Skocz do zawartości

Zdjęcie

PS3 pomoc


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4253 odpowiedzi na ten temat

#31 Gość__* Napisany 08 kwietnia 2007 - 22:25

Gość__*
  • Goście
tenchi2 nie odpowiem ci, ale co do traileru GTA4, mozesz go sciagnac z PS Store.
  • 0

#32 Ryan Napisany 09 kwietnia 2007 - 01:04

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
tenchi2: 3GP Converter pozawoli Ci skonwertować praktycznie wszystko na dowolny format.
  • 0

#33 f5k Napisany 09 kwietnia 2007 - 09:31

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
tenchi2, stąd ściągnij http://www.redkawa.c...ters/ps3video9/
PS3 Video 9 sam go używam i świetny jest, a bitrate można ustawić ręcznie jaki się chce. Konwertuje oczywiście do rodzielczości 480p, 720p a nawet 1080p. Polecam

3GP Converter pozawoli Ci skonwertować praktycznie wszystko na dowolny format.

Ten 3GP Converter jest dobry ale nie konwertuje do rozdzielczości HD, też go używam ale do konwertowania na format idealny dla PSP.
  • 0

#34 Gość__* Napisany 11 kwietnia 2007 - 14:31

Gość__*
  • Goście

potrzebuje pomocy bo chyba sam cos przestawilem bo glos jest tylko obrazu nie ma a uzywam do telewizora tych trzech kolorowych kabelkow.lub mozna jakos zresetowac ustawienia .


ten sam problem mam teraz. wziąłem ps3 z pod plazmy na zwykły tv i na ps3 miałem ustawienie działaj 1080p i po podłączeniu do "normalnego" tv widnieje czarny obraz... przepiąłem z powrotem do plazmy i to samo. czarny obraz tylko nuta z głośników idzie...
  • 0

#35 tomekd Napisany 11 kwietnia 2007 - 15:15

tomekd

    Blanka

  • Narybek
  • 234 Postów:

ten sam problem mam teraz. wziąłem ps3 z pod plazmy na zwykły tv i na ps3 miałem ustawienie działaj 1080p i po podłączeniu do "normalnego" tv widnieje czarny obraz... przepiąłem z powrotem do plazmy i to samo. czarny obraz tylko nuta z głośników idzie...

Podłącz oba kabelki do obu telewizorów i w ustawieniach przełącz sygnał video na ten który chcesz.
  • 0

#36 Gość__* Napisany 12 kwietnia 2007 - 08:07

Gość__*
  • Goście
reset video ustawień poskutkował. po prostu trzeba przytrzymać przycisk power jak konsola jest wyłączona, aż do momemntu piśnięcia :)
  • 0

#37 gruby Napisany 13 kwietnia 2007 - 14:35

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Tu bardziej pytanie niż pomoc. Pamiętam jak na XBoxie 360 przy Oblivionie cache trzeba było kasować jakimś magicznym guzikiem. Jest taki guzik w PlayStation 3 i czy cache się jakoś tutaj tez zapełnia???
  • 0

#38 tomekd Napisany 18 kwietnia 2007 - 13:02

tomekd

    Blanka

  • Narybek
  • 234 Postów:
Ile metrów ma kabel sieciowy dodawany razem z PS3?
  • 0

#39 AVErsiv Napisany 18 kwietnia 2007 - 14:48

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
jak to sie zwyklo dawac ma 3 metry
  • 0

#40 Gość__* Napisany 19 kwietnia 2007 - 17:05

Gość__*
  • Goście
gdy włanczam ps3 to jako default position w menu ustawia mi na GT HD Concept 2.0 i za każdym razem leci melodia w tle i inne pierdułki. czy da się ustawić, żeby przy włączeniu ps3 jako default, menu było na przykład na ikonce konta psn?
  • 0

#41 AVErsiv Napisany 19 kwietnia 2007 - 18:41

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
z tego co ja zauwazylem to ona zawsze ustawia sie na gry , czyli na pierwszej dostepnej grze , nie widzialem zadnei innej opcji , no ale wlasnie sciagam update 1.70 :D
to sie zobaczy :P
  • 0

#42 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2007 - 17:57

Gość__*
  • Goście
W sumie nie potrzebuję pomocy związanej z samą konsolą , tylko potrzebuję porady.Otóż jutro kupuję i nie wiem jaką grę wybrać , w sumie najbardziej ciągnie mnie to motorstorm , ale może jest coś ciekawszego ? Prosiłbym o pomoc :^^:
  • 0

#43 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2007 - 19:35

Gość__*
  • Goście
Nie dziala mi badziewny MemoryCard adaptor . Karta oryginalna 8mb a mimo wszystko ps3 nie widzi karty ... adapter juz wymienilem bo myslalem ze walniety a tu taki zonk... Uzywa ktos tego? Moze ktos pomoze?
  • 0

#44 Gość__* Napisany 25 kwietnia 2007 - 20:18

Gość__*
  • Goście

W sumie nie potrzebuję pomocy związanej z samą konsolą , tylko potrzebuję porady.Otóż jutro kupuję i nie wiem jaką grę wybrać , w sumie najbardziej ciągnie mnie to motorstorm , ale może jest coś ciekawszego ? Prosiłbym o pomoc :^^:


jeśli jesteś nie zdecydowany to nie kupuj na razie, tylko pościągaj dema z PSstore, obadaj co i jak, to Ci pewnie pomoże w wyborze gry.
  • 0

#45 AVErsiv Napisany 26 kwietnia 2007 - 19:28

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
osobiscie bez zastanowienia kupilem wraz z PS3 MOTOR STORM , a potem RESISTANCE :D

a i tak gram tylo w MS , i Bullet Witch na 360siatym klocku :D co bron Boze nie umniejsza Resistance ale jak juz zaczne jakas gre to musze ja skonczyc zanim zaczne kolejna tak juz mam , no chyba ze nagle pojawi sie mozliwosc zagrania w R&C SIZE MATTERS to niema mocnych wszystko czeka az ratchet pozbiera srubki :D
  • 0

#46 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2007 - 21:51

Gość__*
  • Goście
No to kupiłem sobie Reistance , no i muszę przyznać , że gra mi się podoba , następnego kupię chyba motostorma ;) Mama przekonała mnie do Resistance'a :ninjadance:
  • 0

#47 Kevinus Napisany 26 kwietnia 2007 - 22:01

Kevinus

    Mega Man

  • Narybek
  • 127 Postów:
Masz mlodziezowa mame :D
  • 0

#48 Gość__* Napisany 26 kwietnia 2007 - 22:17

Gość__*
  • Goście
albo lubiącą klimaty a'la alines back in time :^^:
  • 0

#49 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2007 - 10:56

Gość__*
  • Goście

No to kupiłem sobie Reistance , no i muszę przyznać , że gra mi się podoba , następnego kupię chyba motostorma ;) Mama przekonała mnie do Resistance'a :ninjadance:

wpadaj dzis o 22:00 na online bedzie spoooro polakow
moje id to pokrytysniegiem (wysli mi wiadomosc abym dodał cie do listy)
  • 0

#50 Gość__* Napisany 27 kwietnia 2007 - 18:52

Gość__*
  • Goście

No to kupiłem sobie Reistance , no i muszę przyznać , że gra mi się podoba , następnego kupię chyba motostorma ;) Mama przekonała mnie do Resistance'a :ninjadance:

wpadaj dzis o 22:00 na online bedzie spoooro polakow
moje id to pokrytysniegiem (wysli mi wiadomosc abym dodał cie do listy)


z moim net speedem to mogę tylko pomarzyć nad rozgrywką online :)
  • 0

#51 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2007 - 12:00

Gość__*
  • Goście
512 styknie
  • 0

#52 AVErsiv Napisany 28 kwietnia 2007 - 12:08

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
ja posiadam 1mega w neti , X360 i takie GOW smiga jak szalone :D
to i na PS3 nie bede mial problemu , moj nick jest w spisie nickow kto chce grac to niech sie odezwie
  • 0

#53 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2007 - 12:53

Gość__*
  • Goście
A ja mam taki dziwny problem , otóż przyszedł do mnie kumpel z padem od peceta , podłączyliśmy i graliśmy na dwie osoby i wszystko było pięknie , pokazałem mu demko Motorstorma i tennisa :ninjadance: no i znów zagraliśmy we dwójke , ale potem znów chcieliśmy zagrać w Motorstorma , a tu zonk , play station nie wykrywa mojego pada , właściwego , tylko wykrywa jego pada ! Co zrobić ? Miał ktoś kiedyś taką sytuację ? A może samo to przejdzie ?
  • 0

#54 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2007 - 12:59

Gość__*
  • Goście
podłącz pada przez usb i naciśnij logo PS. powinno zadziałać
  • 0

#55 AVErsiv Napisany 28 kwietnia 2007 - 13:10

AVErsiv

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 998 Postów:
ja uzywam przelotki pady PS2 do PC , by grac swoim nie zastapionym logietechem na PS3

no w kazdym badz razie konsola zawsze gdy jest pad USB podlaczony do niej to jego ustala jako bad nr 1 a oryginal na 2 , tak wiedz w MS padem 2 nei pograsz wiedz jesli miales pada PC podlaczonego w tym czasie to moze wlasnie tak sie stalo .
  • 0

#56 Gość__* Napisany 28 kwietnia 2007 - 16:04

Gość__*
  • Goście
Dzięki , dzięki , już w sumie sam na to wpadłem , że trzeba włączyć i wyłączyć pada , wszystko działa jak należy.
  • 0

#57 egonszef Napisany 06 maja 2007 - 17:24

egonszef

    ke?

  • Forumowicze
  • 2 454 Postów:
Teraz ja... wrzuciłem z ciekawości 007 najnowszego, którego dostałem od sony (już wcześniej tą szmirę oglądałem) i działa mi w 420p ... może ktoś wie co mam źle ustawione bo nie mogę dojść. Dodam że konsola non stop działa w trybie 720p i nie miałem problemów aż do odpalenia Bonda
  • 0

#58 MaxVarEmreis Napisany 06 maja 2007 - 17:28

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Teraz ja... wrzuciłem z ciekawości 007 najnowszego, którego dostałem od sony (już wcześniej tą szmirę oglądałem) i działa mi w 420p ... może ktoś wie co mam źle ustawione bo nie mogę dojść. Dodam że konsola non stop działa w trybie 720p i nie miałem problemów aż do odpalenia Bonda

Nie odpalisz filmu BR w 720p. Musisz ustawić 1080i.
  • 0

#59 Gość__* Napisany 06 maja 2007 - 22:26

Gość__*
  • Goście
Podobno z kolejnym updatem maja to naprawic. No ale filmy w 1080i takze wygladaja ok.
  • 0

#60 eveq Napisany 15 maja 2007 - 11:20

eveq

    Toad

  • Narybek
  • 5 Postów:
witam
mam problem z graniem po sieci w gry na PS3.
konsole podpiąłem do sieci i z playstation shop mam super transfery rzędu 3mb/s, natomiast gdy próbuję właczyć gre (Formula 1) podczas łaczenia z playstation network wyskakuje komunikat o błędzie. uzywam routera WRT0414. bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu. może ktoś wie które porty należy przekierować w routerze na adres konsoli aby ta lepiej współpracowała z siecią?
  • 0