Skocz do zawartości

Halo Wars


  • Zaloguj się by odpowiedzieć
271 odpowiedzi na ten temat

#121 Godot Napisany 05 lutego 2009 - 15:53

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Demko już jest. Można je pobrac z konta silver ;] Ale chyba mnóstwo osób je ciągnie bo narazie mam ciągle status oczekuje
  • 0

#122 Ney Napisany 05 lutego 2009 - 16:00

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Ja właśnie gram i póki co jest kapitalnie :) Totalny feeling Halo, cudowna muzyka, grafika więcej niż ok i sterowanie które rzeczywiście daje radę...
  • 0

#123 Gość__* Napisany 05 lutego 2009 - 18:02

Gość__*
  • Goście

znowu będzie płacz na forach, bo pewnie w naszej limitce zabraknie kodów na mapy i specjalne wersje pojazdów :D

Wystarczy zamówić sobie w zagranicznym sklepie i problem z głowy, zamiast męczyć się z Polskim kiepskim wydaniem i cwaniaczkowatymi sklepami konsolowymi :lol:

Demko już jest. Można je pobrac z konta silver ;] Ale chyba mnóstwo osób je ciągnie bo narazie mam ciągle status oczekuje


??? Na prawdę? Ja mam teraz konto Silver i nie mogę ściągnąć. Wyskakuje mi komunikat, że demko wyłącznie posiadacze Golda mogą ściągnąć i żeby sprawdzić za jakiś czas?!
  • 0

#124 Gość__* Napisany 05 lutego 2009 - 21:09

Gość__*
  • Goście

??? Na prawdę? Ja mam teraz konto Silver i nie mogę ściągnąć. Wyskakuje mi komunikat, że demko wyłącznie posiadacze Golda mogą ściągnąć i żeby sprawdzić za jakiś czas?!


Wczoraj skończył mi się gold i też miałem obawy, że demka nie ściągnę, ale bez problemu na silverze mi pobrało (konto UK).

UPDATE:

Właśnie skończyłem grać w demko (konsola mnie zmusiła zwiechem). Spodziewałem się średniaka, ale gra jest więcej niż bardzo dobra. Sterowanie jest bardzo łatwe. Szkoda tylko, że nie da się bardziej przybliżyć kamery.
  • 0

#125 Ney Napisany 06 lutego 2009 - 08:03

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
Skończyłem demko dwa razy i naprawdę jestem miło zaskoczony. Bardzo mi Halo Wars przypomina pierwsze C&C - budowanie ilu się da jednostek i szturm na przeciwnika. Pewnie w późniejszych misjach jest więcej strategii, ale ja lubię takie rzeczy :) Grafika, muzyka, filmiki, sterowanie,gameplay - to cud, miód i orzeszki :^^: Ensemble odwaliło kawał świetnej roboty.
A i jeszcze jedno - w jednym z pierwszych gameplayowych filmików z HW pamiętam dużo fajniejszy pomysł na bazę (np. marines robiący pompki przy barakach) - nie wiem czy z tego zrezygnowali czy w jakiejś misji tak będzie...
  • 0

#126 Gość__* Napisany 06 lutego 2009 - 08:58

Gość__*
  • Goście

Skończyłem demko dwa razy i naprawdę jestem miło zaskoczony. Bardzo mi Halo Wars przypomina pierwsze C&C - budowanie ilu się da jednostek i szturm na przeciwnika.

Trzeba sprawdzić to demo, bo jak RTSów nie lubię, tak za pierwszym C&C przepadam :)
  • 0

#127 Godot Napisany 06 lutego 2009 - 16:09

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Podoba mi się :) Pełnej wersji za 200 nie kupię, ale za ułamek tej ceny napewno. Świetny pomysł jest z ograniczeniem budowania bazy, wymusza to strategiczne gospodarowanie slotami. Podobają mi się jednostki, tempo walki. Nie podoba mi się kamera (jest za blisko, oddalenie niewiele daje), nie podoba mi się brak zaznaczania oddziałów (tzn. tak jak w Starcrafcie np., zaznaczamy dowolną ilośc jednostek i robimy z niej oddział, później jednym przyciskiem możemy oddział wywolac), nie podoba mi się brak przycisku za pomocą którego wracamy natychmiastowo do bazy. Oznaczanie wszystkich jednostek się nie sprawdza jeżeli chcemy zostawic coś w bazie do obrony. Zaznaczanie wszystkich oddziałów na ekranie też, bo ekran jest za mały. Ogólnie można się pobawic. Ale w strategie wolę grac na PC albo na DS.
  • 0

#128 ACZ Napisany 06 lutego 2009 - 16:51

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 207 Postów:
Ja też planuję w końcu sprawdzić jakąś strategię na konsole. I z tego co widzę to na razie jak dla mnie wchodzi w grę Halo Wars i Red Alert 3. Poczekam jeszcze na recki Halo Wars.
  • 0

#129 Ryan Napisany 06 lutego 2009 - 17:10

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jeśli się nie mylę pierwsza recka już jest: OXM w jakimś tam kraju dał 9/10.
  • 0

#130 MaxVarEmreis Napisany 06 lutego 2009 - 17:10

MaxVarEmreis

    Cochliomyia hominivorax

  • Forumowicze
  • 9 974 Postów:

nie podoba mi się brak przycisku za pomocą którego wracamy natychmiastowo do bazy.

Naciśnij "lewo" na d-padzie.
  • 0

#131 Gość__* Napisany 06 lutego 2009 - 19:07

Gość__*
  • Goście
I ja w końcu pobieram demko. Konta Silver na USA mają tymczasową blokadę. Konta Silver UK mogą ściągać od razu.
Ehhh co za ZoNk!!
  • 0

#132 xell Napisany 07 lutego 2009 - 01:32

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 375 Postów:
Ogólnie reakcja na demo pozytywna. Ja zagram dopiero w pełną wersję, mam nadzieję, że też sie nie zawiodę. Swoją drogą, w takich chwilach jak te uderza różnica w cenach między grami na PC a konsole - król RTSów Relic uderza teraz z dwiema grami, za które łącznie wydam tyle co na HW, a z każdą z nich zapewne spędzę więcej czasu niż z grą Ensemble.

tzn. tak jak w Starcrafcie np., zaznaczamy dowolną ilośc jednostek

lol
  • 0

#133 Mani Napisany 07 lutego 2009 - 02:37

Mani

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 629 Postów:
Konto na UK tymczasowa blokada. Damn :/
  • 0

#134 Godot Napisany 07 lutego 2009 - 10:51

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Co lol? Ok, do 12, lepiej?
  • 0

#135 Gość__* Napisany 07 lutego 2009 - 13:29

Gość__*
  • Goście
Hahaha ja już nic nie rozumiem z tymi blokadami. I tak chyba od poniedziałku blokady znikną wszędzie. Dobrze, że udało mi się ściągnąć zawczasu.
  • 0

#136 Scorpio Napisany 08 lutego 2009 - 13:38

Scorpio

    Can'-Ka No Rey

  • Forumowicze
  • 13 964 Postów:

Co lol? Ok, do 12, lepiej?

O wiele :D Bo te 12 unitów w przypadku Protków jeszcze jeszcze dało się wyżyć, ale u Zergów wymusza szybką zabawę klawiaturą. Bardziej gry z linii Westwoodowych pozwalały na szeeerokie zaznaczanie dużej ilości jednostek :)
  • 0

#137 hubson Napisany 08 lutego 2009 - 17:34

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:
mi się podoba. bałem się sterowania na padzie, ale jest ok. animacje są świetne, ale sama grafika nie jest porażająca plus zdarzają się spadki animacji. poczekam aż stanieje, czyli łykam pod koniec marca :lol:
  • 0

#138 Godot Napisany 09 lutego 2009 - 01:48

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Grałem dziś w Company of Heroes. No i Halo Wars idzie do piachu. RTSy na konsole nie dla mnie :twisted:
  • 0

#139 Gość_Zero_* Napisany 09 lutego 2009 - 01:52

Gość_Zero_*
  • Goście
Bo przy Company of Heroes wysiada znaczna większość RTSów czy to na konsole czy na PC :)
  • 0

#140 Gość__* Napisany 09 lutego 2009 - 07:25

Gość__*
  • Goście
A ja nie grałem w CoH, za to wczoraj pobrało mi się demo HW. Całkiem fajne, sterowanie intuicyjne (od razu wskoczyłem w Skrimisha i już wiedziałem, co i jak), grafika niezła, rozpierducha konkretna. Przyjemna gra, chociaż na zakup to trzeba zasłużyć czymś więcej niż tym, że Spartanie wskakują na jednostki latające :P
  • 0

#141 MonsieurWoland Napisany 09 lutego 2009 - 10:35

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:
Mnie demko nie zachwyciło. Może dlatego, że universum Halo nigdy mnie nie wciągnęło. Anyway ja skreślam ta pozycje z listy gier do kupienia. Nawet fajna limitka mnie do zakupu nie zmusi :twisted:
  • 0

#142 Gość__* Napisany 09 lutego 2009 - 13:36

Gość__*
  • Goście
Rtsów' za dużo na konsole nie ma a Halo Wars to porządna gra. Nawet nie zwracam uwagi czy to uniwersum Halo czy nie liczy się sama gra.
Akurat też nie mam takiego kompa który by pociągnął nowe Rtsy więc łykam te na konsolkach.
  • 0

#143 Ryan Napisany 11 lutego 2009 - 21:36

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Kolejny kozacki filmik :)
HD: http://www.gametrail...ayer/45407.html
SD: http://www.gametrail...ayer/45408.html
  • 0

#144 hubson Napisany 11 lutego 2009 - 23:14

hubson

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 120 Postów:

Kolejny kozacki filmik :)
HD: http://www.gametrail...ayer/45407.html
SD: http://www.gametrail...ayer/45408.html


intro jest fajniejsze 8)
  • 0

#145 Godot Napisany 13 lutego 2009 - 12:16

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
Po ograniu kilku misji w Company of Heroes odpaliłem jeszcze raz Halo Wars. Same Halo Wars jest ok, ale sterowanie w tej grze po prostu dobija. W porównaniu do myszki jest totalnie nieintuicyjne, wolne i niedokładne. Nie wiem dla kogo jest ta gra. Dla fanbojów Halo, którzy łykają wszystko w tej tematyce? Chyba tylko dla nich. Nawet fani strategii powinni ją omijac, skoro jest takie Company of Heroes. Do strzelanek fpp na padzie przyzwyczaiłem się szybko, gra się super. Strategie omijam, szkoda kasy i nerwów.
  • 0

#146 Danteusz Napisany 13 lutego 2009 - 12:19

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 898 Postów:
Widać dla kogo po tym temacie - poza komentarzami do dema pisali w nim głównie fani Halo.
  • 0

#147 Gość__* Napisany 13 lutego 2009 - 13:17

Gość__*
  • Goście
Hahahaha wszystkie strategie na konsole mają takie sterowanie. Inaczej się po prostu nie da. Jak nie potrafisz tego ogarnąć to bardzo mi przykro.
Wśród Rstów które się pojawiły na konsole HaloWars przedstawia się bardzo solidnie.....spróbuj sobie zagrać w C&C albo LOTR II.
Ja fanem Halo jestem żadnym. Nie lubię kolorowych blasterków i komicznych obcych .
  • 0

#148 Godot Napisany 13 lutego 2009 - 13:22

Godot

    Everyone has a price!

  • Forumowicze
  • 23 619 Postów:
No ok, tylko po co? Przecież nie będę grał na konsoli w strategię tylko dlatego, że jest na konsoli...
  • 0

#149 Gość__* Napisany 13 lutego 2009 - 13:26

Gość__*
  • Goście
No to nie graj....i nie porównuj gier z pieca do konsolowych. Company of Heroes niema na konsolach....ciekawe jak tam by rozwiązali sterowanie na padzie.
Ja gram bo mam za cienkiego kompa aby pociągnął najnowsze tytuły i generalnie całkiem dobrze mi się gra, kwestia przyzwyczajenia.
To tak jak niektórzy nie ogarniają sterowania w fps na konsolach.
  • 0

#150 Kradziej Napisany 13 lutego 2009 - 13:26

Kradziej

    Wciąż dzieciak

  • Forumowicze
  • 16 004 Postów:
2 miliony pobrań
  • 0