Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wojny multiplatform VI: Znowu nas oszukano i fałszywy mesjasz

X360 WiiU Currentgen 2014 PS4 XOne PS3

  • Zamknięty temat Ten temat jest zamknięty
14976 odpowiedzi na ten temat

Ankieta: Wojny multiplatform VI: Znowu nas oszukano i fałszywy mesjasz (74 użytkowników głosowało)

Na konsolę wybrałem

  1. PS4 (40 głosów [54.05%] - Zobacz)

    Procent głosów: 54.05%

  2. XO (10 głosów [13.51%] - Zobacz)

    Procent głosów: 13.51%

  3. PC (11 głosów [14.86%] - Zobacz)

    Procent głosów: 14.86%

  4. Głosowanie pastgena Nintendo (13 głosów [17.57%] - Zobacz)

    Procent głosów: 17.57%

Głosuj

#14911 Schrodinger Napisany 08 grudnia 2015 - 15:57

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 978 Postów:
Król Iras Oracz pierwszy tego imienia po raz kolejny niszczy pionki!
  • 0

#14912 Ryan Napisany 08 grudnia 2015 - 16:00

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
VGChartz. :hihi:
  • 0

#14913 Sylvan Wielki Napisany 08 grudnia 2015 - 16:14

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:

Król Iras Oracz pierwszy tego imienia po raz kolejny niszczy pionki!

 

Zrezygnuj z Pieśni Lodu i Ognia albo z forumka. Najlepiej z obu.


  • 0

#14914 Marbel Napisany 08 grudnia 2015 - 16:48

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Czyli dokładnie takie samie jakie będzie miało Uncharted 4 na xboxie :hihi: inna sprawa, że posiadacze ps4 w końcu zagrają w jedno i drugie, biedne xboty nie mają takiego luksusu, hehe.

Klapom wystarczą same zapowiedzi i już mają radochę. Ja sobie zaraz odpalę nową Larę i pogram a Ty idź pooglądaj sobie retransmisję z kolejnej konferencję. Może zapowiedzieli kolejnego remastera, którego przeoczyliście?
  • 0

#14915 lukaszSA Napisany 08 grudnia 2015 - 17:13

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Za VGChartz nie miało być banów?

 

 

 

Problem w tym, że Uncharted nikogo, a Larę kilka osób chętnie ogra


Na Uncharted też ci skilla nie starczyło? :(

 

 

Nie, chęci. W przeciwieństwie do ciebie mam własne zdanie i gram w to co chcę, a nie w to, co się dobrze sprzedaje.


  • 0

#14916 michalmarek77 Napisany 08 grudnia 2015 - 17:22

michalmarek77

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 419 Postów:

RotTR to świetna gra ale w żadnym razie, nie ma startu do Uncharted 2. Wątpliwe więc by miała jakikolwiek do U4

Ba, generalnie pierwsze 30% gry nie ma startu do TR z 2013r - jest raptem tylko świetnie. Żadnego wywalania z trampek czy czegoś w tym stylu.

Szkoda mi tej gry, bo obawiam się, że podczas przyszłorocznej gwiazdki ona po prostu zginie wśród morza nowych tytułów. Czyli tak jak obecnie...

 

 


  • 0

#14917 Juras Napisany 08 grudnia 2015 - 17:30

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

be73954517adb924a4b004a74a317ddf.png


  • 0

#14918 Marbel Napisany 08 grudnia 2015 - 19:03

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Łoooo odkryłeś mojego gamertaga! Kliknij w niego i zobacz jakie mam fajne gry. A XOne jest zajebisty, bo na jednym sprzęcie oprócz grania zobaczę sobie film, rozdanie nagród The Game Awards, Zeratula na YT i wiele innych - szybko i sprawnie.
  • 0

#14919 Kazuo Napisany 08 grudnia 2015 - 19:43

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Czyli dokładnie takie samie jakie będzie miało Uncharted 4 na xboxie :hihi: inna sprawa, że posiadacze ps4 w końcu zagrają w jedno i drugie, biedne xboty nie mają takiego luksusu, hehe.

Klapom wystarczą same zapowiedzi i już mają radochę. Ja sobie zaraz odpalę nową Larę i pogram a Ty idź pooglądaj sobie retransmisję z kolejnej konferencję. Może zapowiedzieli kolejnego remastera, którego przeoczyliście?

 

 

Ojoj, jeden dobry ex na ruski rok, w dodatku tymczasowy i od razu bociki robią pod siebie. Skończ sobie szybko gierkę i wracaj oglądać filmiki z kotami na YT ^_^
 


  • 0

#14920 Grz3chu Napisany 08 grudnia 2015 - 19:58

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

X1 zdechnie tak szybko jak poprzednicy. 

Pierwszy X zdechł wcześniej niż chyba Gamecube - spłodził chyba ze 2 fajne exy (pgr, forza) ktoś za nim płakał - chyba nie.

X360 sam się zaorał swoim RRODem i swoimi problemami technicznymi. Tak samo 2 fajne exy (girsy, forza)

X1 skończy podobnie. Ma już forze, dostanie jeszcze jednego wartego uwagi exa w tej generacji i zgon.


  • 0

#14921 Hellmans Napisany 08 grudnia 2015 - 20:12

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

PS4 zostało już skierowane na tor Vity. Najpierw, jako zasłona dymna, wyjdzie jedna część Uncharted, a potem już tylko indyki, indyki, remastery i więcej indyków [*]


  • 0

#14922 Kazuo Napisany 08 grudnia 2015 - 20:26

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Poczekaj aż ND spłodzi The Last of Us 2. Uderzenie będzie mocne, a z konkurencji nie zostaną nawet ochłapy - ta jedna gra będzie spokojnie wystarczyć, żeby zaorać wszystkie śmieszne exy XO razem wzięte.

 

 


  • 0

#14923 MonsieurWoland Napisany 08 grudnia 2015 - 20:38

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

X1 zdechnie tak szybko jak poprzednicy. 

Pierwszy X zdechł wcześniej niż chyba Gamecube - spłodził chyba ze 2 fajne exy (pgr, forza) ktoś za nim płakał - chyba nie.

X360 sam się zaorał swoim RRODem i swoimi problemami technicznymi. Tak samo 2 fajne exy (girsy, forza)

X1 skończy podobnie. Ma już forze, dostanie jeszcze jednego wartego uwagi exa w tej generacji i zgon.

 

Beton gonna' beton.


  • 0

#14924 Hellmans Napisany 08 grudnia 2015 - 20:44

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Poczekaj aż ND spłodzi The Last of Us 2. Uderzenie będzie mocne, a z konkurencji nie zostaną nawet ochłapy - ta jedna gra będzie spokojnie wystarczyć, żeby zaorać wszystkie śmieszne exy XO razem wzięte.

 

2020 czy 2022?


  • 0

#14925 Sylvan Wielki Napisany 08 grudnia 2015 - 20:47

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:

Poczekaj aż ND spłodzi The Last of Us 2. Uderzenie będzie mocne, a z konkurencji nie zostaną nawet ochłapy - ta jedna gra będzie spokojnie wystarczyć, żeby zaorać wszystkie śmieszne exy XO razem wzięte.

 

A co to będzie jak The Last Guardian się ukaże....


  • 0

#14926 Iras Napisany 08 grudnia 2015 - 21:14

Iras

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 150 Postów:

W lutym Street Fighter, w marcu Uncharted, w kwietniu Ratchet, a podrzędne kasty graczy dowcipkują o 2020-2022 :lol2:

 

Macie wy honor i godność człowieka?


  • 0

#14927 xell Napisany 08 grudnia 2015 - 21:47

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 346 Postów:

Jeśli cztery imprezy w ciągu roku to hospicjum, to jak nazwać dwie kiepskie imprezy botów i tę jedną piwniczną pseudokonferencję blacharzy na E3? :lol:

Cały świat z litości zapomniał o kompletnym blamażu Sony z poprzedniego tygodnia, a ten jeszcze o tym przypomina i dodaje coś w stylu "please be excited :iwata: ". Beczułka z klaperstwa niesamowita  :lol2:


Ten post był edytowany przez xell dnia: 08 grudnia 2015 - 21:48

  • 0

#14928 Marbel Napisany 08 grudnia 2015 - 21:52

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Poczekaj aż ND spłodzi The Last of Us 2. Uderzenie będzie mocne, a z konkurencji nie zostaną nawet ochłapy - ta jedna gra będzie spokojnie wystarczyć, żeby zaorać wszystkie śmieszne exy XO razem wzięte.

