Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakie gry jesteście szczególnie dobrzy ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
166 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 24 grudnia 2005 - 15:43

Gość__*
  • Goście
A no tak zapomniałem... wymiatam w Golden Suna :P
  • 0

#32 Kasej Napisany 24 grudnia 2005 - 22:23

Kasej

    Mega Man

  • Narybek
  • 97 Postów:
Kiedyś, jeszcze za czasów „szaraka” imponowałem biegłością w THPS2. Lubowałem się w gigantycznych wiankach i zdobywaniu sporej liczby punktów.
Jednakże moją mocną stroną są jRPG’i. Siedzę sobie w domu i dla zabawy leweluje postacie na maxa. Moim największym sukcesem jest napakowanie wszystkich postaci w Legend of Legaia do oporu. (Ktoś pamięta tą grę?) Teraz kończę to samo z postaciami w Gulden Sun. No i mam na kącie jeszcze kilka mniej popularnych gier.
Niedługo spróbuje sprzedać wszystkie produkty wytworzone na farmie w liczbie 999 w Harvest Moon na GBA.
  • 0

#33 Rinoa Napisany 24 grudnia 2005 - 22:47

Rinoa

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 318 Postów:
W Singstara! I tylko jedna osoba wśród znanych mi zdołała mnie pokonać (no, oprócz tych tłumów na pse :P)... vagrant :twisted: Owszem... to była bitwa..., minimalne ilości punktów, ale jednak... I tylko z tą osobą mogę ćwiczyć do bitwy sylwestrowej jednak vag nie przejawia chęci wycia do konsoli -_-`

no i nie, niestety nie posiadam umiejętności roztrzaskiwania wszystkich w CTR'a, ale zemierzam się podszkolić... może nawet kupię tą grę :P

co do posta Pjotera - jestem niepokonana w Memory :P
  • 0

#34 Gość__* Napisany 25 grudnia 2005 - 01:53

Gość__*
  • Goście
Wiele osób pisze w ze jest dobre w THPS ,to podajcie moze swoje najlepsze wyniki :). Mój rekord w THPS2(następne części były juz corasz gorsze :( i przestałem grac w hawka ) na pierwszej planszy to troche ponad 560 000. A najlepsze combo jakie ustałem to coś koło 250 000 w meksyku :) .
  • 0

#35 Gość__* Napisany 28 grudnia 2005 - 12:36

Gość__*
  • Goście
Eh... temat faktycznie lanserski :D Ale niestety niczym szczególnym nie moge się pochwalić. Myslę że jestem niezły w PES4, co absolutnie nie przełożyło mi się niestety na część 5, myślę że jestem dobry w Mario Karta :D No i może jeszcze w parę gier... Beznadziejny jestem natomiast w bijatyki, choć co prawda może dla tego ze za duzo w nie nie gram. W Soul Caliburze 3 w kazdym razie kazdy masher mnie pokona :cry:
Tak naprawde to trudno mi tez mówić czy jestem w czymś dobry czy nie bo koledzy z którymi gram to gracze raczej niedzielni.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 28 grudnia 2005 - 22:04

Gość__*
  • Goście
Muszę się pochwalić ponieważ zostalem nie oficjalnym mistrzem w PES4 mojego miasta.Zostalo to wylonione w zorganizowanym prze ze mnie turnieju. I nie gralem z byle lamerami tylko z kumplami z którymi gram od początku mojego kontaktu z tą serią. W każdym razie jestem z tego dumny.
Dość dobrze gram też w Soula trzeciego (ale bez przesady)
A jeśli chodzi o serię Toniego Hawka to jeszcze za czasów THPS 3 mialem wynik ponad 2 000 000.
  • 0

#37 mleko2099 Napisany 29 grudnia 2005 - 08:24

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:
Jedynš gra w która moge powiedziec że jestem dobry to - Amplitude ;]
  • 0

#38 graben Napisany 30 grudnia 2005 - 10:33

graben

    Mokujin

  • Narybek
  • 29 Postów:
w mojej okolicy(prawie sami pecetowcy) jestem mistrzem w killzone
  • 0

#39 Gość__* Napisany 31 grudnia 2005 - 09:57

Gość__*
  • Goście
Jako że w serie ISS/PES grywam już od wczesnych edycji Szarakowych, mogę siebie uznać za niezłego własnie w piłeczki Konami. Poza tym na pamięć znam wszystkie levele z Metal Sluga i kontynuacji - piękna gra :]
A najbardziej lubuje sie w serii Resident Evil - zacieram już rączki na RE4, które planuje w przyszłosci zakupić.
  • 0

#40 Gość__* Napisany 31 grudnia 2005 - 10:49

Gość__*
  • Goście
Oj kupuj jak najszybciej :> ta gra jest niesamowita :D (re4). Ja moge powiedziec ze jestem dobry w Call of Duty ... ale na PC. Ogolnie dobrze mi idzie w roznego typu strzelankach. Aha no i jestem masterem Crash Team Racing na PSX'a jak juz pisalem - ostatnio sprawdzalem sie z qmplem i skill nadal jest :D
  • 0

#41 Gość__* Napisany 31 grudnia 2005 - 18:22

Gość__*
  • Goście
o właśnie :)
Delta Force Black Hawk Down oraz CoD na PC :) na konsole raczej nie mam takiej gry w którą jestem szczególnie dobry
  • 0

#42 Gość__* Napisany 11 stycznia 2006 - 14:28

Gość__*
  • Goście
no mnie zasadniczo dobrze idzie w platformówki i wyscigi samochodowe ( platformery bo lubie zbierac rózne pierdoły i maxowac gre na 100% ) a ścigałki bo poprostu mi jakos dobrze to wychodzi:D
  • 0

#43 Gość__* Napisany 27 stycznia 2006 - 01:35

Gość__*
  • Goście
lamerski troche ten temat ale skoro już jestto spoko. najlepiejczuje się w wszelkich shoterah fpp, i skradanki też jakoś niesprwiajom mi raczej kłopotów, przygodówki.
  • 0

#44 piterekd Napisany 09 lutego 2007 - 02:45

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Jestem dobry w "Mafię", wszystkie GTA, rpgi: Fallout'y, Planescape, rts'y C&C Tiberian Sun, Starcraft i większość samochodówek o w miarę dobrze skonstruowanej fizyce jazdy od NFS'ów po TOCĘ :ninjadance: Jestem też dosyć dobry w Queja, ale to nie ten poziom co miszcze w necie ;)
  • 0

#45 bad-garfield Napisany 20 grudnia 2007 - 08:09

bad-garfield

    Mokujin

  • Narybek
  • 43 Postów:
Szczególnie? Gran Turismo, Forza Motorsport. Jazda tylko na manualu i bez żadnych systemów, nawet w furach (głównie GT) gdzie, auta po max apgrejdzie osiągały moc w granicach 1000 horspałerów. Walka z oponentami to raz, ale walka z jakimś tylnonapędowcem... Jaka jeszcze gra? NG Black, tyle że ostatnio nie mam zbytnio czasu żeby siąść na dłużej przy konsoli, ale dzisiaj rano zanim wyszedłem do roboty udało mi się jeszcze opalić X'sa na kilkanaście min. i zdążyłem łyknąć trzy missions bez większego problemu, z czego ostatnio miałem przerwe prawie miecha w Gaidena (a to nie jest zbyt dobry pomysł, wie to chyba każdy kto miał do czynienia z tym tytułem).
  • 0

#46 Gość__* Napisany 20 grudnia 2007 - 14:21

Gość__*
  • Goście
Tony Hawk'sy - rozpatrywałbym to raczej w kategorii "osiedlowego miszcza", bo z kim nie gram, to po trzeciej czy czwartej wygranej słyszę "a j*b się, nie gram z Tobą" :ninja: 5 milionów za jedno combo w THPS3 to chyba mój najlepszy wynik.
No i DMC3 w kategorii causalowej - do prosów nie mam się co zbliżać, Jump Cancel wchodzi mi jakoś raz na trzy próby... Nie mówiąc o Sword Hanging. Szok.
  • 0

#47 Kleksandra Napisany 21 grudnia 2007 - 16:25

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Uwielbiam CTR i chyba faktycznie w tej "ścigałce" rzondzem, bo jak dotąd spotkałam tylko jednego godnego przeciwnika :ninja:
No może dwóch :ninja: :ninja:
  • 0

#48 Shinigami Napisany 21 grudnia 2007 - 20:29

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Uwielbiam CTR i chyba faktycznie w tej "ścigałce" rzondzem, bo jak dotąd spotkałam tylko jednego godnego przeciwnika :ninja:

No cóż, odpowiem to samo :ninja:
  • 0

#49 phsx Napisany 21 grudnia 2007 - 21:03

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
CTR, CTR, to ja też się pochwale, że jestem niezły w te klocki :P
  • 0

#50 Kleksandra Napisany 21 grudnia 2007 - 21:41

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Jakby była okazja, to chętnie się zmierzę :^^:
  • 0

#51 Gość__* Napisany 21 grudnia 2007 - 22:05

Gość__*
  • Goście
Swietnie gram w gry z serii Tony Hawks Pro Skater. Gralem tez swietnie swego czasu w genialne Vib Ribbon :^^: Co za cudny tytul...
  • 0

#52 Kurzy Napisany 21 grudnia 2007 - 22:22

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
a ja jestem lamka i się nie chwalę.

Zawsze był zem nei wielki strateg w Pro Evo, zawsze się wczuwałem jak trener wiedziałem jakie strzałki zmienić, jak ustawiać w różnych sytuacjach moją ENGLAND itd. Zawsze się śmiali hehe ale czesto w dupsko dostawali. Niemal zawsze przeważam ale próbuję tworzyć tak piękne przkeombinowane sytuacje że nei strzelam dużo tych goli. Taki już mój styl i jestem dumny z tego. "Przegrac możesz ale walką, piękną grą i ambicją" :) hehe. Niestety z powodu coraz większego randomu i ogólnego obrazu gry przestaję się fascynować serią Konami. Chyba sobie załącze ISS pro 2 na szaraka ;-)
  • 0

#53 phsx Napisany 22 grudnia 2007 - 11:35

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:

Jakby była okazja, to chętnie się zmierzę

No, jeśli będzie to pewnie, ale wątpię :ninjadance:
  • 0

#54 MonsieurWoland Napisany 22 grudnia 2007 - 13:13

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Naprawdę ownuje jedynie w Ace Combat. Dla równowagi porządnię lamię w bijatykach:P Jestem zbyt leniwy żeby trenować kilkadziesiąt combosów:P
  • 0

#55 Gość__* Napisany 26 grudnia 2007 - 00:00

Gość__*
  • Goście

Uwielbiam CTR i chyba faktycznie w tej "ścigałce" rzondzem, bo jak dotąd spotkałam tylko jednego godnego przeciwnika
No może dwóch :ninja: :ninja:

No cóż, odpowiem to samo :ninja:

CTR, CTR, to ja też się pochwale, że jestem niezły w te klocki :P


Eeee tam, CTR na PSX'a był przehypeowany :P . W tych klimatach lepszy dla mnie był chociażby Speed Freaks (pamięta to ktoś?) i wyszedł dużo wcześniej niż racer kurokrada i powiedzmy, że byłem w tym dobry (czas przeszły, bo teraz nie wiem jakby mi poszło, wszak mineło trochę czasu kiedy w to grałem). :^^:
  • 0

#56 Kleksandra Napisany 26 grudnia 2007 - 20:24

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
E tam gadasz, to po prostu dobry "racer" był/jest :mrgreen:
  • 0

#57 Młody Napisany 26 grudnia 2007 - 21:03

Młody

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Wymiatałem (bo teraz już w to nie gram) w:
Tekken 3, ale to tylko tak osiedlowo - nie pamiętam, żebym kiedyś z kimś przegrał :P
Crash Team Racing - spędziłem przy tej grze naprawdę dużo czasu i mogę śmiało napisać, że jestem niezły
Tony Hawks Pro Skater 3
ISS Pro Evolution 2
Ape Escape - zdobyłem i złapałem wszystko co się dało, a łatwo nie było
Metal Slug 1 - na automatach, bez straty życia zawsze do Finalnej misji szóstej dochodziłem, bo tam już się nie dało "przeżyć", zbyt hardkorowo było
Gran Turismo 2 - a zwłaszcza Ford GT40 (ten co ma 492 KM) - do perfekcji opanowałem ten pojazd.

na PS2 nie ma specjalnie takich gier - mało czasu poświęcam już graniu
  • 0

#58 Uuk Napisany 27 grudnia 2007 - 13:33

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Swego czasu niezły byłem w PES'a 3 na PC. W końcu te kilkaset godzin zrobiło swoje, ale za mało grałem z żywym przeciwnikiem, więc pewnie od połowy forumowiczów dostałbym w bęcki (chyba, że gralibyśmy na klawierce :hmmm: ).
  • 0

#59 SS#15 Napisany 27 grudnia 2007 - 22:12

SS#15

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 764 Postów:
Napisze pewnie to co każdy: sportówki ;) a konkretniej wszelkie NBA i PES (już od czasów ISS na PSX'a). Z chęcia sprawdziłbym swoje umiejętności na jakimś turnieju ale niestety na mazurach nic się nie organizuje ...
  • 0

#60 BeSOS Napisany 27 grudnia 2007 - 22:21

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jestem dobry ogólnie w gierki :foch:
  • 0