Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo 5


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
4724 odpowiedzi na ten temat

#61 Gość__* Napisany 19 maja 2006 - 16:26

Gość__*
  • Goście

Mogli pokazać GT HD żeby ludzie zobaczyli różnicę między SD a HD, ale przegięciem było prezentowanie tego przez tyle czasu. Ten pokaz był po prostu nudny.


No tak ale pokazać róznice mogą na dowolnej grze. Z resztą predzej czy później coraz wiecej gier bedzie smigało w 1080. Hasło "Next gen" nie powinno sie kojarzyć tylko z lepszą grafiką, bo przecież większą moc obliczeniową mozna wykorzystać również na poprawe fizyki itd. Pokpili sprawe i tyle.
  • 0

#62 Gość__* Napisany 20 maja 2006 - 13:51

Gość__*
  • Goście
czytam Wasze posty i nie wiem czy ktoś tu myśli czy nikt??!
nie będzie Gran Turismo HD wydanego! nie będzie Vision GT wydanego! to są tylko demka zrobione w kilka tygodni, które pokazali bo przecież coś trzeba było pokazać na konferencji!
Demo GT2000 na konferencji sony przed wydaniem PS2 też było tylko demem GT2 w wyższej rozdziałce i z rozmyciem tekstur, czy tego nikt nit pamięta?! a może ja jestem już taki stary że to pamiętam? :P
i teraz porównajcie sobie demo GT2000 i GT3 na PS2, a właściwie to tu nie ma co porównywać bo GT3 wyszło poprostu lepsze
a i jeszcze coś: PGR3 to xtra gierka a nie żadne gówno jak to ktoś pisał, w dodatku w PGR są najlepsze marki których Gran Turismo niestety nigdy nie miało i się nie zanosi by były w najbliższej przyszłosci (np. Ferrari, Lamborghini) i ta realistyczna grafika w PGR3 powala! oby wyszło kiedyś coś w stylu PGR3 na cudne ps3
no i Polyphony ma wydać pod koniec tego roku albo w przyszłym roku GT na PSP :klaszcze:
  • 0

#63 Mani Napisany 20 maja 2006 - 14:31

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Wytłumacz mi człowieku ...skoro to zwykła pokazówka ten GTHD to czemu ażtyle czasu z konferencji zajął ?Jak znam Sony GTHD pójdzie do sklepów choćby po to by pokazać "Wyższość nad amerykańską konsolą". Szkoda, że tej wyższości nie widać za bardzo.Pozatym bankowo wydadzą GTHD bo juz pod koniec roku ma sie ukazac Forza2 na 360 wiec PS3 przydałby sie jakiś "realistyczny" racer, z którym mógłby konkurować potwór z 360.A Polyphony od jak dawna wydaje tego GT na PSP ? Z rok juz chyba nie ?
  • 0

#64 Texz Napisany 20 maja 2006 - 15:17

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Poliphony doznało dzwona centralnie w drzewo po tym jak M$ wyjechał ze swoją Forzą na rynek dając graczom wszystko: więcej, mocniej i bardziej realistycznie. Naskrobali na prędce GTHD na E3 i liczę że już za rok zaatakują z czymś "na miarę" Forzy2. No i dawać w końcu tego "cholernego" GT:Mobile na PSP! (vide tekstik z przedostatniego N+).
Liczę że Forza Motrosport nie pozostanie sama na poletku prawdziwych symulatorów (nie Burnoutowych Powerslide'ów ala Macross), bo może to zaszkodzić ... jakości kolejnych gier ze stajni M$. Jak wiadomo brak konkurencji otumania developerów i wprowadza jednak tą rutynę w kolejne dzieła. Plusy kiedy się tak NIE DZIEJE?
Ot coraz lepsza Fifa (PES). Czy będzie tak i tym razem pomiędzy Forzą i GT? Liczę że tak. (skożystają na tym nie kto inni lecz gracze właśnie)
  • 0

#65 Gość__* Napisany 20 maja 2006 - 15:18

Gość__*
  • Goście
przecież GTHD zostało zapowiedziane na koniec roku...
  • 0

#66 Gość__* Napisany 20 maja 2006 - 21:51

Gość__*
  • Goście

przecież GTHD zostało zapowiedziane na koniec roku...


daty wydania nie ma, będzie "kiedys tam najpewniej w 2007roku"
i napewno nie będzie to tylko GTHD, te demko pokazali bo sony i polyphony chcieli cokolwiek pokazać z Gran Turismo bo to jedna z najlepszych serii gier więc wstyd byłoby wogóle nic nie pokazywać, i pokazali demko GT4 przefiltrowane przez wysoką rozdzielość w 2 tygodnie :]
ja nie wierze w głupote polyphony by nic nie zmieniać w GT4 prócz podwyższenia rozdziałki i potem wydać taką grę, sory ale tam aż tacy idioci nie siedzą
na 100% znacznie poprawi się grafa, będą lepsze tekstury, nowe wózki, może jakieś nowe trasy, polyphony kiedyś obiecało dodać na nextgenie zniszczenia samochodu ale czy dodadzą to nie wiadomo (podobno PS2 było na to za słabe, ale czy to prawda..)
skąd wiem że GT na ps3 będzie dużo lepsze niż demko GTHD? bo sony i polyphony nie może sobie pozwolić by na konsoli która jest mocniejsza od x360 grafa była gorsza niż w takim pgr3 wydanym półtora roku wcześniej na słabszym technicznie xboxie360
a jeżeli tak nie będzie to spotkamy się na forum x360 pocinając na "xgejtsach360" w forze2 i pgr3 ;-)
  • 0

#67 Gość__* Napisany 22 maja 2006 - 16:02

Gość__*
  • Goście
wiara potrafi czynic cuda :ninja:
  • 0

#68 Gość__* Napisany 22 maja 2006 - 22:34

Gość__*
  • Goście
zgadzam sie z linuxerm
M$ wydaje dopasioną graficznie FM2 a Sony co...GT 4 w wyzszej rozdzielczosci ?
hahah
panowie pomyślunku troche ;)
  • 0

#69 Gość__* Napisany 23 maja 2006 - 13:53

Gość__*
  • Goście
Yeti, ale powiedz mi- dlaczego Sony oglosilo, ze progress wynosi 20%? jesli bylaby to tylko prezentacja to nic takiego by nie mowili, prawda? :ninja:
  • 0

#70 Gość__* Napisany 23 maja 2006 - 19:36

Gość__*
  • Goście

Yeti, ale powiedz mi- dlaczego Sony oglosilo, ze progress wynosi 20%? jesli bylaby to tylko prezentacja to nic takiego by nie mowili, prawda? :ninja:

Kilka miesiecy po premierze PS2, Sony prezentowało GT3 pod nazwa GT2000, wiesz jak to wygladało? cos podobnego GT2, tylko było "wygładzone"(bardzo mało ząbków), najlepsze było to ze samochody nie miały...kół :), wygladało to komicznie. (w baaaardzo starym numerze N+ masz nawet fotki z tego pokazu)
Tu mamy powtorke z rozrywki.
  • 0

#71 Ney Napisany 24 maja 2006 - 06:17

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Tak tylko że to GT2000 aka GT 3 wyszło w końcu dopiero ok 2 lata po premierze PS2 (jeśli mnie pamięć nie myli)...Jeśli sytuacja będzie teraz analogiczna to Sony zostanie bez odpowiedzi na Forze 2 na święta 2006...
  • 0

#72 MaxVarEmreis Napisany 24 maja 2006 - 10:23

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

Tak tylko że to GT2000 aka GT 3 wyszło w końcu dopiero ok 2 lata po premierze PS2 (jeśli mnie pamięć nie myli)...Jeśli sytuacja będzie teraz analogiczna to Sony zostanie bez odpowiedzi na Forze 2 na święta 2006...

Dobry argument. Nawet na świetą 2007 nie beda mieć odpowiedzi.
Nie, sorry. Zostenie im Riiiiidgee Raaaacerrr :)
  • 0

#73 Gość__* Napisany 24 maja 2006 - 10:54

Gość__*
  • Goście

Zostenie im Riiiiidgee Raaaacerrr :)

7
  • 0

#74 Gość__* Napisany 24 maja 2006 - 10:54

Gość__*
  • Goście

Kilka miesiecy po premierze PS2, Sony prezentowało GT3 pod nazwa GT2000, wiesz jak to wygladało? cos podobnego GT2, tylko było "wygładzone"(bardzo mało ząbków), najlepsze było to ze samochody nie miały...kół :), wygladało to komicznie. (w baaaardzo starym numerze N+ masz nawet fotki z tego pokazu)
Tu mamy powtorke z rozrywki.

wiem, jak wygladalo GT2000.. tylko co z tego? bylo juz Vision GT, ktore bylo, owszem, wizja next-genowego GT.. teraz pokazali nam GTHD, w przypadku ktorego progress wynosi 20%.. pamietasz, zeby Sony oglaszalo progress w przypadku GT2000? na razie wszystko wskazuje na to, ze GTHD jednak ujrzy swiatlo dzienne
  • 0

#75 Gość__* Napisany 24 maja 2006 - 11:24

Gość__*
  • Goście

wiem, jak wygladalo GT2000.. tylko co z tego? bylo juz Vision GT, ktore bylo, owszem, wizja next-genowego GT.. teraz pokazali nam GTHD, w przypadku ktorego progress wynosi 20%.. pamietasz, zeby Sony oglaszalo progress w przypadku GT2000? na razie wszystko wskazuje na to, ze GTHD jednak ujrzy swiatlo dzienne

ehh...i co ja mam ci napisac?
przeciez Sony nie wypusci GT4 plus motory plus wysokiej rozdzielczosci

Na TGS zaprezentowali trailer, wszystko chodzi na silniku GT4 oprocz dwóch modelow samochodów (Mazda RX7 i chyba Evo VII) ktore prezentowaly sie swietnie (PGR3 moze sie schowac)
Gdzies czytałem ze na tablicy rejestracyjnej Mazdy RX7 jest napisane GT5, a sam trailer nosi nazwe VisoinGT.



Naprawde nie wiem co chciało osiagnąc Sony prezentujac GT HD ? :/


EDIT:
MAM TEN TRAILER
http://69.26.178.132/%7Elemon/gt5.wmv
  • 0

#76 Gość__* Napisany 24 maja 2006 - 11:27

Gość__*
  • Goście
doskonale pamietam trailer z tgsu, ale to niczego nie dowodzi.. ot, musimy poczekac do jakiejs konkretniejszej porcji newsow, bo narazie mozemy tylko gdybac
  • 0

#77 SS#15 Napisany 24 maja 2006 - 11:43

SS#15

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 764 Postów:
A ja jestem bardzo rozczarowany GT prezentowanych na E3.To jest to samo GT z PS2 tyle ze z lepszą grafiką :ziewa: Nie mam zamiaru kupować tej samej gry tylko dlatego zę ma lepszą grafikę.Sorry no bonus.
  • 0

#78 Gość__* Napisany 04 czerwca 2006 - 10:45

Gość__*
  • Goście
Gran Turismo PS3: We've played it!

http://www.gamesrada... ... 2842468084
  • 0

#79 Texz Napisany 04 czerwca 2006 - 15:00

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Gran Turismo PS3: We've played it!

http://www.gamesrada... ... 2842468084

no tak zdjecia w pełnym HD, polecam do przestudiowania;

1 2 3 4

ZERO ANTYALLIASINGU !!! :D 1080p kosztem AA ? :D
  • 0

#80 ACZ Napisany 04 czerwca 2006 - 15:12

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:
Ja i tak tej gry nie kupię, ale wygląda na to, że Polyphony Digital naciągając graczy na ten tytuł chce po prostu mieć większy budżet na produkcję GT5, które zdmuchnie Forzę2 wtedy, gdy GT5 będzie miało odwzorowane wnętrza :P

___________________
Ngawang Sangdrol
Dodany obrazek
"I was ready to die. They will never take my heart"
  • 0

#81 Godot Napisany 04 czerwca 2006 - 15:16

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Czychu, prosze cie, nie zmuszaj mnie do warnowania za takie prowokacje :twisted:
  • 0

#82 Texz Napisany 04 czerwca 2006 - 15:21

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:

Czychu, prosze cie, nie zmuszaj mnie do warnowania za takie prowokacje

Nie widzę tu nic do warnowania. Wyraził spokojnie swoją opinię, którą odeprę: Zapewne niesamowicie odwzorowane wnętrza w GT5 na tyle będą pamięciożercze, że Poliphony nie wyciągnie pełnej ramki 60, AAx4 + pełne zniszczenia.
1080p zostanie w sferze marzeń, zarezerowanej na demka techniczne z kaczorami w roli głównej. :rower:

ps. niektórym serio nie w smak szerokie tory, jakimi często toczy się dyskusja :/
  • 0

#83 Godot Napisany 04 czerwca 2006 - 15:23

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
to byl zart, spokojnie :] sam na GT5 czekam o wiele bardziej niz na Forze2, z tego oczywistego powodu ze Forza2 to bedzie rowiniecie idei Forzy1 a seria GT zeby sie utrzymac MUSI przejsc rewolucje
GT HD kupie jak bedzie tytulem startowym PS3 na 100% ;]
  • 0

#84 PomezZ Napisany 04 czerwca 2006 - 15:47

PomezZ

    Dante

  • Forumowicze
  • 1 674 Postów:
Zastanawiam sie skąd u niektórych taka pewność , że w GT5 znajdą się odwzorowane wnętrza samochodów? Bo ja jakoś nic oficjalnie o tym nie słyszałem, a już widze jak to mistrzowie innowacji, Polyphony Digital ślęczą nad każdym kokpitem z no powiedzmy 700 aut, jakie zapewne znajdą się w piątej części tego tasiemca. A GTHD to dalej padaka i paskudny wyciągacz kasy.
  • 0

#85 xell Napisany 04 czerwca 2006 - 15:48

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 336 Postów:

GT5, które zdmuchnie Forzę2

Tylko kiedy to będzie? W 2008? 2009?
Zresztą ciekawi mnie, jak będzie z tym GT HD... Bo jeśli dadzą to rzeczywiście na start, to trochę porażka. Tworzyć flagowego racera platformy na starym silniku i to jeszcze w pół roku. Być może jednak Sony odpuści sobie wydawanie racera w pośpiechu i po E3 Polyphony zaczęło od zera robić GT5. Bo po prostu nie wierzę, że maniak racerów wybierając między GT4 Bis a FM2 i GTR wybierze to pierwsze. o_O
  • 0

#86 Ryo-San Napisany 04 czerwca 2006 - 18:44

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:

to byl zart, spokojnie :]
GT HD kupie jak bedzie tytulem startowym PS3 na 100% ;]

lol mowisz serio xD
czyli rozumiem ze piekny telewizorek HD 1080p stoi w twoim pokoju; ] szacun
  • 0

#87 BeSOS Napisany 04 czerwca 2006 - 20:43

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
no Greg odpowiedz Dodany obrazek
  • 0

#88 Godot Napisany 04 czerwca 2006 - 20:45

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
przeciez nizsza rozdzialke tez bedzie obslugiwac :D telewizorek JESZCZE nie stoi w pokoju, podobnie jak PS3 :D
  • 0

#89 Ryo-San Napisany 04 czerwca 2006 - 21:29

Ryo-San

    Nightmare

  • Forumowicze
  • 957 Postów:
no oczywiscie ze bedzie oblslugiwac problem tylko w tym ze wtedy to juz kropka w kropke bedzie GT4, ktore juz dzisiaj mozesz sobie kupic za 40 zl - wiec jezeli chcesz sobie na launchu(a z tego co wiem nie kupujesz konsol na launchu ;o) sprawic GT HD - mimo ze w tym samym czasie wystartuje Forza 2 to... :pociesza:
o bezsensownym napychaniu kabzy Polyphony juz nie wspomne : o
no ale zawsze lepsze to niz inwestycja w GT4 Online Edition :ninjadance:
  • 0

#90 Godot Napisany 04 czerwca 2006 - 21:57

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
nie zdecydowalem jeszcze co zrobie, sklaniam sie ku kupnie ps3 na launch bo raz ze i tak biore na raty wiec czy wezme wczesniej czy wezme pozniej nie ma roznicy, sklepowa cena ps3 przez rok na 100% sie nie zmieni ale z drugiej strony chcialem wziasc ps3 odrazu i na poczatku kiedy tytuly startowe beda smieciowate grac w te hity z ps2 ktore mnie ominely ale ps2 juz kupilem wiec do listopada zaleglosci mial nie bede, zawsze moze byc tez taka sytuacja ze nagle na x360 wyjdzie ninja gaiden2, forza2, kotor3 i fable2 - wtedy oleje ps3 i wezme xa :) mozliwosci jest wiele, zobaczymy co wyjdzie :) narazie nic nie zakladam

a co do GT HD, no coz, grac w cos trzeba, a ze kotlet? lubie kotlety :D
  • 0