Szczyt This is Waiting - czekanie na grę jeszcze niezapowiedzianą!
  • 0

#14929 Juras Napisany 08 grudnia 2015 - 21:53

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Łoooo odkryłeś mojego gamertaga! Kliknij w niego i zobacz jakie mam fajne gry. A XOne jest zajebisty, bo na jednym sprzęcie oprócz grania zobaczę sobie film, rozdanie nagród The Game Awards, Zeratula na YT i wiele innych - szybko i sprawnie.

No świetne, szóste dlc z samochodzikami i symulator zawalaczki świątyń którego ogrywałem jakieś dwa tygodnie temu na konsoli x360 sprzed prawie dekady.

A i PS4 oczywiście nie pozwala na oglądanie tubów i innych badziewii. Też bym se może ogladał jakbym nie miał w co grać, ale na szczęście mi to nie grozi jako posiadaczowi najlepszego sprzętu do grania.

Btw, jak to jest spać na brzuchu i grać na stojąco z powodu oranka w wykonaniu Sony? :lol:


Ten post był edytowany przez Jurass dnia: 08 grudnia 2015 - 22:00

  • 0

#14930 xell Napisany 08 grudnia 2015 - 22:19

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 346 Postów:

Też bym se może ogladał jakbym nie miał w co grać, ale na szczęście mi to nie grozi jako posiadaczowi najlepszego sprzętu do grania.

Jurasek dołączył do rasy panów. :pc: Nic dziwnego w sumie, na PS4 posucha taka, że w porównaniu Atacama jest dżunglą.


  • 1

#14931 Marbel Napisany 08 grudnia 2015 - 22:26

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Łoooo odkryłeś mojego gamertaga! Kliknij w niego i zobacz jakie mam fajne gry. A XOne jest zajebisty, bo na jednym sprzęcie oprócz grania zobaczę sobie film, rozdanie nagród The Game Awards, Zeratula na YT i wiele innych - szybko i sprawnie.

No świetne, szóste dlc z samochodzikami i symulator zawalaczki świątyń którego ogrywałem jakieś dwa tygodnie temu na konsoli x360 sprzed prawie dekady.
A i PS4 oczywiście nie pozwala na oglądanie tubów i innych badziewii. Też bym se może ogladał jakbym nie miał w co grać, ale na szczęście mi to nie grozi jako posiadaczowi najlepszego sprzętu do grania. :lol:
Fakt na X360 jest jeszcze w co grać.
Bo na PS4 w exach nawet szpece z PSXE nie mieli co wymienić
http://m.ppe.pl/pora...y-ppe-2015.html
  • 0

#14932 117 Napisany 08 grudnia 2015 - 22:28

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Łoooo odkryłeś mojego gamertaga! Kliknij w niego i zobacz jakie mam fajne gry. A XOne jest zajebisty, bo na jednym sprzęcie oprócz grania zobaczę sobie film, rozdanie nagród The Game Awards, Zeratula na YT i wiele innych - szybko i sprawnie.

 

Szanuję


  • 0

#14933 Marbel Napisany 08 grudnia 2015 - 22:35

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
A ja niekoniecznie boś tak ukrył rozwiązanie jednego CO że mi przeszła nagroda koło nosa. :/
Ale Kilogramy widziałem chyba wszystkie. Komentów nie zostawiam bo na kompie nie oglądam (X1, iPad, telefon). Lajki klikam.
  • 0

#14934 117 Napisany 08 grudnia 2015 - 22:37

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Nie ukryłem, ale zjebałeś. W ogóle połowa ludzi i tak się nie zgłasza po nagrody. Gearsy zaś będę na fb rozdawał.


  • 0

#14935 Marbel Napisany 08 grudnia 2015 - 22:44

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Gearsy na X360 ograłem dawno temu i wszystkie stoją na półce, więc po tę daninę się nawet nie schyliłem. Gdybyś nowymi dzielił to bym pierwszy stanął w kolejce ;)
Ogólnie fajny ten Twój cykl, ciekawie się słucha w miarę obiektywnego podejścia (no podobnego do mnie - bardziej się skłaniam do Xa). Szkoda, że tak mało wyświetleń. Ten Yoji co Cię czasem poleca to w sumie letspleye tylko robi i nudne to. Ty przynajmniej zapuścisz jakąś gierkę a gadasz o czym innym, co jest dobre.
Chociaż żona jak Cię słyszy to się dziwi co ja pacze ;)
BTW oba KP z Rayanem jakieś takie urwane mi się wydały...
  • 0

#14936 burnstein Napisany 08 grudnia 2015 - 22:46

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 133 Postów:

Obiektywne podejście :lol:


  • 1

#14937 117 Napisany 09 grudnia 2015 - 02:13

117

    Elitarny użytkownik

  • Forumowicze
  • 10 904 Postów:

Gearsy na X360 ograłem dawno temu i wszystkie stoją na półce, więc po tę daninę się nawet nie schyliłem. Gdybyś nowymi dzielił to bym pierwszy stanął w kolejce ;)
Ogólnie fajny ten Twój cykl, ciekawie się słucha w miarę obiektywnego podejścia (no podobnego do mnie - bardziej się skłaniam do Xa). Szkoda, że tak mało wyświetleń. Ten Yoji co Cię czasem poleca to w sumie letspleye tylko robi i nudne to. Ty przynajmniej zapuścisz jakąś gierkę a gadasz o czym innym, co jest dobre.
Chociaż żona jak Cię słyszy to się dziwi co ja pacze ;)
BTW oba KP z Rayanem jakieś takie urwane mi się wydały...

 

Material nagrany wspolnie z Ryanem to calosc, po prostu urwalismy, bo mielismy 15 minut nagrac, a po 30min zorientowalismy sie, ze wyszlo jak zawsze. Material z samym Ryanem ja sam rozbilem na dwa materialy. Drugi opublikuje w tym tygodniu. Ostatnio nawet KP zaczynaja przekraczac 500 wyswietlen wiec jest coraz lepiej ale tez wrzucam wszedzie linki.


  • 0

#14938 Kurzy Napisany 09 grudnia 2015 - 02:45

Kurzy

    DANGA!

  • Forumowicze
  • 15 970 Postów:
Aplikacja Smart Glass 2 vs. PlayStation App

Karwa tego się nie da porównać :clown:
  • 0

#14939 Sylvan Wielki Napisany 09 grudnia 2015 - 03:00

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 619 Postów:

W lutym Street Fighter, w marcu Uncharted, w kwietniu Ratchet, a podrzędne kasty graczy dowcipkują o 2020-2022 :lol2:

 

Macie wy honor i godność człowieka?

 

SF, bijatyka z 16 postaciami na dzień dobry, reszta za diamenciki - Sylvan kupi i najszybciej na forumku wszytko odblokuje.

Uncharted 4, wszystko pięknie, ładnie (z naciskiem na pięknie), ale to piąty raz to samo - co rzecz jasna nie przeszkodzi nabyć w dniu premiery, a nawet przed, a na gamerankings czuję minimum 90%.

Raczet i Klank - znowu pięknie (bardzo, choć w zaledwie trzydziestu), ale to odświeżona gra z PS Dwa....
Ale i tak 9/10 jak dla mnie i dej łan.

Niechaj

162_221423644.jpg

Bedzie objawianiem. Tego życzę XO.
 


  • 0

#14940 Juras Napisany 09 grudnia 2015 - 05:03

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Łoooo odkryłeś mojego gamertaga! Kliknij w niego i zobacz jakie mam fajne gry. A XOne jest zajebisty, bo na jednym sprzęcie oprócz grania zobaczę sobie film, rozdanie nagród The Game Awards, Zeratula na YT i wiele innych - szybko i sprawnie.

No świetne, szóste dlc z samochodzikami i symulator zawalaczki świątyń którego ogrywałem jakieś dwa tygodnie temu na konsoli x360 sprzed prawie dekady.
A i PS4 oczywiście nie pozwala na oglądanie tubów i innych badziewii. Też bym se może ogladał jakbym nie miał w co grać, ale na szczęście mi to nie grozi jako posiadaczowi najlepszego sprzętu do grania. :lol:

Fakt na X360 jest jeszcze w co grać.
Bo na PS4 w exach nawet szpece z PSXE nie mieli co wymienić
http://m.ppe.pl/pora...y-ppe-2015.html

I dlatego wymienili gierkę z dziesięcioletniego klocka i premierowe 720p/15 kl/s?


Też bym se może ogladał jakbym nie miał w co grać, ale na szczęście mi to nie grozi jako posiadaczowi najlepszego sprzętu do grania.

Jurasek dołączył do rasy panów. :pc: Nic dziwnego w sumie, na PS4 posucha taka, że w porównaniu Atacama jest dżunglą.

Ale takie śłitaśne zdrobnienia to może zarezerwuj dla stasia bo tak ładnie plusuje, co?

Ten post był edytowany przez Jurass dnia: 09 grudnia 2015 - 05:06

  • 0



Inne z tagami: