Skocz do zawartości

Zdjęcie

Devil May Cry 5

Capcom PS4 XONE PC

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
1099 odpowiedzi na ten temat

#121 BeSOS Napisany 11 czerwca 2018 - 08:37

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Piszesz o damage Control, że Capcom musi udowodnić coś blablabla. Nie musi. To ty nie musisz kupować gry, jeden Polaczek mniej nie wpłynie na sukces finansowy gierki.

Ten post był edytowany przez Jedyn dnia: 11 czerwca 2018 - 08:37

  • 0

#122 burnstein Napisany 11 czerwca 2018 - 08:41

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 130 Postów:

Ja nie wiem o co wam chodzi, gra nadal wygląda kiczowato i tandetnie, więc jest duch serii :dunno:


  • 0

#123 Shinigami Napisany 11 czerwca 2018 - 08:47

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Piszesz o damage Control, że Capcom musi udowodnić coś blablabla. Nie musi. To ty nie musisz kupować gry, jeden Polaczek mniej nie wpłynie na sukces finansowy gierki.

Pączusiu, odnoszę się do tego, że połowa komentujących na jutubie nie skumała, że to kontynuacja DMC4, że Nero jest głównym bohaterem. Ludzie są za głupi lub prezentacja była niejasna, więc muszą im to wytłumaczyć łopatologicznie tak, jak ja teraz tobie.

Coś w stylu pierwszej prezentacji WiiU, kiedy nikt nie był pewien czy to ma być nowa konsola, czy tylko update starej.

Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 11 czerwca 2018 - 08:47

  • 0

#124 Tawotnica Napisany 11 czerwca 2018 - 09:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 116 Postów:
Zanim wjechał autobus z napisem myślałem, że Capcom zapowiedziało kolejne Dead Rising :yao:

- inni myślą, że to bezpośrednia kontynuacja DmC (widać 5 w tytule jest za trudne do przetworzenia)


to była moja druga reakcja - bo stylówa głównego bohatera mocno mi przypominała Dantego z DmC (a na końcu stary Noctis wjeżdżał na motorku)

Graficznie robi, modele postaci wyglądają na mega dopieszczone. Walka w powietrzu też mi przypomina DmC, a bzdury typu ta latająca deskorolka kupuję z miejsca.

Wstępnie się jaram, bo sprawia wrażenie równie popieprzonej gry jak Bayonetta (pozdro Kaz ;)). Nie grałem w poprzednie DMC, więc mnie średnio interesuje kim i po co będę ciachał czy co było wcześniej.
  • 0

#125 Grz3chu Napisany 11 czerwca 2018 - 09:23

Grz3chu

    Rise and shine, Mr Freeman, rise and … shine.

  • Forumowicze
  • 2 849 Postów:

Też myślałem że to kontynuacja gry od Ninja Theory. Jednak gościu to niewątpliwie Nero. Zgadza się fryzura, pistolet, miecz, tylko zamiast demonicznej łapy jest cyberłapa


  • 0

#126 Kazuo Napisany 11 czerwca 2018 - 10:28

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Spoiler

 

Nie wrzucam w spoiler, DMC to stara seria i do tego czasu każdy powinien już być zaznajomiony z pewnymi faktami. Reszta to moje domysły.

 

Vergil zawsze miał pierdolca na punkcie władzy, ratowanie świata albo pomaganie innym nigdy go nie interesowało, więc śmiało można założyć, że ręka Nero jest mu potrzebna tylko po to, aby odzyskać Yamato i stać się jeszcze silniejszym. Wcale się nie zdziwię jeżeli będzie chciał samodzielnie pokonać tego władcę demonów (zakładam, że ten stwór na początku to jakiś większy szef) i zająć jego miejsce. Młokos w trailerze mówi, że ma do wyrównania rachunki z "sukinsynem", więc może dojść do kilku grubych akcji między synem, a ojcem. Ten typek z grafiki wygląda inaczej, ale nie wierzę, że Vergila nie będzie w tej grze. Po tym co Werdżil przeszedł w DMC3 i DMC jego wygląd mógł się zmienić, może jego poprzednie ciało uległo zniszczeniu i przejął inną formę? Nie wiem, tak strzelam. 

 

Co do wybicia wszystkich krewniaków Spardy to nic nowego, w poprzednich częściach demony też nie darzyły ich sympatią. Nero faktycznie może współpracować z Dante, w końcu po wydarzeniach z DMC4 są raczej nikłe szanse, aby postanowił zostać w Zakonie, zawód łowcy demonów znacznie bardziej do niego pasuje. 

 

Kyrie nikomu tu nie jest potrzebna do szczęścia, nawet fajnie jakby zginęła, bo wtedy Nero miałby dodatkową motywację do siania rozpierduchy, a jego gniew może pchnąłby go w kierunku demonicznej strony. 

 

Jeżeli to są wydarzenia bezpośrednio przed DMC2, to stanie się coś mocnego na końcu. Wszyscy wiemy, że po starym wesołym Dante nie pozostało tam za dużo, nie było też żadnego z pozostałych bohaterów. Czemu? Tak jak spekulujesz Lady, albo wszyscy zginęli albo zostali gdzieś uwięzieni. Albo po prostu ich nie pokazali, a tak naprawdę żyją sobie dalej :olo:  

 

 

Sam trailer obejrzałem jeszcze z 10 razy i za każdym razem podobał mi się ciut bardziej. Nie wiem czy emocje zdążyły mi opaść po wczorajszym szoku czy jestem tak spragniony dobrego slashera, że zaczynam przymykać oczy na rażące rzeczy czy może faktycznie jest tu jakaś szansa na mocnego hiciora. Na pewno walka będzie zajebista, czuć tu starego dobrego Devila z powerem uderzeń i szalonymi akcjami (zasuwanie na łapie jak na deskorolce, grubo), 60 fpsów to miód na moje oczy, 3 postacie z odmiennymi stylami to będą dziesiątki godzin doskonalenia się. Ciekawe jak długa będzie przygoda przy tylu bohaterach i czy każde będzie miało inne lokacje, bossów i swoje własne zakończenie. To będzie jedna spójna historia ze zmieniającym się co level bohaterem czy od początku będą dostępni wszyscy i każdy będzie miał własny pakiet misji krzyżujący się z innymi postaciami (jak w RE6), a my otrzymamy dowolność którym bohaterem będziemy chcieli grać najpierw? Nikt nie powiedział, że Nero będzie tym najważniejszym trybikiem w maszynie, może ten trailer po prostu pokazał tylko zabawę z jego perspektywy, a Dante i Vergil jeszcze czekają na swoją kolej? Może to właśnie taka hybryda DmC z oryginalnymi Devilami, gdzie historia Nero będzie utrzymana w stylu Ninja Theory, a ścieżki pozostałych będą mroczniejsze, z lepszymi lokacjami jak dawniej? Chciałbym, żeby tak było. Jeżeli mam rację, to raczej nie będziemy długo czekać na wyjaśnienie sytuacji, po burzy jaką wywołał ten trailer.


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 11 czerwca 2018 - 11:07

  • 0

#127 Lady Luck Napisany 11 czerwca 2018 - 11:03

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

Dawałam w spoiler nie dla dobra gatunku, tylko żeby post nie przydłużał tym, których fabuła nikogo, a grafa i demonki tak bardzo ;)

 

Też zakładam, że bardzo prawdopodobne, że Vergil potrzebuje do czegoś tej łapy - może nawet to właśnie on otworzył portal i uwolnił przyjemniaczka (we wszystkich poprzednich częściach do otwarcia piekieł były zawsze potrzebne różne demoniczne fanty, więc dlaczego nie ramię?), ale z drugiej strony (nie podejrzewając go o ludzkie odruchy inne niż oddychanie) mogło chodzić o zostawienie wśród żywych swojego kodu genetycznego (dosłownie) tak w razie gdyby znowu miał dostać w ciry. Nie wiadomo, co to za złol tym razem się miota, więc może chodzić o różny rodzaj niebezpieczeństwa.

 

Czy Mundus oficjalnie padł trupem? :hmmm:

 

 


  • 0

#128 Shinigami Napisany 11 czerwca 2018 - 11:12

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Vergil rzucający Nerkiem

wdHcnBu.png


  • 2

#129 Kazuo Napisany 11 czerwca 2018 - 11:16

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

BONER

 

 

 

Czy Mundus oficjalnie padł trupem?  :hmmm:

 

 

Mundus nie zginął, Dante wraz z Trish odesłali go tylko do demonicznego wymiaru. Kolo jeszcze przed wchłonięciem przed portal odgrażał się, że kiedyś wróci i zemści się na Dante. Kto wie, może znajdzie się dla niego rola w tej przygodzie, tylko ten świecący madafaka z trailera średnio go przypomina. Przydupas Mundiego? Nowy władca demonów? Wszystko możliwe. 

 

 

 

 

Też zakładam, że bardzo prawdopodobne, że Vergil potrzebuje do czegoś tej łapy - może nawet to właśnie on otworzył portal i uwolnił przyjemniaczka (we wszystkich poprzednich częściach do otwarcia piekieł były zawsze potrzebne różne demoniczne fanty, więc dlaczego nie ramię?), ale z drugiej strony (nie podejrzewając go o ludzkie odruchy inne niż oddychanie) mogło chodzić o zostawienie wśród żywych swojego kodu genetycznego (dosłownie) tak w razie gdyby znowu miał dostać w ciry. Nie wiadomo, co to za złol tym razem się miota, więc może chodzić o różny rodzaj niebezpieczeństwa.

Z ręką Nero (a w zasadzie z rękawicą) na pewno coś będzie na rzeczy, po coś ta zabawka pojawiła się w DMC4 i to raczej nie tylko po to, żeby urozmaicić gameplay. Jest spora opcja, że Vergil celowo spłodził młokosa, żeby zostawić sobie dzięki niemu jakąś furtkę na przyszłość. 


  • 0

#130 Shinigami Napisany 11 czerwca 2018 - 11:18

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:
Po co ja wrzucam te linki, kiedy nikt niczego nie czyta  z nich

Years have passed since the events of Devil May Cry 4, and a lot has happened. Young demon hunter Nero has lost his Devil Bringer demon arm… but hey! He’s now heading his own branch of the demon-hunting business Devil May Cry. To make up for that lost arm, and keep his style rankings up, he’s enlisted the help of expert craftswoman Nico, a brand new character in the series, to lend a hand and build different types of prosthetic arms that unlock new badass combat abilities and devastating powers.
 
A new demonic invasion has begun with the seeds of a demon tree being sown in Red Grave City. Now fully equipped with his trusty Red Queen and Blue Rose, and a new arsenal of rad robot hands thanks to his partner Nico, Nero must rise up to this new impossible task. With such insane amount of energy and destruction emanating from this surprise invasion, the stage is now set for the latest chapter of the “Sons of Sparda” saga.
 
However, Nero is not alone in this fight. Our gameplay announcement trailer above focuses on Nero and his new set of tricks, but Devil May Cry 5 will feature 3 playable characters, with their own unique over-the-top playstyles and flair.

 

 

Jak do Gamescomu nie rzucą żadnych nowych materiałów, to na pewno tam wpadnie trailer z Dantem w roli głównej.

  • 1

#131 Kazuo Napisany 11 czerwca 2018 - 11:33

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Czyli jest spora szansa na zmycie niesmaku po tym trailerze DmC 2. Ciekawe jak bardzo (i czy w ogóle) przygoda Dante / Vergila będzie się różnić od tego co tu pokazali. Do premiery jeszcze kupa czasu, więc mają okazje do zreflektowania się i poprawienia pewnych rzeczy. 


  • 0

#132 keogh Napisany 11 czerwca 2018 - 11:39

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

raczej day one, choć trochę mocny slapstick (nawet jak na dmc) ale podkład muzyczny mocno do tego dołożył, tą Welmę mogliby se darować i coś mimika twarzy leży, takie pegi 12


  • 0

#133 Shinigami Napisany 11 czerwca 2018 - 11:48

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

A mimika nóg dobra?


  • 0

#134 keogh Napisany 11 czerwca 2018 - 11:53

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

nie bądź już taki wrażliwy, nie mam na myśli designu ryjów ale ich słabe(drewniane) animowanie


Ten post był edytowany przez keogh dnia: 11 czerwca 2018 - 11:53

  • 0

#135 Lady Luck Napisany 11 czerwca 2018 - 11:54

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 747 Postów:

A mimika nóg dobra?

 

Za mało pokazali, żeby ocenić.


Ten post był edytowany przez Lady Luck dnia: 11 czerwca 2018 - 12:53

  • 1

#136 Wezyr Napisany 11 czerwca 2018 - 12:00

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Plusik, pokazali łącznie z 15s gameplayu, a tu już werdykt, że będzie drewno, że postaci nie dostarczą i ogólnie kiedyś to byli czasy. :clown:


  • 0

#137 BeSOS Napisany 11 czerwca 2018 - 12:00

BeSOS

    RYJ

  • Forumowicze
  • 24 781 Postów:
Mi się trailer podobał, myślę że gameplayowo będzie nowa jakość. Grafa też boner.
  • 0

#138 keogh Napisany 11 czerwca 2018 - 12:01

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

wezyr Ty potrafisz ze zrozumieniem czytać?


  • 0

#139 Mateo Napisany 11 czerwca 2018 - 12:02

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 123 Postów:
Też myślę że gierka skosi. :)
  • 0

#140 Kazuo Napisany 11 czerwca 2018 - 12:03

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Oceniamy po tym co zobaczyliśmy, jak pokażą coś nowego to zawsze można zweryfikować. Ja mimiki się nie czepiam, ale te twarze po prostu wyglądają dziwnie, do tej serii bardziej pasował wymuskany wygląd bohaterów. Nero jest strasznie kwadratowy, a Dante stylówę zakosił chyba od Hanka z Detroit: Become Human, zwykły żul. Bardzo mi się nie podoba, że japońce zamiast trzymać się swojego stylu zaparte idą w stronę zachodniego designu. 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 11 czerwca 2018 - 12:04

  • 0

#141 Wezyr Napisany 11 czerwca 2018 - 12:11

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

wezyr Ty potrafisz ze zrozumieniem czytać?

 

Nie odnosiłem się do Ciebie.


  • 0

#142 keogh Napisany 11 czerwca 2018 - 12:11

keogh

    aoa

  • Forumowicze
  • 12 581 Postów:

przepraszam


  • 0

#143 Nyjacz Napisany 11 czerwca 2018 - 13:09

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:

Ja w sumie już się totalnie jaram  :cf:


  • 0

#144 Shinigami Napisany 11 czerwca 2018 - 13:51

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Ja się w opór nie jaram, ale gdzieś tam dziś Kazek napisał coś, co ja też czuję. Od wczorajszego wieczora wkurw mi minął i choć dalej nie podoba mi się część elementów, to już myślę o tym spokojniej i staram się cieszyć z gry. Od wczoraj głównie tylko o DMC5 myślę, więc to i tak spory sukces Capcomu. Ważne, że Dante i spółka wracają. Wierzę, że Itsuno ma na nich pomysł.


  • 0

#145 Schrodinger Napisany 11 czerwca 2018 - 14:13

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 975 Postów:

Od wczorajszego wieczora wkurw mi minął 

 

spokojnie, to tylko giereczka wideło 


  • 0

#146 Shinigami Napisany 11 czerwca 2018 - 14:16

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 386 Postów:

Kierwa, gierki gierkami, żaden serius biznes, ale teraz naprawdę jestem negatywnie rozjebany. 10 lat, kurwa. Już raz mnie zawiedli DmC i teraz znowu chcą to zrobić?

Już wczoraj to pisałem, Szrot, więc stfu.


  • 0

#147 bartezoo Napisany 11 czerwca 2018 - 14:52

bartezoo

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 3 813 Postów:

Ależ wykur,wiście się to prezentuje, będzie grane day one. Mam wrażenie, że duet sonobojów strasznie narzeka na te multiplatformy bo pokazali je na konfie MS gdyby pokaz poleciał u Sony to by wrażenia były zupełnie inne, ale może się myle 

 

36c67cf603670d027a5a2ed3b04f81a6.png


  • 0

#148 Kazuo Napisany 11 czerwca 2018 - 15:15

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

 

Kierwa, gierki gierkami, żaden serius biznes, ale teraz naprawdę jestem negatywnie rozjebany. 10 lat, kurwa. Już raz mnie zawiedli DmC i teraz znowu chcą to zrobić?

Już wczoraj to pisałem, Szrot, więc stfu.

 

 

Kierwa, DMC to jest więcej niż serius biznes, to jest MIŁOŚĆ i ŻYCIE, oczywiście że trzeba przeżywać każdy trailer!

 

 

Macie muzyczke z trailera

 

 

 

w sumie dobre porównanie do MGR Shini, tamten soundtrack był genialny, może i tu mimo wszystko sprawdzi się coś takiego


  • 0

#149 Nyjacz Napisany 11 czerwca 2018 - 15:41

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 011 Postów:
Nie wiem, Panowie, co sie stalo, ale jak minal mi bol dupy, to bardzo mi sie to wszystko podoba. System walki, plynnosc i grafika to mistrz. Boss pewnie osom. Muzyka przy Dante rockowa. Design Nero od poczatku nie byl dla mnie passe. Miasto wyglada spoko, oby lokacje byly roznorodne. Jedynie co to cala ta cut-scenka smierdzi DmC.

Czekam na prezentacje Dante!
  • 0

#150 Wezyr Napisany 11 czerwca 2018 - 15:46

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 412 Postów:

Ja fanem DMC nie jestem, skończyłem tylko IV i DmC, ale benis nabrzmiał krwią jak zobaczyłem trailer V po raz kolejny. Jest kicz, jest moc. :good:


  • 0



Inne z tagami: