Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wii - Pogadanki


  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
2051 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 25 maja 2006 - 09:56

Gość__*
  • Goście

Patrzta co napisał Admin ŚN, czyli Babieno.
Przytaczam fragment jego newsa:

Na koniec zostawiłem ciekawostkę - wielu z Was widziało filmik z Mario Galaxy, który wyglądał niemal jak render. Otóż to zdaniem developerów jedyna gra Wii na targach E3, która działała na dev-kicie Wii.

Mozna prosic adres do tej strony ? :)
  • 0

#62 Gość__* Napisany 25 maja 2006 - 09:59

Gość__*
  • Goście
prosze bardzo
http://swiatn.pl/ind...p=newsy&id=2910

najlepsze sa komentarze:
Gry na Wii będą wyglądały tak jak na X360 tyle, że bez wysokiej rozdzielczości, która wykorzystuje dużą część mocy tej konsoli. Czyli osoba nie posiadająca HDTV nie zobaczy różnicy pomiędzy tymi konsolami...
faktycznie nie widze roznicy miedzy Metroidem a Gearsami.. zadnej :ninja:
  • 0

#63 fingus Napisany 25 maja 2006 - 10:47

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

najlepsze jest to o mocy zblizonej do x360.. tak sie zastanawiam, od kiedy 1.1GHz to moc podobna do 3x3.2GHz? :niepewny:

Chyba raczej miał na myśli GPU, licząc że do Wiintendo wskoczy R520, czyli coś podobnego do tego, co siedzi sobie w klocku-360. Tyle, że nie wskoczy, bo chyba nawet samo N twierdziło (a może to wypowiedzi developerów?), że GPU Wiintendo to będzie trochę podkręcony Flipper z Gacka, a ile by tym Flipperem nie kręcili, R520 nie ukręcą, porzućcie więc płonne nadzieje. ;-p
  • 0

#64 Gość__* Napisany 25 maja 2006 - 11:14

Gość__*
  • Goście

prosze bardzo
http://swiatn.pl/ind...p=newsy&id=2910

najlepsze sa komentarze:
Gry na Wii będą wyglądały tak jak na X360 tyle, że bez wysokiej rozdzielczości, która wykorzystuje dużą część mocy tej konsoli. Czyli osoba nie posiadająca HDTV nie zobaczy różnicy pomiędzy tymi konsolami...
faktycznie nie widze roznicy miedzy Metroidem a Gearsami.. zadnej :ninja:

hahah
moze ich ktos sprowadzi na ziemi i ładnie wytłumaczy jaka jest roznica miedzy prockiem w Wii a tym w X360 ? :)
lol
  • 0

#65 xell Napisany 25 maja 2006 - 11:33

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Hehe, pewien typ patrzy na konsole BigN przez różowe okulary. :^^:
  • 0

#66 mleko2099 Napisany 25 maja 2006 - 11:37

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

prosze bardzo
http://swiatn.pl/ind...p=newsy&id=2910


loool !
Plotke o R520 w Wii można raczej bankowo wsadzić między bajki. Przecie Ninny mówiło ( o ile dobrze pamiętam) że Hollywood to zmodyfikowany Flipper Gacka. Zresztą w nowym Xboxie siedzi zmodyfikowany X800 ( R500) więc to już wydaje się podejrzane ,że w Wii będzie siedzieć coś oparte o tą kość.
A tego o mocy zbliżonej do konkurentów nie chce mi się komentować.
  • 0

#67 xell Napisany 25 maja 2006 - 11:40

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
GPU Xboxa 360 nie jset modyfikacją żadnego pecetowego GPU.
Swoją drogą, ciekawe czy admin świata nintendo widział, jakiego chłodzenia wymagają karty R520... Ciekawe, gdzie on by to zmieścił w tak skromnej konsoli jak Wii. :^^:
http://www.hwsw.hu/k...k/982/x1800.jpg
  • 0

#68 Kaxi Napisany 25 maja 2006 - 12:20

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Hollywood będzie zmodyfikowanym Gekko, a Broadway zmodyfikowanym Flipperem (GPU) Tak dla jasności.
  • 0

#69 fingus Napisany 25 maja 2006 - 12:24

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:

Hollywood będzie zmodyfikowanym Gekko, a Broadway zmodyfikowanym Flipperem (GPU) Tak dla jasności.

Hm. No zobacz, a N na swojej stronce twierdzi, że to CPU będzie nazywał sie Broadway, a GPU Hollywood (co nawiasem mówiąc ma większy sens metaforyczny).
  • 0

#70 mleko2099 Napisany 25 maja 2006 - 12:54

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

GPU Xboxa 360 nie jset modyfikacją żadnego pecetowego GPU.



Hmmm racja. ATI reklamuje go jako zupełnie inny układ ( zresztą parametry Xenosa są wyższe). Arhitektura GPU XO ma kilka podobieństw do X800 , dlatego napisałem tak jak napisałem. Ale fakt - Xenos to jednak odmienna konstrukcja. Sory my bad.

Hollywood będzie zmodyfikowanym Gekko, a Broadway zmodyfikowanym Flipperem (GPU) Tak dla jasności.


?? o_O
  • 0

#71 xell Napisany 25 maja 2006 - 13:19

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

Architektura GPU XO ma kilka podobieństw do X800

To w końcu procesory graficzne, jakieś podobieństwa muszą byc, tak samo jak są podobieństwa między kartami graficznymi nVidii i ATi.

?? o_O

Jeśli ma być sprzętowa kompatybilność wsteczna to nie może być inaczej.
  • 0

#72 mleko2099 Napisany 25 maja 2006 - 13:26

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

mleko2099 napisał/a:
?? o_O


Jeśli ma być sprzętowa kompatybilność wsteczna to nie może być inaczej.


Nie chodzi o to. Hollywood to GPU a Broadway CPU (o ile dobrze wiem) o_O
  • 0

#73 xell Napisany 25 maja 2006 - 13:29

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:
Może mu się kopnęły nazwy, ale chodzi o ideę, że procesory w Wii będą zmodyfikowanymi wersjami procesorów z GC niż nowymi konstrukcjami.
  • 0

#74 mleko2099 Napisany 25 maja 2006 - 13:35

mleko2099

    SCUMM

  • Forumowicze
  • 1 354 Postów:

Może mu się kopnęły nazwy, ale chodzi o ideę, że procesory w Wii będą zmodyfikowanymi wersjami procesorów z GC niż nowymi konstrukcjami.


Wiem. Wyraziłem tylko swoje zdziwienie tym błędem.
  • 0

#75 Kaxi Napisany 25 maja 2006 - 13:41

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:
Tak, mój ewidentny błąd :blah: Wydawało mi się wcześniej, że mylicie Flippera z Gekko, a sam pomyliłem Broadway z Hollywood :cicho:
  • 0

#76 ACZ Napisany 25 maja 2006 - 14:57

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Cena Wii na 90% wyniesie 249$ i Euro, więc jak Euro nie przekroczy u nas do końca roku 4 zł to w preorderach pewnie bedzie u nas za te 999 zł.
Moim zdaniem jest to cena za duża, jak za sprzęt tak słabiutki technicznie, który nie jest dostosowany do htdv oraz nie posiada dysku twardego.

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#77 Gość__* Napisany 25 maja 2006 - 16:24

Gość__*
  • Goście
Jak Świat N podaje informacje sprzyjające Nintendo to Czychu wyzywa od kłamców, śmiesznych, itp. itd.
Ale kiedy tylko informacja może pomóc w propagowaniu jedynie słusznej wiary wyznawców Kutaragiego to można przylepic etykietę - "sprawdzone".
Chętnie dowiem się jaką całką wyliczyłeś te 90% :cooo:
  • 0

#78 ACZ Napisany 25 maja 2006 - 16:46

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Wyliczyłem własną całką. Moja całka również dobrze przewidziała cenę PS3 i to już przed rokiem. Cena 199 $ (Euro) jest nierealna zważywszy na zaawansowane czujniki ruchu zastosowane w Wii oraz dwuczłonowy Wiimote, gdzie w dwóch końcówach są czujniki. O nierealnej cenie 199 $ (Euro) za nową konsole Ninny pisałem już od dawna, jeszcze w poprzednim roku.
I owszem Piotrze, będę nadał głosił, że propagujesz nieprawdę na swoim serwisie i wciskasz taką propagandę, że głowa mała.
Nie uważasz, że takie teksty, jak "Mario Galaxy wyglądał, jak render" (IMO grafa do pociągnięcia przez Gacka) lub "poziom graficzny Warhawka nie odbiega od Tony Hawka na Wii) nie jest śmieszne, a raczej żałosne?

ps. tu mnie Admin ŚN zaatakował, gdy zacząłem rozjaśniać ludziom oczy na ich forum. Chyba zbyt wiele prawdy napisałem co Piotrze? ;]
http://www.swiatn.pl...t=2766&start=60

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#79 gruby Napisany 26 maja 2006 - 21:55

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Mam pytabue. Chwilę nie wchodziłem do netu i zalały mnie spekulacje. ktoś ma linka do oficjalnej wypowiedzi ninny, czy procek ma w końcu 750, czy 1.1. Ghz? Bo widzę, że niektóre stronki mówią, że Nintendo podbiło licznik
  • 0

#80 fingus Napisany 27 maja 2006 - 08:49

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Nie ma, nie było i nie będzie oficjalnej wypowiedzi od Ninny. Uznali bowiem, że nikogo (a już zwłaszcza graczy) nie powinno to obchodzić, co siedzi w środku. Te spekulacje o 750 czy 1.1 to tylko proroctwa developerów na podstawie otrzymanych devkitów lub inne wróżby z fusów. Można nie zwracać na nie uwagi. ;-)
  • 0

#81 Danteusz Napisany 27 maja 2006 - 09:27

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:
W końcu i tak specyfikacja wypłynie, developerzy muszą przecież wiedzieć na co piszą.
  • 0

#82 BeSOS Napisany 27 maja 2006 - 09:46

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Myślę, że z takim prockiem bedzie w interesie N aby to jednak nie wypłyneło - oj zjechali by Wii gracze, oj zjechali :) :ninja:
  • 0

#83 gruby Napisany 27 maja 2006 - 09:54

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Nintendo presents to us today the planning on the Japanese territory for the fiscal year 2006/2007.

Nintendo Wii

Disaster: Day of Crisis - unknown
Excite Truck - unknown
The Legend of Zelda: Twilight Princess - unknown
WarioWare: Smooth Moves - unknown
Emblem fire - unknown
Metroid Precedes 3: Corruption - unknown
Project H.A.M.M.E.R. - unknown
Super Mario Galaxy - unknown
Wii Sports - unknown


Fire Emblem i Disaster jeszcze w tym roku fiskalnym...
JA PINDOLĘ. Myslałem, że to newsy... ech... Dziąły mi się porąbały.
  • 0

#84 gruby Napisany 27 maja 2006 - 10:18

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Swoją drogą. Preorder Wii w ultimie jest na drugim miejscu listy sprzedaży :)Wyprzedza go tylko karta prepaidowa do World of Warcraft. To się nazywa szał... A jeszcze nie ma daty premiery, ani ceny, ani oficjalnej listy gier startowych, ani nawet informacji co dostaniemy w zestawie... :/
  • 0

#85 Ney Napisany 27 maja 2006 - 11:56

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja coraz bardziej jestem przekonany że N da cene w Europie za Wii 249 Euro...
Po cenie nowego DS'a widać że traktują nas jak kraine książąt i królewiczów i wogóle ludzi majętnych...
W USA cena DS'a Lite to 129 USD (ok 380pln) u nas 149 Euro (grubo ponad 500pln) - no nie wiem może im się coś poje... bo powinno być odwrotnie jeśli już (149 USD i 129 Euro) - wtedy by wychodziło równiej.Troche to dziwne żeby mi wychodziło ściąganie lite'a z drugiego końca świata (bo Australia TEŻ MA DUŻO TANIEJ!!!SKANDAL!!!-tylko my dostajemy od N po d...) prawie o 150pln taniej niż mógłbym go kupić tutaj na miejscu...
Z Wii pewnie będzie podobnie...Oby tak jak z GCN znowu w Europie dostali mocno po tyłku to może zaczną nas wreszcie traktować porządnie.
  • 0

#86 ACZ Napisany 27 maja 2006 - 12:27

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Xbox360 - 3 rdzenie
PS3 - 8 rdzeni
Wii - jeden rdzeń w dodatku o wiele słabszy od pojedynczego rdzenia u np. Xboxa360.
Ram Wii - zapewne pięciokrotnie mniejszy niż u konkurencji.
Nie dziwię się, że Ninny milczy, jak grób, jeśli chodzi o przedstawienie jakiejkolwiek specyfikacji tej konsoli.

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#87 gruby Napisany 27 maja 2006 - 12:33

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Xbox360 - 3 rdzenie
PS3 - 8 rdzeni
Wii - jeden rdzeń w dodatku o wiele słabszy od pojedynczego rdzenia u np. Xboxa360.
Ram Wii - zapewne pięciokrotnie mniejszy niż u konkurencji.
Nie dziwię się, że Ninny milczy, jak grób, jeśli chodzi o przedstawienie jakiejkolwiek specyfikacji tej konsoli.

Śmieszne. te same gadki słyszałem podczas NDS vs PSP. :) Ale masz rację. Wii będzie słabsze. :ninja:
  • 0

#88 Danteusz Napisany 27 maja 2006 - 12:34

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:

Nie dziwię się, że Ninny milczy, jak grób, jeśli chodzi o przedstawienie jakiejkolwiek specyfikacji tej konsoli.

To oczywiste że nie będą sie chwalić tym co u nich jest gorsze niż u konkurencji. Od początku wiadomo że N nie stawia na moc obliczeniową.
  • 0

#89 Ganon Napisany 27 maja 2006 - 12:58

Ganon

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 362 Postów:

Disaster: Day of Crisis - unknown


Lekki szok. Nie mieli nawet porzadnego trailera na E3, a planuja to wypluc jeszcze w tym roku fiskalnym. Albo cos przed nami ukrywaja, i nie kwapili sie tego pokazac na E3 (w co szczerze watpie), albo chca to wypuscic pod koniec roku fiskalnego, albo istnieje jeszcze jedna mozliwosc - Disaster bedzie w miare (relatywnie;) prosta gierka, ktorej produkcja nie potrwa za dlugo.
  • 0

#90 gruby Napisany 27 maja 2006 - 13:08

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:

Disaster bedzie w miare (relatywnie;) prosta gierka, ktorej produkcja nie potrwa za dlugo.

Nawet tak nie mów :nie: To byłoby straszne.
  • 0