Skocz do zawartości

Zdjęcie

PieCe, laptopy i ich kaprysy

problemy technika elektronika

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
2163 odpowiedzi na ten temat

#181 Gość__* Napisany 26 stycznia 2007 - 13:40

Gość__*
  • Goście
Oczywiście że są. To plik Corel Draw i jest to plik grafiki wektorowej a ty Kleksandra zapewne potrzebujesz zapisać to do jakieś rastrowego formatu typu jpg czy bmp żeby przeglądać to gdziekolwiek.
Po odpaleniu w Corel Draw można plik wyeksportować do jpg chociażby, albo pdf'a, w tym przypadku byłoby to chyba lepsze nawet.
  • 0

#182 ACZ Napisany 26 stycznia 2007 - 13:44

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 203 Postów:
A to nie wiedziałem, bo spojrzałem jakie pliki IrfanView obsługuje.
Ale pewnie Kleksa nie ma Corel Drawa. Jakimiś małymi programikami nie da się tego zrobić. Ściąganie Corela jest bezsensu, aby tylko przekonertować te pliki do jpg.

___________________
D'arcy Wretzky
Dodany obrazek
Xbox360 padł następującym userom: Frank Jaeger, 1qaz1q, T3xz, Pawlik, MaxVarEmreis, Sensei, Yeti, Luck1985.
Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#183 Gość__* Napisany 26 stycznia 2007 - 13:53

Gość__*
  • Goście
No racja, Kleksandra, niech ten "dureń" podeśle ci pytania w jakimś popularnym formacie, najlepiej jako tekst :)
Wogóle jest taka moda ostatnio na używanie formatów mało popularnych (cdr to standard, fakt, ale w poligrafii). Mi przysyłają notorycznie pliki z pakietu office'a. Czy ja prowadzę biuro księgowe żebym miał office'a? Hehe
  • 0

#184 Kleksandra Napisany 26 stycznia 2007 - 14:04

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Tak właśnie myślałam, że będzie duży problem z konwersją grafiki wektorowej do rastrowej bez pomocy Corela. Nic to, jak nie dostane odpowiedzi od "durnia", to znów na egzamin z angola pójdę "z bomby" :mrgreen:
Dzięki za pomoc ;)
  • 0

#185 ACZ Napisany 26 stycznia 2007 - 14:15

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 203 Postów:
Kleksa, sądzę, że on to zrobił specjalnie, bo tak naprawdę wcale nie chciał Ci pomóc.
Powinnaś go wychłostać za karę :spoko:

___________________
D'arcy Wretzky
Dodany obrazek
Xbox360 padł następującym userom: Frank Jaeger, 1qaz1q, T3xz, Pawlik, MaxVarEmreis, Sensei, Yeti, Luck1985.
Nie chcesz do nich dołączyć? Nie kupuj Xboxa360 !!!
Wybierz P L A Y S T A T I O N 3 !!!
  • 0

#186 Gość__* Napisany 26 stycznia 2007 - 16:24

Gość__*
  • Goście
Majsterek, jeśli plik nie waży 200 mega to możesz mi go podesłać mailem, odpale go i zapisze do czego tam się da.
No i odeśle of course :)
patrykgraf(at)gmail.com
  • 0

#187 Kleksandra Napisany 26 stycznia 2007 - 17:50

Kleksandra

    Geriatric Boozer

  • Reformatorzy
  • 9 990 Postów:
Dzięki ale tp mnie tak urządziła, że na czas nieokreślony jestem offline, a zaraz śmiagm z pracy do domu :(
Thx za dobre chęci :*
  • 0

#188 Danteusz Napisany 26 stycznia 2007 - 23:02

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 894 Postów:
Wrócę do dyskusji o wchodzeniu policji do mieszkań. Oto oficjalna wypowiedź:
http://www.centrumxp... ... do_mieszkań.aspx
  • 0

#189 Gość__* Napisany 27 stycznia 2007 - 00:02

Gość__*
  • Goście
Dante, nie tylko Częstochowa i BB sa w tym kraju.
  • 0

#190 Danteusz Napisany 27 stycznia 2007 - 00:39

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 894 Postów:

Dante, nie tylko Częstochowa i BB sa w tym kraju.

Na serio? O___o O żesz, nie wiedziałem :blah:
  • 0

#191 Ryan Napisany 27 stycznia 2007 - 00:53

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:

Azureus to morderca wolnej pamięci :/ Strasznie ją zapycha
Kto wie może to ze względu na wiatry ?

Azureus jest kiepsko napisany. Użyj utorrenta (jeśli musisz).
  • 0

#192 Gość__* Napisany 29 stycznia 2007 - 18:20

Gość__*
  • Goście

Azureus jest kiepsko napisany. Użyj utorrenta (jeśli musisz).

Czy ja wiem...? Ja Aza uzywam w ostatecznosci, bo teraz jedyne co sciagam to anime, ale na moim sprzecie nie zauwazylem zamulania przy Azku.
Najlepszy przeboj mialem dzisiaj. Wlaczam kompa, wchodze do netu... AQQ, Opera, slowem - standard. I nagle moj komputerek zmienia mi systemowego thema z WinXP na... Win98. Chwila konsternacji, patrze - z netem mnie rozlaczylo, komp przestal reagowac... Restart, skan w poszukiwaniu wirusow - nic nie wykryto. I komputerek dziala jak poprzednio... WTF?
  • 0

#193 Backslider Napisany 29 stycznia 2007 - 20:34

Backslider

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 439 Postów:
Ja używałem wielu klientów torrenta, jakieś bittorrent, bitcomet i masę innych, a azureus sprawdza się najlepiej.
  • 0

#194 Texz Napisany 29 stycznia 2007 - 21:03

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
U mnie jest podobnie i jakoś nie ciągnie mnie do "gołych" klientów torrent. Czemu gołych? Nowy Azureus 3.0 z modułem Zudeo czy jak to nazwać: Zudeo z Azureusem? Nie ważne, w każdym razie połączenie klienta z wyszukiwarką ciekawych plików naprawdę sprawia dobre wrażenie. Masa darmowego stuffu, trailery w HD, filmy krótkometrażowe, a nawet darmowe albumy. Oby to się szybko rozwijało i w przyszłości zaczęło konkurować z podobnymi bazami danych, tyle że z nielegalnym softem :)
  • 0

#195 Backslider Napisany 29 stycznia 2007 - 23:09

Backslider

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 439 Postów:
Nawet nie wiedziałem, że tam jest coś takiego. :ninja: Ja tam tylko ściągam. ;]
  • 0

#196 f5k Napisany 09 lutego 2007 - 21:05

f5k

    People do change, but only a little bit

  • Forumowicze
  • 1 872 Postów:
Ostatnio system w kompie naprawde świrował, strony sie nie wyświetlały, gg raz wysłyłało wiadość a raz nie, wirusy choć je usuwałem po ponownym uruchomieniu kompa wyrastały jak spod ziemi w tym samym miejscu. Nareście po długiej walce zrobiłem reinstalke i teraz śmiga jak ta lala i to nawet szybciej niż wcześniej :ninja: .
  • 0

#197 Texz Napisany 26 lutego 2007 - 11:08

Texz

    1985 AI Bot

  • Forumowicze
  • 29 557 Postów:
Kurcze szok! Windows XP odpalony na kompie z prędkością 8 MHz?
http://news1.mydrive... ... _19191.htm
http://www.winhistor.../xpmini_eng.htm

Ktoś narzekał na małe wymagania Windows Vista? Wszyscy? :lol:
  • 0

#198 phsx Napisany 26 lutego 2007 - 16:17

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:

Według Microsoftu do odpalenia nowego systemu operacyjnego wystarczy 512 MB RAMu jednak wiele wskazuje na to, że to marketingowa bujda. Według Davida Shorta, który współpracuje z Global Services Division firmy IBM, do zwyczajnej pracy z Windows Vista potrzebować będziemy 2 GB RAMu, natomiast system w pełni rozwinie swoje skrzydła dopiero na 4 GB RAMu.

Skąd takie horrendalne wymagania? Ano Microsoft zaserwował technologię SuperFetch która bada przyzwyczajenia użytkownika, tworzy harmonogram jego dnia pracy i przygotowuje dane konkretnych programów zanim jeszcze zostaną uruchomione. Dzięki temu ogromne połacie pamięci zapchane są niepotrzebnymi informacjami.

:lol:
  • 0

#199 piterekd Napisany 17 marca 2007 - 16:22

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Heheh, ostatnio piec mi serwuje kaprys w stylu: chcę coś wydrukować ale mam włączony net, więc drukarka nie dość że daje tak mało tuszu że nic nie widać, to gubi literki, albo potrafi się zatrzymać w miejscu przesuwając się tylko o kilka milimetrów na minutę.. Wszystkie problemy znikają jak wyłączę neta i dopiero wtedy kliknę "Drukuj". Wtedy cały proces drukowania odbywa się bez problemu :^^:
(mam drukarkę HP DeskJet 710C)
  • 0

#200 Grz3chu Napisany 14 kwietnia 2007 - 16:23

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:
a mi się pojawia taki oto komunikat po wejściu do XP (prawy dolny róg), który każe mi wejść na stronę
Dodany obrazek
  • 0

#201 piterekd Napisany 14 kwietnia 2007 - 18:30

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:

a mi się pojawia taki oto komunikat po wejściu do XP (prawy dolny róg), który każe mi wejść na TĄ stronę

Msz wirusa albo trojana :ninja: Nic innego Ci nie pozostaje jak format dysku i ponowna instalka Windy albo dobry program antywirusowy jak Norton np. :^^:
  • 0

#202 Danteusz Napisany 15 kwietnia 2007 - 22:21

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 894 Postów:
Albo odhaczenie w ustawieniach sterownika posiadania karty SLI.
  • 0

#203 piterekd Napisany 19 kwietnia 2007 - 15:56

piterekd

    Dabrowsky

  • Forumowicze
  • 17 265 Postów:
Albo można jeszcze usunąć ręcznie poprzez zlukanie w Firewallu nazwy i ścieżki do programu który próbuje się łączyć z netem. Ja taki kilka razy znalazłem (dzięki zapytaniom firewalla o pozwolenie nawiązania połączenia dla tego programu), odhaczyłem z listy dostępu, ręcznie odkopałem i usunąłęm :^^:
  • 0

#204 phsx Napisany 21 kwietnia 2007 - 10:02

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Mam problem z winampem 5.3, gdy klikne na ikone program otwiera sie po minucie, a czasem wcale - help anyone?
  • 0

#205 Pico Napisany 21 kwietnia 2007 - 10:21

Pico

  • Forumowicze
  • 10 689 Postów:
Hmm. Najlepsza metoda - odinstaluj całkowicie Winampa, usuń wszystkie składniki i różne duperele co też znajdą się na dysku C (po prostu w "Wyszukaj" wpisz 'Winamp' i pousuwaj wszystko). I na czysto zainstaluj.
Oczywiście porządek jest w procesach i na systemie ;>
  • 0

#206 phsx Napisany 21 kwietnia 2007 - 12:34

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Pousuwalem pliki z C:, przeczyscilem rejestr recznie i kilkoma programami i ... dziala :klaszcze:
  • 0

#207 phsx Napisany 07 maja 2007 - 11:09

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Pisze podst-pod-postem zeby update byl widoczny...wiec mod's - chill out ^^
Zdaje mi sie ze widzialem kiedys stronke, ktora wykrywala jakie masz kodeki a jakich Ci brakuje, ma ktos linka do czegos podobnego? Bo jak ogladam .wmv to w jednym playerze mam czarno-bialy obraz, w drugim dzwiek sie nie zgadza, a w kolejnym klip wcale nie chodzi :ninja:
  • 0

#208 Kyo Napisany 07 maja 2007 - 13:37

Kyo

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 503 Postów:
Heh, o właśnie, ja też mam jakieś problemy z .wmv . Pół roku temu każdy filmik z gametrailers śmigał mi płynniutko, a teraz jakoś ida beznadziejnie, nawet te, które wcześniej działały bez problemu :/ .

PhysX -> chodzi Tobie może o GSpot ( :rower: ) ? Jak dla mnie to lipny programik, ale to może dlatego, że niewiele z niego rozumiem :ninja: ...
  • 0

#209 Gość__* Napisany 07 maja 2007 - 21:02

Gość__*
  • Goście
A cccp macie zainstalowane? Szukajcie Combined Community Codec Pack. Mocna rzecz. Mi działa wszystko bez problemu, żadnych innych kodeków nie mam.
  • 0

#210 phsx Napisany 08 maja 2007 - 16:15

phsx

    \m/

  • Forumowicze
  • 5 388 Postów:
Ja uzywam Kaza Lite Codec pack czy cos takiego, i probowalem tez takich o nazwie ACE Mega CoDecS Pack 6.03 Pro-ale one sa od KLCP gorsze, sprawdze to CCCP (lol :)
Kyo-->>>Niechodzi mi o to, sprawa rozbija sie o to, ze chce tylko obejrzec wystepy linkinow na zywo w aol i dupa dzwiek nie umie wspolpracowac z obrazem :P
  • 0