Skocz do zawartości

Zdjęcie

Xbox 360 - Pogadanki


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
3497 odpowiedzi na ten temat

#151 BeSOS Napisany 29 czerwca 2006 - 13:44

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

No to chłopie dałeś linka do tak wiarygodnego źródła że idź mi w cholere.


LOL :D

Z drugiej strony Nintendo zmusiło graczy do zakupu dodatkowej pamięci, ale nie pamiętam jak zareagowali na to posiadacze N64.


no w sumie ja zareagowałem pozytywnie i jakoś pretensji nie miałem, że musiałem kupić EP aby zagrać w PD czy majora's Mask....tylko ze tutaj sytuacja jest trochę inna, bo jednak MS OBIECAŁ posiadaczom Core'ów działanie każdej gry na ich konsoli ;/ Ale tak jak Jir pisze, zawsze można to jakoś odkręcić ;]
  • 0

#152 filip Napisany 29 czerwca 2006 - 17:02

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Ale tak jak Jir pisze, zawsze można to jakoś odkręcić ;]


W tej kwestii chyba najwięcej zależy od japońskich 3rd party takich jak capcom i konami. Jeśli powiedzą billowi, że Xbox jest ble bo nie ma w standardzie dysku to Bill na pewno to odkręci :)
  • 0

#153 Matrox Napisany 29 czerwca 2006 - 19:56

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

Ale tak jak Jir pisze, zawsze można to jakoś odkręcić ;]


W tej kwestii chyba najwięcej zależy od japońskich 3rd party takich jak capcom i konami. Jeśli powiedzą billowi, że Xbox jest ble bo nie ma w standardzie dysku to Bill na pewno to odkręci :)


Z tego co wiem to KKW dostalo tylko wersje Premium wiec im to i tak zwisa.
  • 0

#154 Gość__* Napisany 29 czerwca 2006 - 20:01

Gość__*
  • Goście
Mialem dzis dosc pojebana akcje. Pojutrze konczy mi sie darmowy miesiac golda, wiec postanowilem zalatwic karte i wplacic kasiorke. Dobra! Wprowadzam nowa karte! Imie i nazwisko wlasciciela, numer i date waznosci.... i tu zonk. Karta konczy mi sie w lutym 2007 a tu nie moge wybrac 02 2007. o_0 WTF? moge wybrac kazdy miesiac oprocz lutego. Wybieram, akceptuje i pojawia mi sie poprzednie ustawienie. Na nic restart i szukanie odpowiedzi na stronie xbox.com.
Nie udalo mi sie znalesc wytlumaczenia i rozwiazania tego problem na xboxie, cale szczescie dotarlem do stronki https://billing.microsoft.com. Mozna dzieki niej zarzadzac swoim kontem live'owym (min. dodac karte). Normalnie tak pojebanego buga bym sie nie spodziewal :hmmm:
  • 0

#155 Ryan Napisany 29 czerwca 2006 - 20:07

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
A zgłosiłeś go gdzieś poza tym zamkniętym forum? ;)
  • 0

#156 Gość__* Napisany 29 czerwca 2006 - 20:11

Gość__*
  • Goście
Nope. Srednio mam ochote pisac korespondencje do M$, ale moooze jak mi sie zachce...
  • 0

#157 filip Napisany 29 czerwca 2006 - 20:12

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:
Ale developerzy i tak bedą musieli tak napisać grę aby ruszyła bez dysku, więc chyba im to jednak nie zwisa ;)
  • 0

#158 Matrox Napisany 29 czerwca 2006 - 20:13

Matrox

    ...

  • Forumowicze
  • 3 057 Postów:

Ale developerzy i tak bedą musieli tak napisać grę aby ruszyła bez dysku, więc chyba im to jednak nie zwisa ;)


Chodzi mi o to, ze to Japonczykom zwisa, a nie developerom i MS ;]
  • 0

#159 Gość__* Napisany 03 lipca 2006 - 00:11

Gość__*
  • Goście
dobra. przyznac sie, ktory to wystawil ;-)
http://allegro.pl/it...e_xbox_360.html
  • 0

#160 Gość__* Napisany 15 lipca 2006 - 12:20

Gość__*
  • Goście
witam zamiezam nabyc x360 i mam takie pytanie jaka gre byscie polecili na poczatek ??
  • 0

#161 wrog Napisany 15 lipca 2006 - 18:26

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Ghost Recon, Battlefield (tylko multi), Kameo, Oblivion - coś z tego bym wybrał na twoim miejscu.
  • 0

#162 Gość__* Napisany 16 lipca 2006 - 12:25

Gość__*
  • Goście
chej mam pytanko jak jest z kablem do neta w wersji core bo w premium jest a w core to nie wiem a zamierzam kupić wiec chciałem się zapytać
  • 0

#163 Ryo-San Napisany 16 lipca 2006 - 12:38

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
w pudle Core nie znajdziesz kabelka RJ 45 - skocz do pierwszego lepszego sklepu komputerowego i kup po zlotowce za metr
  • 0

#164 Gość__* Napisany 16 lipca 2006 - 12:54

Gość__*
  • Goście
aha czyli to jest zwykły kabel taki jak do telefonu ile żył powinien mieć ??? i jak się ma neostrade to się go podłacza poprostu pod gniazdko ??
  • 0

#165 wrog Napisany 16 lipca 2006 - 13:22

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Kabel nazywa się skrętka, a przy neostradzie z modemem USB będzie trzeba dokupić sieciówkę do kompa, do niej podłączyć konsolę i udostępnić połączenie. W takim wypadku musi być crossowany kabel, w sklepie komputerowym będą wiedzieli o co chodzi.
  • 0

#166 Gość__* Napisany 16 lipca 2006 - 14:54

Gość__*
  • Goście
a czy ta karta sieciowa powinna być jakaś wyjątkowo dobra czy jakaś zwykła wystarczy
  • 0

#167 wrog Napisany 16 lipca 2006 - 15:06

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Zwykła za 10-15zł wystarczy.
  • 0

#168 Danteusz Napisany 16 lipca 2006 - 22:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

aha czyli to jest zwykły kabel taki jak do telefonu ile żył powinien mieć ???

Poproś w sklepie komputerowym o kabel do karty sieciowej to dostaniesz co trzeba.
  • 0

#169 Gość__* Napisany 18 lipca 2006 - 10:14

Gość__*
  • Goście
zapytaja Cie jeszcze jaki ma byc kabel. moze byc zwykly albo crossover (po polsku "zcrossowany"). Dla x360 to nie ma znaczenia.
  • 0

#170 wrog Napisany 18 lipca 2006 - 14:50

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
:hmmm: Skąd takie info? Jak łączysz się z sieciówką, to musisz użyć crossa. Za to dla większości routerów kabel jest bez znaczenia.
  • 0

#171 Ryan Napisany 18 lipca 2006 - 15:16

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Zależy od sieciówki - obecnie wiele posiada detekcję kabla. :) Generalnie - lepiej mieć crossa.
  • 0

#172 MonsieurWoland Napisany 22 lipca 2006 - 14:14

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Mam już odłożoną forsę na gears of war. Mogę sobie pozwolić na jeszcze jeden tytuł. Możecie dać znać w jakie gry grają polacy? Z tego co tutaj widziałem to kącik PDZ jest całkiem nieźle rozwinięty;)

Do części z was wysłałem dzisiaj Friend Request. Uprzejmie proszę o ich zaakceptowanie;)
  • 0

#173 Gość__* Napisany 22 lipca 2006 - 16:08

Gość__*
  • Goście
W BF2 gra chyba najwiecej naszych rodakow
  • 0

#174 MaxVarEmreis Napisany 22 lipca 2006 - 16:09

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Mam już odłożoną forsę na gears of war. Mogę sobie pozwolić na jeszcze jeden tytuł. Możecie dać znać w jakie gry grają polacy? Z tego co tutaj widziałem to kącik PDZ jest całkiem nieźle rozwinięty;)

Do części z was wysłałem dzisiaj Friend Request. Uprzejmie proszę o ich zaakceptowanie;)

Jesli chcesz cos na multi, to albo tak jak mówisz PDZ, albo BF2:MC. W ta ostatnia gre, także kilku polaków gra ( w tym ja :) ). Tylko, że to dwie zgoła rozne pozycje. Trudno powiedziec, która Ci bardziej podpasuje. Najlepiej sciagnij demka, pograch troche i sie zdecyduj ( do PDZ najlepiej jakbyś sciagnął sobie jeszcze dodatek z mapami, bo chyba teraz kazdy grajacy w PDZ je ma...ale niech moze Blizz czy inni grajacy w PDZ sie dokładniej wypowiedzą).
Z nie-strzelanin to np Table Tennis (swego czasu tez polacy w to grali, teraz juz nie wiem jak jest dokładnie).
  • 0

#175 Blizzard Beast Napisany 22 lipca 2006 - 16:54

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:
A coz tu sie wypowiadac - ja polecam PDZ i tyle. Gra ma nad BF2 dwie wielkie przewagi - pierwsza to roznorodnosc, bo w PDZ caly czas dzieje sie cos innego - sa roznorodne tryby, totalnie rozne bronie, zasady - masa, masa rzeczy. Druga wielka przewaga to "kompletnosc" - kupujesz BF2 i masz bardzo dobre multi, ale na jedno kopyto, a poza nim gra oferuje bardzo niewiele. PDZ to przynajmniej cztery gry w jednej - z niebagatelnym singlem (designersko, bo fabularnie mocno tak-sobie), fachowym i miodnym co-opem, rozbudowanym i prostym Deathmatchem na szybkie partie i niebywale glebokim i wciagajacym DarkOpsem.
  • 0

#176 MonsieurWoland Napisany 22 lipca 2006 - 16:59

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Mkej jestem już po sesyjce na demie BF2:MC. Mam tylko jeszcze jedno pytanie: czy w tej grze, tak jak w jej PC'towym odpowiedniku, można gdzieś sprawdzić ping? Bo ja jeszcze na konsolach po necie za mało grałem, żeby ot tak to wyczuć. Jest gdzieś taka opcja? Pozatym zaraz pójdę namierzać demo PDZ.
  • 0

#177 MaxVarEmreis Napisany 22 lipca 2006 - 17:03

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Mkej jestem już po sesyjce na demie BF2:MC. Mam tylko jeszcze jedno pytanie: czy w tej grze, tak jak w jej PC'towym odpowiedniku, można gdzieś sprawdzić ping? Bo ja jeszcze na konsolach po necie za mało grałem, żeby ot tak to wyczuć. Jest gdzieś taka opcja? Pozatym zaraz pójdę namierzać demo PDZ.

Nie kojaze zeby moża było gdzies ping sprawdzic :).
Ale po co, ze sie tak zapytam :) ?? Gra ( podobnie jak PDZ) chodzi naprawde dobrze i na słabszych łączach ( wiem to po sobie). Czasami może rozłaczyć czy cos, ale to wina serverów EA a nie łacza u gracza. Na szczescie nie jest to częsta przypadłośc.
  • 0

#178 Blizzard Beast Napisany 22 lipca 2006 - 17:16

Blizzard Beast

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 4 576 Postów:

Na szczescie nie jest to częsta przypadłośc.


Tylko w BF2 dodajmy, bo PDZ to jedna z najlepiej zoptymalizowanych sieciowo gier na XBL.
  • 0

#179 MaxVarEmreis Napisany 22 lipca 2006 - 17:18

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Na szczescie nie jest to częsta przypadłośc.


Tylko w BF2 dodajmy, bo PDZ to jedna z najlepiej zoptymalizowanych sieciowo gier na XBL.

Oj tam, kilka razy w mojej karierze grania w PDZ takze mnie wywaliło :)
  • 0

#180 wrog Napisany 22 lipca 2006 - 17:27

wrog

    Miszcz konsoli

  • Forumowicze
  • 3 046 Postów:
Ja z kolei polecam BF2 i nie znam osoby, której ta gra w multi by się nie spodobała. Wojenny klimat czuć bardzo mocno i nie uświadczysz okropnej sterylności, która charakteryzuje PDZ. Są tylko dwa tryby, ale wystarczają w zupełności, bo każdą mapę gra się całkiem inaczej. Mapki są świetnie zrobione, z pomysłem, a do tego w różnorodnych krajobrazach. Jest jeszcze podział postaci na klasy, każda z innymi broniami, można korzystać z pojazdów (czołgi, jeepy, hammery, helikoptery), zdobywać medale czy rangi itd. W skrócie BF2 > PDZ.
  • 0