Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nintendo Switch - pogadanki

Nintendo NX

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
6749 odpowiedzi na ten temat

#3331 Kaxi Napisany 23 marca 2018 - 18:26

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 161 Postów:

Arms na 4 dni za darmo w sklepie

 

 

Nie da się grać jeszcze, nie? Od 31 marca.


  • 0

#3332 Chowart Napisany 23 marca 2018 - 18:42

Chowart

    Mokujin

  • Narybek
  • 35 Postów:
Tak, ale jest to świetna informacja, bo chciałem to kupić w ciemno, a tak sobie potestuje
  • 0

#3333 Tynio Napisany 23 marca 2018 - 18:46

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:
Oddaję Słycza do sklepu, prawy joy-con rwie jak szalony i to coraz częściej.
Czemu mam takiego pecha.
  • 0

#3334 Kazuo Napisany 23 marca 2018 - 18:56

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Kazuo - zaczyna się od Zeldy na Swiczu tylko i wyłącznie. Xeno tylko pogorszy twój wstręt do gier - to jest tak generyczne i archaiczne jak tylko się da i paskudnie wygląda na handheldzie...

 

 

Dunno, dawno już nie grałem w żadnego jRPGa (ostatnio Persona 5 prawie rok temu) i powiem Ci, że w tym momencie Xenoblade może idealnie do mnie trafić. Może być nawet fabuła rodem z trzecioligowego anime z postaciami suchymi niczym karma dla psów, archaizmy też mi niestraszne, po prostu chcę porozwalać żelki i nacieszyć się w miarę otwartym światem z ciekawymi widoczkami. Największy wstręt w tej chwili czuję do zachodnich tytułów, jak myślę o Fortnite albo widzę trailery God of War to momentalnie zbiera mi się na pawia. Dlatego uciekłem na Switcha, żeby choć przez chwilę odetchnąć japońską bryzą.

 

 

Przed chwilą kupiłem Bayonettę 2 na allegro i w nią będę tłukł najbliższe kilka tygodni. Póki jednak nie dojdzie to będę sobie pykał w Xeno. 

 

Miło. Ja mam straszliwą ochotę na DMC4. Za niedługo zamawiam japońską pudełkową. Ostatni raz grałem w roku premiery! Choć coś czuję, że po Bajonetce system walki może nie być tak przyjemny.

 

No i słówko o Zeldzie - idealna nie jest, ale jest pięęęknym kawałkiem przygody pod warunkiem odkrywania wszystkiego samemu (no, w necie można sprawdzić, jak zrobić konkretne malutkie rzeczy).

 

 

Oho ho, no to przy DMC4:SE czeka Cię prawdziwa uczta. Czekam na relacje z rozwalania DMD i Bloody Palace. Co do Zeldy to wiadomo, że będę ją odkrywał po swojemu, bez solucji, inaczej sobie tego nie wyobrażam. 


  • 0

#3335 Tynio Napisany 26 marca 2018 - 20:39

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Konsola wraca do sklepu.

Zrobiłem dezaktywację konta na e-shopie 

Czy coś jeszcze powinienem zrobić?

(poza wyjęciem gry i karty pamięć oczywiście)

 

 


  • 0

#3336 Schrodinger Napisany 26 marca 2018 - 20:48

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Dobra cebula
  • 0

#3337 Tynio Napisany 26 marca 2018 - 20:53

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Nie wniosłeś nic do tego tematu, więc jako moderator skasuj swój post.

 

PROSZĘ 

 

 


  • 0

#3338 Schrodinger Napisany 26 marca 2018 - 20:55

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Opisz sytuacje dlaczego oddajesz konsole do sklepu i nie płacz. Dobra cebula jest dobra.
  • 0

#3339 Tynio Napisany 26 marca 2018 - 21:03

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

przewiń o 6 postów do góry i się dowiesz.

 

PS

Dodam, że nie mięło jeszcze 14 dni więc jak stwierdzą, że to nie z mojej winy to odeślą nową. 

 

 


Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 26 marca 2018 - 21:05

  • 0

#3340 lukaszSA Napisany 26 marca 2018 - 21:15

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Po co oddawałeś konsolę jak nawalił JoyCon?


  • 0

#3341 Tynio Napisany 26 marca 2018 - 21:33

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Bo sklep prosił by oddać i napisali taki tekst

 

"Niestety nie ma możliwości wymiany samego Joy Cona ponieważ cały komplet Nintendo Switch posiada swój unikalny numer seryjny. Podczas wymiany samego kontrolera będzie on niezgodny z resztą zestawu i może to spowodować problemy przy dalszych reklamacjach. Proszę o podanie adresu z którego mamy odebrać konsole, a następnie zostanie ona w całości wymieniona na nowa"

 

Więc nie chce mi się boksować i żałuję, że na święta nie będę miał Mariana :(


Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 26 marca 2018 - 21:33

  • 0

#3342 lukaszSA Napisany 26 marca 2018 - 21:35

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Ależ bzdury.


  • 0

#3343 Tynio Napisany 26 marca 2018 - 21:50

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Dla mnie też bzdury tym bardziej, że napisałem iż sama konsola sprawna i tylko prawy kontroler szwankuje.

 

Na wyświetlaczu folia, a i przez to stracę zapisane stany z gier to odpisali mi że.

W ciągi 1-2 dni przyjedzie spedytor.

 

Tak jak pisałem powyżej, nie mam czasu na boksowanie się i mam nadzieję że nie dostanę jakiegoś szrota z uwalonymi pixelami.

 

PS

 

Sformatowałem jeszcze system i mam nadzieję że to starczy.

 

 


Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 26 marca 2018 - 21:51

  • 0

#3344 lukaszSA Napisany 26 marca 2018 - 21:59

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Tak z ciekawości. Co to za sklep który tak w kulki leci?


  • 0

#3345 Tynio Napisany 26 marca 2018 - 22:03

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Nie będę tu robił anty reklamy, ale jest to sklep, który ma swoją główną siedzibę w Poznaniu. 

 

 


  • 0

#3346 Mateo Napisany 26 marca 2018 - 22:05

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Współczuję, tej.
  • 0

#3347 Schrodinger Napisany 26 marca 2018 - 22:07

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
To normalne ze jak I tegralna czesc nie działa to sie odsyła cale urzadzenie, maja ci dac nowego joycona z pudelka czy innego switcha. Troche sie ogarnijcie.
  • 1

#3348 Tynio Napisany 26 marca 2018 - 22:10

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

To normalne ze jak I tegralna czesc nie działa to sie odsyła cale urzadzenie, maja ci dac nowego joycona z pudelka czy innego switcha. Troche sie ogarnijcie.

 

No tu muszę Ci przyznać rację.

Konsola to ekran + dwa kontrolery.


  • 0

#3349 fingus Napisany 26 marca 2018 - 22:20

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Dziwne że też update nie pomógł, widać problem wciąż niezałatany (albo to jakiś inny defekt). Ale updatowałeś nie tylko konsolę ale i kontroler? Bo im patcha trzeba było wczytywać oddzielnie.
  • 0

#3350 lukaszSA Napisany 26 marca 2018 - 22:23

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

To normalne ze jak I tegralna czesc nie działa to sie odsyła cale urzadzenie, maja ci dac nowego joycona z pudelka czy innego switcha. Troche sie ogarnijcie.

 

Bzdura.

 

Jak ci Dock padnie to też im wyślesz całość?


  • 0

#3351 Tynio Napisany 26 marca 2018 - 22:25

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Dziwne że też update nie pomógł, widać problem wciąż niezałatany (albo to jakiś inny defekt). Ale updatowałeś nie tylko konsolę ale i kontroler? Bo im patcha trzeba było wczytywać oddzielnie.


Tak robiłem aktualizację na konsoli i osobno do kontrolerów.

Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 26 marca 2018 - 23:04

  • 0

#3352 Nyjacz Napisany 26 marca 2018 - 22:53

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Przy meblach z Ikei wysylaja kazda mala bzdure, a nawet duza, gdy cos przyjdzie uszkodzone.
  • 0

#3353 lukaszSA Napisany 27 marca 2018 - 06:30

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Tak żeby nie było wątpliwości.

 

To, że do naprawy możesz oddać sam Joy-Con to nie jest mój wymysł, tylko polityka ConQuestu i całego Nintendo. 

 

Jeśli sklep wam mówi, że macie oddać cały zestaw to kłamie - mówicie wtedy, że "nie musimy" i powołujecie się na stanowisko ConQuestu.


  • 0

#3354 Tynio Napisany 27 marca 2018 - 07:48

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Tylko teraz pytanie czy tu nie chodzi o te 14 dni

 

W tym wypadku wymieniają na nową konsolę, a sami będą wysyłać do dystrybutora.


  • 0

#3355 lukaszSA Napisany 27 marca 2018 - 07:50

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

No to już jest inna sprawa. Jak chcesz wymiany/zwrotu a nie reklamacji to załatwiasz to już ze sprzedawcą. 

 

Ja bym nie chciał tracić savów z powodu uszkodzonego pada


  • 0

#3356 Schrodinger Napisany 27 marca 2018 - 08:27

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Jakby nintendo było cywilizowanym producentem to te sejwy byś miał w chmurze. Tynio a ten kontroler w ogóle nie działa? Ta usterka nie była taka że jak masz podłączone do ekranu to śmiga?

No i nie masz pro pada? to sobie kup (bo warto jak chcesz trzymac konsole) albo pożycz i wysyłaj dopiero po świętach, teraz jak wyślesz to nawet nikt palcem nie kiwnie przed 2 kwietnia.
  • 0

#3357 lukaszSA Napisany 27 marca 2018 - 08:31

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Ta. Sejwy w chmurze ale tylko jak zapłacisz. I wysyłają się tylko w standby.

 

Chmura do zapisów powinna być darmowa i działać online. Niestety na Switchu to też będzie dostępne tylko z abonamentem.


  • 0

#3358 Schrodinger Napisany 27 marca 2018 - 08:33

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
I tak płacisz za granie online więc co mnie to.
  • 0

#3359 fingus Napisany 27 marca 2018 - 08:55

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Na innych konsolach, z tego co wiem, da się skopiować sejwy na pendrive.
  • 0

#3360 Tynio Napisany 27 marca 2018 - 08:59

Tynio

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 416 Postów:

Jakby nintendo było cywilizowanym producentem to te sejwy byś miał w chmurze. Tynio a ten kontroler w ogóle nie działa? Ta usterka nie była taka że jak masz podłączone do ekranu to śmiga?

No i nie masz pro pada? to sobie kup (bo warto jak chcesz trzymac konsole) albo pożycz i wysyłaj dopiero po świętach, teraz jak wyślesz to nawet nikt palcem nie kiwnie przed 2 kwietnia.

 

Kontroler miał taką samą wadę jak kiedyś lewe joy-cony czyli częste zrywanie połączenia.

W przypadku jak siedziałem na wprost konsoli to działało OK. (około 1,5m od konsoli)

Ale wystarczyło, że się położę lub siedziałem z boku ( w przypadku jak grałem w dwie osoby to często mi przerywał) były problemy z łącznością.

 

Po podłączeniu do ekranu działa wszystko cacy.

 

Chciałem konsolę sobie zostawić, ale nie ukrywam że najbardziej zależy mi na ograniu dosłownie kilku gier i zastanawiam się czy czasem za jakiś czas nie opylić.

Ale to zależy też kiedy trafię do szpitala (a chciałem sobie tam pograć)

Myślałem o Pro padzie, ale dosyć wygodnie gra mi się na tych  małych popierdółkach :)

 

Co do sejwów to stracę tylko 3 dni grania w Mariana wiec to nie tragedia bo Ola więcej grała na konsoli niż ja :)

 

PS

 

Trochę sobie jeszcze popisałem ze sprzedawcą i dostałem info

 

Jak najbardziej moglibyśmy oddać do serwisu  ConQuestu  odesłać sam Joy Con. Jednak Pana reklamacja zgłoszona jest w przeciągu 14 dni i chcemy Panu wymienić konsole na nową, a nie naprawiać........

Jeżeli Pan by chciał to możemy przekazać Pana konsole do serwisu. Trzeba wtedy wziąć pod uwagę termin realizacji naprawy w okolicach 30 dni,

 

I ta już wszystko wywaliłem, a dziś ma przyjechać kurier po konsolę więc niech wymienia mi na nową jak coś. 


Ten post był edytowany przez Tynio dnia: 27 marca 2018 - 09:06

  • 0



Inne z tagami: