Skocz do zawartości

Zdjęcie

NIOH

KoeiTecmo PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
722 odpowiedzi na ten temat

#421 burnstein Napisany 23 maja 2017 - 11:46

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 157 Postów:

A w NIOHU jakie sukcesy?


  • 0

#422 filip Napisany 23 maja 2017 - 11:50

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

 

Jest na pokładzie ktoś dobrze zaznajomiony zarówno  z Ninja Gaiden jak i BB? 

 

 

Ninja Gaiden Black rozlozony na very hard oraz master ninja, platyna w BB. Slucham, o co chodzi? :^^:

 

 

Panie Złoty, napisz coś Pan o niohu ale właśnie w kontekście właśnie Ninja Gaiden (Master Ninja, kłaniam się) oraz BB.

 

Grałem trochę w betę i obejrzałem trochę gameplayu no i dla mnie to jest bardziej "Gaiden meets Souls" niż kolejny soulslike. 

 

Aha, i grasz ze sterowaniem soulsowym czy Gaidenowym, tj. ataki na przyciskach geometrycznych czy r/l?


  • 0

#423 MonsieurWoland Napisany 23 maja 2017 - 16:42

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

A w NIOHU jakie sukcesy?

 

W chwili obecnej brak. Dobre opsy w tankach zjadaja moj caly czas ktory przeznaczam na komputerowa rozrywke. Zaczyna jednak narastac w mnie glod na trudny tytul. Tylko nie wiem jeszcze czy w pierwczej kolejnosci wezme na ruszt Darkest Dungeon czy wlasnie Nioha.

 

 

 

Jest na pokładzie ktoś dobrze zaznajomiony zarówno  z Ninja Gaiden jak i BB? 

 

 

Ninja Gaiden Black rozlozony na very hard oraz master ninja, platyna w BB. Slucham, o co chodzi? :^^:

 

 

Panie Złoty, napisz coś Pan o niohu ale właśnie w kontekście właśnie Ninja Gaiden (Master Ninja, kłaniam się) oraz BB.

 

Grałem trochę w betę i obejrzałem trochę gameplayu no i dla mnie to jest bardziej "Gaiden meets Souls" niż kolejny soulslike. 

 

Aha, i grasz ze sterowaniem soulsowym czy Gaidenowym, tj. ataki na przyciskach geometrycznych czy r/l?

 

 

Krolu zloty, pisales tylko o znajomosci NG i BB. W pelna wersje Nioha nie gralem. BloodBorne jest duuuuuzo latwiejszy od Ninja Gaiden. Jezeli juz zatniesz sie w BB to podbijasz lvl postaci i klopot sie rozwiazuje. W NG jedynym wyjsciem bylo "Git good" Do tej pory jak przypomne sobie walke z Alma to przebiega mnie zimny dreszcz. W BB mialem tylko klopot z Wilkolakiem w labiryncie. Dobry doktor fungus powiedzial mi jednak ze futrzak jest podatny na ogien i piesek padl przy kolejnym podejsciu. Beta Nioha byla trudniejsza od BB i latwiejsza Ninja Gaiden.


  • 2

#424 Schrodinger Napisany 24 maja 2017 - 00:18

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:
Dzisiaj dalej pograłem, nadal jest trudno, ale już nie tak jak do tej pory, zbieranie lootu jak w diablo czy destiny daje mega frajdę, eksploracja też jest spoko, a walki to cudo.
  • 0

#425 bartezoo Napisany 24 maja 2017 - 09:17

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Gra jest bardziej complex od Soulsów, ale też nie jest jakoś uber trudna, dobry build i też leci się jak przecinak to nie jest NG gdzie liczy się tylko skill (i szczęscie) czyli to co napisał Woland. Zwłaszcza, że obniżyli poziom trudności w stosunku do alphy i bety.


  • 0

#426 SosaiKyo Napisany 24 maja 2017 - 10:32

SosaiKyo

    Rikimaru

  • Forumowicze
  • 538 Postów:

Jest na pokładzie ktoś dobrze zaznajomiony zarówno  z Ninja Gaiden jak i BB? 

 

Lucek by się przydał, gdzie tego kominiarza wsiąkło  <_<

 

Zagram tak czy siak, ale myślę gdzie ustawić nioha w kolejce 

Ja mam zaliczone wszystkie Soulsy, BB, Ninja Gaideny no i oczywiście platyna w Nioh.

Jak lubisz tego typu gry to owa gra będzie dla Ciebie kapitalna.

 

Nioh zresztą polecam każdemu spróbować bo to jedna z najlepszych i najgrywalniejszych gier tej generacji.


  • 0

#427 Woroq Napisany 24 maja 2017 - 10:33

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 814 Postów:


Jest na pokładzie ktoś dobrze zaznajomiony zarówno z Ninja Gaiden jak i BB?

Lucek by się przydał, gdzie tego kominiarza wsiąkło <_<

Zagram tak czy siak, ale myślę gdzie ustawić nioha w kolejce

Ja mam zaliczone wszystkie Soulsy, BB, Ninja Gaideny no i oczywiście platyna w Nioh.
Jak lubisz tego typu gry to owa gra będzie dla Ciebie kapitalna.

Nioh zresztą polecam każdemu spróbować bo to jedna z najlepszych i najgrywalniejszych gier tej generacji.
Kto jest na tym zdjęciu w Twoim awatarze?
  • 0

#428 Schrodinger Napisany 25 maja 2017 - 01:07

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:

Doszedłem do tego prądowego kota czy co to jest, trochę tutaj chyba posiedzę. Zdziwiłem się bo plansza bardzo mała była i tu nagle już boss.


  • 0

#429 Cudak Napisany 25 maja 2017 - 22:39

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:

Ale teraz ku*wicy dostaję, ojezusmaria. 

 

:uff:

 

Jestem w lokacji z pajączkami, na koncie 70k amrity bo mi jakoś gładko szło, ostatni kawałeczek lokacji do zwiedzenia przed bossem, i już trzeci raz ginę zabity przez tego silniejszego pająka, z którym wcześniej rozprawiałem się z łatwością. No nie mogę. 

 

:yao:

 

Ale ch*j z nim, teraz sobie po prostu aktywuję żywą broń i ją sobie naładuję jeszcze raz później, nie będę się patyczkował. :olo:


Ten post był edytowany przez Cudak dnia: 25 maja 2017 - 22:40

  • 0

#430 Cudak Napisany 26 maja 2017 - 00:14

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:

Jak tam Taikun, kotek już padł? :cf:

 

Ja jestem właśnie po siódmym bossie i był zdecydowanie najłatwiejszy, 2 minuty i po sprawie, pierwszy, przy którym się nie spociłem.

 

Strasznie zwolniło tempo levelowania postaci, teraz ponad 50k dusz za jeden poziom. Dobrze, że można składać w ofierze loot, po niezłym farmieniu można się obłowić w punkty. :tak:


  • 0

#431 Schrodinger Napisany 26 maja 2017 - 00:26

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:

Ta padł, zrobiłem już pierwszy region, tylko jedna misja poboczna mi została. Cudowna giereczka, cudowna


  • 0

#432 Schrodinger Napisany 26 maja 2017 - 11:36

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:
Tak w ogóle to nie wiem czy jak nie skończę to sobie nie kupię ponownie DS3 albo remastera dwójki na PS4, chociaż pewnie odbiję się od tego ślamazarnego tempa i nudy.
  • 0

#433 burnstein Napisany 26 maja 2017 - 11:39

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 157 Postów:

A może The Surge, takie lepsze Soulsy w klimatach s-f.


  • 0

#434 Schrodinger Napisany 26 maja 2017 - 11:43

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:
No kurwa właśnie :fp: zapomniałem, to faktycznie wjeżdża The Surge
  • 0

#435 Schrodinger Napisany 26 maja 2017 - 22:19

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:
Burn a te phantom (chyba) misje po lewej stronie na mapce? odpaliłem i widzę że to pierwsza misja ale z nowymi przeciwnikami i podbitym poziomem trudności, to coś wartościowego daje?
  • 0

#436 burnstein Napisany 26 maja 2017 - 22:28

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 157 Postów:

Trzeba wszystkie zrobić do trofika. A tak to nie wiem, jak byłem w zasięgu levelu to robiłem.


  • 0

#437 Cudak Napisany 26 maja 2017 - 23:25

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:

Kurrrrr, w grze loot leci jak nie wiem co, od paru h nie mogę znaleźć lepszego mieczyka niż mam obecnie. :( 


  • 0

#438 Woroq Napisany 27 maja 2017 - 19:32

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 814 Postów:
Jestem przy pierwszym prawdziwym bossie w spalonej wiosce rybackiej i dostaję wciry aż miło. Jest trudny choć nie wydaje się nie do przejścia. Jestem zaskoczony błyskawicznym loadingami, kolejne próby to przyjemność.
Poziomy są świetnie zaprojektowane, pełne rozgałęzień i skrótów. Ułatwieniem jest to, na tym etape, że przeciwnicy atakują pojedynczo. Specjalizuję się we włóczni, czasami przerzucam się na katanę. Okazało się, że w grze trzeba blokować, bloki są równie skuteczne jak w Soulsach - tyle że używa się broni nie tarczy.
Póki co to kandydat do drugiego miejsca GOTY, oczywiście po Nierze.
Każdy kto lubi gry From Software musi w to zagrać, to nie jest tania zrzynka, gra naprawdę ma charakter :)
Filipieniek - nie zastanawiaj się :banderas:

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 27 maja 2017 - 19:36

  • 2

#439 Schrodinger Napisany 27 maja 2017 - 19:34

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:
Dokładnie te błyskawiczne loadingi to cudowna sprawa
  • 0

#440 Woroq Napisany 27 maja 2017 - 19:56

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 814 Postów:
Gra nawet ma jedną z mechanik skopiowanią z Gears od War! :banderas:
Pod R1 jest odzyskiwanie energii Ki jeśli nacisnie się w odpowiednim momencie po serii ciosów. Pod tym samym przyciskiem było o perfekcyjne przeładowanie w girsach:)
Początkowo chciałem przełączyć obłożobłożenie przycisków na soulsowe, ale to R1 mnie przekonało aby pozostać przy ustawieniach domyślnych. Niedawno skończyłem Krew i Wino więc ataki pod kwadratem i trójkątem nawet mi pasowały :)

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 27 maja 2017 - 19:57

  • 0

#441 Kazuo Napisany 27 maja 2017 - 22:18

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Strasznego smaka robicie, dobrze że już kończę Personę i będę mógł się w końcu zatopić w tym GOTY.


  • 0

#442 Cudak Napisany 27 maja 2017 - 22:22

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:

Też myślałem, że pierwszy boss jest trudny, ale po kilku próbach można go pokonać bez kropli potu. Drugi to już inna para kaloszy i przydaje się konkretny refleks. 

 

:uff:


  • 1

#443 Woroq Napisany 27 maja 2017 - 22:29

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 814 Postów:

Też myślałem, że pierwszy boss jest trudny, ale po kilku próbach można go pokonać bez kropli potu. Drugi to już inna para kaloszy i przydaje się konkretny refleks.

:uff:

Pierwszy czyli ten z Tower czy z wioski?
Bo ja tego z Tower nie liczę jako bossa ;)
  • 0

#444 Cudak Napisany 28 maja 2017 - 00:04

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:

No ja też nie. :P Pierwszy czyli Onryoki. :)

 

W ogóle dziś pyknąłem kolejnego opcjonalnego bossa, jesssssu, co za walka. Padł za pierwszym razem, ale co się obsrałem to moje. :olo: No i zajebisty smaczek, że pokonałem typka, a potem mogłem sobie wejść na wiki i poczytać z kim walczyłem. Fajnie. :)

 

https://en.wikipedia...wiki/Ii_Naomasa


  • 1

#445 Woroq Napisany 28 maja 2017 - 00:54

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 814 Postów:
Wklejam walkę z Onryoki :uff:

Ten post był edytowany przez Woroq dnia: 28 maja 2017 - 00:54

  • 2

#446 Cudak Napisany 29 maja 2017 - 21:48

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:

Też nagrałem swoją walkę z bossem, chyba siódmy albo ósmy w grze licząc opcjonalnych, ostatni w trzecim regionie. Lubię takie agresywne walki, to było moje trzecie podejście i było dosyć wesołe z mojej strony. :olo: 

 

 

PS, tak, wiem że mogłem w paru momentach sobie szybko naprawić Ki wciskając R1, ale często zapominam o tej mechanice, olo.


  • 1

#447 burnstein Napisany 29 maja 2017 - 22:10

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 157 Postów:

Nie wykupiłeś sobie perka który odnawia ki unikami?


  • 0

#448 Cudak Napisany 29 maja 2017 - 22:44

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 987 Postów:

Nooope. :olo:

 

W czym on jest? Magia?


  • 0

#449 burnstein Napisany 29 maja 2017 - 22:57

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 157 Postów:

W broniach, oddzielnie dla każdej z postaw. Nie jest tak efektywny jak R1, ale bardzo przydatny.


  • 0

#450 Schrodinger Napisany 30 maja 2017 - 00:41

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 989 Postów:
Taa, mam to na katanie, daje radę bo też o R1 zapominam :) Pytanko mam, w pierwszej krainie jest ten ostatni subquest gdzie jest pojedynek z jakimś wymiataczem. Pokonaliście go? Ja tam jestem na dwa ciosy a jemu nic nie zadaje i nie mogę uciec :(
  • 0



Inne z tagami: