnych zagrań, cała gama nowych akcji, nowe tryby gry i (oby) usprawnienia. W stosunku do wersji arcade , te konsolowe doczytują się stanowczo za długo.

Pozostaje sie cieszyć ,iż nadchodzi kolejna fantastyczna pozycja, która to notabene może się na konsolach nie ukazać - vide VF4 FT.
  • 0

#1130 Gość__* Napisany 18 lutego 2008 - 16:32

Gość__*
  • Goście
Jezeli Sega chce jakos zadoscuczynic posiadaczom PS3 brak patcha z online i ver.C to ma teraz dobra okazje. Pewnie wydadza wersje R na PS3 jako exclusive (albo time-exclusive) ;]
  • 0

#1131 Sylvan Wielki Napisany 19 lutego 2008 - 23:35

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Mogą nie wydać jej na konsole w ogóle, a może być jak z VF4e. Początkowo przypominam iz miała się na X ukazać - i tylko nań - ale Bill coś mało zapłacił widocznie. Jeśli w tym samym czasie ukaże się na CG jestem nawet "za". Taki time ex mnie nie pocieszy, by nie było jak z VF5. A najlepiej niech tylko na jednej wersji się skupią.
  • 0

#1132 C1REX Napisany 23 lutego 2008 - 04:54

C1REX

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
Szukając walk na youtube z jeffrym znalazłem przypadkiem walkę z..... C1REX : )
Ktoś nagrał walkę ze mną : )


Walka, jak walka - nic ciekawego nie pokazałem.
Daję jednak ten filmik jako ciekawostkę. Koleś chyba dumny jest, że ugrał dwie rundy, skoro filmik nagrał : )


  • 0

#1133 Raikoh Napisany 23 lutego 2008 - 18:48

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
No rzeczywiście ..... walka jak walka. Poziom daleki od ideału.
  • 0

#1134 C1REX Napisany 23 lutego 2008 - 20:50

C1REX

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
Z drugiej strony ta moja mało widowiskowa gra jest w stanie zagrozić najlepszym w Europie i USA. Tego nie widać na filmikach.


Na chwilę obecną mam jedną z najwyższych rang w Europie.
  • 0

#1135 Gość__* Napisany 23 lutego 2008 - 21:20

Gość__*
  • Goście
to ty az taki dobry jestes? nie chwal sie :)
  • 0

#1136 C1REX Napisany 24 lutego 2008 - 01:32

C1REX

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
Nie mówię, że dobry jestem tylko, że mam wysoką rangę.
  • 0

#1137 Sylvan Wielki Napisany 24 lutego 2008 - 14:43

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:
Faktycznie, nigdy nie ma co oceniać poziomu gracza po byle filmiku-choć skill to inna sprawa. Co sprawy "dobry gracz" , to raczej całość rozbija się o mieszkańców KKW.
No chyba ,że brać pod uwagę samą Europę.
  • 0

#1138 C1REX Napisany 24 lutego 2008 - 15:03

C1REX

    Mokujin

  • Narybek
  • 42 Postów:
Japończycy grają lepiej od całej reszty. Dla Europejczyka prawie niemowożliwe jest to sprawdzić ze względu na lagi.
Jednak czołówka amerykańska jest w stanie nawiązać walkę. Może nie stale ich niszczyć, ale coś ugrać i zmusić do wysiłku jak najbardziej.
  • 0

#1139 Kleksandra Napisany 24 lutego 2008 - 19:55

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Pograłam wczoraj trochę, cóż... Nie jestem wymiataczem i tej serii jakos nigdy specjalnie nie katowałam ;)
Akira ma tak głęboką fabułę, że mała bania XD
Dziwi mnie tylko wszechobecny plastik, zwłaszcza postaci. Strasznie sztucznie to wygląda i odejmuje uroku. Areny ładne, nieźle dopracowane, a system walki? Wolę tekkenowy :mrgreen:
;)
  • 0

#1140 Scorpio Napisany 24 lutego 2008 - 21:54

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:
To może ja się wypowiem, gdy w końcu chwilę miałem okazję pograć. Dzień wcześniej specjalnie troszkę pograłem w VF4:Evo, co by przypomnieć sobie ciosy/mechanikę/tempo/podstawy/... Faktycznie: w VF5 gra się nieco inaczej. Jakoś czuć "inną masę" zawodników. Ciężko mi to określić - jakby odrobinę więcej bezwładności w sobie mieli (co na realizm idzie). Ale kilka walk to za mało, bym mógł mówić cokolwiek więcej.

Może krótko o grafice: postacie świecą się, ajkby ich olejkami wysmarowali :) Otoczenie piękne (ale to podziwiam, gdy patrzę jak ktoś gra). Ale gra zdecydowanie next-genowa pod względem tylko oprawy. Graficznej. O dźwiękach z litości nie wspomnę (1/10 ... naprawdę mogliby nad nimi popracować ...)
  • 0



Inne z tagami: