Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tamagotchi

wirtualne zwierzątka Tamagotchi Tamagothi Tama-Go Tamagotchi ID Tamagotchi Nano V1 V2 V3 V4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
76 odpowiedzi na ten temat

#61 piterekd Napisany 24 sierpnia 2011 - 20:57

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Ok, dzisiaj doszło jak byłem w robocie:



i zdjątka:

Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodany obrazek
Dodam tylko że jest za***iste i 100 razy fajniejsze od tej podróbki co miałem kiedyś :ninjadance: Fajne są też gry - jedna to platformer polegający na skakaniu po znikających po 3 sekundach bloczkach i sztuką jest tak skakać aby nie spaść zanim pojawi się nowy bloczek, każdy z nich wydaje swój dźwięk więc jak szybko skaczemy to tworzy się muzyczka, dodam iż jest wiele ścieżek do wyboru. Druga gra to usuwanie nutek, a trzecia zapamiętywanie nutek i granie w kolejności z pamięci - fajne utworki wychodzą :^^: W sklepie można kupić różne żarcie, poza tym się podbija statystyki grając na instrumentach i bawiąc się zabawkami.. na razie tyle, bo z wiekiem tamka będzie więcej opcji w tym szkoła, praca etc.
  • 0

#62 Otacon Napisany 24 sierpnia 2011 - 21:23

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
dużo opcji i gierek widzę jest....
a kiedyś w podróbach miałem tylko karmienie, sprzątanie, zabawę i zastrzyki...
  • 0

#63 piterekd Napisany 24 sierpnia 2011 - 21:27

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Tym bardziej cieszę się z tego Tamka :^^: Kiedyś dorwę IDL bo widzę, że ludzie sprowadzają to z KKK jak świeże bułeczki :ninjadance:

btw. Ciekawy jestem tylko, czy Tamek przeżyje 8 godzin jak będę w robocie bez karmienia i sprzątania :hmmm: Nie zamierzam go brać ze sobą, bo dostanę -100 do szacunku w firmie :P
  • 0

#64 Otacon Napisany 24 sierpnia 2011 - 21:32

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
ja mojego "hibernowałem" wsuwając folijkę pod baterię.
  • 0

#65 piterekd Napisany 24 sierpnia 2011 - 21:33

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
O, nie znałem tego - muszę spróbować :ninjadance:
  • 0

#66 piterekd Napisany 25 sierpnia 2011 - 14:11

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Zaryzykowałem i nie pauzowałem tamka - tym samym dzisiaj wracałem z roboty z duszą na ramieniu i.. ŻYJE!! :cooo: Czujecie - wczoraj około 21 zasnął i dzisiaj do godziny 15 był bez jedzenia, bawienia, sprzątania etc. Normalnie jak tylko wszedłem do domu to na skrzydłach poleciałem na górę sprawdzić zwierzaka i zastałem go z 4 kupami, chorobą, 55 punktami stresu oraz zerowym najedzeniem i nabawieniem :ninja: Co ciekawe w tym samym stanie pozostawiłem tamka w komórce (Tamagotchi Angel) i ten pomimo tego że o 10 dni starszy zdechł LOL!
  • 0

#67 Holden Napisany 25 sierpnia 2011 - 14:26

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
to ten taamek to zabawka dla nołlajfów którzy 24/7 beda sie martwic ze im zdechnie?
  • 0

#68 piterekd Napisany 25 sierpnia 2011 - 14:29

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Jak widać na powyższym obrazku, nie trzeba się martwić przez 24h że zdechnie, bo jest dosyć wytrzymały, że tak powiem poznałem jego granice Dodany obrazek
  • 0

#69 Holden Napisany 25 sierpnia 2011 - 14:41

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
jakbym miał tamaguczi to pewnie bym go zostawił na dłuzej, niech zdycha!
  • 0

#70 Otacon Napisany 25 sierpnia 2011 - 17:28

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
raz wytrzyma ale przy drugim, piątym takim zaniedbaniu może paść ;)
Pit, jest jakaś rozpiska o tym tamagoczi: ilość dni-odblokowane ficzery itp?
  • 0

#71 piterekd Napisany 25 sierpnia 2011 - 19:25

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Tak jest menu ze statystykami, a co do ficzerów to trofea są, ale jeszcze żadnego nie odblokowałem, bo jeszcze nie założyłem zespołu :(

Przed chwilą odkryłem, że jak się jednocześnie naciśnie klawisze A i B (czyli pierwszy i drugi od lewej) to gra się pauzuje, co też zrobię jutro rano przed wyjściem z domu. Czas upływa normalnie, ale zwierzak jest tak jakby zahibernowany.

Btw. mój tamek ewoluował w Nonopotchi:

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Dodany obrazek

Ten post był edytowany przez piterekd dnia: 25 sierpnia 2011 - 19:50

  • 0

#72 piterekd Napisany 28 sierpnia 2011 - 16:44

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Dzień 3

Jak dalej będę się nim tak opiekował jak do tej pory, to pewnie kolejnym stadium będzie Gozarutchi lub Tosakatchi wg. tabeli wzrostu ;) Osobiście wolałbym Mametchi albo Kuromametchi bo IMO mają najfajniejszy design :)

Dzisiaj był u mnie nauczyciel i otrzymałem od niego timpami :^^: Poza tym założyłem zespół "LOLZ!" i już 2 razy podchodziłem do egzaminu z grania i mój band nie potrafi go zaliczyć :cry:

Dodany obrazek

Dzień 4

Kolejna ewolucja:

Dodany obrazek
Dodany obrazek

Niestety zaraz po przemianie zasnął, stąd nie zdążyłem mu zrobić fotki pyszczka w powiększeniu :oops: Może w kolejnym update'cie zamieszczę ;) Cieszę się, że dostałem Tamka z ramki Great Care, bo przynajmniej wiem jak się nim opiekować aby było dobrze -> w kolejnej generacji postaram się tak o niego dbać jak teraz :]

Dzień 5

Ok, wcześniej myślałem, że to granie w szkole muzycznej to już jest egzamin, ale dopiero teraz 3 razy mój tamek podchodził do właściwego egzaminu gdzie go oceniali jurorzy.. oczywiście OOX :cry: No nic wciąż ćwiczymy, podbijamy statsy etc.

Poza tym mamy już dostęp do miejsc pracy czyli piekarni oraz przetwórni owoców. Na razie max udało nam się zarobić 250$ i 200$, ale pewnie jak trochę poćwiczymy to damy radę wyciągnąć więcej. Cieszę się, bo odkryłem, że podstawowe jedzenie uzupełnia tylko 2 serca, a to mało trochę, więc teraz zawsze jak będę potrzebował kupić coś tamkowi do żarcia, to mogę odwiedzić jedno z miejsc pracy i zarobić co nieco.

Band tamka zaczął grać na ulicy, choć nic za to nie dostali, nawet grosza, czyli takie trochę to granie charytatywne jest jak pisanie dla Gemboxa :P Liczę na to, że jednak uda się w końcu wygrać wraz z bandem to przesłuchanie i zaczniemy zarabiać zawodowo. Warto nadmienić, że pozostali członkowie zespołu również ewoluowali :D

Dodany obrazek
  • 0

#73 Holden Napisany 01 września 2011 - 12:16

Holden

    Za wysokie IQ...

  • Forumowicze
  • 9 638 Postów:
czy ja dobrze rozumiem, czy po wyjeciu baterii zwierzatko zdycha? Co wiec gdy baterie sie wyczerpia?
  • 0

#74 piterekd Napisany 01 września 2011 - 23:48

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Każde tamagotchi ma wbudowaną pamięć i save'uje aktualnego zwierzaka, więc jak wyjmiesz baterię to po włożeniu nowej masz wszystko tak jak było przed wyjęciem.
  • 0

#75 piterekd Napisany 10 września 2011 - 17:03

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Część druga recenzji mojego Tamagotchi - tym razem czysty gameplay, kilka sztuczek oraz gry zawarte w konsolce, czyli to co pisałem w temacie.



---------

btw. Pit ożenił się z jakąś laską i z tego związku zrodziła się Sweetka Dodany obrazek

Dodany obrazekDodany obrazek
Dodany obrazekDodany obrazek

Trochę fotki są nie po kolei, ogólnie dwie na górze reprezentują stan teraźniejszy czyli Sweetka z rozgwiazdy ewoluowała w tego muchomorka Dodany obrazek
  • 0

#76 Otacon Napisany 09 października 2011 - 13:54

Otacon

    krakowski cymesik

  • Forumowicze
  • 16 071 Postów:
żyje jeszcze Twoje dzieciątko?
  • 0

#77 piterekd Napisany 09 października 2011 - 22:55

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
nie
  • 0