Skocz do zawartości

Zdjęcie

Hearthstone Heroes of Warcraft


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
275 odpowiedzi na ten temat

#181 Schrodinger Napisany 07 maja 2014 - 19:23

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

serio? a o czym my piszemy>


  • 0

#182 Wezyr Napisany 07 maja 2014 - 19:25

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 413 Postów:

Uważam, że lepszym od zwiększenia kosztu many byłoby zabranie szarży.


  • 0

#183 Rudolf Napisany 07 maja 2014 - 19:31

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 742 Postów:

Wtedy ta karta straciłaby sens


  • 0

#184 MonsieurWoland Napisany 07 maja 2014 - 19:45

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Ja zapłaciłem za 0% swojej kolekcji :king:

Strasznie brakuje mi Liroja i maupy. Inne legendy są mi niepotrzebne

 

Szkoda, ze tak na to patrzysz. Wiekszosc legendarek jest zabawna. Granie takimi deckami daje sporo frajdy.


  • 0

#185 burnstein Napisany 07 maja 2014 - 20:13

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 135 Postów:

Ja zapłaciłem za 0% swojej kolekcji :king:

Strasznie brakuje mi Liroja i maupy. Inne legendy są mi niepotrzebne

 

Szkoda, ze tak na to patrzysz. Wiekszosc legendarek jest zabawna. Granie takimi deckami daje sporo frajdy.

Nie liczy się zabawa, liczy się zwyciężanie.


  • 0

#186 MonsieurWoland Napisany 07 maja 2014 - 20:36

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

A to przepraszam.


  • 0

#187 Godot Napisany 08 maja 2014 - 06:33

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Wyciągnąłem Liroja z boostera :D
  • 0

#188 Zois Napisany 09 maja 2014 - 11:25

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

Pograłem trochę więcej i o ile nadal sądzę że jest prosta, to jednak daje wiele więcej funu niż na początku się spodziewałem.

W sumie patrzyłem przez pryzmat pierwszych kart jakie były dostępne i to był fail ;) Teraz sobie pykam czasami i chociaż zgarniam łomot w znacznej większości to jest fajnie.

 

Kusi kupić boosterki ale wiem, że zawsze znajdą się jakieś 3 lamki dziennie które ułatwią mi zbieranie kart bez wydawania hajsu. 

 

Trafiła mi się karta dla warlocka - Lord Jaxxar. Na początku jak ją trafiłem chciałem przemielić na pył, żeby zobacyzć w praktyce o co tu chodzi - ale w końcu nie zrobiłem tego ;D


  • 0

#189 MonsieurWoland Napisany 10 maja 2014 - 08:29

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Jax jest genialna karta. Jedna z moich ulubionych legendarek. Warto nim grac dla samych emotek xD

Statsy z kwietnia. Warlock, Hunter i Druid najczesciej granymi klasami, z najwyzszymi winrate. Miazdzaca przewaga nad pozostalymi. Ciekawe czy po ostatnim nerfie UTH blizz zmieni hero power warlocka zeby oslabic zoo.

 

http://hearthstats.net/apr


  • 0

#190 MonsieurWoland Napisany 12 maja 2014 - 18:21

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Wyciekly linki wg ktorych5 skrzydel Naxxa ma kosztowac w sumie 5k golda lub 90$. Lepiej zacznijcie juz odkladac :olo:


Ten post był edytowany przez MonsieurWoland dnia: 12 maja 2014 - 18:22

  • 0

#191 Rudolf Napisany 12 maja 2014 - 18:34

Rudolf

    Rumfer

  • Forumowicze
  • 5 742 Postów:

ILE!?  :why:  Ja chciałem normalną flotę wyłożyć, ale nie 90$  :fp:


  • 0

#192 Chewie Napisany 12 maja 2014 - 21:06

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

pay 2 win


  • 0

#193 Godot Napisany 13 maja 2014 - 09:27

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Bzdura, żaden p2w. Skill i tylko skill
  • 0

#194 MonsieurWoland Napisany 13 maja 2014 - 09:58

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

HS nalezy rozpatrywac w tej samej kategorii co poker. Im mniejsza liczba rozegranych gier tym wiekszy wplyw ma RNGesus. Zwlaszcza jezeli grasz control przeciw skrajnemu aggro. Tam caly wynik control decyduje sie w opening hand.

 

k246WSX.gif

 

Przed ostatnim nerfem Nat pagle w turniejach zdarzaly sie zabawne sytuacje w meczach druid vs druid.

Druid1 - tura 1: pass

Druid 2 - tura 1: coin+nat pagle

Druid 1 - tura 2: nat pagle

 

Po czym druidowi 1 przez kolejne 3 tury nat wyciagnal 3 karty  a druidowi 2 - 0. GG.


  • 0

#195 Zois Napisany 13 maja 2014 - 12:17

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

Widzę, że tu w większości się kupuje karty. Tylko Greg wykazuje się rozsądkiem. 

Kusi mnie czasem wydać te 10zł za 2 boosterki, ale póki co nie wydałem grosza. Wpada 1 booster na 2 dni w zależności od tego jakie są zadania, a konkretnie - ostatnio mam 1 zadanie dziennie, a wcześniej były nawet 3 naraz. To różnie jest, czy na początku wrzucają więcej zadań a potem już jest jedno tylko ? 


  • 0

#196 MonsieurWoland Napisany 13 maja 2014 - 14:38

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

1 dziennie.


  • 0

#197 Aleks Napisany 13 maja 2014 - 18:38

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

ogarnijcie to:
 
Game of Thrones Characters Would Break Hearthstone
 
jla7til5fonnl1za8rca.png
 
więcej w linku wyżej :D


  • 1

#198 Godot Napisany 17 czerwca 2014 - 11:37

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Gram już trzeci sezon, poprzedni też na 8 levelu skończyłem, teraz mam 7 już. Skupiłem się na Warlocku, najlepiej mi się nim gra zdecydowanie. W tej chwili mam całe zoo i handlocka. Handlockiem gra mi się zdecydowanie lepiej, uwielbiam grać kontrolkami. Raczej bez problemów wygrywam z zoo, innymi handlockami, rogue, warriorami (jedynie heavy pay2win warrior sprawia problemy), hunterem, druidem, paladynem. Pół na pół jest z klerykiem, magiem. Ciężko z druidem (jego hexy i shocklandy są wkurzające). Z legendarek mam Leeroya, tego maga 1/1, Jaraxa (kocham!), a dzisiaj otworzyłem Muklę. Oczywiście nadal nie dołożyłem ani złotówki :)
  • 0

#199 Kradziej Napisany 17 czerwca 2014 - 12:10

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:

Oczywiście nadal nie dołożyłem ani złotówki :)

Wiadomo! Po co płacić komuś za stworzenie gry, z którą spędziłeś już spokojnie ze 100 godzin, no nie?
  • 0

#200 Godot Napisany 17 czerwca 2014 - 12:11

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Jak będę potrzebował kart to na pewno kupię. Póki co kilka by mi się przydało, ale nie specjalnie muszę je mieć
  • 0

#201 Zois Napisany 17 czerwca 2014 - 13:37

Zois

    Silenzio Prima Della Lotta

  • Forumowicze
  • 5 805 Postów:

Mój brat ma mnóstwo legendarek, a gra dużo mniej ode mnie.

Ja w drugim boosterze trafiłem na Jaraxa, a ostatnio Tinkmaster Overspark.

Mam ból dupy o to ze mam takiego pecha do kart - przy regularnych boosterach tez trafiam na same crapy, albo nie dla maga, ktorym glownie gram - ale w sumie to sam juz nie wiem ktora talie mam najsilniejsza..

 

i ani ja, ani on nie placimy. ostatnio jak mi napisal ze otworzyl boostera i dostal malygosa to od tamtego momentu nie logowalem sie. nie lubie takiej niesprawiedliwosci :(


  • 0

#202 Godot Napisany 17 czerwca 2014 - 13:50

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja bym chciał Sylvanę. I może Cairna. Ale Sylvana bardzo by mi się przydała. Aż się zastanawiałem czyz Liroja i Mukli nie dustować, ale to by była głupota
  • 0

#203 Kradziej Napisany 25 czerwca 2014 - 11:46

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
Jeny, w tę grę grają same pizdusie-plastusie. Na 10 wygranych meczyków w max 2 moge zadać killing blow - w pozostałych 8 frajernia robi concede w swojej ostatniej turze, albo w tej, w której miałem zaatakować.

:<!
  • 0

#204 Godot Napisany 29 czerwca 2014 - 02:45

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Ja robię concede jak przeciwnik wygrał, bo mu deck srał tęczą, albo miał megafarta w losowych sytuacjach (np dziś gość grał p2win warriorem, miał Yaserę, a ja chyba z 6 chłopków, rzucił brawl i przeżyła Yasera właśnie). Po takich grach nie dam satysfakcji z zadania killing blow. Co innego po ciekawej walce, wtedy zawsze.

Kończy się trzeci sezon, który zakończę prawdopodobnie na 4 levelu. Mam 5 legendarek (Mukla, Leeroy, Jax, Bloodmage i ten murlock). Mogę zrobić właściwie każde zoolock, brakuje mi kilku legendarek do wypasionego handlocka i zaczynam robić rogue tempo. Warlockiem mam 60 level i brakuje mi 80 wygranych do złotego portretu.
Generalnie czuć już bardzo ograniczoną pulę kart, w zasadzie ciężko wymyśleć cokolwiek oryginalnego. Powtarza się kilka archetypów. Na 4-5 poziomie gra się właściwie tylko z miracle rogue, p2win warrior, zoolock, freezing mage, druid ramp, czasem shaman control, czasem handlock. Ale głównie 4 pierwsze.
  • 0

#205 Godot Napisany 05 lipca 2014 - 04:46

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Dzisiejszy boosterek :) Srogi


ZeHffYV.jpg
  • 0

#206 blue Napisany 06 lipca 2014 - 08:44

blue

    Blanka

  • Narybek
  • 195 Postów:
Tinkmaster Overspark była kiedyś jedną z trzech najlepszych kart, ale później dostała mega nerfa.
Z jednego boostera udało mi się wyjąć 3 legendy, w tym dwie złote, i kartę epicką. Jakoś mam szczęście do gier Blizza - w Diablo przy niskich paragonach miałem sprzęt lepszy, niż większość po kilkuset godzinach.
W przypadku Hearthstone wystarczy dobrze opanować Arenę, aby mieć większość kart i nic nie płacić, ew. jakieś grosze. Kilkoro graczy dorobiło się tak WSZYSTKICH dostępnych kart w grze, wraz ze złotymi odpowiednikami. Moja zdobyta w ten sposób talia Mage oraz Warrior, która ze względu na doskonałą synergię potężnych legend z kartami o b. niskim koszcie, za 1-2-3 many, to jeden z najlepszych, o ile nie najlepszy control deck.
  • 0

#207 Aleks Napisany 09 lipca 2014 - 02:33

Aleks

    1

  • Forumowicze
  • 5 107 Postów:

Ujawniono ceny dodatku Klątwa Naxxramas do Hearthstone: Heroes of Warcraft

 

ujawniono-ceny-dodatku-kltwa-naxxramas-d

 

 

drogo


  • 0

#208 MonsieurWoland Napisany 09 lipca 2014 - 07:39

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Przez miesiac pierwsze skrzydlo bedzie darmowe do pobrania. To daje 2800 golda za caly dodatek, taniej niz sadzilem. Czas nabyc boosterki:D


  • 0

#209 Inuki Napisany 09 lipca 2014 - 10:46

Inuki

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 118 Postów:

Za gotówkę wychodzi korzystniej niż za złoto, ale obecnie mam 2,6k golda, więc pewnie i tak nim zapłącę. Czy drogo? Trochę tak, ja liczyłem na 500 golda za skrzydło, albo 4,99 ejro. Z tym, że tysiąc golda można spokojnie w tydzień zrobić, więc aż tak źle nie jest. Moją sumkę zacząłem zbierać po 20 czerwca i wszystko uzbierało się tylko z zadań. Poza tym w dodatku legendarne karty są gwarantowane, w boosterku nie wiadomo co się trafi. No i jest to zakup jednorazowy, dodatek zostaje już z nami na stałe (niektórzy na forach pisali, że każde skrzydło ma być dostępne tylko przez tydzień). No i nikt nie mówi, że trzeba to kupić dzisiaj czy jutro. Miło dla odmiany będzie pograć z komputerem. Mam jednak nadzieję, że pojedynki z bossami będą prawdziwym wyzwaniem, bo walki z samouczka były banalne. Ja liczę, że dodatek wystartuje w najbliższy poniedziałek (ewentualnie następny), bo info o cenach miało być podane jakoś na 2 tygodnie przed premierą.


  • 0

#210 Schrodinger Napisany 09 lipca 2014 - 10:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:

muszę wrócić do grania bo singla bym sobie ograł, ale trzeba ciułać to złoto bo kasy na to nie wyłożę


  • 0