Skocz do zawartości

Zdjęcie

Crash Bandicoot N. Sane Trilogy

Vicarious Visions Activision Switch PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
366 odpowiedzi na ten temat

#211 Schrodinger Napisany 01 lipca 2017 - 14:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

PS4 Pro master race :king:


  • 0

#212 Shinigami Napisany 01 lipca 2017 - 16:27

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Może skipowanie intra to ficzer tylko na pro :cf:
  • 0

#213 MonsieurWoland Napisany 01 lipca 2017 - 18:30

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Może skipowanie intra to ficzer tylko na pro :cf:

 

Zeby bylo smieszniej to prawda. Na amatorze nie moge skipowac intra trylogii trojkatem. O L O.
 


  • 0

#214 Schrodinger Napisany 01 lipca 2017 - 18:47

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
I kogo winisz za swoją biedotę?
  • 0

#215 MonsieurWoland Napisany 02 lipca 2017 - 10:19

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

Taikun, ostatnio jestes strasznie nerwowy, Mama przestala Ci obiadki gotowac, czy cos? :olo:

 

Gamesradar w swojej recenzji ocenia Crasha jako nowe Soulsy http://www.gamesrada...trilogy-review/

 

"But then there's the death. There's just no escaping it, there might be brand new death animations to keep you entertained - oh look I've been swallowed by a lion again - but there's no avoiding that the controls just mean that Crash Bandicoot has become Dark Souls."

 

CrashBandicootRem-1-970.jpg.d3ee92deb0eb

Praise the crate :olo:


  • 0

#216 KoBik Napisany 02 lipca 2017 - 11:02

KoBik

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 3 170 Postów:
Ja juz rozumiem besztac takie guwna jak Destiny ale Crasha? Godnosci nie macie.

Ten post był edytowany przez KoBik dnia: 02 lipca 2017 - 11:02

  • 0

#217 Chewie Napisany 02 lipca 2017 - 11:23

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:
Besztac mozna slaba konwersje i partactwo
  • 0

#218 Juras Napisany 02 lipca 2017 - 11:30

Juras

    Master Chief

  • Forumowicze
  • 2 800 Postów:

Czyli CAŁY gejming kmptrkw.


Ten post był edytowany przez Juras dnia: 02 lipca 2017 - 11:31

  • 0

#219 Kazuo Napisany 02 lipca 2017 - 14:07

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Gamesradar w swojej recenzji ocenia Crasha jako nowe Soulsy http://www.gamesrada...trilogy-review/

 

 

Teraz to chyba każda gra, która przejawia oznaki jakiejkolwiek trudności zostaje automatycznie porównana z Soulsami. 


  • 0

#220 Spuczan Napisany 02 lipca 2017 - 21:13

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 057 Postów:

Od 2009 bez przerwy. Czasami mam wrażenie, że przed 2009 niczego nie było. A wystarczyłoby zagrać w Battletoads czy Ghosts'n Goblins za dzieciaka.

 


  • 0

#221 Danteusz Napisany 02 lipca 2017 - 21:51

Danteusz

    Alpha Male!

  • Administratorzy
  • 32 888 Postów:


Może skipowanie intra to ficzer tylko na pro :cf:


Zeby bylo smieszniej to prawda. Na amatorze nie moge skipowac intra trylogii trojkatem. O L O.
Całkiem możliwe, często intro służy do ukrycia loadingów. Zobacz czy pod sam koniec da się je skipnąć
  • 0

#222 Bzduras Napisany 03 lipca 2017 - 06:46

Bzduras

    zbanowany

  • Forumowicze
  • 1 868 Postów:

Jedynka skończona, 68% na liczniku, zostały praktycznie wszystkie kryształy i triale do zrobienia. Responsywność sterowania została mocno poprawiona względem oryginału i przypomina bardziej CB2 i Warped - jak dla mnie na plus, ta częściowa bezwładność rudego na PSX potrafiła nieźle podnieść ciśnienie. A poza tym to nie ma za bardzo co się rozpisywać, kto grał ten wie jaka jest gra, a kto nie grał to prawdopodobnie nawet nie zagląda do tego tematu.

 

Nawet moja partnerka zaczęła oglądać jak gram i nieśmiało chwyta za pada, choć giereczki to dla niej kompletnie nieodkryty teren ;)


  • 1

#223 Dixi Napisany 03 lipca 2017 - 07:12

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Crash Dark Souls  :olo:

 

GQ38nRC.png


  • 2

#224 MonsieurWoland Napisany 03 lipca 2017 - 08:50

MonsieurWoland

    Noblesse oblige.

  • Forumowicze
  • 15 250 Postów:

 

 

Może skipowanie intra to ficzer tylko na pro :cf:


Zeby bylo smieszniej to prawda. Na amatorze nie moge skipowac intra trylogii trojkatem. O L O.
Całkiem możliwe, często intro służy do ukrycia loadingów. Zobacz czy pod sam koniec da się je skipnąć

 

 

Wiem o tym :olo: Trojkat nie dziala do ostatniej chwili. Szynka mataczy lub remaster trylogii (tzn. 3 gier) Crasha wyciska ostatnie poty z amatora :olo:
 


  • 0

#225 Shinigami Napisany 03 lipca 2017 - 09:13

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Mówię jak jest, plebsiaku :sir:


  • 0

#226 ACZ Napisany 03 lipca 2017 - 09:18

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:

Shiniana-szlachcica nie stać na wersję profesjonalną konsoli PS4 i gra jak dzikus na amatorze? Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu.


  • 0

#227 tomasz Napisany 03 lipca 2017 - 09:22

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:
kawa z guwien cwanego-lisa i pełen garnitur skalpeli od rosenthala w zdobionym drewnianym puzderku są wyżej na liście koniecznych zakupów od podrasowanej kąsolki dla dzieci!

Ten post był edytowany przez tomasz dnia: 03 lipca 2017 - 09:22

  • 0

#228 Nyjacz Napisany 03 lipca 2017 - 11:44

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Platynka w trojce. Sterowanie znakomite, czasowki na zloto na lajcie. Latwa i przyjemna gierka, taki motzno rodzinny platformer. Czasowki nad wyraz satysfakcjonujace. Stetowanie responsywne maks, swietnie mi sie gralo. Potem od razu zaczalem jedynke, bo nie moglem wytrzymac. Pierwsze wrazenia? JAK TO WYGLADA! Sorki, ale trojka jest niezbyt bogata w detale, czasem plastikowa i na kolanie. Jedtnka to nale Crashowe dzielo sztuki. Przeszedlem w jeden wieczor gierke, teraz biore sie za platynowanie. Zrobic 100% nie bedzie problemu, bo jest to DUZO latwiejsze niz w oryginale. Natomiast czasowki moga dac w kosc. Sterowanie kozak, Crash nie ma laga i nie zatrzymuje sie po chwili. Hard Road peklo w 2 minuty. Gra jest piekna i dopiero tu czuje, ze gram w remake, niestety Warped tylko miejscami robi wrazenie.
  • 0

#229 cybercotlet Napisany 03 lipca 2017 - 12:39

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 604 Postów:

ja czekam na więcej wrażeń od fwanka - największego crash specjalistę tego forum


  • 0

#230 Nyjacz Napisany 03 lipca 2017 - 13:50

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Teraz mnie obraziłeś. Niedawno dawałem skrina, że wymasterowałem na 100% Crasha 1 i 2, na 105% trójeczkę, a teraz w rimejku w dwa dni wpadła platynka w trójeczce, a za niedługo wpadną w poprzedniczkach. BANG.


  • 0

#231 ACZ Napisany 03 lipca 2017 - 13:56

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 173 Postów:

No właśnie, Nyjacz to taki sam wymiatacz w Crasha jak Fwanki.


  • 0

#232 Nyjacz Napisany 03 lipca 2017 - 14:01

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Kiedy ja mówię, że sterowanie jest totalnie git, a połowa reddita płacze, że nie może przejść Hard Road, to wiadomix, że jestę HC, heheszki. Natomiast gram na krzyżaku, który jest precyzyjny (nawet nieco bardziej niż w oryginałach), bo gałeczka ma martwą strefę i uniemożliwia bycie kozaczkiem.

 

Może będę wrzucał jakieś filmy z czasówek, ale jeszcze nie mam dobrego neta na nowym mieszkanku. 


  • 0

#233 burnstein Napisany 03 lipca 2017 - 14:05

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Biedny fwanki jak Adaś Miauczyński, zawsze drugi, w Łajpałta za Hellmansem, w Krasza za Nyjaczę.


  • 0

#234 Schrodinger Napisany 03 lipca 2017 - 14:05

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

uuu w wipka fwanka ora hellmans, w crasha nyju, chyba czas umierac


  • 0

#235 Shinigami Napisany 03 lipca 2017 - 14:15

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Umieraj.


  • 0

#236 keogh Napisany 03 lipca 2017 - 14:22

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

"hard road" nawet nazwy lvlu ni potrafisz poprawnie napisać


  • 0

#237 Shinigami Napisany 03 lipca 2017 - 14:42

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

uuuuuuuuuuUUUUUuuuuuu


  • 0

#238 Nyjacz Napisany 03 lipca 2017 - 19:14

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Czytam sobie co ludy wypisują na forum PSX Extreme i mi się wierzyć nie chce. Jak można w to gierkować na gałce? Nie dziwię się, że w takim wyjściu narzeka się na sterowanie i pisze, że jest dużo gorsze niż w oryginałach. Otóż jest dużo lepsze, natomiast trzeba siebie i gierkę traktować poważnie, i przywyknąć do krzyżaka.

 

Ja tam gdzieś po połowie gry uzbierałem mimochodem 99 żyć, a poziomy z mostem były izi. Czasówek trochę się jednak dygam.


  • 0

#239 keogh Napisany 03 lipca 2017 - 23:42

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

ok, 100% w pierwszym kraszu -zostały czasówki i jakieś ukryte +dlc(??)

wypowiem się tylko o jedynce

 

Krótko o wartościach technicznych. Gra jest piękna i tak jak nyju pisał - poprawiono prawie wszystkie narzekania ultrasów. Bardziej skontrastowana w barwach dżungla, zmiana tekstur podłoża w etapach jaskinio-świątynnych. Prawie bo - krasz po przejsciu bosa nie krzyczy "iiiiiichaaaa", combo skakanie po przeciwnikach nie daje bonusowych jabłek, kilka niedopracowanych i subiektywnie gorszych dźwięków, przede wszystkim; dźwięk dużych wyskoczni w etapach industrialnych,  (pisałem o tym przy pierwszym pokazanym gempleju), w tych samych levelach design i krw kolor wypluwaczy gorącej pary został zmieniony. Zgliczowany (N.Brio?) dźwięk topienia krasza w levelach świątynnych. Kształt kolorowych gemów został z dwojko-trojkowacony ;///

 

Ogólnie supcio, 99% wszystkich nowych wizualnych  zmian biore na wielki plus.

 

Gra zachowała swój klimat, mistyczną atmosferę i jednorazowy charakter głównej postaci.

 

Trochę więcej o mechanice.

Gierka na pewno łatwiejsza, bardziej przystępna noobom. Każdy, kto wie jakim gównem potrafiło być kombinacyjne skakanie po długim rzędzie skrzynek parsknie śmiechem jak w to zagra, acz jest to bardzo przyjemne. No i nie trzeba teraz wszystkich plansz na jednym żyćku :cf: Jakkolwiek łatwa ta gierka jak panny żeroma to ona nie będzie.

 

 

Skakanie i słynny mostek -ja się nie dziwie dramy w tym temacie. Dla każdego prosa to będzie pierwszy konkretny znak, że co nie halo. Krash czasami łapie takiego półkrokowego laga, co naturalnie psuje wyuczony pejsing, który btw jest ciut mniej dynamiczny i mniej czuły, bardziej casualowy. Co dziwne, wydaje mi się, ze występuje to tylko w niektórych etapach; wspomniane już mostki, kule, jaskinie. i świnie. Ewidentnie widać to w ostatnim lvl "The Lab" - na każdej żóltej krawędzi Krash dostaje 200nanosekundowego bullet time, wtf - żeby każuala ostrzec ???

 

Zdecydowanie dłużej i o za długo teraz trzeba trzymać skok - imo mniejsza modulacja poziomu skoku/mniejsza tolerancja trafienia w platforme. I to co już pisałem wcześniej - obijanie od wyskoczni, w sumie to jest łatwiej, bo nie da się juz tapnąć skoku przed odbiciem, wystaczy go wcześniej trzymać -  musiałem się przestawiać, meh.

 

Nie podobają mi sie walki z bossami, są sflaczałe, mniej dynamiczne - oczywiście wyglądają pięknie, choć ta z N.Brio jakoś taka już nie straszna . Przy walce z Cortexem ewidentnie można zauważyć kolejny mały issue - problem z hit boxami. Cięzej wyczuć i trawić atakiem, jak i trafienia niektórych przeciwników wydają się przedwczesne (nietoperze, mięsożerne kwaitki, szczury z 'light outów' prądowi naukowcy (miałem sytuacje gdzie mi i jemu zaliczyło hita). Fioletowe dinozałry z Temple Ruins - nie można im na łeb teraz skoczyć ;/. Nie działają żadne sztuczki i triki, króre robiłem w oryginalne, jeszcze kilka do sprawdzenia i liczę, że jakieś nowe odkryje.

 

Oczywiście grałem na krzyżaku, choć analog nie jest zły.

 

Zabieram się za dwójkę.

Spoiler

 

 

 


  • 4

#240 Nyjacz Napisany 04 lipca 2017 - 16:51

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Uwaga na Sunset Vista. Mam buga i nie moge zrobic 100% ani platynki. Klucz nie pojawia sie :(
  • 0



Inne z tagami: