Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dishonored 2

PC XONE PS4 Dishonored Bethesda Arkane Studios

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
244 odpowiedzi na ten temat

#61 filip Napisany 16 listopada 2016 - 11:23

filip

    Brzmisz jak p*lak

  • Forumowicze
  • 7 485 Postów:

A jak fabuła? 


  • 0

#62 Dixi Napisany 16 listopada 2016 - 11:25

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:

Wow, faktycznie Eurogamer dał złoto i "Essential" :banderas:

 

Do mnie dzisiaj dotrze jedynka, mam nadzieję ograć, wciągnąć się w ten świat i zabrać się za dwójkę :)


  • 0

#63 Ney Napisany 16 listopada 2016 - 11:29

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

Fabuła jest bardzo prosta - ktoś ci podpadł i teraz musisz się do niego dobrać, po drodze eliminując wszystkich zamieszanych. Nie ma w tym nic głupiego, nie ma nic wyjątkowego...Prawdziwym bohaterem jest gameplay, miasto, świat i pomysły na levele :king:


  • 2

#64 BeSOS Napisany 16 listopada 2016 - 12:58

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Ciekawe czy końcowe levele zjebia tak samo jak w jedynce :hihi:
  • 0

#65 Pawlik Napisany 16 listopada 2016 - 13:08

Pawlik

    Łubudubu

  • Forumowicze
  • 14 769 Postów:

a co tam zjebali? Mnie się grało świetnie do samego końca, to może ending mnie nie satysfakcjonował bo gra skończyła się "nagle" to jednak sam gameplay to końca był na poziomie. 


  • 0

#66 BeSOS Napisany 16 listopada 2016 - 13:38

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Dla mnie ostatnie 2-3 plziomybyly o klasę gorsze i w tradycyjnym stylu - więcej wrogów, walki etc. I antyklimatyczne zakonczenie.
  • 0

#67 Schrodinger Napisany 16 listopada 2016 - 14:59

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Neyek licze że pożyczysz mi i Jedynowi nie? :cf:
  • 0

#68 BeSOS Napisany 16 listopada 2016 - 17:07

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Szrot, wymiana za titanfalla jak juz :cf:
  • 0

#69 DanteTDH Napisany 16 listopada 2016 - 17:14

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
U mnie 15 godzin na liczniku i zachwyt osiągnął szczyty. Tak zdizajnowanego świata dawno nie ogrywałem i praktycznie pierwszy raz od Wiedźmina 3 nie chcę, by gra kiedykolwiek się kończyła. Poziom chaosu osiągnął u mnie już takie wyżyny, że w dialogach postaci nie uswiadczysz krzty optymizmu. System mocy specjalnych pozwala na takie akcje, że bania mała. Po pierwszym przejściu bankowo rozgrywam historię jeszcze raz, tym razem w kompletnym stealth mode. Polecam!
  • 2

#70 ACZ Napisany 16 listopada 2016 - 17:17

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 171 Postów:

Rzetelne pssite.com wystawiło 10/10.


  • 0

#71 BeSOS Napisany 16 listopada 2016 - 17:41

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Nejek ślij jak skończysz!!!!
  • 0

#72 Spuczan Napisany 16 listopada 2016 - 17:49

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:

Gra oficjalnie znalazła się na moim celowniku bo:

Spoiler

  • 0

#73 Schrodinger Napisany 16 listopada 2016 - 17:53

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
No chyba pierwsza gra w tym roku która sprostala oczekiwaniom w pelni
  • 0

#74 Cola Napisany 16 listopada 2016 - 17:53

Cola

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 4 183 Postów:

Na moim celowniku jest od dawna, bo pierwsza cześć była absolutnie fenomenalna. Czekamy na promocje, bo 230zł teraz nie wyłożę  :olo:


Ten post był edytowany przez Cola dnia: 16 listopada 2016 - 17:53

  • 0

#75 Ney Napisany 16 listopada 2016 - 20:06

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:

@DanteTDH

Chyba gramy w podobny sposób bo u mnie tak samo poziom chaosu wysoki, ale po prostu nie mogę się powstrzymać od cichego zabijania skurwieli :) Staram się też zaglądać w każdy zakamarek, ale przejrzałem trofiki i widzę, że i tak sporo mnie ominęło, pewnych rzeczy nawet się nie domyśliłem, że się da zrobić :)

 

 

Siódmy level to  :kult:  :kult:  :kult:  :kult:  :kult:  :kult:  :kult:  :kult:  :kult:  :kult:  :kult:  :kult: Dla mnie jeden z najlepszych poziomów i patentów w historii nerdzenia. Giereczko nie kończ się :(


  • 1

#76 Schrodinger Napisany 16 listopada 2016 - 20:14

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
Hajp mi niezdrowo podskoczył :uff:
  • 0

#77 BeSOS Napisany 16 listopada 2016 - 22:59

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Jak przy każdej gierce która ktoś pochwali :hihi:
  • 0

#78 Schrodinger Napisany 16 listopada 2016 - 23:01

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
którą pochwali ktoś z czyim zdaniem się liczę :sir:
  • 0

#79 Kazuo Napisany 17 listopada 2016 - 00:39

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

którą pochwali ktoś z czyim zdaniem się liczę jeden z moich chłopaczków od Destiny <3  ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 


  • 0

#80 Schrodinger Napisany 17 listopada 2016 - 00:40

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
no to jedno i to samo
  • 1

#81 fingus Napisany 17 listopada 2016 - 00:57

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Dooma nie kupił. :sadfrog:
  • 0

#82 Schrodinger Napisany 17 listopada 2016 - 01:00

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:
w koncu kupie!
  • 1

#83 Dixi Napisany 17 listopada 2016 - 11:37

Dixi

    Pixie, Dixie i Pan Jinks :)

  • Forumowicze
  • 4 196 Postów:
Jeszcze chwila i w tym temacie będzie więcej o Doomie niż o Dishonored  :why:
 
796.gif
  • 3

#84 fingus Napisany 17 listopada 2016 - 14:14

fingus

    proud gaymer

  • Moderatorzy
  • 35 906 Postów:
Luz, o Doomie przeniosłem do odpowiedniego tematu (-> odpowiedni temat), aby nie ciągnąć offtopa, ani nie przerywać niepotrzebnie rozmowy. :link:
  • 2

#85 Spuczan Napisany 18 listopada 2016 - 20:05

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:

http://www.dualshock...culty-settings/

 

 

Today, Bethesda and Arkane Studios announced that a free update is coming to Dishonored 2 next month.

 

The update will add custom difficulty settings, as well as add a new game+ mode. Further, Bethesda also said that it will let players further customize the game according to their specific playstyles. How exactly, wasn’t elaborated on.

 

Tak to się robi.


  • 3

#86 Chewie Napisany 18 listopada 2016 - 20:09

Chewie

    ????????????????????

  • Forumowicze
  • 11 651 Postów:

w sensie nie wydaje skoñczonych giereczek?


  • 0

#87 Spuczan Napisany 18 listopada 2016 - 20:21

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 055 Postów:

W sensie naucz się czytać i pisać. Bez tego ani rusz w dzisiejszym świecie Czułi  :dunno:


  • 2

#88 Ney Napisany 18 listopada 2016 - 20:30

Ney

    Paskudny Nerdzioch

  • Forumowicze
  • 8 248 Postów:
New Game + to będzie boner :banderas:
  • 0

#89 DanteTDH Napisany 18 listopada 2016 - 22:08

DanteTDH

    Power Armored

  • Forumowicze
  • 1 099 Postów:
Podjarando maksymalne... Właśnie ukończyłem misję 7 i nie mogę ogarnąć jak zajebiście całość została wykonana. Mówię Wam, Panowie i Panie-to naprawdę SOLIDNY kandydat do GOTY!

Kończę przejście i czekam na NG+ - dawno nie wyciągnąłem się w grę tak mocno, by w ogóle o tym myśleć:)
  • 0

#90 Sylvan Wielki Napisany 19 listopada 2016 - 16:44

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 617 Postów:

Znakomita kontynuacja świetnej gry.

Dishonored to jedna z moich ulubionych pozycji minionej generacji. Sprawdziła się pod każdym względem - ciekawa fabuła, interesująca mechanika, kapitalny klimat, wyborna ścieżka audio, ciesząca oczy grafika (technicznie nie należała do pierwszej ligi, ale nadrabiała artyzmem). Dishonored II to taka pierwsza część, która przywdziała nowe szaty. Szaty godne bieżącej generacji.

SzsMQUl.jpg

Wizualnie największe wrażenie robią wnętrza pomieszczeń. Kunszt ich wykonania jest niesamowity. Niemniej, gdy bohater(ka) wyjdzie na zewnątrz również jest na czym oko zawiesić. Gra światłem także robi nieprawdopodobne wrażenie. Na pro nie zauważyłem problemów z animacją, która podobno daje się we znaki na PS4/XO/PC.

Muzyka to po raz kolejny klasa dla siebie. Świetnie się spisuje i buduje klimat. Warto przy tym zaznaczyć, że polska wersja językowa jest jedną z lepszych w tym roku. Corvo nie jest niemową, ma geraldowski, niski głos. Zawsze to jakaś emocjonalna więź z bohaterem.

Grywalnościowo - rewelacja. Jeżeli komuś poprzedniczka się podobała, nie powinien nawet chwili się zastanawiać nad zakupem. Kto nie miał przyjemności odwiedzić Dunwall, również powinien nadrobić zaległości (spokojnie można zacząć przygodę od tej odsłony, ale warto z tytułu smaczków - vide Corvo śpiewający "Drunken Whaler" - i historii, zaliczyć pierwszą część wraz z wszystkimi dodatkami).
Gra się niezwykle przyjemnie. Nowości cieszą, możliwości systemowych jest od groma. Misję można zaliczyć na wiele, wiele sposobów (ostatni etap to miazga pod względem klimatu). Nic tylko eksplorować cesarstwo, czytać wszelakie zapiski, planować sposoby eliminacji, ewentualnie omijania wrogich patroli.

Dishonored II zaliczyłem w 14:40 godz. Jedyne czego mi wyraźnie brakuje w tej pozycji, to opcji NG+ (zdecydowanie), ale on ma dojść w przyszłości (takie czasy). Na brak możliwości wyboru poziomu nie będę narzekał, ponieważ zawsze można ręcznie nagrać stan gry i go wczytać. A propos tego. Istnieje możliwość szybkiego zapisu/wczytania gry. Przydatna opcja. Na Pro całość wgrywa się wyraźnie szybciej niż na PS4.
Niestety wczoraj kilkukrotnie występował u mnie błąd podczas manualnego wczytania gry. Należało z niej wyjść po czym całość włączyć raz jeszcze. Co ciekawe działo się to głównie po 4tym poziomie.
Irytująca sprawa, która zapewne niebawem będzie załatana.

Generalnie ta gra to murowany kandydat do tytułu gry roku 2k16. Kupujcie, niech twórcy zarobią i wydadzą za kilka lat kolejną część. Ponieważ to wartościowa, niezwykle sycąca pozycja mająca świetną oprawę A/V przy tym.

9/10 - grafika;
9/10 - audio;
9/10 - grywalność;

9/10 - ocena końcowa;


  • 2



Inne z tagami: