Skocz do zawartości

Zdjęcie

Nintendo Switch - pogadanki

Nintendo NX

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
6749 odpowiedzi na ten temat

#5251 Tawotnica Napisany 07 stycznia 2020 - 16:53

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 117 Postów:

albo na odwrót i zaczną wypuszczać jeszcze więcej z nadzieją, że z jednej zrobi się hit na miarę Pokemon Go.  

 

btw. następne w kolejce do pełnoprawnego rimejku byłyby Diamond/Pearl. Jeszcze parę lat i będziemy mogli wrócić do najlepszych Poków (BW). 


  • 0

#5252 funditto Napisany 07 stycznia 2020 - 17:34

funditto

    Sephiroth

  • Forumowicze
  • 2 320 Postów:

Chciałbym zapowiedź odświeżonego Diamond/Pearl lub Let's Go 2 (Johto), ale obawiam się, że którąś z tych dwóch pokażą dopiero w maju, a za dwa dni zobaczymy Pokemon Home, Pokemon Sleep, pierwszy gameplay z Detective Pikachu, którego zapowiadali na Switcha i jeden niezapowiedziany dotąd spinoff, którym będzie albo Pokken 2 albo nowe Mystery Dungeon.


  • 0

#5253 lukaszSA Napisany 07 stycznia 2020 - 18:08

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Pokemon Sleep nie będzie, bo ten Direct to mimo wszystko event Nintendo


  • 0

#5254 Damian Napisany 07 stycznia 2020 - 18:33

Damian

    Link

  • Forumowicze
  • 298 Postów:

Nie lubię rzeczy: mam nadzieję, że ktoś kto lubi rzecz jej nie dostanie! Dobre nastawienie  :potter:
Ja wiem, że to Nintendo i lubią robić remastery in-house, ale na miłość: to przecież marginalnie wpływa na produkcję nowych gier.

Zostałem źle odebrany.

Absolutnie nikomu nie zabraniam grać w gry z WiiU. Ba - jest wręcz przeciwnie. Chciałbym aby więcej graczy zaznajomiło się z tymi świetnymi produkcjami. To jedne z najlepszych gier 8. generacji.

Miałem na myśli fakt, że port tytułu z WiiU zaprzepaści pojawienie się nowej gry na Switchu. Nie gramy, i już nawet nie wyczekujemy na nowe Mario Kart na najnowszej konsoli, bo przeportowano Mario Kart 8 z poprzedniej, podobnie z Donkey Kong Country, Captain Toad, New Super Mario Bros, Pokken, itd. Jest lepszy scenariusz: mogliśmy grać na najnowszej konsoli w nowe Super Mario Odyssey bo nie dostaliśmy portu Super Mario 3D World, w nowe Splatoon2, w nowe Xenoblade2, Super Smash Bros Ultimate, SMM2, etc.


  • 0

#5255 BeSOS Napisany 07 stycznia 2020 - 18:45

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nowe pokemony bombia?
  • 0

#5256 lukaszSA Napisany 07 stycznia 2020 - 18:59

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Nie, to najszybciej sprzedające się gry na Switcha.

Bombią spinoffy na komórki jak Masters
  • 0

#5257 BeSOS Napisany 07 stycznia 2020 - 19:02

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
No to o co te płacze że najgorsze Poks i N musi już je ratować.
  • 0

#5258 lukaszSA Napisany 07 stycznia 2020 - 19:04

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Bo ludzie to wrażliwe cipy i lubią płakać kiedy coś im się nie podoba
  • 0

#5259 Schrodinger Napisany 07 stycznia 2020 - 19:12

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Hellmans mówił że słabe poki i ja mu wierzę
  • 0

#5260 Tawotnica Napisany 07 stycznia 2020 - 19:18

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 117 Postów:

Tej narracji o zapełnianiu slotów portami z danej serii też do końca nie kupuję. Fakt, że wyszło już Super Mario Odyssey nie przekreśla portu 3D World i odwrotnie byłoby tak samo.

 

Po Xenoblade 2 dostajemy remaster jedynki w tym roku, całkiem możłiwie przez to że portowanie XCX kosztowałoby potencjalnie za dużo względem sukcesu jaki gra byłaby w stanie odnieść. 

 

Taki DKCTF (jak w sumie większość tych portów) sprzedał się ze 2x lepiej niż na WiiU, co jeśli już podbija szansę na trzecią część, o ile Retrosi się kiedyś ogarną z Metroidem i co tam jeszcze robią. Pokken z kolei zbombił, a Toad to był raczej projekt poboczny teamu od Marianów. Myślę, że Luigi's Mansion i Yoshi's Wooly World też by się pojawiły na Switchu, gdyby Nintendo przewidziało, że sprzedaż gier na 3DSa tak szybko się załamie.

 

Switch miał premierę niecałe 3 lata temu, więc to nawet nie jest jeszcze połówka generacji. Na moje nawet Mario Kart 9 nie jest wykluczone, bo byłby to świetny tytuł startowy dla potencjalnego Switch Pro (choć prędzej obstawiałbym na premierę razem z nową Zeldą) czy jakiekolwiek następnej rewizji sprzętu. 

 

Prędzej bym patrzył na to, co dany dev team aktualnie robi i z tego  wyciągał wnioski dlaczego albo kiedy się pojawią/nie pojawią sequele. Weźmy takie NSMB. O ile dobrze kojarzę, to producentem jest Takashi Tezuka, który raczej miał co robić w zeszłym roku nadzorując Yoshi's Crafted World i Mario Maker 2. Niewykluczone więc, że teraz wróci do NSMB, szczególnie mając na uwadze świetny styl "3D World 2D" wprowadzony w SMM2. Nogami od Splatoona robi Animal Crossing, a Retro Metroida, itd. 

 

Tak można spojrzeć na większość wymienionych tytułów. Pokken robili w Bamco, gdzie pewnie są zajęci swoimi Tekkenami czy pomaganiem przy Smashach albo innych gigantycznych projektach N. 

 

Ciekawe będzie co zrobią jak żródełko w końcu wyschnie. Wezmą się za gry z Wii? Tak w idealnym wypadku istnieje szansa, że na Switcha dostaniemy w sumie Super Mario Odyssey, port 3D World, remaster duologii Galaxy i może jeszcze Odyssey 2 jako wisienkę na torcie, jeśli Switch przetrzyma więcej niż te standardowe 6-7 lat w generacji.  


Ten post był edytowany przez Tawotnica dnia: 07 stycznia 2020 - 19:20

  • 1

#5261 Cudak Napisany 07 stycznia 2020 - 19:57

Cudak

    cześć

  • Forumowicze
  • 25 980 Postów:

Dawać remake Diamond i Pearl, głównie dlatego, że jest tam mój ulubiony starter i chcę nim pograć w na Switchu. W sumie 100% obiektywnie to najlepszy starterek, najlepiej narysowany, najbardziej pokemonowy pokemon. 

 

Dobrze wiecie o kim mówię. :oops:

 

infernape.jpg


  • 0

#5262 lukaszSA Napisany 07 stycznia 2020 - 20:24

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Przede wszystkim mówiąc o "jedna gra z serii na generację" nie można zapominać, że ta reguła dotyczy tylko gier nastawionych na multi (tak jak ostatnio Ubisoft przejechał się na sequelu Division zapominając że od 30 lat mają R6 Siege i ten jakoś bez sequeli daje radę).

 

Dwa Splatoony czy Mario Karty na jednej konsoli? Mało prawdopodobne. Dwa Mariany? Jakby mogli to by pewnie co rok chcieli wydawać kolejne Odyssey.


  • 0

#5263 Tawotnica Napisany 07 stycznia 2020 - 20:31

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 117 Postów:

 Dwa Mariany? Jakby mogli to by pewnie co rok chcieli wydawać kolejne Odyssey.

 

Na Wii dali radę z dwoma Galaxy to i na Switcha dadzą radę, jeśli konsola będzie odpowiednio długo żyła. 

 

Co do Mario Kart, to spokojnie mogliby dodać jeszcze jeden zestaw tras. Najwyższy czas na Fire Emblem DLC i dodanie pegazów i koni jako karty! :cf:  


  • 0

#5264 lukaszSA Napisany 07 stycznia 2020 - 20:51

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Kolejne DLC do Mario Kart 8? Nigdy nie dadzo :ok:


  • 0

#5265 Ryan Napisany 07 stycznia 2020 - 22:46

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Jak zmienię region konta to czy poza wyzerowaniem rachunku eshop będą jakieś konsekwencje? Co z kupionymi wcześniej grami?
  • 0

#5266 BeSOS Napisany 07 stycznia 2020 - 22:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Kolejne DLC do Mario Kart 8? Nigdy nie dadzo :ok:


Bo robią MK9 już :cf:
  • 0

#5267 BeSOS Napisany 07 stycznia 2020 - 22:56

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Jak zmienię region konta to czy poza wyzerowaniem rachunku eshop będą jakieś konsekwencje? Co z kupionymi wcześniej grami?


Tracisz monetki ale gry nadal masz.
  • 1

#5268 Tawotnica Napisany 07 stycznia 2020 - 22:57

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 117 Postów:

a po co chcesz zmieniać? Nie lepiej sobie drugi profil założyć na innym regionie? Kupione wcześnie gierki chyba możesz ponownie ściągnąć, jeśli zmienisz spowrotem region konta na stary i jeżeli działa to tak jak w 3DSie to nawet wróci stan konta. Nie mam pojęcia co się dzieje (czy w ogóle coś się dzieje) z Gold Coinami.  


  • 1

#5269 lukaszSA Napisany 07 stycznia 2020 - 23:06

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:
Jak masz coś na koncie to chyba nie pozwoli zmienić regionu
  • 1

#5270 tomasz Napisany 07 stycznia 2020 - 23:21

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
Nic nie wyzeruje, po prostu wcale nie zmienisz. Chyba, że napiszesz do Nintendo. Mi ręcznie wyzerowali i zmienili region, ale napisali, że to ostatni raz (grożąc palcem). Miałem jakieś centy pozostałe po zakupach i nie szło się pozbyć tego, bo zapłacić dorarami z konta bankowego nie mogłem (hajs przypisany do konta na swiczu był ze zdrapki).

Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 07 stycznia 2020 - 23:23

  • 1

#5271 BeSOS Napisany 07 stycznia 2020 - 23:30

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:

Jak masz coś na koncie to chyba nie pozwoli zmienić regionu

Ja tak zmienilem.ostrzega przed strata hajsu i tyle.
  • 1

#5272 Ryan Napisany 08 stycznia 2020 - 07:37

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
Dzięki.

@Tawot dostałem od starszych kartę z kodem do eshopu ale jest na EU a ja mam konto brytyjskie. Jak założę konto zakupowe polskie to każdy user na konsoli będzie mógł grać w każdą grę?
  • 0

#5273 lukaszSA Napisany 08 stycznia 2020 - 07:49

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Jeśli konsola jest dla danego konta konsolą primary to gry kupione przez to konto działają na całej konsoli.

 

Dopiero na konsoli secondary gry działają tylko na koncie właściciela.


  • 1

#5274 Ryan Napisany 08 stycznia 2020 - 08:14

Ryan

    Dominik D.

  • Administratorzy
  • 32 571 Postów:
A jest ograniczenie na liczbę kont, które mogą mieć daną konsolę jako primary?
  • 0

#5275 lukaszSA Napisany 08 stycznia 2020 - 08:16

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 953 Postów:

Na jednej konsoli w jednym czasie może być zalogowanych 8 kont. To jedyne co może ograniczać


  • 1

#5276 tomasz Napisany 09 stycznia 2020 - 06:30

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
http://www.nintendol...tion_cross_rays

Fani FE i AW mają się czuć jak w domu, gra dostarcza kontentu na miesiące i jest "brilliant". Hmm.
  • 0

#5277 Mateo Napisany 09 stycznia 2020 - 10:27

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 124 Postów:

  • 0

#5278 Hellmans Napisany 09 stycznia 2020 - 14:44

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

http://www.nintendol...tion_cross_rays

Fani FE i AW mają się czuć jak w domu, gra dostarcza kontentu na miesiące i jest "brilliant". Hmm.

 

maxresdefault.jpg

 

Przy Wargrove i Tiny Metal też to słyszałem i co, i gunwo (ale i tak kupię :(  )


  • 0

#5279 Tawotnica Napisany 09 stycznia 2020 - 15:02

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 117 Postów:

no Wargroove pod koniec dnia mnie zawiodło, Tiny Metal w związku z tym olałem na razie. 

 

Demko tego Gundama jest na japońskim eShopie i chodzi po angielsku jakby kogoś. 


  • 0

#5280 Hellmans Napisany 09 stycznia 2020 - 15:59

Hellmans

  • Forumowicze
  • 13 013 Postów:

Z innej beczki: ledwo gwarancja się skończyła i nawiedził mnie drifting w lewym joyconie. Zalałem pod gałę izopropanol, pogmerałem, póki co działa już 2 tygodnie.


  • 0



Inne z tagami: