Skocz do zawartości

Zdjęcie

Gran Turismo Sport

Polyphony Digital PS4

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
774 odpowiedzi na ten temat

#31 twilitekid Napisany 21 maja 2016 - 22:38

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:
No bez takich. GT stanelo niby w miejscu jednak takie GT6 i tak bylo pare dlugosci dalej niz FM4 pod wzgledem modelu jazdy.
  • 0

#32 Marbel Napisany 21 maja 2016 - 22:47

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
No co do modelu jazdy nie będę się kłócił, bo tylko na X360 miałem kierownicę. Jednak rozumiem, że całe forum na G27 przynajmniej jeździ? Ja określam fun z gry jako całokształt i nie zapomnę jak na PS3 włączyłem któreś GT (6?) i duszę prawy (wypukły!!!) spust a tam nic... BO GAZ DOMYŚLNIE POD IKSEM!!!
Poza tym koledzy FM4 to była na poprzedniej generacji a teraz mamy 5 i 6 na kolejnej, wyższej! No ale skoro nie ma na czym oka zawiesić to trzeba bronić "modelu jazdy".
Czy od czasów premiery serii nagrali już realistyczne odgłosy piszczących opon czy nadal sprawdzają czystość talerzy po umyciu Purem?
  • 0

#33 oranje Napisany 21 maja 2016 - 22:51

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
NO BO W OPCJACH NIE MOŻNA GAZUBPOD R2 USTAWIĆ!!!! I potem zdziwienie, że w U4 można ustawić przytrzymanie przycisku zamiast stukanie!!!
  • 0

#34 keogh Napisany 21 maja 2016 - 22:52

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

faktycznie, ultra problem przedefiniować klawisze, i skreślać całą grę z tego tytułu (gt5 btw),

 

fakt, model jazdy, to najmniej istotny element giereczek wyścigowych, a już maskara jak hamulca trzeba używać.

 

pisk opon słaby w gt? serio???


Ten post był edytowany przez keogh dnia: 21 maja 2016 - 22:53

  • 0

#35 Marbel Napisany 21 maja 2016 - 22:58

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Serio. Sto lat za murzynami ;)
I teraz pytanko za stówkę - grali Panowie krzykacze w jakąś Forzę?
  • 0

#36 oranje Napisany 21 maja 2016 - 23:03

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Tu nie chodzi o wojnę GT vs F, ale zarzut o gaz pod X jest absurdalny w czasach gdzie klawisze można ustawiać dowolnie. Poza tym różnica między modelem jazdy w Gt 4 , a 5 jest kolosalna. GT nawet lepszy model ma niż project cars.
Pomijam, że zarzucasz gt sterowanie grając.w forze na kierownicy, a w gt na padzie
  • 0

#37 Marbel Napisany 21 maja 2016 - 23:13

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
W Forze w większości ograłem na padzie. Kierę miałem od 4, ale głownie do gry w F1 i Dirta 3.
A co do GT to przyznam bez bicia, że malutko (nie u siebie) grałem w piątkę. Poprzednie ograłem dość mocno, jednak od czasu złapania FM kupując plejaka 3 już nie chciało mi się/nie miałem czasu na tak wielką grę wyscigową. Jednak co do modelu w Forzy nie mam nic do zarzucenia! Trójka IMO jakoś słabowała ale reszta daje radę i to bardzo. Polecam!
  • 0

#38 oranje Napisany 21 maja 2016 - 23:35

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Ja tam bym chętnie pograł w Forze, ale nie stać mnie na nową konsolę dla kilku gier. Dalej się nie kłóce, bo Cię lubię Marbel :P
  • 0

#39 nole Napisany 22 maja 2016 - 00:09

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 730 Postów:
GT Sport vs GT 6


  • 0

#40 Marbel Napisany 22 maja 2016 - 05:20

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Ja tam bym chętnie pograł w Forze, ale nie stać mnie na nową konsolę dla kilku gier. Dalej się nie kłóce, bo Cię lubię Marbel :P

Mam Ci znowu wywróżyć sukces Holandii w piłkę? Aha... Ups ;)
Ale spoko co do nowej konsoli mam to samo.
  • 0

#41 vagrant3 Napisany 22 maja 2016 - 15:28

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

a gt to sim


ciężko to stwierdzić, jeśli nie jeździło się kartonowymi samochodami.

Ten post był edytowany przez vagrant3 dnia: 22 maja 2016 - 15:28

  • 4

#42 bartezoo Napisany 23 maja 2016 - 09:57

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

nie zapomniaj, że forca to arcade, a gt to sim, dwa, różne typy ścigałek,

rozumiem porównywać force do dc, ale nie do gt

 

Ty chyba przedawkowałeś gify z kotami, że pleciesz takie bzdury.


  • 0

#43 Sotaku Napisany 23 maja 2016 - 17:37

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
Dlaczego mnie nie dziwi, że Marbel zaczyna znów wojenki w tematach dla gier na sprzęt od Sony?
Oczywiście może liczyć na przyklask X-klapków...typowe
Mnie się fajnie grało w Forzę Horizon, ale gdybym miał wybór między Forza a GT wybrałbym GT, na te wyścigi zawsze czekam z wypiekami i nie pamiętam bym kiedykolwiek żałował wydanych na gry z tej serii pieniędzy. Gram na Logitech Driving Force Gt więc pewnie się nie znam, bo to nie g27 :olo: jednak będę się trzymał swego, że gra jest dobra jeśli trzyma nas przy konsoli, jeśli odrzucamy inne gry by w nią grać jest świetna, a jeśli gramy w nią przez pół roku codziennie to znaczy, że jest najlepsza i tak właśnie mam z GT
  • 0

#44 Hellmans Napisany 23 maja 2016 - 17:53

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Po ograniu Forzy 6 i Horizon 2 nie można patrzeć na serię GT inaczej niż z politowaniem. 


  • 5

#45 Marbel Napisany 23 maja 2016 - 19:31

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Deb szacun. I zazdroszczę Ci, źe masz sposobność grać codziennie i to na kierownicy. Na pewno się dobrze bawisz. Jednak ja czekałem na pokaz GTS chcąc być oczarowanym. No i nie zaskoczyło. Zmieniłem kiedyś platformę i z musu GT na FM... I mi spasowało, a każda kolejna cześć pasowała bardziej. Jak pisałem liznąłem GT5 ale nie zaskoczyło, bo miałem lepiej. Opinia Hella, gościa który zjadł zęby na GT aż do ery PS3 jest dla mnie bardziej wiarygodna niż moja własna.
I nie mówcie, że grafa nie jest ważna bo fappening nad U4 i The Order jest aż mdlący.
  • 0

#46 twilitekid Napisany 23 maja 2016 - 19:32

twilitekid

    HBH

  • Forumowicze
  • 6 740 Postów:

Czyli model jazyd FM6 dorównał wreszice GT6 czy poszedł dalej w stronę casualizacji jak w FM2 -> 3 -> 4 ?


  • 0

#47 Sotaku Napisany 23 maja 2016 - 21:39

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

Deb szacun. I zazdroszczę Ci, źe masz sposobność grać codziennie i to na kierownicy. Na pewno się dobrze bawisz. Jednak ja czekałem na pokaz GTS chcąc być oczarowanym. No i nie zaskoczyło. Zmieniłem kiedyś platformę i z musu GT na FM... I mi spasowało, a każda kolejna cześć pasowała bardziej. Jak pisałem liznąłem GT5 ale nie zaskoczyło, bo miałem lepiej. Opinia Hella, gościa który zjadł zęby na GT aż do ery PS3 jest dla mnie bardziej wiarygodna niż moja własna.
I nie mówcie, że grafa nie jest ważna bo fappening nad U4 i The Order jest aż mdlący.

Miałem przez pół roku od premiery, teraz gram na ps4 i kierka leży i się kurzy, ale pamiętam dobrze jak tytuły z tej serii mnie trzymały przy konsoli. Na pewno kupię następną część i nie nastawiam się na nie wiem co, wiem że będzie to kolejne GT ze swoimi wadami i zaletami, kupuję wizję Yamauchiego i czekam na każdą kolejną część. Cieszę się też, że nie wychodzą za często, bo by mi się przejadło, a tak cały czas czuję niedosyt
  • 1

#48 torq314 Napisany 23 maja 2016 - 22:04

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 493 Postów:
Warn dla Marbela

Konstruktywna dyskusja jest okej, zaczynanie jej jednak od "ciemny lud" i "patałachy" to już wojny, a od wojen mamy inny wątek.
  • 0

#49 ACZ Napisany 23 maja 2016 - 22:29

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Kaz chciałby umieścić w grze samochody Porsche, trwają rozmowy.


  • 0

#50 vagrant3 Napisany 23 maja 2016 - 23:14

vagrant3

    złoty członek

  • Forumowicze
  • 12 849 Postów:

Mnie się fajnie grało w Forzę Horizon, ale gdybym miał wybór między Forza a GT wybrałbym GT


 

jak się ma 30 minut forzy horizon u grega do wybierania pomiędzy fm a gt? zresztą nie masz wyboru, wiec nie dziwie się, że grasz w gt.

 

na tym forum praktycznie kazdy fan ścigałek zaczynał z gt, bo nie było nic innego na takim poziomie na konsolach. sam nie odpuściłem żadnej części, moim zdaniem już gt4 przegrywało trochę z fm1, ale gt5 i gt6 to wręcz archaiczne pośmiewisko przy konkurencji.

 

mówie jak jest. a klapki oczywiście nie znają forzy, ale wiedzą, że gt lepsze :lol2:

 

 


  • 2

#51 Sotaku Napisany 24 maja 2016 - 05:13

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
30 minut nie starcza Ci by dowiedzieć się czy gra Ci się podoba czy nie? U mnie wiele gier nie ma nawet tych 30 minut jak nie zaskoczy to ląduje w zapomnianych rejonach hd.
  • 0

#52 Marbel Napisany 24 maja 2016 - 05:46

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:

Warn dla Marbela

Konstruktywna dyskusja jest okej, zaczynanie jej jednak od "ciemny lud" i "patałachy" to już wojny, a od wojen mamy inny wątek.

No proszę Cię... Daj bana od razu za dyskusję na temat. Pierwsze było niestety prawdą, która niesie się z tą generacją (na jednej platformie sprzedaje się wszystko a na drugiej nawet dobre gry mają problem, vide TR, ale to ne temat o tym) a drugie nie odnosiło się do nikogo z forumowiczów a było przypuszczeniem na zachowanie dewelopera.

Ja rozumiem, że jesteśmy w opozycji, tego typu dysukusja mi akurat odpowiada, bo w Wojnach ona nie ma szans na przetrwanie. Nie przeszkadza mi nawet sugestia Deba o "X-klapkach".

Na temat:
Deb, grałeś w Horizon na X360? To 4 gry temu poza tym to taki Arcade z naleciałościami sim. Powinieneś porównać do FM a to zupełnie inna liga. No i czekanie jako element budowania "napięcia" to... No ale w końcu to nie wojny.

Ten post był edytowany przez marbel007 dnia: 24 maja 2016 - 05:59

  • 0

#53 Spuczan Napisany 24 maja 2016 - 06:50

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:
Chciałem tylko napisać, że 30 minut na wydanie opinii o grze (czy w nią grać czy nie) to za mało. Ja przez pierwsze 30 minut uczę się gry a w gry "wyścigowe" jestem całkiem dobry.
  • 0

#54 Sotaku Napisany 24 maja 2016 - 08:01

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:
W piątce było czekanie, w szostce wczytywalo się szybciej
  • 0

#55 Marbel Napisany 24 maja 2016 - 08:50

Marbel

    Why so SERIOUS??

  • Forumowicze
  • 9 284 Postów:
Chodziło mi o czas oczekiwania na kolejne części, bo piszesz, że nie przeje się bo nie wychodzi za często.
Na X Forza wychodzi co roku chyba od 4 części więc może wydawać się znow za często jednak seria jest zróżnicowana. Chodzą ploty, że teraz będzie Horizon3 lub zupełnie co innego. Trochę szkoda, że na PS4 nie ma jeszcze gry takiego kalibru, więc dla wielu wybór był oczywisty co do platformy pod kątem wyścigów. Na obecne GT ma być jedynie przedsmakiem... Przystawką.
  • 0

#56 Hellmans Napisany 24 maja 2016 - 09:39

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Marbel rozmawiasz z Debem. Grał u Grega 30 minut w Horizon i go nie zauroczyło, już. Takie GT5 potrafiło zauroczyć od pierwszych minut - godzinna instalacja, żałosne dźwięki aut, tryb rajdowy z popupem lodowców w tle, menu główne gry, które w dzień premiery nie działało (przez przeciążone serwery :lol2: ). A taka Forza co ma do zaoferowania? Ot wszystko działa, ładnie wygląda, przeciętność.


  • 0

#57 oranje Napisany 24 maja 2016 - 10:48

oranje

    15-2-0

  • Forumowicze
  • 14 114 Postów:
Te pacze to była przesada. Jeszcze w tle nie można ich było ściągać xD już widzę jak bym pobieram 18gb do wiedźmina.
Ja z braku laku w project cars pograłem, ale początkowym zachwycie gra mnie znudziła. Sama kariera w której można startować od każdej klasy to jednak słaby pomysł
  • 0

#58 Schrodinger Napisany 24 maja 2016 - 10:55

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Ja tam się nie znam, ale GT5 pod względem działania, menu, paczów i całej tej 'infrastruktury' leżał i kwiczał. Szóstka była mocno poprawiona i usprawniona, korzystanie z menu i granie nie bolało już tak jak w piątce ... ale i tak mi się znudziło.

 

Tylko Burnout 


  • 0

#59 Sotaku Napisany 24 maja 2016 - 12:30

Sotaku

    JJ

  • Forumowicze
  • 41 687 Postów:

Marbel rozmawiasz z Debem. Grał u Grega 30 minut w Horizon i go nie zauroczyło, już. Takie GT5 potrafiło zauroczyć od pierwszych minut - godzinna instalacja, żałosne dźwięki aut, tryb rajdowy z popupem lodowców w tle, menu główne gry, które w dzień premiery nie działało (przez przeciążone serwery :lol2: ). A taka Forza co ma do zaoferowania? Ot wszystko działa, ładnie wygląda, przeciętność.

byś się chociaż na tyle wysilil by przeczytać co wcześniej napisałem zamiast pisać bzdury :fp:
  • 0

#60 bartezoo Napisany 24 maja 2016 - 13:25

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Gran Turismo skończyło się na 4. I taka jest prawda. Potem przyjechał nowy król konsolowych pól-simów do spółki z bogiem arcadeowym w postaci Forzy Horizon. Te remastery na ps3 i teraz na ps4 GT to jakiś żart jest chociażby mogli by dźwięki nagrać normalnie. 


  • 2



Inne z tagami: