Skocz do zawartości

Pogadajmy sobie o naszych X`ach bo jakos tu nudno!


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
367 odpowiedzi na ten temat

#1 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 20:37

Gość__*
  • Goście
Powymieniamy sie doswiadczeniami z gier, pogadamy o sofcie, ktorego uzywamy na naszych X`ach...pochwalcie sie fajnymi akcjami z HALO, KOTORA, Ninja Gaiden czy czegokolwiek dusza zapragnie! Moze ktos ma jakies pytania konfiguracyjne albo chce sie wyplakac po tym jak zostal rozgromiony w Burnouta 2...

LETS GET IT ON!!!


tak na rozruch moja ulubiona pozycja czyli of koz HALO! Czy legendary byl dla was wyzwaniem? Ile czasu sie z nim meczyliscie i czy znalezliscie wlasne taktyki np. na T&R czy szperaliscie w necie w poszukiwaniu taktyk, czy ew. rozlozyliscie w co-opie?
  • 0

#2 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 21:30

Gość__*
  • Goście
Hmm ja przeszedlem Halo z bratem 2 razy wpierw na normal potem na Heroic.Caly czas sie cos dzialo ciekawego ale najbardziej niezapomnie ostatniego etapu gdy sie ucieka Jeepem ja kierowalem brat chwycil za karabin z tyl i gaz do dechy :D .Wrazeniea niezapomniane zwlaszcza na jump'ach(doleci czy niedoleci ? ) itd. Sadze ze gra we dwoch jest jeszcze ciekawsza.
  • 0

#3 Gość__* Napisany 06 kwietnia 2004 - 21:37

Gość__*
  • Goście

Sadze ze gra we dwoch jest jeszcze ciekawsza.

Ciekawsza to mocne niedopowiedzenie! Ta adrenalina kiedy oslania sie qumpla, te paniczne krzyki zeby sie debil schowal bo cos mu odstrzela! 8)
Rozwalilem halo z qumplem na wszystkich poziomach po kolei (no na Legendary nawet ze 2, 3 razy :)) i nic nie przebije tego klimatu braterstwa, chwaly i rozwalania lbow panicznie nawiewajacym kosmitom!
KILL ALL COVIE BASTARDS!
  • 0

#4 Gość__* Napisany 07 kwietnia 2004 - 15:37

Gość__*
  • Goście
a propos halo. gre przeszedlem raz. wole tryb multiplayer. jakie kozackie sztuczki mozna tam wyczyniac, to sie w glowie nie miesci. od poczatku kupna halo gralem tylko w dwie plansze multiplayer! Blood Gulch i Sidewinder. Halo bez pojazdow oraz "fizyki" otoczenia jak kolejna gra fpp na konsole. no może bez przesady ale ... :) czy probowaliscie kiedyś wrzucic wszystkie pojazdy na dach bazy w blood gulch albo wziąść ghosta i czołg aby wykonywac kozackie triki? nie? to nie wiecie co tracicie. ile radochy sprawilo mi wrzucanie warthogów na dach bazzy. pamiętam jak dziś: rzut granatem pod jeepa, strzał z rocketlunchera i boom! warthog unosi sie w powietrzu, jedno salto, drugie, jeb! spad po za bazę jeszcze raz... mordega. ale sie oplaca. fajnie bylo gdy chcialem wrzucic ghosty na ten sam dach. po kilkunastu minutach wpadłem na pomysł. ustawilem czolg przed baza. zaparkowalem go tak aby jego przod byl skierowany w strone przeciwnej bazy, a jego lufa do góry w strone baz na, którą będe wrzucał ghosty. potrzebowałem do tego triku drugiego gracza aby siedział w skorpionie i trzymał lufę do góry bo jeżeli nikogo nie ma w czołgu, lufa idzie na dół i do wyjściowej pozycji. w najbliższym czasie umieszcze screeny z moich wyczynów gdy naprawię aparat cyfrowy.
  • 0

#5 TomisH Napisany 07 kwietnia 2004 - 21:23

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
Stoi to pudło ver 1.1 i buczy (nie chce mi się rozkręcać by przeczyścić wiatrak...) ;)
A Halo? Grałem przez cały czas i nawet sterowanie na padzie nie przeszkadzało. A teraz? Wyszedłem z wprawy i gałki mi jakoś koślawo chodzą. Ale nie jest to nic do czego nie można się znowu przyzwyczaić :twisted:
  • 0

#6 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2004 - 04:10

Gość__*
  • Goście
tia tez sie bawilem fizyka w Halo 8) niesamowite opcje odchodza...

troszkie zbaczajac z tematu: bawicie sie wygladem swojego XPudla, modujecie go, naklejacie skiny, podmieniacie diody? Jezeli tak to mozemy zalozyc maly temacik, na ktorym moznaby sie pochwalic swoimi dokonaniami...ja np. wyczyscilem zielona farbe z "oka", wycialem pod spodem elegancka dziurke w obudowie i obecnie zbieram sie do podswietlenia "oka" zimna katoda z fajansiarskiego wiatraczka piecowego :twisted: jezeli to sie uda to bede rozwazal pokrycie X`a na Pudle srebrnym lakierem...
  • 0

#7 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2004 - 11:10

Gość__*
  • Goście
pewnie każdy z was wie, że bungie i microsoft wypuściło serie action-figure z halo. nowością jest niebieski master-chief. na w internetowym sklepie zostało tylko 145 sztuk tego rarytasu. śpieszcie się.
Dodany obrazek
  • 0

#8 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2004 - 15:51

Gość__*
  • Goście
holy crap! jeśli Jiraiya twój xbox ma wyglądać tak to zajebioza sprawa. mam pytanko, a propos kontrolera. jak "wydłubać" logo na kontrolerze? chodzi mi o ten duży kontroler, ptworzyłem go a tam cholercia to "kółko" jest przylutowane. nie wiesz jak mam się pozbyć tego kółeczka? acha o to wygląd tego xboxa http://store6.yimg.c...are_1766_160029
  • 0

#9 Orange Napisany 12 kwietnia 2004 - 10:47

Orange

    Sub-Zero

  • Forumowicze
  • 590 Postów:
Kiedyś jak grałem w Halo i właśnie miałem wykonać ostatni skok Jeepem... wyłączyli świato ;)
BASTARDS!!
  • 0

#10 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2004 - 11:02

Gość__*
  • Goście
tenchi - niestety nie wiem dokladnie jak to zrobic (zgaduje, ze podobnie do X`owego oczka trzeba jakos odczepic przezroczysty plastik a potem przewiercic, przepalic czy w inny sposob rozwalic czarny plastik pod karteczka z logo

tutaj znajdziesz mase informacji - moze bedzie to czego szukasz http://www.xbox-scen... ... ,0,0,0,0,0
  • 0

#11 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2004 - 20:13

Gość__*
  • Goście
thanks man. już tam lookałem i jedynym sposobem jest metoda siły. hey czy ty Jiraiya grasz w multiplayerze z właczonym radarem?? co sądzisz w ogóle o grze z radarem? bo ja uważam, że to trochę oszukaństwo
  • 0

#12 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2004 - 22:18

Gość__*
  • Goście
raczej wylaczony jest lepszy...chociaz w momencie gdy masz duzo zakamarkow, poziomow i nauczysz sie przystawac zeby zniknac z radaru to rozgrywka naprawde moze nabrac rumiencow :) radar ma raczej maly zasieg wiec na duzych planszach i tak jest bezuzyteczny.

a wlasnie, pytanie: czy ktos czytal ktoras z ksiazek z serii halo? bo mam zamiar sobie sprowadzic ale nie dokonca wiem czy warto...
  • 0

#13 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2004 - 08:59

Gość__*
  • Goście
miałem okazję przeczyać pierwszy rozdział First Strike. Był taki sobie. Pamiętaj, że jedna jaskół wiosny nie czyni. tak w ogóle first strike jest o tym jak "MC" został włączony w konflikt [doh! każdy wiek jak ale to jest takie literackie :) ]. Z książki można się dowiedzieć jak miał na imię pan zielony-cyborg...
  • 0

#14 TomisH Napisany 13 kwietnia 2004 - 11:03

TomisH

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 290 Postów:
I jak miał na imię? :?
  • 0

#15 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2004 - 20:09

Gość__*
  • Goście
A ja z kolega od prawie 2 lat meczymy halo W coop na legendary i nie chwalac sie przeszlismy kazdy uklad przynajmniej po 20 lub wiecej razy...Po prostu koles do mnie wpada bierzemy pady w dlon wybieramy sobie plansze codziennie inna i gramy..i tak codziennie no prawie od 2 lat..:) Czasmi zarzucimy tez versus ale tylko w trybie king of the hill kuzwa jest to najlepsze co ma halo W trybie versus....trzeba utrzymac baze przez dwie minuty stojac w jej obwodzie...naprawde dziwi mnie ze nikt w to nie gra..na zadnym forum poswieconym halo nie spotkalem sie Z kimkolwiek kto zasuwa w king of the hill a sprawa jest przecudowna..Nawet bawiac sie przez xbc nie zauwazylem tego trybu w uzyciu....Slayer wedlug mnie to nuda totalna..Mamy opracowane juz swoje taktyki Sposoby walki poprostu czad.....Z tym ze zupelnie inaczej gra sie na linku wtedy ja zakladam wirtualne okularki glasstron a koles zasuwa na telewizorze i to juz jest zupelnie inna rozgrywa niz na podzielonym ekranie ...A tak wogle to halo rzadzi i basta......
  • 0

#16 Gość__* Napisany 13 kwietnia 2004 - 23:59

Gość__*
  • Goście

...A tak wogle to halo rzadzi i basta......

Aye bracie 8)
  • 0

#17 Gość__* Napisany 15 kwietnia 2004 - 05:07

Gość__*
  • Goście

Aye bracie 8)

Halo, czyli no1 gra w USA jesli chodzi o popularnosc (turnieje, przebija wszystkie bijatyki razem wziete), pierwszy konsolowy FPP ktory sie "przyjal", gra roku 2002 oraz pierwsza konsolowa gra w historii na World Cyber Games - to chyba wystarczy? Tak, "Ejlou" rzadzi=)
  • 0

#18 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2004 - 13:49

Gość__*
  • Goście
wiem ale nie powiem, jak miał i ma na imię MC :) Chodzi mi bardziej o to, że najlepiej dowiedzieć się samemu jak ma na imię.
Chu, chu pierwszą zmianą jaką dokonałem w swojej konsolce, a dokładnie jest przemalowanie pada na srebrny kolor. wcale to nie takie skomplikowane. zdemontować osłone z góry i z dołu pada, przemyć te dwie części śpirytusem i do dzieła. malowałem go dwa razy aby farba trzymała się lepiej. no i najważniejsze to jest ten busolowaty orginalny kontroler.
  • 0

#19 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2004 - 15:49

Gość__*
  • Goście
holy shit! bungie karmi nas, wielbicieli, co ja gadam, maniaków halo cząstkowymi screenami z nowej produkcji opatrzonej cyfrą "2". kliknijcie oto dwa najnowsze screenshoty z dnia 13 i 15 kwietnia 04 :
http://image.com.com... ... een001.jpg
http://image.com.com... ... een001.jpg
  • 0

#20 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2004 - 16:20

Gość__*
  • Goście
Jesli chodzi o genialne HALO to jeszcze zadna gra mnie tak bardzo nie wciagnela jak wlasnie COMBAT EVOLVED.
  • 0

#21 Gość__* Napisany 16 kwietnia 2004 - 17:32

Gość__*
  • Goście

holy shit! bungie karmi nas, wielbicieli, co ja gadam, maniaków halo cząstkowymi screenami z nowej produkcji opatrzonej cyfrą "2". kliknijcie oto dwa najnowsze screenshoty z dnia 13 i 15 kwietnia 04 :
http://image.com.com... ... een001.jpg
http://image.com.com... ... een001.jpg


nie dzialaja :(

oto screen z 13 http://www.bungie.ne... ... _mp_03.jpg
  • 0

#22 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2004 - 13:53

Gość__*
  • Goście
hello everyone. kolejne niusy to że snk-playmore wypusza kilka kozackich pozycji na pana iksa. Min. Guilty Gear XXR i Metal Slug3. Pytanie dalczego MS3? Może chce bazować na sentymencie graczy jak capcom? Mmm. GGXXR wychodzi troche później, gdzeiś tak pod koniec roku.
  • 0

#23 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2004 - 16:57

Gość__*
  • Goście
o GGXXR wiadomo bylo od dawna (MS sie cieszy, ze Live! dostanie kolejna pozycje) ale MS3? ciezko to zrozumiec...zwlaszcza, ze mozna na emulatorze odpalic :wink: no coz, zeby sie tylko firma na tym nie przejechala bo nabierze awersji i co bedzie :cry:
  • 0

#24 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2004 - 19:59

Gość__*
  • Goście
oto dwa dawno obiecane screeny z gry halo w moim wydaniu:
http://www.jc85.republika.pl/h1.JPG
http://www.jc85.republika.pl/h2.JPG
  • 0

#25 Mani Napisany 30 kwietnia 2004 - 08:29

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:

holy shit! bungie karmi nas, wielbicieli, co ja gadam, maniaków halo cząstkowymi screenami z nowej produkcji opatrzonej cyfrą "2". kliknijcie oto dwa najnowsze screenshoty z dnia 13 i 15 kwietnia 04 :
http://image.com.com... ... een001.jpg
http://image.com.com... ... een001.jpg


nie dzialaja :(

oto screen z 13 http://www.bungie.ne... ... _mp_03.jpg



a mi działają :twisted:

Halo2 zarządzi , i wtedy już nie bedzie żadnych wątpliwości dlaczego X sobie tak dobrze radzi.To własnie kocham 1 jedyna gra,dla której kupuje sie daną konsole.
  • 0

#26 Gość__* Napisany 30 kwietnia 2004 - 13:17

Gość__*
  • Goście
tak będzie wygladała okładka od MS3. maniam. live! enabled :>
Dodany obrazek
  • 0

#27 Gość__* Napisany 15 maja 2004 - 17:20

Gość__*
  • Goście
patrzcie co wyszperalem:

z gamesindustry.biz:

Japanese publisher Square Enix could be on board as a developer for Microsoft's next console, according to company president Yoichi Wada, who says the next-generation Xbox "would fully deserve consideration."

Speaking with US website GameSpot, Wada referred to an "evolution in the thinking" at Microsoft and said that his company - which makes the enormously popular Final Fantasy and Dragon Quest titles, as well as Disney crossover franchise Kingdom Hearts and the recently launched Fullmetal Alchemist series - would consider working on Xbox 2.
Explaining Square Enix' decision not to develop on the Xbox platform, Wada pulled no punches - saying that "there is no reason for us to allocate development staff for Xbox when we can have PS2."
"When you look at the Xbox from the standpoint of a standalone game console, it's not different from the PS2," he stated. "But when you look at it from the installed base perspective, there is a big difference."



jedno slowo: yeeehaaw :!:
  • 0

#28 Gość__* Napisany 15 maja 2004 - 22:03

Gość__*
  • Goście
man! chyba własnym oczom nie wieshem! ale chyba znając square to juz prawdopodobnie wypusza cos na x2 niz mialo by to nastapic jeszcze przed koncem 2006 roku bo chyba wtedy MS plnuje nowego następcę wypuścić.
  • 0

#29 Gość__* Napisany 15 maja 2004 - 22:07

Gość__*
  • Goście
Dodany obrazek
EA L.A ogłosiło wydanie Goldeneye2 na xboxa. Orientacyjna data premiery to 15.11.2004.
  • 0

#30 Gość__* Napisany 19 maja 2004 - 20:59

Gość__*
  • Goście
Ha! Stało się! Halo: Blood Covenant ujżało światło dzienne! No może nie dokońca, narazie dostępne jest demo tego rewelacyjnego scrollowanego shootera opartego na motywach z halo i halo2. Demo trzeba ściągnąć z FilePlanet [wymagane konto, rejstracja darmowa!]. Demko ma około 7MB.
Aby gierka płynnie chodziła najlepiej mieć 800Mhz lub więcej.
http://www.consoletr... ... ameset.htm
Dodany obrazek
  • 0