Skocz do zawartości

Zdjęcie

Final Fantasy XII: The Zodiac Age

Square Enix PS4 Switch XONE

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
250 odpowiedzi na ten temat

#121 Cola Napisany 14 lipca 2017 - 10:35

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Ja tam zawsze wybierałem moją ulubiona dziewoję i robiłem wszystko żeby wymaksować dany social link i zaciągnąć niewiastę do pokoju na randkę, dlatego zawsze podoba mi się idea social linków w Personach. 


  • 0

#122 Bzduras Napisany 14 lipca 2017 - 11:59

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Ale jako przykładny troll dodam, że chodziło mi o całokształt kariery giereczkowej użytkownika Szrotinger, po czym skończę ten spam - temat o (rzekomo) jednym z lepszych FF nie zasługuje na śmietnik


  • 0

#123 bartezoo Napisany 14 lipca 2017 - 12:12

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:
Szrot się jara po 5h, no nic dziwnego bo fabuły w tej grze starczyło na jakieś 10h
  • 1

#124 Cola Napisany 14 lipca 2017 - 12:20

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

mmo offline  :hihi:


  • 0

#125 Schrodinger Napisany 14 lipca 2017 - 12:21

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Szrot się jara po 5h, no nic dziwnego bo fabuły w tej grze starczyło na jakieś 10h

 

Nie wykluczam że rzucę w pizdu, ale jak FF15 skończyłem to tu nie dam rady :cf: 


  • 0

#126 Kazuo Napisany 14 lipca 2017 - 18:50

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Bo szrot ceni swój czas, a wy dorosnijcie

 

Grając w Terminatory czy inne majonezy? No faktycznie świetnie spożytkowany czas. 


  • 0

#127 Schrodinger Napisany 14 lipca 2017 - 18:55

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Platynka w terminatorze wbita 6 lat temu - chcesz się nadal ośmieszać bo komuś nie podoba się Persona o podrywaniu lasek i chodzeniu do kina? :yao: 


  • 0

#128 Kazuo Napisany 14 lipca 2017 - 18:55

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ojtam, droczę się tylko. A co do Persony, to nawet trochę się z Tobą zgadzam :olo:


  • 0

#129 Schrodinger Napisany 14 lipca 2017 - 18:59

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Pisałem wielokrotnie że to w chuj dopracowana i wyszlifowana do granic możliwości gierka o designie i stylu miażdżącym konkurencje, walka też jest spoko, ale chodzenie na randki i czytanie tych suchych historyjek mnie nie porywa, w jRPGach cenię klasyczne podejście do tematu, fabuła w przerywnikach przeplata zajebistą walką i żadnych ograniczeń czasowy bo te też mi się nie podobają. A terminator to był czas jak się jeszcze mocno platynami jarałem, teraz jak już wbijam platynę to w gierce która mi się naprawdę podoba

 

Więc RYJ! 


  • 3

#130 Kazuo Napisany 14 lipca 2017 - 19:08

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Ok   :doge:


  • 1

#131 Tawotnica Napisany 17 lipca 2017 - 22:31

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
No, dzisiaj gra wreszcie 'kliknęła'. Jestem w pałacu, wcześniej trochę pobiegałem i powalczyłem Vaanem i Penelo - po robieniu z przyjemnością fetch questów dla Dantro i jego żony, czyszcząc po drodze napotkane potwory na x4 ( :olo:) mogę stwierdzić, że będę w to orał jeszcze długie nocki. System walki siada od razu, jedyne co mnie nie przekonuje to gambity - mam wrażenie, że pierwszy auto-atak jest wolniejszy niż jakbym sam wybierał i rozumiem, że nie będzie żadnych komend/strategii nastawiających daną postać "tylko atakuj", "tylko używaj magii" etc.?

Początkowo trochę się miotałem z eq i systemem licencji. Chryste, jakie to się wydaje na wejściu nieprzejrzyste. Odblokowałem Vaanowi 'Shield 2' zanim sprawdziłem co w sklepie mają, biorąc mylnie za oczywiste, że 'Shield 2' upoważnia też do kupowania tarcz z kat. 'Shield 1'. Loot mam nadzieję, że nie będzie potrzebny do żadnych zadań pobocznych, bo dość szybko doszedłem do wniosku, że będę wszystko sprzedawał jak leci i kupował magię - nawet jak jej nie mogę używać - to w końcu Final, w tych częściach gdzie kupowało się czary ze sklepów zawsze warto było kupować wszystko :P, bo zaraz się napatoczą kolejni bohaterowie i pewnie będzie można mieszać klasy (na to się cieszę najbardziej).

Miło, że gra informuje przy sejwach, kiedy nastąpi point of no return i sugeruje założenie nowego zapisu. Szkoda, że tego przyspieszenia nie można stopniować przyciskami tylko trzeba wybrać w opcjach albo x2 albo x4. x4 jest za szybkie do wygodnego poruszania się, x2 za wolne w walkach imo. Jakby nie było jestem pozytywnie zaskoczony, że w FF sprzed dziesięciu lat tak szybko pojawia się fast travel i można sobie swobodnie hasać po rozległym świecie, a nawet początkowi przeciwnicy potrafią nieźle potrollować gracza (ten cactuar z kwiatkiem :yao:).
  • 2

#132 Schrodinger Napisany 18 lipca 2017 - 00:44

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

a ja po 9h mam odblokowane połowę fabularnych ukrytych trofików :clown: 


  • 0

#133 filip Napisany 18 lipca 2017 - 09:41

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Mi się na razie MEGA podoba. Jestem po 10h jakoś, może trochę mniej.

 

System walki to jest to, co lubię najbardziej. Przypomina stare bioware, kotora  :please:  

 

Oczywiście nie byłbym sobą, gdybym nie przeszukał neta w poszukiwaniu dobrych early game itemów i dorwałem gladius dagger z 56 ataku i jestem jeden skill od możliwości ubrania tego cacka :banderas: A mój Vaan jest Shikari, więc będzie jak znalazł na długie godziny.

 

 

Anyways - to jest final, jakiego potrzebowałem. Zapowiada się na epicką przygodę


  • 0

#134 Schrodinger Napisany 18 lipca 2017 - 09:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

też chciałem to robić ale za późno ogarnąłem temat, teraz czekam aż będę miał całą ekipę i otwarty świat to wtedy się pobawię w grind itemów :tak: 


  • 0

#135 Tawotnica Napisany 19 lipca 2017 - 06:15

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:

System walki siada od razu, jedyne co mnie nie przekonuje to gambity - mam wrażenie, że pierwszy auto-atak jest wolniejszy niż jakbym sam wybierał i rozumiem, że nie będzie żadnych komend/strategii nastawiających daną postać "tylko atakuj", "tylko używaj magii" etc.?


Shieeeet :doge: fast forward dwie godzinki i można w ogóle nie korzystać z komend - całą auto-walkę ustawiamy w gambitach: lecz się jak masz <50% HP, atakuj najbliższego wroga, kradnij od party leadera. Takie coś to ja rozumiem! Pierwsze w co się w lochach zaopatrzyłem to w dodatkowe polecenie do gamabitów :gusta: Wszyscy na ziomków z najniższym max HP! Jeszcze dadzą opcję zapisywania paru profili gambitów i będzie całkiem miodzio.

 

Jakby nie było jestem pozytywnie zaskoczony, że w FF sprzed dziesięciu lat tak szybko pojawia się fast travel i można sobie swobodnie hasać po rozległym świecie, a nawet początkowi przeciwnicy potrafią nieźle potrollować gracza (ten cactuar z kwiatkiem :yao:).


fast forward dwie godzinki i z otwartego hasania po pustyni zrobiły się nudne korytarzyki w lochach :ok: a miało być tak pięknie. Mam nadzieję, że to się za chwilę skończy i tylko okazyjne dungeony będą tak wyglądały - postacie gubiące się za schodami, 'enemy is too far away' i za mało miejsca na pozycjonowanie :nie: No i proszę, oby żadnych 'zagadek' na modłę cloister of trails, bo jak patrzę na i słucham Vaana to mi się Tidus przypomina.  :ohgod:


  • 0

#136 Hellmans Napisany 19 lipca 2017 - 09:47

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Poziom trudności póki co nie zachwyca. Mało tego wykupiłem sobie jakieś licencje na super duper ataki, nawet nie do końca wiem jak to działa, ale przeważnie kosi szefów na strzała.


  • 0

#137 krak2610 Napisany 19 lipca 2017 - 22:14

krak2610

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 549 Postów:

 

Bo szrot ceni swój czas, a wy dorosnijcie

 

Grając w Terminatory czy inne majonezy? No faktycznie świetnie spożytkowany czas. 

 

ale platyne w Terminatorze to Ty szanuj!

szczytem byla Hanna Montana


  • 0

#138 Schrodinger Napisany 20 lipca 2017 - 01:06

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
w którym momencie można przypisać postaci drugą klasę?
  • 0

#139 Pawlik Napisany 20 lipca 2017 - 07:23

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

po skończeniu pierwszej z paskiem.. 


  • 1

#140 Schrodinger Napisany 20 lipca 2017 - 07:32

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Hilarystyczne
  • 0

#141 filip Napisany 20 lipca 2017 - 08:46

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

Podbijam pytanie, proszę tylko o poważne odpowiedzi


  • 0

#142 burnstein Napisany 20 lipca 2017 - 12:10

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

https://www.gamefaqs...ac-age/75550315


  • 0

#143 Schrodinger Napisany 20 lipca 2017 - 12:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
a to jestem lokację przed tym, trzeba będzie dobrze przemyśleć sprawę bo nie mam prawie wcale magów w chwili obecnej ;D
  • 0

#144 Schrodinger Napisany 23 lipca 2017 - 21:24

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
ważna sprawa

jak chcecie w trakcie gry zmienić sobie predkość z x2 na x4 bez wchodzenia na menu to wystarczy trzymając L1 wcisnąć na dpadzie strzałki w lewo / prawo
  • 4

#145 Schrodinger Napisany 24 lipca 2017 - 08:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Na liczniku 30h i widzę że zbliżam się powoli do końca, chociaż jeszcze pewnie z 5-8h zostało, idzie szybko bo wyrwałem te 3 przepakowane łuki więc wszyscy są na strzała + sporo grindowałem w lusu mines i x4 robi swoje. Ale tak sprawdzam sobie co tu trzeba zrobić do platyny. Do 50 wyzwania w trialach już doszedłem, ale potem zaczyna się mambo dżambo ze statusami i bez ribbona raczej nie ma co podchodzić, w ogóle nie ruszyłem też bounty huntów, ale zamierzam się za nie zabrać bo za wbicie któregoś tam lvl jest bubble belt czyli jedna szansa na wbicie 9999 HP w gierce, do kupienia za coś koło 20k - w sumie można też kupić inaczej i to też popróbuje.

Potem widzę że ribbona można grindować na 49 wyzwaniu, mając thief's cuffs jest trochę łatwiej. Kupiłem sobie wszystkie gambity i trochę się nimi pobawiłem ale na wyższe triale trzeba dobrze to ogarnąć no i jak widzę taką walkę:



To się nie mogę doczekać :gusta:

edit. a jesli kogos w podstawce odrzucał ten brak fabuły w środku gry to dzięki x4 eksploracja tych zajebistych terenów trwa krócej i przez co fabuła wydaje się być częściej, ale i tak za mało balthiera :ok:

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 24 lipca 2017 - 08:55

  • 0

#146 filip Napisany 24 lipca 2017 - 09:00

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

ważna sprawa

jak chcecie w trakcie gry zmienić sobie predkość z x2 na x4 bez wchodzenia na menu to wystarczy trzymając L1 wcisnąć na dpadzie strzałki w lewo / prawo


Najwazniejsza!

Mialem juz pisac, ze powinno byc 2x na jedno tapniecie l1 i 4x na dwa tapniecia, ale powyzsze rozwiazanie tez zrobi :tak:

Teraz ostatni tydzien pracy w delegacji, ale potem powrot i oram mesjasza
  • 0

#147 Schrodinger Napisany 25 lipca 2017 - 09:50

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Przykład jak zjebać sobie autosejwa ... i tak po każdym wczytaniu :olo:


  • 2

#148 Schrodinger Napisany 26 lipca 2017 - 00:49

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
3 ribbonsy wygrindowane na trialach, niestety w 54 i wyżej chyba też trzeba mieć wyższy lvl

Hellmans razem z lvl statsy chyba też idą do góry nie? jakiegoś szału nie ma ale przy 99 lvl można mieć 6-7k HP

edit no i już 31h na liczniku :^^:

Ten post był edytowany przez Schrodinger dnia: 26 lipca 2017 - 00:52

  • 0

#149 Hellmans Napisany 26 lipca 2017 - 11:24

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Nie wiem, ale z ribbonami x3 doszedłem chyba do 74 poziomu i tam już przeciwnicy byli sporo lv wyżej, tak że na 50lv gówno im robiłem, więc coś tam ten level daje.


  • 0

#150 Schrodinger Napisany 26 lipca 2017 - 11:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
znalazłem spota na grind afk więc będzie robione 99 :cf:
  • 0



Inne z tagami: