Skocz do zawartości

Zdjęcie

W jakie gry jesteście szczególnie dobrzy ?


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
166 odpowiedzi na ten temat

#61 xell Napisany 27 grudnia 2007 - 22:44

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
HoMM3
Poza tym to lama jestem :ninja:
(mówię o multi, w singlu każdy jest pan i władca :hmmm: )
  • 0

#62 Uuk Napisany 28 grudnia 2007 - 11:51

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:

HoMM3
Poza tym to lama jestem :ninja:
(mówię o multi, w singlu każdy jest pan i władca :hmmm: )

Właśnie :) A jak nie jest pan i władca, to włącza easy. Albo very easy. I wpisuje kody :^^:
  • 0

#63 Scorpio Napisany 28 grudnia 2007 - 12:08

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

(mówię o multi, w singlu każdy jest pan i władca :hmmm: )

Bullshit :)
  • 0

#64 Aras Napisany 28 grudnia 2007 - 20:36

Aras

    like a prayer

  • Forumowicze
  • 8 071 Postów:
czytając na forum o kłopotach ludzi z Jakiem2, to wychodzi na to, że jestem jego wirtuozem :ninja:

dobra gra dla dobrych graczy :P
  • 0

#65 Balth Napisany 29 grudnia 2007 - 10:57

Balth

    Fraa

  • Forumowicze
  • 834 Postów:
Swego czasu też byłem całkiem niezły w CTR :P Nie wiem jak jest teraz, parę ładnych lat nie grałem. A tak poza tym to raczej w niczym się nie wyróżniam.
  • 0

#66 cwany-lis Napisany 29 grudnia 2007 - 18:04

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 569 Postów:
ja ciskam gromy w monopolu i w plastusiu :ninja: nie ma mocnych na kanty i lepienie z gliny !
  • 0

#67 Gość_jachu2_* Napisany 29 grudnia 2007 - 20:00

Gość_jachu2_*
  • Goście
Ja uważam, że jestem dobrym zawodnikiem w PESa. Lubię też kombinować z przygodówkami "point & click" (szkoda, że jest ich coraz mniej) i nieco wysilić mózgownicę, by pchnąć fabułę do przodu. Poza tym jestem przeciętnym graczem.
  • 0

#68 Gość__* Napisany 29 grudnia 2007 - 21:18

Gość__*
  • Goście

czytając na forum o kłopotach ludzi z Jakiem2, to wychodzi na to, że jestem jego wirtuozem :ninja:

dobra gra dla dobrych graczy :P


o to samo + Jak X, bitki 2D od SNK, oraz jRPGi :pijak:
  • 0

#69 kamionek Napisany 06 stycznia 2008 - 23:37

kamionek

    zloty forumowicz; wzór

  • Forumowicze
  • 3 411 Postów:
Ja ogólnie jestem lamką jeśli chodzi o gierki.
  • 0

#70 Lady Luck Napisany 07 stycznia 2008 - 16:07

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:
A ja jestem jeszcze miszczem w Spyro :lol:
  • 0

#71 psxmaster Napisany 01 lutego 2008 - 21:41

psxmaster

    Blanka

  • Forumowicze
  • 188 Postów:
coz jak moi kumple zobaczyli co robie w tony hawk 3 to faktycznie im szczeny poopadaly. mi osobiscie to co robilem nie wydawalo sie jakos szczegulnie trudne
  • 0

#72 Gość__* Napisany 01 lutego 2008 - 22:57

Gość__*
  • Goście
Najlepszy jestem w strzelanki i platformery. Chociaż w sportowe (PES, SSX, Fight Night) i niektóre wyścigi (Burnout) również jestem niezły.
  • 0

#73 Zeus-Nelson Napisany 02 lutego 2008 - 15:51

Zeus-Nelson

    Viking

  • Moderatorzy
  • 5 614 Postów:
Aktualnie mogę się pochwalić całkiem niezłym skillem w Call of Duty:MF na PS3 :ninja: Dawno żaden fps online mnie tak nie zassał i nie sprawił że mam takie "parcie" na szlifowanie swoich umiejętności. Aż przypomniały mi się czasy grania w CSa...

Kiedyś nieźle wymiatałem w PESa, ale ostatnie 2 części jakoś kompletnie mi nie przypasowały i nie zmotywowały mnie do ciągłego rozgrywania meczy, itd.

A w towarzystwie lubię szlifować swoje rekordy w Singstary :P
  • 0

#74 phsx Napisany 02 lutego 2008 - 16:49

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:

Aktualnie mogę się pochwalić całkiem niezłym skillem w Call of Duty:MF na PS3 :ninja: Dawno żaden fps online mnie tak nie zassał i nie sprawił że mam takie "parcie" na szlifowanie swoich umiejętności. Aż przypomniały mi się czasy grania w CSa...

same here, tylko wersja pecetowa :)
  • 0

#75 Gość__* Napisany 03 lutego 2008 - 23:28

Gość__*
  • Goście

czytając na forum o kłopotach ludzi z Jakiem2, to wychodzi na to, że jestem jego wirtuozem

Ja jestem totalnym pro w Jak'a 2 :hurra: Przeszedłem tą część już 5 razy.
  • 0

#76 Raikoh Napisany 03 lutego 2008 - 23:33

Raikoh

    Dark Hollywood

  • Forumowicze
  • 16 353 Postów:
Po przejściu NG na very hard (wiem wiem to nie max.) nic nie jest w stanie mnie zatrzymać
(gra) ,hack&slash w tym się czuje gatunku jak ryba w wodzie. Ogólnie gram od 5 roku życia
czyli prawie 22 lata (hardcore) więc ogranie jest. Podkreśle jeszcze to że gry kiedyś były o wiele trudniejsze ,ale jestem pewien ,że każdy to tutaj wie.
  • 0

#77 Gość__* Napisany 03 lutego 2008 - 23:53

Gość__*
  • Goście
Quake3 :ninja:
Guitar Hero :ninja:
i wystarczy :ninja:
  • 0

#78 AiszA Napisany 04 lutego 2008 - 13:11

AiszA

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 027 Postów:
We wszystkie pOotworne & z dreszczykiem ;) Uwielbiam kiedy dopada mnie stan odrętwienia, kłując szponami lodu ciało... Czuć pulsującą adrenalinę, stymulując się widokiem grozy, znajduję perwersyjną przyjemność grzeszenia w traumatyczne propozycje developerów :)

seria Silent Hill
triada Fatal Frame
Forbidden Siren 1 i 2 (już tak dobra nie jestem, ale uwielbiam tę cholernie trudną pozycję)
seria Resident Evil (średnio, nie wszystkie tytuły)

seria DMC
seria Onimusha
od Legacy of Kain: Soul Reaver do Blood Omen 2

to chyba na tyle :hmmm:
  • 0

#79 oranje Napisany 04 lutego 2008 - 23:04

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 115 Postów:
Ja moge napisac w jaką gre jestem szczegolnie słaby. FFX :) Od miesiąca tkwie w jednym miejscu i nie moge pokonac Seymoura (Anima to pikuś :)) A dobry jestem w PESa chyba.
  • 0

#80 Gość__* Napisany 04 lutego 2008 - 23:20

Gość__*
  • Goście

Ja moge napisac w jaką gre jestem szczegolnie słaby. FFX Od miesiąca tkwie w jednym miejscu i nie moge pokonac Seymoura (Anima to pikuś

Jest na to sposób. Też miałem z nim problemy, ale przeczytałem gdzieś, jak trzeba się bronić. A z tymi informacjami to prościzna.
  • 0

#81 Młody Napisany 04 lutego 2008 - 23:52

Młody

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
Pewnie chodzi o Seymura Fluxa -Aeony, Aeony i jeszcze raz Aeony, niczego w walce więcej nie użyłem i pokonałem go bez problemu za pierwszym razem.

A żeby offtopa nie było:
W Mortal Kombat 4 (tym beznadziejnym 3D :P ) wymiatałem Liu Kangiem :P
  • 0

#82 madmax1984 Napisany 05 lutego 2008 - 15:26

madmax1984

    Mokujin

  • Narybek
  • 41 Postów:
samochodówki takie jak NFS, Toca, Scar, Forza, GT etc.
Zresztą to jedyny gatunek który cenię ponad inne bo umiejętności wbrew pozorom bardzo często przydają się też w realu na szosie..
  • 0

#83 Uuk Napisany 05 lutego 2008 - 20:27

Uuk

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 487 Postów:
Na ten przykład gdyby pokazać statystyki udanych ucieczek przed pościgiem, z pewnością gracze mający niegdyś styczność np. z NFS Most Wanted o kilka długości odsadzaliby pozostałych zbiegów z miejsca zdarzenia (zderzenia?), policję rzecz jasna również :hmmm:
Ale pewnie nie o to chodziło :P
  • 0

#84 madmax1984 Napisany 05 lutego 2008 - 22:50

madmax1984

    Mokujin

  • Narybek
  • 41 Postów:

Ale pewnie nie o to chodziło :P

:P
No raczej o unikanie wypadków i groźnych sytuacji jak niekontrolowany poślizg, nagłe wtargnięcie staruszki na jezdnię, wyprzedzanie etc. ;)
Jak umiemy dobrze kontrolować samochód w grach, to i na ulicy będziemy mieli lepsze wyczucie i zamiast patrzeć przed siebie i wertować swoje życie w myślach, w tym czasie naturalnie zareagujemy i unikniemy zdarzenia :)
  • 0

#85 Michalson Napisany 11 lutego 2008 - 14:15

Michalson

    Blanka

  • Narybek
  • 179 Postów:
- symulatory piłki nożnej - hmm... nawet jak gram w jakiś po raz pierwszy, potrafię nieźle namieszać :P Ponoć mam dobry przegląd pola i umiem świetnie konstruować akcje, co pomaga w każdej tego typu grze. Hehe, kiedyś jak był PES na XBOXA 360 w mediamarkcie, stałem się postrachem sklepu ;-) ( cały dzień tam siedziałem, strasznie mnie wciągnęło ).
- Kilka serii wyścigowych... no dobra, dwie: Gran Turismo i Wipeout. Szczególnie dobrze idzie mi granie w tą drugą, szczególnie lubię szpanować grą na phantomie i w trybie zone.
- eee... to chyba wszystko xD
  • 0

#86 Gość__* Napisany 11 lutego 2008 - 17:17

Gość__*
  • Goście
Muzyczne - Amplitude, Guitar Hero, Singstary. Częściowo do uwielbienie (mmmmm Amplitude :kocha: ), a częściowo bo gram więcej w te gry niżmoi przeciwnicy - po pierwsze dlatego, że ja posiadam ps2 a Oni tylko ją pozyczają, a częściowo... bo je uwielbiam (mmmmmm Amplitude :zakochany: )
  • 0

#87 kubicz Napisany 16 lutego 2008 - 14:13

kubicz

    cham, prostak i odważnik z internetu

  • Forumowicze
  • 2 860 Postów:
mordobicia, fpsy i strategie turowe :)
  • 0

#88 keogh Napisany 26 lutego 2008 - 11:29

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:
Praktycznie wszystkie ścigałki. Zwykle jest bardzo wybredny przy graniu, tzn nawet w miare dobra gra w "ktorą warto zagrac" potrafi mnie na zawsze odrzucić po 10 minutach gry. Wyjatkiem sa właśnie wyścigi, potrafię spędzic nawet godzine przy największym crapie, byle pojeździć, obadać system, gdzie moge wjechać co zrobić. Po prostu to lubie. No i chyba dzięki temu nie mam problemów z nauką jazdy w każdym kolejnym nowym racerze, łykam go bardzo szybko.
Wyjątko dobry jestem w Tonym Hawku, jeśli chodzi o robienie miliardowych combosów z wykorzystaniem wszystkich trickowych mozliwości jakie daje gra. Jakkolwiek seria dosyć konkretnie zasysa„, już od czasów 4rki (ale AW był nawet znośny)

Dobry byłem w nie istniejacy już gatunek platformówek, lubilem je bardzo i zwykle męczylem na 100%.

Acha, no i Wipeout :]
  • 0

#89 Gość__* Napisany 27 marca 2008 - 19:57

Gość__*
  • Goście
Kiedys bylem dobry w CS'a.
Ba ,jezdzilem na zagraniczne turnieje. A nawet mielismy 3 msc a PGA :).
  • 0

#90 f5k Napisany 27 marca 2008 - 22:12

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Jestem obecnie dobry w Tekkena 5 i serie Metal Slug
  • 0