Skocz do zawartości

Zdjęcie

Forza Horizon 2

X360 XONE Turn 10 Playground Games

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
203 odpowiedzi na ten temat

#121 vagrant3 Napisany 02 stycznia 2015 - 13:16

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
gra się tak samo przyjemnie jak w fh1. statsy mi pokazują ponad 128h (wtf), ale miodem tej gry ciągle się nie nasyciłem.

początek to wkrętka w festiwal, odkrywanie mapy, aktywności pobocznych, pierwsze samochody itp. ma się wtedy wrażenie, że dzieje się najwięcej. później jest tylko droga do finału i po kilku godzinach koniec - jesteś mistrzem, ale laski cycków nie pokazują :( reszta do zrobienia to już wedle uznania - ja tam cisnę do 100%, bo można bez końca odpalać kolejne mistrzostwa i gromadzić złote pucharki w wolnych miejscach :D

teren jest znacznie większy, ładniejszy i bardziej różnorodny. furek też jest sporo więcej i są piękne. model jazdy praktycznie ten sam, czyli duże poczucie prędkości ale też kontroli nad samochodem.

jazda po polach jest bardzo fajna, jak jedzie się samochodami klasy wrc albo terenówkami. do pozostałych klas oczywiście takie szaleństwa średnio pasują, ale też nie trafiają się zbyt często w turniejach (w klasie samochodów z najwyższym indeksem wydajności nie ma cross-country wcale, z tego co pamietam).
  • 0

#122 Pawlik Napisany 02 stycznia 2015 - 13:20

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

eh, jakby zrobili bundla z Horizon i białą konsolą to brałbym jak Kanye Kim :)


  • 0

#123 Marbel Napisany 02 stycznia 2015 - 13:26

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Imo to wiecej tego samego plus pola które są bardzo super a myślę że jest ich nawet za mało! Grafa bardzo spoko, ale w tym samym smaku jak jedynka. Wyścigi specjalne też są bardzo fajne, nawet lepsze.

E: Czy kluby są lepsze im więcej członków posiadają? Zapisałem się do ocpl Onlinecenter i od tego czasu za driveatary robią jakieś randomy a tak mialem i Vaga i Matta i Kobika. Zakładamy klub Nikogo?

Ten post był edytowany przez marbel007 dnia: 02 stycznia 2015 - 13:58

  • 0

#124 Matt Napisany 03 stycznia 2015 - 01:16

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Pisze się na klub 'Nikogo'. Załóż go ktoś, a z przyjemnością wstąpię :) A tak w ogóle, to nie mam pojęcia jak konsola obdarza skillem poszczególne drivatary. Kiedy na liście przeciwników pojawił mi się Vag, Kobik, Lucek, marbel, wrog czy lechuZdzichuCzechuRychu to najmocniej obawiałem się tego pierwszego (CALAK W FORZA 5!!!). A okazuje się, że drivatar Vaga jedzie daleko w tyle, natomiast Kobik i LechuZdzichu są nie do złapania, choć Kobik naprzykład grał mniej w Forzę 5 ode mnie. Nie nadążam :) Nie mniej - Forza Horizon 2 kosi wszystko i płaczę rzewnie, kiedy pomyślę o zakupionym season pass do Driveclub :(

Ten post był edytowany przez Matt dnia: 03 stycznia 2015 - 01:17

  • 0

#125 Marbel Napisany 03 stycznia 2015 - 09:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Klub gotowy! :) Tag NEO+ - tak sentymentalnie a nazywa się "Nikogo". Zaproszenia po znajomych porozsyłane a członkostwo dobrowolne i bez zaproszeń też można dołączyć.
  • 0

#126 iluck85 Napisany 03 stycznia 2015 - 11:03

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Muszę odpalić. Ja byłem w klubie onlinecenter. 

 


  • 0

#127 vagrant3 Napisany 03 stycznia 2015 - 13:05

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

A tak w ogóle, to nie mam pojęcia jak konsola obdarza skillem poszczególne drivatary.

dla mnie to również wielka zagadka. natomiast z obserwacji w fm5 i fh2 wnioski mam takie, ze drivatary są totalnie z dupy. na przykład w pewnym turnieju w horizon 2 najtrudniejszym przeciwnikiem był drivatar lvl 1 mojej dziewczyny, która nawet w horizona nie grała (tyle tylko ze ma gamertaga i godzinę jeździła w fm5)...

nawet samochody drivatarów są zupełnie inne niż te którymi faktycznie dany gracz jeździł.

btw tez przeskoczę z klubu onlinecenter do forumowego.
  • 0

#128 Marbel Napisany 03 stycznia 2015 - 13:30

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
To może jakieś forumowe ściganie wieczorem lub jutro ustawimy? :) Btw czy klub daje jakieś benefity??
  • 0

#129 vagrant3 Napisany 03 stycznia 2015 - 13:49

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
członkostwo w klubie to zawsze dodatkowa kasa - po wyścigach i każdym tygodniu gdy uzbiera się określoną ilość xp dla klubu.
  • 0

#130 iluck85 Napisany 03 stycznia 2015 - 14:23

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

Jak zmienimy klub, to będziemy na nowo dymać XP. A jest acziw za to :lukam: Czyli będziemy ciułać od nowa. 


  • 0

#131 vagrant3 Napisany 03 stycznia 2015 - 14:44

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Jak zmienimy klub, to będziemy na nowo dymać XP. A jest acziw za to :lukam: Czyli będziemy ciułać od nowa.

w podstawce brakuje mi tylko wygrania wszystkich turniejów, reszta acziwkow juz na koncie ^_^


  • 0

#132 Hellmans Napisany 04 stycznia 2015 - 02:49

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ktoś gra na kierce? Można już coś przyzwoitego podłączyć do One? Pomijając tego Mad Catza za 400$ bez sprzęgła olo.


  • 0

#133 Marbel Napisany 04 stycznia 2015 - 08:32

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Widziałem w Euro jakiegoś Thrustmastera za 400 coś złotych. O tego:
http://euro.com.pl/k...58-spider.bhtml
Wydaje się sensowny. Jednak ja gram na padzie i chyba prędko się to nie zmieni.
  • 0

#134 iluck85 Napisany 25 lutego 2015 - 23:05

iluck85

    Deity

  • Forumowicze
  • 14 973 Postów:

 

 

DLC trafi 27 marca- do pobrania na 360 i one. Styl Szybkich i Wściekłych. 

Za darmo w ciągu 2 tyg. od premiery, potem będzie trzeba zapłacić około 40zł.

Dojdą nowe wyzwania i auta:

  • 1970 Dodge Charger R/T driven
  • 1998 Toyota Supra
  • 1970 Plymouth Road Runner
  • 2012 Nissan GT-R
  • 1970 Plymouth Cuda
  • 2013 Jeep Wrangler
  • 2014 Maserati Ghibli S 
  • 2015 Dodge Charge

  • 0

#135 BigJoe Napisany 26 lutego 2015 - 00:09

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

ciekawie się zapowiada, ciekawe czy dadzą odrobinę fabuły jak to miało miejsce w NFS The Run, a skoro za darmo to łykam.


  • 0

#136 vagrant3 Napisany 26 lutego 2015 - 11:21

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Styl Szybkich i Wściekłych.

czyli najgorszy styl i przy okazji promocja chvjowego filmiku z numerem 7.
  • 0

#137 Pawlik Napisany 26 lutego 2015 - 12:08

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

dla tego dodatku kupiłbym X0 już teraz jakbym miał kasę. Najlepszy styl i przy tym promocja cudownego filmu z numerem 7.


  • 0

#138 vagrant3 Napisany 26 lutego 2015 - 13:00

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:
jak to dlc wyjdzie, to możesz zalogować się na swój gt na xbox.com i zainicjować ściąganie.
  • 0

#139 vagrant3 Napisany 27 marca 2015 - 13:56

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

http://www.onlinecen...a-za-darmo.html

 

już jest. w sumie to nie dlc tylko osobna pozycja, a podstawka fh2 nie jest wymagana.

 

pewnie krótkie to jest skoro już calaki ludziom wskakują, ale sprawdzę sobie z ciekawości wieczorem.


  • 0

#140 DarthMother Napisany 27 marca 2015 - 18:54

DarthMother

    Blanka

  • Narybek
  • 204 Postów:

250 GS w 40 minut, 100 GS za pierwszy wyścig :doge:


  • 0

#141 vagrant3 Napisany 30 marca 2015 - 12:41

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

250 GS w 40 minut, 100 GS za pierwszy wyścig :doge:

 

to nawet nie był wyścig.

 

całość zajmuje jakieś 4-5h (zależy czy skupić się tylko na acziwmentach czy zrobić faktyczne 100%). ja zrobiłem nieśpiesznie to drugie (6h 22min), bo świat fh2 jest dla mnie czymś wyjątkowo udanym. pomimo 160h spędzonych w podstawce ciągle uwielbiam ten teren zabawy, model jazdy, wygląd aut, pogodę itd.

 

gra jest oczywiście reklamówką filmu (zbieramy całkiem niezły zestawik samochodów, które pojawią się w filmie), więc jest łatwa, prosta i przyjemna. teren okrojono, wywalono kasę, części do samochodów i parę innych rzeczy, ale jeśli ktoś wczesniej nie grał w fh2 to powinien i tak dobrze się bawić, szczególnie że to gra za free.

 

odpaliłem też z ciekawości wersję na x360 i powiem tylko tyle, że wręcz przepaść dzieli grafikę w tych grach. sumo najwyraźniej zrobili co mogli i pewnie da się miło pograć, ale gdy zobaczy się fh2 na xo, to nie ma po co wracać do x360.


Ten post był edytowany przez vagrant3 dnia: 30 marca 2015 - 12:42

  • 0

#142 Ney Napisany 03 kwietnia 2015 - 18:08

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Ach, ach, ach co to jest za gierka cudna :banderas:  Odpaliłem na chwilę żeby tylko zobaczyć jak to wygląda (nie chce nic zaczynać dopóki Bloodbone nie skończę), ale już od intra mnie porwała ta Forza swoim klimatem i ocknąłem się dopiero po wygraniu pierwszego championshipa i kilku dodatkowych imprez  :banderas:  :banderas:

Ja jestem wyścigowym zjebiszczem co w takich grach na pierwszym miejscu stawia widoczki, muzyczkę, klimacik, a takie rzeczy jak model jazdy schodzą na drugi plan, Horizon to dla mnie więc spełnienie mokrych snów :banderas:  :banderas:  :banderas:

I te road tripy :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:

Ile tu jest zresztą do roboty, Vagrant Twoje 160h może czuć się zagrożone, też będe duuuuużo nerdził ;)

 

 

Już na początku zostałem zniszczony jak mi gra Jedyna na rywala dała, od mendy nie mogę się uwolnić

Fri_Apr_3_18-34-33_UTC0200_2015_zpsc8b9c

 

 

:king:

 


  • 4

#143 BigJoe Napisany 04 kwietnia 2015 - 08:24

BigJoe

    Viewtiful Joe

  • Forumowicze
  • 1 188 Postów:

Ja przegrałem około 35% i porzuciłem, jest niezła, ale po jakimś czasie nudzi, trasy są powtarzalne, w grze nie ma klimatu z jedynki.Szkoda.


  • 0

#144 Pawlik Napisany 04 kwietnia 2015 - 10:28

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

Ney, masz X0? ja też chce! Ale Ci zazdroszczę, dobrze, że mam BB bo bym chyba dziś zamawiał :)

 

edit. Jedyn też ma?  :[


Ten post był edytowany przez Pawlik dnia: 04 kwietnia 2015 - 10:29

  • 0

#145 Ney Napisany 04 kwietnia 2015 - 11:29

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Jedyn nie ma, ale jego drive-avatar jest :) Jak masz friendsów co grali kiedyś w jakąś Foże to są tutaj jako przeciwnicy.

 

Pawlik sobie zobacz to i leć do sklepu:


  • 0

#146 Pawlik Napisany 04 kwietnia 2015 - 11:42

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

ja się spuszczałem już nad FH1, choć ja za racerami nie przepadam :) ale ten klimat, właśnie widoczki, muzyka, wszystko mnie tak podpasowało, że hej. Teraz mnie kusiło czy aby jednak nie kupić białego klocka z SO, bo będę musiał po BB odetchnąć. Ale kurde mam teraz całą masę innych wydatków :(


  • 0

#147 vagrant3 Napisany 04 kwietnia 2015 - 12:07

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Ach, ach, ach co to jest za gierka cudna :banderas:  Odpaliłem na chwilę żeby tylko zobaczyć jak to wygląda (nie chce nic zaczynać dopóki Bloodbone nie skończę), ale już od intra mnie porwała ta Forza swoim klimatem i ocknąłem się dopiero po wygraniu pierwszego championshipa i kilku dodatkowych imprez  :banderas: 
Ile tu jest zresztą do roboty, Vagrant Twoje 160h może czuć się zagrożone, też będe duuuuużo nerdził ;)


wiedziałem ze się spodoba :king:

moje 160h to nie ostatnie słowo, bo jakieś 15% jeszcze zostało mi do wygrania, a później dlc.

w każdym razie dużo w tym czasie było jeżdzenia bez celu - dla widoczków, aury, zachodów słońca, deszczyków itp. nie chce mi się to znudzić. tym bardziej że dość często zmieniam samochody, a zestawik jest przegenialny.
  • 0

#148 Matt Napisany 04 kwietnia 2015 - 12:21

Matt

    Kaleka

  • Forumowicze
  • 2 152 Postów:
Forza Horizon 2 ma NAJLEPSZE intro EVER! Żadne GT, Driveclub ani NFS nigdy nie miało lepszego. Przejście z intra w grę miażdży i zawsze mam przy tym ciarki! Demo sprzedało mi grę i gdyby nie remake flow na next geny, grałbym dalej! Do muzyki z drugiego Horizona biegam po ulicach UK już trzeci miesiąc i ciągle jest świetna! Eric Prydz - Liberate, do którego Ney zasuwa na filmiku - miodzio! Fast & Furious DLC zaczyna się od de facto tego samego wyścigu. Super giereczka - przy niej driveclub to tylko grafika.
  • 0

#149 Hellmans Napisany 06 kwietnia 2015 - 20:17

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Ograłem F&F i nie jestem w stanie oddać słowami, jak bardzo nie chcę mi się teraz wracać do Forzy 5. Nie czekam już na kolejne TDU. H2 będzie moim nowym TDU  :zakochany:


  • 0

#150 Marbel Napisany 06 kwietnia 2015 - 21:45

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Śmiem twierdzić że Horizon 2 jest 3x lepsze niż F&F. Akurat doszedłem do pierwszego finału w końcu, wyszło F&F i dałem na razie spokój. Wróciłem do FM5 i jest nieźle. To 2 rożne gry, w dwóch rożnych stylach i dla fana motoryzacji wspaniale się uzupełniają. Łączenie ich jest bez sensu, bo nieco inne style jazdy mają, ale gdy jedna się znudzi druga miło wchodzi :)
  • 1



Inne z tagami: