Skocz do zawartości

Zdjęcie

God of War: Ragnarok

Santa Monica Studio SIE PS5

  • Zaloguj się by odpowiedzieć
295 odpowiedzi na ten temat

#241 Kazuo Napisany 18 stycznia 2023 - 12:34

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:
Wraz ze starzejącą się i ciągle rozrastającą się branżą to normalne, że pewnej grupie graczy z większym bagażem doświadczeń jest ciężej dogodzić, bo mają więcej punktów odniesienia. Sęk w tym, że znakomita większość odbiorców, do których skierowane są branżowe media wystawiające te dychy nie będzie tych punktów odniesień posiadać.

 

Dlatego czuję się lepszy od innych :pc:

 

 

Spoiler

 

 

Ej, Kazuo, grałeś. Już lata temu na forumku napisałem przecież, że pierwsza Bajo to wybitny slaszer. :bowdown:

 

Ej Sylvan, ale ja miałem na myśli trzecią część
 

Ciekaw jestem jak na tle nowego GoWa (który widzę, że bardzo przypadł Ci do gustu), oceniasz nową gierkę Platinum.


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 18 stycznia 2023 - 12:35

  • 0

#242 Sylvan Wielki Napisany 18 stycznia 2023 - 12:46

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

Z tego co pamiętam to tylko trzy dziesiątki były w PE. San Andreas 10-, MGS3: Substance i TLoU? Za 9+ od Torby dla Metroid Prime odstrzeliłbym mu jaja. ;) Za to w Neo SOTC dostał betonowe 10 i chyba Twilight Princess..

Własnymi wytycznymi strzelili sobie w kolano, dobitnie ukazując, że wystawianie "rewolucjom" maksymalnej noty niesie więcej zgrzytania zębami niż pożytku.

Gremium redakcyjne bowiem ustaliło, że 10/10 to będzie przełomowa gra z doskonałą grafika i multi (dla przedłużenia żywotności).
Ponad dwie dekady temu ukazuje się Halo, które przynosi przełom i fenomenalnie przy tym wygląda. Otrzymuje 9+, bo - jak później red. nacz. przyznał - bali się wystawić w magazynie sygnowanym PSX grze na X boxa takiej noty.

3 late później SA otrzymuje taką ocenę. Ani to piękne, multi też nie miało, a jakość każdy subiektywnie sobie tam oceni.

Z Weekly Famitsu było podobnie. Pamiętam, jak magazyny branżowe rozpisywały się, bo oto legendarne WF wystawiło 40/40.
Tala gra pojawiła się raz do roku, bądź nawet raz na kilka lat. I faktycznie, początkowo były to wybitne gry: Soul Calibur, czy Zelda.

W następnych latach nierzadko w ciągu roku pojawiało się kilka gier z maksymalna 40/40 notą. Więc siła tych ocen malała, szczególnie, jak 4x 10/10 otrzyma przykładowo Kid Icarus.

Ragnarok
ma uczciwą średnią światową. Mocne 9/10 jej się najzwyczajniej w świecie należy. :kratos:
 


Ten post był edytowany przez Sylvan Wielki dnia: 18 stycznia 2023 - 12:46

  • 0

#243 xell Napisany 18 stycznia 2023 - 12:51

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 385 Postów:

Ogólnie dziwi mnie ta dyskusja.

 

Gra istnieje - 0/10

Gra ma dobrze zrobione cutscenki +3

Większość systemów w grze została ulepszona +3

Jest różnorodna gama postaci +3

Jest smutny tatusiek w roli głównej +3

Rozwiązania zagadek są od razu dyktowane przez główną lub towarzyszące postaci +3

Łączne 15/10

 

Wystawiając 10/10, recenzenci byli wobec gry bardzo surowi. Wystawiając 9/10 wystawiliby się na lincz tłumu.


  • 2

#244 burnstein Napisany 18 stycznia 2023 - 12:57

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 158 Postów:

Kazek, czy w ramach eksperymentu mógłbyś mi napisać krótko co sądzisz o każdej następujących gier?

 

1. Super Mario Galaxy
2. The Legend of Zelda: Ocarina of Time
3. Super Mario Galaxy 2
4. Grand Theft Auto IV
5. Grand Theft Auto V
6. Soul Calibur
7. Uncharted 2
8. Super Mario 64
9. Orange Box
10. Resident Evil 4
11. Tekken 3
12. Mass Effect 2
13. The Last of Us
14. Halo
15. Journey
16. Grand Theft Auto III
17. Portal 2
18. The Elder Scrolls V: Skyrim
19. Metal Gear Solid 2
20. Grand Theft Auto: San Andreas


Ten post był edytowany przez burnstein dnia: 18 stycznia 2023 - 12:57

  • 0

#245 Woroq Napisany 18 stycznia 2023 - 12:57

Woroq

    The Ukulele Man

  • Reformatorzy
  • 5 815 Postów:
Człowiek się jara tymi cyferkami, ale one są rzeczywiście do dupy. Najlepszy jest system eurogamera, ale średnio się przyjął :(
  • 0

#246 Shinigami Napisany 18 stycznia 2023 - 12:58

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 407 Postów:

 

Wezyr, sprawa ma się następująco - gusta. Poza tym sam napisałeś, że 8+ to uczciwa ocena. Z tego co wiem, wielu użytkowników na forum wystawia Ragnarok 9/10. Faktycznie, jest o co kopie kruszyć kopie. :kidding:

Ale nawet to 10/10 da się spokojnie obronić. Tak jak napisał Shini. Typowa dycha nie musi był zarezerwowana dla przełomu, czy innej rewolucji growej. To ma być fantastyczna, dająca ogrom frajdy gra.

 

OK, ale 10/10, bo "gra się fajnie" to już naprawdę równanie w dół. Gracze mają jeszcze jakiekolwiek standardy czy już tylko lecimy, bo fajne? Z resztą jak czytasz te recki to bardzo rzadko mówi się o wadach których jest naprawdę sporo w tej grze i to jest całe clou mojej wypowiedzi, nie mogę obojętnie przejść obok jednostronnych, kompletnie oderwanych od jakiejkolwiek krytyczności opinii na temat tej gry.

 

A gdzie ty "te recki" bez wad czytasz? Jak nie mam pewności, czy kupić daną grę, to wbijam na metacritic i przeglądam kilka recenzji z najwyższymi oraz kilka z najniższymi ocenami, żeby faktycznie dowiedzieć się o niej czegoś więcej. To pierwsze jest przydatne szczególnie w przypadku gier na licencji (bo szukam opinii fana, który będzie w stanie stwierdzić, czy gra oddaje ducha danego komiksu czy czego tam), a to drugie w stosunku do największych blockbusterów, bo wtedy niektóre typki będą leciały pod prąd i punktowały braki, które inne recenzje mogą zignorować. Ja tu problemu nie widzę :dunno: Jak gra jest dobra i zasługuje na oceny 8-10, to super i niech się chwalą tym jak mogą w późniejszych trailerach. A jak uważam, że jest chujowa i na nie nie zasługuje, to nie mam zamiaru podnosić sobie ciśnienia.

 

Kazuno: nie wchodźmy w skrajności, że jak wychodzi 16 część i dalej jest taka sama, to trzeba ciągle wrzucać dyszki. Z reguły tak w giereczkowie jest, że dwójka udoskonala jedynkę, a trójka stara się trochę odciąć i wyznaczyć nowe szlaki, bo w przeciwnym razie zmieni się w odcinanie kuponów i będzie w tyle za trendami branży. W przypadku Kratosa sam już pisałem na forum (albo mi się wydaje i tylko mówiłem do siebie na głos), że kolejny sequel musi znowu wnieść świeżość, bo trzeci raz w dokładnie to samo grać nie chcę.


Ten post był edytowany przez Shinigami dnia: 18 stycznia 2023 - 13:00

  • 1

#247 Wezyr Napisany 18 stycznia 2023 - 13:06

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 418 Postów:

Metacritic. Kolejne rakowisko. Serio wierzysz ocenom skoro zielonka to często być albo nie być dla wydawcy? I sądzisz pewnie, że nikt przy tych ocenach nie miesza? :) Przypominam, że AngryJoe miał czelność pojechać po grze Sony i nie dostaje już kopii recenzenckich. Jak to kiedyś ktoś ładnie napisał pod jedną z recenzji w internecie: "redakcja ocenę już ma, teraz tylko tekst napisać".

 

Także niesamowita branża, niesamowici gracze.


Ten post był edytowany przez Wezyr dnia: 18 stycznia 2023 - 13:10

  • 0

#248 Sylvan Wielki Napisany 18 stycznia 2023 - 13:11

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

 

Wezyr, sprawa ma się następująco - gusta. Poza tym sam napisałeś, że 8+ to uczciwa ocena. Z tego co wiem, wielu użytkowników na forum wystawia Ragnarok 9/10. Faktycznie, jest o co kopie kruszyć kopie. :kidding:

Ale nawet to 10/10 da się spokojnie obronić. Tak jak napisał Shini. Typowa dycha nie musi był zarezerwowana dla przełomu, czy innej rewolucji growej. To ma być fantastyczna, dająca ogrom frajdy gra.

 

OK, ale 10/10, bo "gra się fajnie" to już naprawdę równanie w dół. Gracze mają jeszcze jakiekolwiek standardy czy już tylko lecimy, bo fajne? Z resztą jak czytasz te recki to bardzo rzadko mówi się o wadach których jest naprawdę sporo w tej grze i to jest całe clou mojej wypowiedzi, nie mogę obojętnie przejść obok jednostronnych, kompletnie oderwanych od jakiejkolwiek krytyczności opinii na temat tej gry.

 

Twoje święte prawo. Siedzisz w growej branży lata, nie trzeba ci chyba tłumaczyć pewnych .... zależności.
Pamiętasz zapewne aferę wokół słynnego 6/10 dla Kane&Lynch, po której recenzent stracił stanowisko.

Cenię ogładę słowa i ludzi kultury, raczej nie wyobrażam sobie, by ktoś z dużego portalu napisał przy recenzji TLoU II przykładowo "hyhy, baby bohaterkami, hyhy, lesby i jeszcze panna z bickami zamiast piersiami, hyhy i osoba trans". :lied:

To byłoby samobójstwo. To oczywiste, że gra wielu najzwyczajniej w świecie podobała, ale zapewne część recenzje sponsorowało słowo Sony i populizm.

Pamiętam również, że słuchałem kiedyś pewnego podkastu, w którym prowadzący przyznał, że odkąd niepochlebnie wyraził się o Part II, to współpraca z Sony ucichła - m.in. nie otrzymał kodu przedpremierowego na GoW:R, a dla takich osób to strata wizerunkowa i utrata zarobku.

Nie chcę przez to powiedzieć, że każda 10/10 dla Ragnarok jest równoznaczna z:

- "Hej, pamiętaj o nas, a my będziemy pamiętać o tobie i tak, Dual Sense Edge już do ciebie leci"

- z wyrazami szacunki Jim Ryan.

Zarówno na recenzje branżowe, jak i te od graczy, należy brać poprawkę.

Zdaje się, że faktycznie niektórzy zapominają, że eks Sony nie zaczyna się i kończy na 9-10/10, ale też mam w swojej kolekcji prawie wszystkie tytuły ekskluzywne na te platformę, wiele z nich na 100% ukończyłem i naprawdę często wydaje się, że ta średnia z metakrytyka jest słuszna.




 


  • 0

#249 Kazuo Napisany 18 stycznia 2023 - 13:12

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Kazek, czy w ramach eksperymentu mógłbyś mi napisać krótko co sądzisz o każdej następujących gier?

 

1. Super Mario Galaxy
2. The Legend of Zelda: Ocarina of Time
3. Super Mario Galaxy 2
4. Grand Theft Auto IV
5. Grand Theft Auto V
6. Soul Calibur
7. Uncharted 2
8. Super Mario 64
9. Orange Box
10. Resident Evil 4
11. Tekken 3
12. Mass Effect 2
13. The Last of Us
14. Halo
15. Journey
16. Grand Theft Auto III
17. Portal 2
18. The Elder Scrolls V: Skyrim
19. Metal Gear Solid 2
20. Grand Theft Auto: San Andreas

 

Journey to jest ta stara przygodówka na PC gdzie się klikało na różne rzeczy myszką, a Mass effect to pewnie jakaś gra logiczna od Bloobera, gdzie trzeba rozwiązywać zadania z fizyki. Brzmią słabo, dam zna zachęte 5/10. Reszty niestety nie kojarzę :(


  • 1

#250 burnstein Napisany 18 stycznia 2023 - 13:17

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 158 Postów:

No widzisz, chciałem z tobą konstruktywnie porozmawiać, ale jak sam widzisz, nie da się.


  • 0

#251 lukaszSA Napisany 18 stycznia 2023 - 13:19

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 964 Postów:

Pierwsze 3 miejsca dla gier bez swobodnej kamery.

 

A wy co? Cały czas rączka na prawej gałce żeby było lepiej widać? 


  • 1

#252 Kazuo Napisany 18 stycznia 2023 - 13:21

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

No widzisz, chciałem z tobą konstruktywnie porozmawiać, ale jak sam widzisz, nie da się.

No to teraz widzisz jak to jest w drugą stronę :tak:

 

 

Z innej beczki: została mi do przejścia ostatnia giereczka na Słiczunia i wracam z przytupem do grania na najpotężniejszej konsoli w dziejach, PS4 :pc: konsola 10/10 oczywiście, tak pisali na Metacritic w komentarzach. Być może nawet kupię tego GoWa, skoro tak polecacie. 

 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 18 stycznia 2023 - 13:24

  • 0

#253 Shinigami Napisany 18 stycznia 2023 - 13:25

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 407 Postów:

Metacritic. Kolejne rakowisko. Serio wierzysz ocenom skoro zielonka to często być albo nie być dla wydawcy? I sądzisz pewnie, że nikt przy tych ocenach nie miesza? :) Przypominam, że AngryJoe miał czelność pojechać po grze Sony i nie dostaje już kopii recenzenckich. Jak to kiedyś ktoś ładnie napisał pod jedną z recenzji w internecie: "redakcja ocenę już ma, teraz tylko tekst napisać".

 

Także niesamowita branża, niesamowici gracze.

Ja tu piszę o czytaniu recenzji z różnych źródeł, a ten o patrzeniu na oceny. Serio myślisz, że 2K (wydawca Marvel Midnight Suns) posmarował jakiejś totalnie nikomu nieznanej stronce Gamers Heroes za 95 albo ScreenRant za 60? Jasne, że Sony może się wystawić dupą na AJ, bo ich grę słabo ocenił, ale chuj mnie to, kiedy ja zaiast słuchać jednego krzykacza, otworzę sobie kilka różnych recenzji i poczytam o tym, że fajnie się grało Spajdermenem w drużynie z Halkiem.


  • 0

#254 burnstein Napisany 18 stycznia 2023 - 13:25

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 158 Postów:

 

No widzisz, chciałem z tobą konstruktywnie porozmawiać, ale jak sam widzisz, nie da się.

No to teraz widzisz jak to jest w drugą stronę :tak:

 

 

(...)

 

 

A to poczekaj, dla pełni wrażeń zesram się pod siebie.


  • 0

#255 Kazuo Napisany 18 stycznia 2023 - 13:31

Kazuo

    ziomeczek Goofy'ego

  • Forumowicze
  • 18 498 Postów:

Wtedy ja też bym musiał się zesrać za Ciebie, ale teraz już mi brakuje gówna, bo dopiero co zrobiłem kupkę pisząc kąśliwe i zupełnie nie na temat komentarze w każdym innym temacie na forum.

 

 

Chyba wystarczy już offtopu. Możemy wrócić do jarania się nową przygodą Kratosa i udawaniu, że gra nie ma wad?

 


Ten post był edytowany przez Kazuo dnia: 18 stycznia 2023 - 13:32

  • 0

#256 Wezyr Napisany 18 stycznia 2023 - 13:31

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 418 Postów:

 

Metacritic. Kolejne rakowisko. Serio wierzysz ocenom skoro zielonka to często być albo nie być dla wydawcy? I sądzisz pewnie, że nikt przy tych ocenach nie miesza? :) Przypominam, że AngryJoe miał czelność pojechać po grze Sony i nie dostaje już kopii recenzenckich. Jak to kiedyś ktoś ładnie napisał pod jedną z recenzji w internecie: "redakcja ocenę już ma, teraz tylko tekst napisać".

 

Także niesamowita branża, niesamowici gracze.

Ja tu piszę o czytaniu recenzji z różnych źródeł, a ten o patrzeniu na oceny. Serio myślisz, że 2K (wydawca Marvel Midnight Suns) posmarował jakiejś totalnie nikomu nieznanej stronce Gamers Heroes za 95 albo ScreenRant za 60? Jasne, że Sony może się wystawić dupą na AJ, bo ich grę słabo ocenił, ale chuj mnie to, kiedy ja zaiast słuchać jednego krzykacza, otworzę sobie kilka różnych recenzji i poczytam o tym, że fajnie się grało Spajdermenem w drużynie z Halkiem.

 

Pamiętaj, że oceny na MC mają różne "wagi" przez co 10 od IGN czy Gamespot które mają już wyrobioną pozycję i układy ma większe znaczenie niż zdanie GamersHeroes które może sobie pozwolić na większą swobodę w wyrażaniu opinii. Niestety rola dziennikarzy growych potężnie skarłowaciała od czasu jak MC zyskało na znaczeniu. :(


  • 0

#257 xell Napisany 18 stycznia 2023 - 13:50

xell

    Flawless Cowboy

  • Forumowicze
  • 21 385 Postów:

Pamiętaj, że oceny na MC mają różne "wagi" przez co 10 od IGN czy Gamespot które mają już wyrobioną pozycję i układy ma większe znaczenie niż zdanie GamersHeroes które może sobie pozwolić na większą swobodę w wyrażaniu opinii. Niestety rola dziennikarzy growych potężnie skarłowaciała od czasu jak MC zyskało na znaczeniu. :(

Tylko czy jest co opłakiwać? Są alternatywne źródła informacji o nowych giereczkach.
 


  • 0

#258 Nyjacz Napisany 18 stycznia 2023 - 13:55

Nyjacz

    ( ˇ෴ˇ )

  • Forumowicze
  • 12 040 Postów:
Borze xd

10/10 to subiektywne odczucie. Zawsze będą sceptycy oceny i zwolennicy każdej gierki. Dycha to nota dla gry, która ewidentnie komuś totalnie podeszła. Tak czy siak, każdy ma swoje kryteria dot. oceniania.

IMO 10/10 tylko dla czegoś przełomowego to nieporozumienie, które dissuje ewolucję, szlifowanie, masterowanie gatunku. Dycha to też nota dla gry z wadami, wiecie o tym, right?

Dychę ma u mnie DOOM 1, ale też DOOM 2 - POMIMO bycia generalnie podobna, ale też WLASNIE DLATEGO.

Zresztą liczy się fun i grywalność. Jak to jest emejzing, to gierka zasługuje na wszystkie subiektywne dychy, jakie dostała. Każdy ma też prawo się nie zgodzić, co do jakości każdego tytułu. I tutaj wchodzą dyskusje, które są produktywne, ale chyba dla ścian, bo ludzie zdania nie zmieniają XD

Chyba, że jest ledwo grywalna, ale "przełomowa", jak RDR2 :cf:
  • 2

#259 Wezyr Napisany 18 stycznia 2023 - 13:58

Wezyr

    nihil novi sub sole

  • Forumowicze
  • 10 418 Postów:
Jest w sumie, bo (podsumowując moją dzisiejszą tyradę) jeszcze nigdy oceny nie były tak nierzetelnym wskaźnikiem jakości gier jak dzisiaj, ale za to stały się marketingowym narzędziem kontroli i budowania hype’u, a niekiedy niszczenia w zarodku marek, bo „żółto na meta”. Inflacja ocen i ich agregatory pokroju MC czy OC rozleniwiły graczy redukując zasadność czytania recenzji do łatwych w manipulacji numerków.

Młodzi nie czytają pisemek, dinozaury przenoszą się na videorecenzje, a z czasem pewnie i na tiktoka gdzie skończymy na 30s filmiku w typie „fajna gra, fajnie się gra, 10/10. pora na CS-a”. Pozdrawiam przy środzie.

Ten post był edytowany przez Wezyr dnia: 18 stycznia 2023 - 14:00

  • 1

#260 lukaszSA Napisany 18 stycznia 2023 - 14:02

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 964 Postów:

A kiedy były?


  • 0

#261 burnstein Napisany 18 stycznia 2023 - 14:03

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 158 Postów:

Na pewno nie w 2009

http://nikogoforum.p...cznik/?hl=oceny


  • 0

#262 Shinigami Napisany 18 stycznia 2023 - 14:11

Shinigami

    Bezbłędny rycerz

  • Forumowicze
  • 38 407 Postów:

A kiedy były?

Jak Wezyr miał 10 lat i w gazecie pisali, że gra legenda.


  • 0

#263 lukaszSA Napisany 18 stycznia 2023 - 14:12

lukaszSA

    Overall expert

  • Forumowicze
  • 28 964 Postów:

No, jeśli Hiv z psx extreme pisał że legenda to musiało tak być


  • 0

#264 Sylvan Wielki Napisany 18 stycznia 2023 - 14:35

Sylvan Wielki

    Demigod

  • Forumowicze
  • 8 630 Postów:

Jest w sumie, bo (podsumowując moją dzisiejszą tyradę) jeszcze nigdy oceny nie były tak nierzetelnym wskaźnikiem jakości gier jak dzisiaj, ale za to stały się marketingowym narzędziem kontroli i budowania hype’u, a niekiedy niszczenia w zarodku marek, bo „żółto na meta”. Inflacja ocen i ich agregatory pokroju MC czy OC rozleniwiły graczy redukując zasadność czytania recenzji do łatwych w manipulacji numerków.

Młodzi nie czytają pisemek, dinozaury przenoszą się na videorecenzje, a z czasem pewnie i na tiktoka gdzie skończymy na 30s filmiku w typie „fajna gra, fajnie się gra, 10/10. pora na CS-a”. Pozdrawiam przy środzie.

No dobrze, ale jako dorosły, świadomy gracz chcesz poświęcać swój czas, by przeczytać 3-4 recenzje, aby wydać własne pieniądze na coś, by w następstwie raz jeszcze poświęcając swój czas, aby napisać na forum, że oni racji nie mieli.... :lukam:

Przecież ta liczba przy grze to taki skrót, podsumowanie treści kilkunastu, nierzadko kilkudziesięciu osób.
I jak widzisz 6.9/10 od osiemdziesięciu recenzentów i 6.8/10 od ponad ośmiuset graczy dla Calisto Protocol, to nie musisz się z nimi zgadzać, ale masz szybko podgląd, że to raczej dobra gra, a nie żaden 2022r. hit. Co nie znaczy, że dla ciebie nie może być to GOTY.


Oceny branżowe mają dać pogląd sytuacyjny. Z niego wychodzi, że RDR II jest lepszą grą niż SF V o kilka klas i tak też w rzeczywistości jest. Natomiast to, że ktoś przygodzie pana Morgana wystawi 4/10, a inny da tej hadoken becie 11/10, to już indywidualna kwestia.

Asuras Wrath, to jedna z moich ulubionych gier na PS3, a jest na żółto na mecie (7/10 przyp.). Bioszok i Tekken 3 mają 96/100 uważam, że zasługują na 10/10. RDR II ma 97% i jak najbardziej to tytuł 10/10.
Hades melduje się z 93% i śmiało można go ocenić na mocne 8, czy nawet sumienne 9/10.
REmake 2 zdobył 91% i faktycznie to gra 9/10. Yakuza Kiwami szczyci się 80/100 i uważam, że niezwykle sprawiedliwą ocena jest tu 8/10.

I tak dalej i tak dalej. Obie odsłony GoW zasługują na minimum 9/10 i faktycznie niesamowitą średnią zdobyły obie części. Tyle, że nie każdy musi się z tym zgodzić. Jasna sprawa.

 


  • 0

#265 Spuczan Napisany 18 stycznia 2023 - 15:06

Spuczan

    Deity

  • Forumowicze
  • 13 107 Postów:
Przenieśmy tę jalową dyskusję o ocenkach do jakiegoś gównianego tematu "10/10 zasady, wymogi i jedyne słuszne wytyczne". Niczego to nie wnosi a temat był już przerabiany milion razy.
  • 0

#266 burnstein Napisany 18 stycznia 2023 - 15:13

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 158 Postów:

(no ja tak nieśmiało przemyciłem odpowiedni temat żeby któryś z modów nierobów posprzątał ten śmietnik)


  • 0

#267 Schrodinger Napisany 19 stycznia 2023 - 00:04

Schrodinger

  • Moderatorzy
  • 65 990 Postów:

GoW2 to krap 7/10 kończąc tĘ dyskusję


  • 0

#268 nole Napisany 19 stycznia 2023 - 02:14

nole

    Mr ZURKON is here to KILL

  • Forumowicze
  • 6 737 Postów:

Wezyr & Schrodingere, to do Was, posłuchajcie wujka Phila i przestańcie w końcu dzielić społeczność i krytykować  :cf:

 

https://wccftech.com...s-and-creators/


  • 0

#269 burnstein Napisany 19 stycznia 2023 - 08:51

burnstein

    ostatni król forumka

  • Reformatorzy
  • 51 158 Postów:

Chybiłeś z autorytetem, Tajkun słucha teraz wujka Nintendo.


  • 0

#270 Lady Luck Napisany 05 lutego 2023 - 20:26

Lady Luck

    Meow

  • Forumowicze
  • 9 749 Postów:
Skończyłam większość questów i fabułę. Damn... :uff:

Spoiler


Teraz potruchtam sobie po napisach końcowych i dokończę to i owo, a potem czekanie na trzecią część :kratos:
  • 3



Inne z tagami: