Skocz do zawartości

Zdjęcie

The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom

Nintendo Switch

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
702 odpowiedzi na ten temat

#181 burnstein Napisany 29 marca 2023 - 08:16

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 135 Postów:

KvGDvAb.png


  • 2

#182 lukaszSA Napisany 29 marca 2023 - 08:22

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 955 Postów:

Tak, już coś o tym wspominałeś


  • 0

#183 burnstein Napisany 29 marca 2023 - 08:40

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 135 Postów:

A teraz zobrazowałem. Następnym krokiem będzie animacja.


  • 0

#184 cybercotlet Napisany 29 marca 2023 - 08:46

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 608 Postów:

Chyba animacja postępujących zakoli na twojej głowie


  • 0

#185 burnstein Napisany 29 marca 2023 - 09:10

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 135 Postów:

Masz jakiś fetysz tych moich zakoli, jak ci zrobię taką animację to będziesz do niej tasował?


  • 0

#186 cybercotlet Napisany 29 marca 2023 - 09:30

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 608 Postów:

Nie, ale chętnie zobaczę animację jak Ci włosy wyparowują  :popcorn: 


  • 0

#187 gruby Napisany 29 marca 2023 - 10:17

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Kurde strasznie chce w to już grać. Nie wiem na ile będę eksperymentować, ale sam pomysł tych mechanik jest niesamowity. Ciekaw jestem gdzie będą ograniczenia. Jak walki z bossami zutylizuje tyle niesamowitych kombinacji. Nintendo to jednak szaleńcy pod katem gamedesignu to musiałbyc jakiś kosmos. Zobaczymy czy w praktyce nie jest mechanik jednak za dużo. Może być tak ze mino tylu opcji o tak będzie siępolegalo na kilku najlepszych pomysłach.

No i druga rzecz- czy te twory się rozpadają? Bo w sumie kiepsko spędzić 15 minut nad robieniem jakiegoś wehikułu, wykorzystać go raz i koniec.
  • 0

#188 burnstein Napisany 29 marca 2023 - 10:24

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 135 Postów:

Nie, ale chętnie zobaczę animację jak Ci włosy wyparowują  :popcorn:

 

 

W sumie już wiem czemu Kaxi przestał jeździć na spotkania forumkowe.


  • 0

#189 cybercotlet Napisany 29 marca 2023 - 10:36

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 608 Postów:

Kurde strasznie chce w to już grać. Nie wiem na ile będę eksperymentować, ale sam pomysł tych mechanik jest niesamowity. Ciekaw jestem gdzie będą ograniczenia. Jak walki z bossami zutylizuje tyle niesamowitych kombinacji. Nintendo to jednak szaleńcy pod katem gamedesignu to musiałbyc jakiś kosmos. Zobaczymy czy w praktyce nie jest mechanik jednak za dużo. Może być tak ze mino tylu opcji o tak będzie siępolegalo na kilku najlepszych pomysłach.

No i druga rzecz- czy te twory się rozpadają? Bo w sumie kiepsko spędzić 15 minut nad robieniem jakiegoś wehikułu, wykorzystać go raz i koniec.

 

Sam game design pewnie nie był tu pewnie problemem ale implementacja tego i zapewnienie jakości już tak - papier wszystko przyjmie. Co do trwałości to pewnie prędzej bateryjki w wiatraczkach się będą kończyć i pytanie czy będzie się dało je naładować w jakiś sposób? (strzelam, że tak)
 

 
W sumie już wiem czemu Kaxi przestał jeździć na spotkania forumkowe.

 

Spokojnie, twoje zakola na pewno nie były tego powodem, jesteśmy tolerancyjni.


Ten post był edytowany przez cybercotlet dnia: 29 marca 2023 - 10:37

  • 0

#190 Mateo Napisany 29 marca 2023 - 10:51

Mateo

    Demigod

  • Forumowicze
  • 7 128 Postów:

Ostatnio coś cięty kotlet na burna.  :u2:


  • 0

#191 burnstein Napisany 29 marca 2023 - 11:14

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 135 Postów:

Mści się od kiedy mu brodę obraziłem.


  • 0

#192 Kaxi Napisany 29 marca 2023 - 12:09

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:

Kurde strasznie chce w to już grać. Nie wiem na ile będę eksperymentować, ale sam pomysł tych mechanik jest niesamowity. Ciekaw jestem gdzie będą ograniczenia. Jak walki z bossami zutylizuje tyle niesamowitych kombinacji. Nintendo to jednak szaleńcy pod katem gamedesignu to musiałbyc jakiś kosmos. Zobaczymy czy w praktyce nie jest mechanik jednak za dużo. Może być tak ze mino tylu opcji o tak będzie siępolegalo na kilku najlepszych pomysłach.

No i druga rzecz- czy te twory się rozpadają? Bo w sumie kiepsko spędzić 15 minut nad robieniem jakiegoś wehikułu, wykorzystać go raz i koniec.

 

Ja przewiduję, że te bateryjki będą się regenerować. Ale masz Gruby rację, kwestia tego, czy jak zbuduję samochód poświęcając 30 minut, to czy on się nie rozpadnie jak odbiegnę za daleko. Może będzie jakaś funkcja "favorite" która zapamięta stan konstrukcji gdziekolwiek ją zostawisz, ale np. ograniczona do 5 sztuk.


  • 0

#193 burnstein Napisany 29 marca 2023 - 12:21

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 135 Postów:

No tu widać, że wiatrak po wyłączeniu zaczyna się ładować.

8:18


Ten post był edytowany przez burnstein dnia: 29 marca 2023 - 12:21

  • 1

#194 gruby Napisany 29 marca 2023 - 14:23

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
No to moja największa obawa, ze to będzie strasznie żmudne. Już na demo pokazywali ze wybierasz strzale a potem co na niej będzie. Jak miałbym za każdym razem żonglować tymi ustawieniami to jednak byłoby słabe. Może ostatecznie będzie to rozwiązane przez zaznaczanie ulubionych
  • 0

#195 ACZ Napisany 29 marca 2023 - 15:59

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

Mi się to robienie broni podoba, bo jest szybkie. Mam kija i leży włócznia? Pyk i mam dzidę. Mam kija i leży kamień? Pyk i mam młot. Nawet do jakiegoś menu nie trzeba włazić, żeby połączyć przedmioty.

 

A ta moc przełażenia przez sufit, to może będzie dopiero do zdobycia pod koniec gry, żeby przyspieszyć czyszczenie mapy z jakichś znajdziek itp.

 

 

Nintendo to jednak szaleńcy pod katem gamedesignu

Polecam poczekać na moje gry.

 


  • 0

#196 tomasz Napisany 30 marca 2023 - 08:10

tomasz

    ILLEGAL STREET-RUNNING SCENE

  • Forumowicze
  • 6 343 Postów:

jeśli można będzie połączyć kij z guwnem do wytworzenia broni ostatecznej, jak za małolata, to zapiszcie mnie jako wstępnie względnie zainteresowanego. Poza tym to nawet muzyki im się nie chciało zmieniać. Ubiraki się bardziej od siebie różnią z odsłony na odsłonę :olo:


  • 0

#197 torq314 Napisany 30 marca 2023 - 15:21

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:

a mnie z kolei to trochę zniechęca. oddanie takiej swobody że "wszystko ze wszystkim" rodzi podejrzenia że ktoś znajdzie takie połączenie czegoś z czymś i takie uzycie tego że silnik to radośnie chwyci ale niekoniecznie była taka intencja. 

 

już teraz jak się ogląda speedruny to oparte są na nadużywaniu tego co można, a co dopiero jak wszystko ze wszystkim będzie sie dało skleić.

 

ale to kij. najgorsze w tym dla mnie jest to że dla mnie takie eksperymentowanie wygląda zwyczajnie na nudne i coś co ma być selling pointem to prawdopodobnie ja oleję i poza właśnie kleceniem kija z gównem, bo gdzieś u kogoś podpatrzę albo przeczytam że tak można to samemu klejenia wszystkiego ze wszystkim żeby zobaczyć co działa, nie spróbuję.

 

natomiast, nadal liczę na solidną porcję szwendania się wszędzie, jak nawet świat zostanie ale przemodelują miejscówki to będzie git. jak świat zostawia i miejscówki w tych samych miejscach, to będzie trochę sandał.


  • 1

#198 lukaszSA Napisany 30 marca 2023 - 15:25

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 955 Postów:

Dlatego dobrze że jest to o czym pisze Czychu. Zrobienie nowej broni to dwa kliknięcia w czasie gameplayu a nie zbieranie tony surowców i przeklikiwanie menusów. Dla kogoś kogo to nie jara nie powinno to być problemem a jak ktoś chce się pobawić to będzie mógł.


  • 0

#199 Pico Napisany 30 marca 2023 - 17:17

Pico

  • Forumowicze
  • 10 688 Postów:
Mnie nie zniechęca. I nie, że "wręcz przeciwnie!" - po prostu spodziewam się gry, która będzie choćby na takim poziomie satysfakcji dla gracza jak BotW i zapewne zbierze zasłużone oceny, które dadzą minimum 95 na meta.

Oby tak było, bo gejmplej znów prezentuje się dobrze, ciekawie, przy tym rozbudowanie - zostaje zwyczajne "Eiji Aonuma, ufam Tobie!".
  • 0

#200 Pico Napisany 11 kwietnia 2023 - 10:19

Pico

  • Forumowicze
  • 10 688 Postów:
https://www.gry-onli...kowania/zd24a4b
  • 0

#201 lukaszSA Napisany 12 kwietnia 2023 - 15:14

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 955 Postów:

  • 0

#202 Tawotnica Napisany 13 kwietnia 2023 - 15:11

Tawotnica

    Samus Aran

  • Moderatorzy
  • 15 129 Postów:

 

nie powiem,  dygnął mi trochę jak wjechał główny motyw Zeldowy  :zakochany:


  • 1

#203 lukaszSA Napisany 13 kwietnia 2023 - 15:12

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 955 Postów:
GOTY dekady
  • 1

#204 Kaxi Napisany 13 kwietnia 2023 - 15:19

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:

Matko, ale tam fajnych ficzerów zajawili!

 

Sidekicki, miasta, pomaganie NPCom, powietrzny gameplay, walki maszyn, nowe rasy.

 

 

Nie przestaje dygać!


  • 0

#205 torq314 Napisany 13 kwietnia 2023 - 15:19

torq314

    Buddhabrot

  • Forumowicze
  • 24 501 Postów:

zapowiada się na coś w co będę rok grał  :wub:


  • 1

#206 cybercotlet Napisany 13 kwietnia 2023 - 15:21

cybercotlet

    Official Fullblox Master

  • Forumowicze
  • 8 608 Postów:

ylZJeTM.gif


  • 1

#207 Kaxi Napisany 13 kwietnia 2023 - 15:45

Kaxi

    N+ Crew

  • Forumowicze
  • 14 162 Postów:

Jak patrzę na tego Ganona, na ten podniesiony zamek, na ten wir w powietrzu, to się zastanawiam, czy teoria, że BOTW (i teraz TOKM) to all timelines combined nie jest prawdziwa.

 

To trochę wygląda, jakby wydarzenia z TP, SS i pewnie innych gier działy się w Hyrule jednocześnie.

 

 

EDIT:

 

Obie te postacie to Zelda:

 


Ten post był edytowany przez Kaxi dnia: 13 kwietnia 2023 - 16:08

  • 0

#208 lukaszSA Napisany 13 kwietnia 2023 - 16:19

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 955 Postów:
Ta muzyka kiedy pojawia się logo :cry:
  • 0

#209 gruby Napisany 13 kwietnia 2023 - 16:30

gruby

    Big Boss

  • Forumowicze
  • 5 261 Postów:
Ależ boner
  • 0

#210 ACZ Napisany 13 kwietnia 2023 - 16:37

ACZ

    Samiec Alfa

  • Reformatorzy
  • 36 186 Postów:

 

To trochę wygląda, jakby wydarzenia z TP, SS i pewnie innych gier działy się w Hyrule jednocześnie.

Tak, tak samo jak wydarzenia z różnych części Mario dzieją się w Mushroom Kingdom jednocześnie. Tam też Mario zawsze ratuje Peach, taka konwencja.

Już kiedyś ktoś na forum wstawiał linka do jakiegoś artykułu czy czegoś tam, że fani Zeldy dopatrujący się jakichś osi czasu są pierdolnięci. ;]

 


Ten post był edytowany przez ACZ dnia: 13 kwietnia 2023 - 16:38

  • 0



Inne z tagami: