Skocz do zawartości

Zdjęcie

Assassin's Creed 3

Ubisoft Montreal Ubisoft WiiU PS3 X360 PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
833 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Assassin's Creed 3 (43 użytkowników głosowało)

Chcę AC3 w:

  1. średniowiecznych Chinach (3 głosów [6.98%] - Zobacz)

    Procent głosów: 6.98%

  2. Głosowanie wiktoriańskiej Anglii (11 głosów [25.58%] - Zobacz)

    Procent głosów: 25.58%

  3. Egipcie zmierzchu rządów faraonów (4 głosów [9.30%] - Zobacz)

    Procent głosów: 9.30%

  4. Amerykach podbijanych przez konkwistadorów (3 głosów [6.98%] - Zobacz)

    Procent głosów: 6.98%

  5. czasach amerykańskiej rewolucji XVIII wieku (3 głosów [6.98%] - Zobacz)

    Procent głosów: 6.98%

  6. Rosji po obaleniu caratu (4 głosów [9.30%] - Zobacz)

    Procent głosów: 9.30%

  7. feudalnej Japonii (7 głosów [16.28%] - Zobacz)

    Procent głosów: 16.28%

  8. czasach świetności Cesarstwa Rzymskiego (5 głosów [11.63%] - Zobacz)

    Procent głosów: 11.63%

  9. jakimś innym miejscu/czasie (gdzie i kiedy?) (3 głosów [6.98%] - Zobacz)

    Procent głosów: 6.98%

Głosuj Goście nie mogą głosować

#781 Druciak Napisany 13 sierpnia 2013 - 20:55

Druciak

    Vice City

  • Forumowicze
  • 12 445 Postów:

Dorwałem za trzydzieści polskich zetów wersję cyfrową na PC, wczoraj zacząłem grać. O moim stosunku do serii 
No, to grałem sobie. A potem wypłynąłem pierwszy raz na może i orzekłem "ALE CZAD!" :D System sterowania statkiem jest w idealnym punkcie między realizmem a absurdalnością i wypada SUPER. Podobają mi się ujęcia kamery, ładowanie dział, kręcenie kołem, fale, kucanie podczas wrogiego ostrzału. Jeśli Black Flag będzie takie tylko bardziej, mocniej i kozaczniej to jestem za.

:mog:


  • 0

#782 Kradziej Napisany 13 sierpnia 2013 - 21:23

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

:lol2:

  :why:

  :sadcf: 

:pf: 

:pf2:

Zostawiam dla potomnych, niech mają. Ale teraz przynajmniej wiem, że uważnie czytasz moje posty, Druciu : *


  • 0

#783 Hellmans Napisany 03 września 2013 - 13:09

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:
Jestem w 9 sekwencji, także powoli przygotowuję się psychicznie do zakończenia. Liczę, że Desmond mnie nie zawiedzie i końcóweczka będzie daremna :cf: Jest post game?
 
Sama giereczka mi się podoba. Początek lekko nudnawy, chociaż jest twist na pocieszenie. Connora szybko polubiłem, chociaż zdecydowanie za rzadko odzywa się po "indiańsku".
 
Cieszy poprawione sterowanie, ciekawszy wątek ekonomiczny i rewelacyjna animacja. Smuci brak dopracowania, po raz pierwszy tak mocno widoczny w serii (co za debil wymyślił nowe menu ekwipunku? Jest wolne i wybija z rytmu).
 
Z nowych rzeczy najbardziej podobają mi się walki morskie. Sterowanie jest proste i przyjemne, widoczki rewelacyjne, po statku tyra załoga - jest TEN klimacik. Do tego czuć, że strzela się kulami a nie watą. Przez ten jeden element już czekam na czwórkę, bo w tym "przerywniku" tkwi potencjał.
 
Ogólnie póki co jestem bardzo zadowolony, bo gra mi się w to dobrze, a obawiałem się o ten element po zmianie miejscówki. Boston i NY 1770 to jakieś nudne zadupie, ale w dalszym ciągu jest gdzie poskakać.
 
No i żebym nie zapomniał: głaskanie krówek 10/10 :olo:

  • 0

#784 Shinigami Napisany 03 września 2013 - 13:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 395 Postów:
Dobrze, że w czwórce wywalili koło ekwipunku i wygląda na wybór zainspirowany Batmanem :) Ogólnie propsy, trójka jak dla mnie jest rewelacyjna, tylko tutaj forumowi malkontenci narzekają. Zmiany w sterowaniu postacią są świetne.

Post game jest, a Desmod nie zawiedzie.

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 03 września 2013 - 13:16

  • 0

#785 Lady Luck Napisany 03 września 2013 - 14:31

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:

 a Desmod nie zawiedzie.

 


Po mistrzowsku :tak:


  • 0

#786 KoBik Napisany 03 września 2013 - 15:45

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:

Dobrze, że w czwórce wywalili koło ekwipunku i wygląda na wybór zainspirowany Batmanem :) Ogólnie propsy, trójka jak dla mnie jest rewelacyjna, tylko tutaj forumowi malkontenci narzekają. Zmiany w sterowaniu postacią są świetne.

Post game jest, a Desmod nie zawiedzie.


Mowilem to samo, do czasu.
  • 0

#787 kowal Napisany 04 września 2013 - 06:55

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

promocyja na asassynów na psn dziwnie zbiegła się z ACIII w plusie w związku z tym pytania 2. czy można grać w trójkę bez zaliczenia Revelations? chodzi mi nie tylko o fabułę ale też czy warto Revelations ograć czy może lepiej odpuścić i cisnąć od razu ACIII? jakieś DLC z tej promocji warte polecenia?


  • 0

#788 Pawlik Napisany 04 września 2013 - 07:13

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:
Odpuszczaj, fabularne praktycznie nic nie dodaje, a na pewno nie tyle byś mógł się zgubić. Po za tym czuć, że robiony na odpierdol, wymęczył mnie ten assassyn.
  • 0

#789 vagrant3 Napisany 04 września 2013 - 08:47

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 850 Postów:

chodzi mi nie tylko o fabułę ale też czy warto Revelations ograć czy może lepiej odpuścić

 


fabułą w assassin's creed to się nie przejmuj  :yao: 


  • 0

#790 DanteTDH Napisany 04 września 2013 - 09:10

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:

Dobra, dałem tej grze szansę (w sumie tylko dzięki temu, że dostałem ją za free) i poległem wczoraj ostatecznie na zmieleniu mojego mózgu oraz poczucia estetyki przy kolejnym glitchu; nie wspominam już o narracji która jest tak chaotyczna, że podziękowałem. Naprawdę chciałem wczuć się w ten świat, jednak poza fantastyczną animacją oraz ciekawemu odzwierciedleniu otaczającego świata nie ma ona mi nic do zaproponowania. Zaziewałem się, czekam na GTA V.


  • 0

#791 Hellmans Napisany 04 września 2013 - 09:37

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Wczoraj chciałem porobić jakieś misje poboczne, padło na delivery, podchodzę do gostka, a ten mówi mi "dzięki" i znacznik znika z mapki. Za jakiś czas znowu się pojawia. Eeee? :olo:

 

Nie ogarniam też craftowania. Do fajniejszych przepisów potrzeba po kilku "projektantów". Skąd ich brać? To samo pomocnicy których można przyzwać. Mam chyba jednego tylko.


  • 0

#792 Shinigami Napisany 04 września 2013 - 09:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 395 Postów:
Asasynów znajdziesz w barach i misjach pobocznych, po jednym na sekcję miasta. Pomocników znajdziesz robiąc questy rozwijające swoją posiadłość. A z tym dostarczaniem nie pamiętam dokładnie jak było, chyba musisz do kogoś podbić jak będziesz miał na sobie odpowiednie przedmioty. Wszystko jest do sprawdzenia w opcjach.
  • 0

#793 keogh Napisany 06 września 2013 - 12:46

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

w końcu miałem okazje zagrać w sławnego asasyna... i dupa, gra mi się podoba,

wydaję mi się, że grania jako tako, jest mniej niż hewi rejnie, leci z dysku,

szkoda, miałem nadzieje na fajnego sandboksa.


  • 0

#794 Hellmans Napisany 06 września 2013 - 14:04

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ja od kilku dni nie ruszyłem 9 sekwencji nawet o krok. Trzaskam misje poboczne w domostwie, mam już chyba wszystkie budynki bo wpadł jakiś srebrny trofik. Odblokowałem też wreszcie dodatkowego pomagiera. Crafting dalej zasysa, bo nie mam dostępu do najlepszych zabawek, a te misje dla mieszkańców chyba nie mają końca. 


  • 0

#795 Spuczan Napisany 07 grudnia 2013 - 18:36

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 074 Postów:

Pograłem trochę w ACIII. Niestety ale nie byłem w stanie przebić się przez tą durną część kiedy ganiamy Desmondem. Czy później jeszcze będą grywalne etapy w czasie teraźniejszym? Strasznie to słabe.


  • 0

#796 leplutorius Napisany 07 grudnia 2013 - 18:53

leplutorius

    Link

  • Forumowicze
  • 323 Postów:

Pograłem trochę w ACIII. Niestety ale nie byłem w stanie przebić się przez tą durną część kiedy ganiamy Desmondem. Czy później jeszcze będą grywalne etapy w czasie teraźniejszym? Strasznie to słabe.

Eee, gry Desmondem jest śmiesznie mało w całym AC3, owszem, od czasu do czasu przyjdzie Ci nim ganiać po współczesności, ale

Spoiler
więc bólu być nie powinno. 


  • 0

#797 fingus Napisany 31 sierpnia 2014 - 01:01

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Właśnie skończyłem 3. sekwencję i powiem tyle: Ubisoft, niech was szlag. :why: :why: :why:
Spoiler

Ten post był edytowany przez fingus dnia: 31 sierpnia 2014 - 01:02

  • 0

#798 Schrodinger Napisany 31 sierpnia 2014 - 01:04

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 982 Postów:
Rogue ma byc o templariuszu nie?
Ale nie, potem nie będzie lepiej, Kenway to bóg, naprawdę cholernie dobra postać ... ale wróci w Black Flag :cf:
  • 0

#799 fingus Napisany 31 sierpnia 2014 - 01:11

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Nawet nie do końca wiem o czym ma być Rogue, wykreśliłem go z obszaru zainteresowania na wieść, że nie wyjdzie na nextgenach. Ale na tę drugą wieść, wciągnę go chyba znowu na listę obserwowanych. :hmmm:

Dodam jeszcze, że gubię się już w historii Desmonda i Scooby Doo teamu, może wyjaśnisz mi jedno - w końcówce poprzedniej części
Spoiler

jak się to wszystko skończyło? Bo początek trójki nie wydaje się mocno nawiązywać do tamtych dramatycznych zdarzeń. A może coś mnie ominęło? Jakaś cześć niestandardowe numerowania? Może na handheldy? A może dlc? A może nie obejrzałem filmiku do końca? :ohgod:
  • 0

#800 Schrodinger Napisany 31 sierpnia 2014 - 01:24

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 982 Postów:
Spoiler


A tak w ogóle grałem w czwórkę i specjalnie nigdy nie czytałem o czym to jest, coś mi się ubzdurało że wzorem poprzednich części, czwórka dzieje się po trójce, a to był prequel, nazwisko Kenwey mi się jakoś po trójce nie wbiło do głowy, tylko Haytham ... no i na ostatnim filmiku dopiero ogarnąłem :olo: ale było to przyjemne :tak:
  • 0

#801 Aleks Napisany 31 sierpnia 2014 - 01:41

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

w brotherhood było to wyjaśnione


  • 0

#802 Lady Luck Napisany 31 sierpnia 2014 - 12:19

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:

Nie wiesz o co chodzi z Teamem Scooby Doo?

 

Poczekaj na zakończenie :olo:

 

A ACIV to chyba nie prequel, bo

 

Spoiler


Ten post był edytowany przez Lady Luck dnia: 31 sierpnia 2014 - 12:19

  • 0

#803 Shinigami Napisany 31 sierpnia 2014 - 12:45

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 395 Postów:
Czwórka to prequel animusowy, sequel w prawdziwym świecie.
  • 0

#804 Kurzy Napisany 31 sierpnia 2014 - 13:41

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 973 Postów:
Ogarniacie fabułę AC, szacun.
  • 0

#805 Lady Luck Napisany 31 sierpnia 2014 - 20:36

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 748 Postów:

Czwórka to prequel animusowy, sequel w prawdziwym świecie.

 

No pod tym kątem tak, wiadomo. Mnie chodziło o Scooby Doo.
 


  • 0

#806 Schrodinger Napisany 31 sierpnia 2014 - 20:39

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 982 Postów:
mi chodziło o prequel animusowy ;)
  • 0

#807 cwany-lis Napisany 31 sierpnia 2014 - 21:24

cwany-lis

    dobrze rokujący pisarz

  • Forumowicze
  • 23 576 Postów:

kierva scenariusz to chyba niepiśmienne cygany na weselu rylcem w ziemi mazali :olo:


  • 1

#808 fingus Napisany 31 sierpnia 2014 - 21:30

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Spoiler

Ten post był edytowany przez torq314 dnia: 31 sierpnia 2014 - 21:36

  • 0

#809 kowal Napisany 02 września 2014 - 12:01

kowal

    Gracz

  • Forumowicze
  • 5 678 Postów:

może dam tej grze .... to już pewnie ze 4 szansa będzie. pewnie będzie ciężko znowu się w to wtłoczyć, tym bardziej, że właśnie skoczyłem Mafię II, sandboxowe przeciwieństwo AC.


  • 0

#810 fingus Napisany 02 września 2014 - 20:52

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 914 Postów:
Gram sobie, gram i takie trzy rzeczy zaczynają mnie drażnić:

1. Błędy i glicze. Nie ma tego wiele, bardziej śmieszą niż irytują, ale się zdarzają. Nic wielkiego, co blokowałoby na amen, ale np. jest misja, że mam za kimś iść. No i ten ktoś blokuje się na stojących ludkach, i bezsensownie drepce w miejscu. Ok :pf:

2. Prowadzenie fabuły. Sam początek był ok, logiczny i jasny - kolejne zadania i epizody jakoś się wiązały, wynikały z siebie. Teraz dostałem totalną sieczkę i skakanie od zadania do zadania bez żadnego sensu - przenosimy się w czasie i przestrzeni, ale nie wiadomo po co to wszystko, nie wiadomo do czego dążymy, jeśli jest tam jakaś przyczynowoskutkowość, to ja jej nie dostrzegłem. To, co się dzieje poza Animusem jest jeszcze gorsze. Ale to może kwestia tego, że nie pamiętam gdzie i po co siedzi teraz nasza wesoła kompania. Nawiasem mówiąc to idiotyczny pomysł wlec fabułę (wątłą fabułę, tak nawiasem mówiąc) przez kilka odsłon rozwleczonych na przestrzeni kilku lat.

3. A na dokładkę twarze postaci są chyba brzydsze niż poprzednio. Nie technicznie, mam wrażenie że lepiej je dopracowano. Ale są zwyczajnie szpetne - Desmond może i wyglądał nijako, ale chyba wcześniej nie miał tak paskudnego ryja. A może po prostu nie eksponowano go w przerywnikach.
  • 0



Inne z tagami: